AFC - Asijský pohár 2019 - účastníci

Spojené arabské emiráty

 

Katar bude hrát finále Asijského poháru. Fanoušci na hráče házeli boty

Ve finále mistrovství Asie se utkají Japonsko a Katar. Pořadatelská země příštího světového šampionátu v semifinále porazila domácí výběr Spojených arabských emirátů vysoko 4:0, Japonci v pondělí zdolali Írán 3:0.  
29.01.2019 | Aktuality | 159 komentářů
 

SAE na domácím Asijském poháru povede Ital Zaccheroni

Spojené arabské emiráty na domácím Asijském poháru 2019 povede zkušený italský trenér Alberto Zaccheroni. Vítěz stejného kontinentálního turnaje s Japonskem včera dorazil do Dubaje, a ještě dnes by měl být všem oficiálně představen. Jednat se bude o jeho třetí asijské angažmá...  
15.10.2017 | Aktuality | 1 komentář
05.01.2019 Soukup na úvod Asijského poháru remizoval
Český trenér Miroslav Soukup s reprezentací Bahrajnu remizoval v úvodním vystoupení na Asijském poháru s domácími Spojenými arabskými emiráty 1:1. S favoritem zápasu držel Bahrajn dlouho krok a v 78. minutě šel dokonce do vedení gólem Muhameda Rohaimího. Na posledních devět minut přišel do hry i bahrajnský útočník Jusúf Hilál, hráč Bohemians 1905. Soukupův tým ale výhru neudržel. Tři minuty před koncem odpískal rozhodčí penaltu za ruku a Ahmed Chalil zařídil dělbu bodů. Soukupův tým ale výhru neudržel. Tři minuty před koncem odpískal rozhodčí penaltu za ruku a Ahmed Chalil zařídil dělbu bodů (ČTK)
24.10.2018 Půlroční absence pro Abdulrahmana
Omar Abdulrahman si minimálně půl roku nezahraje. Ofenzivní tahoun Al-Hilalu a reprezentace Spojených arabských emirátů si přetrhl přední zkřížený vaz v koleni a s jistotou vynechá Asijský pohár národů. (lequipe.fr)
18.10.2017 Zaccheroni: Díváme se na budoucnost
Spojené arabské emiráty na Asijském poháru povede zkušený Alberto Zaccheroni, jenž se nechce ohlížet na neúspěšnou kvalifikaci o postup na MS 2018. "Je potřeba se zaměřit na budoucnost, ne na to, co se stalo. A setřást zklamání z absence na mistrovství světa," řekl ostřílený lodivod SAE. (ČTK)
16.10.2017 Spojené arabské emiráty převzal Zaccheroni
Alberto Zaccheroni se stal oficiálně novým trenérem Spojených arabských emirátů. Ostřílený lodivod, jenž na lavičce nahradil Edgarda Bauzu, podepsal smlouvu do roku 2019. (transfermarkt.de)
16.08.2015 SAE bude stavět stadion pro Asijský pohár
Nový 60tisícový stánek vyroste ve Spojených arabských emirátech u příležitosti konání Asijského poháru 2019; město Dubaj již vyhlásilo tender. Nová arena vyroste poblíž 25tisícového kriketového stadionu Dubai Sports City, který má šampionát rovněž hostit. (twitter.com/footynions)
Další expres zprávy
Poslední zápas
29.01.Katar - SAE4:0
Další zápas
nenalezen žádný zápas