Barco zůstává ve Štrasburku. Francouzský klub přetavil jeho hostování v přestup

Včera, 17:20
Aktuality
Valentín Barco (© Valery HACHE / AFP)

Argentinský levý obránce Valentín Barco (20) se natrvalo stěhuje z Brightonu do RC Strasbourg. Alsaský celek uplatnil opci na přestup po povedeném půlročním hostování, během něhož si Barco připsal 15 startů v Ligue 1.

Štrasburk se dohodl s Brightonem na trvalém přestupu argentinského reprezentanta Valentína Barca. Francouzský klub potvrdil, že aktivoval výkupní klauzuli obsaženou v původním hostování. Přestup se podle dostupných informací pohybuje kolem 10 milionů eur a Barco podepsal kontrakt do roku 2029.

Dvacetiletý levý bek na jaře zazářil pod vedením kouče Liama Roseniora a zařadil se mezi opory týmu. "Jde o krok, který vyhovuje všem stranám. Valentínovi přejeme do budoucna hodně štěstí," uvedl technický ředitel Brightonu David Weir.

Pro Štrasburk jde o další krok v budování mladého ambiciózního kádru. Klub už dříve natrvalo získal i Andrewa Omobamideleho a Samuela Amo-Ameyawa.

Autor: Vladislav Frk

Komentáře (2)

Přidat komentář
Whitemedia

Dva roky nazpátek jsem ho chtěl v Chelsea a i když to borec bere menší oklikou, tak se třeba u nás do pár let i objeví.

Reagovat
bourbon

no backup za Kukuřici by se hodil

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele