AFC - Asijský pohár 2019 - účastníci

Bahrajn

Shrnutí Asijského poháru 2019 (1/2): Katar a ti druzí

V pátek 1. února se uzavřel 17. ročník Asijského poháru, na jehož konci oslavoval své první zlato Katar. Pořadatel příštího mistrovství světa se tak stal devátým různým kontinentálním šampionem a teprve druhou úspěšnou zemí z Blízkého východu v tomto tisíciletí. Irák roku 2007 přitom Katařané svým způsobem napodobili, ale zároveň vůbec ne...
12.02. | Komentáře a souhrny | 30 komentářů

Soukupův Bahrajn skončil na mistrovství Asie v osmifinále

Reprezentanti Bahrajnu vypadli na mistrovství Asie v osmifinále. Svěřenci českého trenéra Miroslava Soukupa prohráli s favorizovanou Jižní Koreou 1:2 po prodloužení, v normální hrací době skončil zápas 1:1.
22.01. | Aktuality | 65 komentářů
05.01. Soukup na úvod Asijského poháru remizoval
Český trenér Miroslav Soukup s reprezentací Bahrajnu remizoval v úvodním vystoupení na Asijském poháru s domácími Spojenými arabskými emiráty 1:1. S favoritem zápasu držel Bahrajn dlouho krok a v 78. minutě šel dokonce do vedení gólem Muhameda Rohaimího. Na posledních devět minut přišel do hry i bahrajnský útočník Jusúf Hilál, hráč Bohemians 1905. Soukupův tým ale výhru neudržel. Tři minuty před koncem odpískal rozhodčí penaltu za ruku a Ahmed Chalil zařídil dělbu bodů. Soukupův tým ale výhru neudržel. Tři minuty před koncem odpískal rozhodčí penaltu za ruku a Ahmed Chalil zařídil dělbu bodů (ČTK)
14.11.2017 Soukup dovedl Bahrajn na asijský šampionát
Trenér Miroslav Soukup postoupil s reprezentanty Bahrajnu na mistrovství Asie, které budou v roce 2019 hostit Spojené arabské emiráty. Svěřenci českého kouče dnes zvítězili 3:0 v Singapuru a účast na turnaji mají jistý před závěrečným utkáním ve skupině. Bahrajn, který Soukup vede od loňského roku, se probojoval na asijský šampionát popáté za sebou a celkově pošesté. V roce 2007 si zahrál na kontinentálním mistrovství pod vedením jiného českého trenéra Milana Máčaly a vypadl ve skupině. (ČTK)