Přehled zápasů - 22.07.2021

09:30
Egypt - Španělsko
0:0
10:00
Mexiko - Francie
4:1
10:00
Nový Zéland - Korejská republika
1:0
10:30
Pobřeží slonoviny - Saúdská Arábie
2:1
12:30
Argentina - Austrálie
0:2
13:00
Japonsko - Jihoafrická republika
1:0
13:00
Honduras - Rumunsko
0:1
13:30
Brazílie - Německo
4:2
15:00
FC Astana - Aris Soluň
2:0
15:00
Ararat Jerevan - Śląsk Wrocław
2:4
17:30
FK Panevėžys - Vojvodina Novi Sad
0:1
18:00
KuPS Kuopio - Vorskla Poltava
2:2
18:00
PFC Soči - Keşlə FK
3:0
18:00
Rīgas Futbola skola - Puskás FC
3:0
18:00
Qarabağ Ağdam - FC Ashdod
0:0
18:00
Austria Vídeň - Breidablik UBK
1:1
18:00
Olimpija Lublaň - Birkirkara FC
1:0
18:00
Molde FK - Servette Ženeva
3:0
18:30
Dinamo Tbilisi - Maccabi Haifa
1:2
18:30
F91 Dudelange - Bohemians Dublin
0:1
18:45
IF Elfsborg - Milsami Orhei
4:0
18:45
Hammarby IF - NK Maribor
3:1
19:00
Teuta Durrës - Inter Club Escaldes
0:2
19:00
Riga FC - FK Škendija
2:0
19:00
Apollon Limassol - MŠK Žilina
1:3
19:00
Petrocub Hîncești - Sivasspor
0:1
19:00
AEL Limassol - Vllaznia Skadar
1:0
19:00
Dinamo Batumi - BATE Borisov
0:1
19:00
Gzira United - NK Rijeka
0:2
19:00
Viktoria Plzeň - Dinamo Brest
2:1
19:00
CSKA Sofia - FK Liepāja
0:0
19:00
Lokomotiv Plovdiv - 1. FC Slovácko
1:0
19:00
KF Laçi - CSU Craiova
1:0
19:00
Sūduva Marijampolė - Raków Częstochowa
0:0
19:00
Spartak Trnava - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
0:0
19:00
FC Kodaň - Torpedo Žodino
4:1
20:00
HB Tórshavn - Budućnost Podgorica
4:0
20:00
Arda Kardžali - Hapoel Beer-Sheva
0:2
20:00
FK Shkupi - CD Santa Clara
0:3
20:15
FC Basilej - Partizani Tirana
3:0
20:30
FCSB - Šachtër Karagandy
1:0
20:30
Sutjeska Nikšić - Maccabi Tel-Aviv
0:0
20:30
Larne FC - AGF Aarhus
2:1
20:30
KAA Gent - Vålerenga IF
4:0
20:30
Velež Mostar - AEK Atény
2:1
20:45
Linfield FC - Borac Banja Luka
4:0
20:45
Hibernian FC - FC Santa Coloma
3:0
20:45
Aberdeen FC - BK Häcken
5:1
21:00
Valur Reykjavík - FK Bodø/Glimt
0:3
21:00
FK Partizan - DAC Dunajská Streda
1:0
21:00
Dundalk FC - Levadia Tallinn
2:2
21:00
KF Drita - Feyenoord Rotterdam
0:0
21:00
Pogoń Szczecin - NK Osijek
0:0
21:00
Újpest FC - FC Vaduz
2:1
21:00
FH Hafnarfjördur - Rosenborg BK
0:2
21:00
Hajduk Split - Tobol Kostanaj
2:0
21:30
Šachtër Soligorsk - Fola Esch
1:2
00:15
SE Palmeiras - Universidad Católica
1:0
00:15
Barcelona SC - Vélez Sarsfield
3:1
02:30
CR Flamengo - Defensa y Justicia
4:1
02:30
Argentinos Juniors - CA River Plate
0:2
00:15
Arsenal de Sarandí - Sporting Cristal
1:1
02:30
Red Bull Bragantino - Independiente del Valle
1:1
02:30
Club Libertad - Atlético Junior
0:1
19:00
Helsingborgs IF - IFK Värnamo
2:3
Kalendář