Musíme se rychle vzchopit. Všichni, burcoval Krejčí kabinu Wolverhamptonu

Hráč Wolverhamptonu Ladislav Krejčí po pondělní domácí prohře 1:4 s Manchesterem United v 15. kole Premier League litoval, že jeho tým inkasoval víceméně po podobných situacích. Český reprezentant v rozhovoru pro klubový web uvedl, že se Vlci musí rychle vzchopit a ze současné krize se dostat.
Krejčího tým jako jediný tým v aktuální sezoně Premier League ještě nezvítězil a vybojoval pouze dva body za dvě remízy, 13 zápasů prohrál, navíc má nejhorší útok i obranu. Na nesestupové pozice ztrácí 13 bodů. S Manchesterem o poločase remizoval, po změně stran ale hosté třikrát udeřili.
"Je to zklamání. Po první půli jsme ukázali trochu energie a cítili jsme, že ještě není po zápase. Mohli jsme dosáhnout na body, ale dopustili jsme se příliš mnoha chyb, hodně jsme vybíhali ze svých pozic. Když jsme získali míč, snažili jsme se ho dostat na správné místo, ale ztratili jsme ho a Manchester byl v lepším postavení na rychlé a kvalitní protiútoky," řekl Krejčí, který nastupuje na postu stopera či záložníka.
Obdržené branky se podle něj podobaly. "Před utkáním jsme si říkali, že mají nejlepší protiútoky v Premier League. Ale chyběla nám kvalita na míči, abychom si našli nějaké pozice, z nichž bychom zaútočili a vytvořili si šance. Je to o více věcech včetně sebevědomí a kvality, ale v současné chvíli i o našem rozpoložení," uvedl bývalý kapitán pražské Sparty, s níž dvakrát ovládl ligu i domácí pohár.
"Musíme se z toho nějak dostat. Víme, že nás čeká hodně náročný program, ale je to jen o nás. Každý týden je stejný. Musíme se rychle vzchopit, všichni, a začít ukazovat naše kvality," prohlásil Krejčí, jehož s národním týmem v závěru března čeká baráž o postup na mistrovství světa.
Wolves v ligové sezoně prohráli doma sedm z dosavadních osmi zápasů, Krejčí přesto ocenil podporu diváků na Molineux Stadium. "Nejsem tu tak dlouho, ale když se nám něco povede, fanoušci nás podporují a stojí za námi. Je to těžké, ale takový je život. Někdy vám přinese dobré příležitosti, někdy špatné a vy se z toho musíte dostat," podotkl odchovanec brněnské Zbrojovky, který na současnou adresu zamířil v srpnu ze Girony na roční hostování s opcí.

Komentáře (40)
Přidat komentářPotřebujete útočníka. Ten Larsen to je parodie.
Spíš potřebujou všechno - nejhorší útok, nejhorší obrana, 9x z 15 zápasů vyšli gólově naprázdno, ani jednou neudrželi čisté konto...
Jestli se zachrání i letos, tak je možné už všechno
Letos , už podle mne dojedou na to , že mají špatně seskládaný tým.. Nevěřím tomu, že by se zachránily, snad jen zázrakem
Je neuveritelne ze tomu sestupu unikali tolik sezon. Konec jsem jim predpovedel uz tak pred dvema nebo tremi roky a pak se chytli a sli vysoko
No tentokrat doufam GAME OVER
Příští rok spadnou i z champu.
Minulú sezónu bol veľmi dobrý. Je to šikovný hráč.
Wolves je finished nepomôže nič, konečne zostúpia
Raheem Sterling za 30mil je klic k zachrane
Loni to tam dokázal strhnout Kunda a Nouiri, letos tam není žádný hráč, který by kvalitou výrazně převyšoval ostatní. Nevidím žádnou šanci, že by se ten tým s aktuálním kádrem udržel, pochybuju že v zimě uvaří nějaké rozdílové hráče.
V zimě Guehi a Salah a ono to půjde.
Zatim je to od nej po prestupu ze Sparty do zahranici herne bida. Jak ve Spanelsku, tak v Anglii nepradvadi krome tech svych emoci a motivace nic.
slusnej pokus
priste lip
jjj přesně, proto je tak špatný, že za něj vlci dali skoro 4 násobek jeho ceny, za kterou ho Girona koupila ze Sparty
, a proto je to taková bída, že hraje skoro pořád ....
ty kasparko
jako komentář od kašpárka je mimo, ale konkrétně včera Krejčí nebyl moc vidět, nic zásadního nezkazil, ale hra přes něho moc nešla
Plus ono když ti chybí fotbalová kvalita a nemáš v týmu žádné angličany, kterým by na klubu záleželo a máš tam 80% kádru horkokrevné portugalce/brazilce a afričany, tak to taky nepomůže. Dřív to nevadilo, když tam byla ta fotbalová kvalita, ale ted si nemyslím že se nějak ten tým semkne.
To je jedno, proste at konecnou tahnou do hajzlu
Jejich umístění přímo odpovídá tomu, ze tam Krejčí hraje zaklad.
Gironu zachranil v lize uz loni, letos bez nej asi spadnou, Wolves by zachranil taky, kdyby nerozprodali vsechno a nehrali jak totalni odevzdane trosky
Girona měla hrat o poháry, ne záchranu..
Wolves jsou v prdeli i proto, ze hraje.
to bylo sezonu pred, potom to cele rozprodali a kdyz se divam, ze tam furt smrdi ten kokot Stuani na hrotu, tak je v podstate zazrak, ze nespadli uz loni
nebo Gaza v brane, co zapas to naka silenost.. nechapu ze se tam davno nevymenil trener
Bez Stuániho 11 gólů by spadli už loni, letos už moc nehraje.
Gironu letos zachrání tím, že odešel
Ten tym je celkove sileny. Tam nefunguje nic
Kam vleze Krejčí, tam je tým v rozkladu.
skoda ze nevlezl do tebe
i Krejci ma svoje mantinely
*do Barcelony
V sobotu je čeká Arsenal, tak je šance, že by se mohli chytit.
Těm už nepomůže ani svěcená voda, když se nechytli ani na nás.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele