Přehled zápasů - 04.05.2021

21:00
Manchester City - Paris Saint-Germain
2:0
20:15
Luton Town - Rotherham United
0:0
20:00
Shrewsbury Town - Ipswich Town
0:0
20:00
Blackpool FC - Doncaster Rovers
2:0
20:00
Charlton Athletic - Lincoln City
3:1
18:00
Notts County - Sutton United
3:2
16:00
Qarabağ Ağdam - Zirä FK
1:1
18:15
PFK Sumqayit - Sabah FK
0:2
16:30
Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
odl.
18:45
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora
3:1
17:00
1. SK Prostějov - FC Hradec Králové
1:2
18:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond
2:2
19:00
Le Havre AC - Toulouse FC
0:1
18:00
SO Cholet - SC Bastia
1:4
20:00
Le Mans FC - US Créteil
4:0
20:30
Europa FC - St Joseph's FC
0:2
14:00
Reggina 1914 - Ascoli Calcio
2:2
14:00
L.R. Vicenza Virtus - Brescia Calcio
0:3
14:00
Empoli FC - Cosenza Calcio
4:0
14:00
Chievo Verona - US Cremonese
1:1
14:00
SPAL 2013 - Frosinone Calcio
0:1
14:00
AC Monza Brianza - US Lecce
1:0
14:00
Delfino Pescara - AC Reggiana
1:0
14:00
Pordenone Calcio - Salernitana Calcio
1:2
14:00
AC Pisa 1909 - Venezia FC
2:2
14:00
AS Cittadella - Virtus Entella
1:0
18:00
AEK Larnaka - Omonia Nikósie
0:1
18:00
Apollon Limassol - Olympiakos Nikósie
2:2
17:00
Hegelmann Litauen - DFK Dainava
0:1
19:00
Nevėžis Kėdainiai - Žalgiris Vilnius
0:3
17:00
FK Valmiera - Rīgas Futbola skola
0:1
14:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Sfîntul Gheorghe
1:2e
16:00
Sheriff Tiraspol - Petrocub Hîncești
3:1
18:30
Holstein Kiel - SV Sandhausen
2:0
19:00
Hansa Rostock - FC Ingolstadt 04
1:1
19:00
TSV Mnichov 1860 - 1. FC Kaiserslautern
3:0
19:00
Hallescher FC - SV Türkgücü-Ataspor München
4:1
19:00
SC Verl - Dynamo Drážďany
0:0
19:00
VfB Lübeck - Wehen Wiesbaden
0:3
18:00
Fortuna Köln - Fortuna Düsseldorf II
2:0
14:00
SC Freiburg II - VfB Stuttgart II
3:1
18:00
Bayern Alzenau - Teutonia Watzenborn-Steinberg
1:1
18:00
Bahlinger SC - Rot-Weiss Koblenz
2:1
18:00
TSG Balingen - Eintracht Stadtallendorf
0:4
19:00
FK Pirmasens - SSV Ulm 1846
0:2
19:00
VfR Aalen - Astoria Walldorf
2:1
19:00
1. FSV Mainz 05 II - FSV Frankfurt
1:3
19:00
Sonnenhof Großaspach - SV Elversberg
1:2
19:00
TSV Steinbach - Schott Mainz
4:0
19:00
Kickers Offenbach - FC 08 Homburg
3:2
19:00
TSG Hoffenheim II - Hessen Kassel
1:1
18:00
Chindia Târgovişte - Gaz Metan Mediaş
1:1
14:30
AE Karaiskakis - Panachaiki FC
3:3
14:30
OF Ierapetra - Trikala FC
0:0
14:30
Apollon Larisas - Doxa Drama
1:2
20:30
Carrick Rangers - Ballymena United
0:4
20:45
Cliftonville FC - Larne FC
1:2
20:45
Glentoran FC - Coleraine FC
1:1
20:45
Linfield FC - Crusaders FC
3:1
20:45
Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
0:1
20:45
Glenavon FC - Portadown FC
4:1
20:00
Airdrieonians FC - Falkirk FC
2:0
20:00
Montrose FC - Partick Thistle
3:2
20:00
Dumbarton FC - Peterhead FC
3:2
20:00
Forfar Athletic - East Fife FC
2:3
20:00
Elgin City - Queen's Park FC
3:2
20:00
Stranraer FC - Edinburgh City
2:1
20:00
Brechin City - Stenhousemuir FC
0:1
20:00
Cowdenbeath FC - Albion Rovers
2:0
20:00
Dunfermline Athletic - Raith Rovers
0:0
20:00
Brora Rangers - Kelty Hearts
0:2
15:30
MŠK Žilina - FC Košice
4:1
15:00
NK Bravo - NK Celje
2:0
16:45
NK Maribor - Tabor Sežana
2:1
18:00
FK Bačka - FK Novi Pazar
0:1
18:00
Radnik Surdulica - Spartak Subotica
2:0
18:00
Javor Ivanjica - Proleter Novi Sad
1:1
18:00
Napredak Kruševac - FK Čukarički
1:0
18:00
Mladost Lučani - FK Voždovac
1:0
18:30
GAIS Göteborg - Östers IF
3:2
17:30
FC Aarau - FC Luzern
1:2
20:45
Barry Town - Connah's Quay Nomads
1:2
20:45
Caernarfon Town - Bala Town
3:0
20:45
PenyBont FC - The New Saints FC
0:3
20:45
Aberystwyth Town - Haverfordwest County
2:2
20:45
Cefn Druids - Flint Town United
0:6
20:45
Newtown AFC - Cardiff Metropolitan University
2:3
Kalendář