Přehled zápasů - 23.02.2021

11:30
Codru Lozova - Petrocub Hîncești
1:9
11:30
Ümraniyespor - Adana Demirspor
0:0
11:30
Bandirmaspor - Keçiörengücü
1:1
13:00
Zeta Golubovci - Rudar Pljevlja
0:1
13:30
CSCA Buiucani - FC Floreşti
2:2
14:00
Simba SC - Al Ahly
1:0
14:00
Al Merreikh SC - AS Vita Club
1:4
14:00
Petro de Luanda - Wydad AC
0:1
14:00
Dečić Tuzi - Jezero Plav
0:0
14:00
Baník Ostrava - Fotbal Třinec
2:0
14:00
GOŠK Dubrovnik - Slaven Belupo
1:4
14:00
SC Freiburg II - Schott Mainz
4:1
14:00
ŠKF Sereď - FC Nitra
1:2
15:00
Ázerbájdžán - Moldavsko
1:0
15:00
Sutjeska Nikšić - Iskra Danilovgrad
2:2
16:00
Chorvatsko - Rumunsko
0:1
16:00
FK Podgorica - Budućnost Podgorica
0:1
16:00
Viitorul Constanţa - Politehnica Iaşi
odl.
16:10
Skotsko - Portugalsko
0:2
17:00
Estonsko - Slovinsko
0:9
17:00
Kaizer Chiefs - Horoya AC
0:0
17:00
Teungueth FC - Zamalek SC
0:0
17:00
OFK Titograd - OFK Petrovac
1:0
17:00
Altay SK - Altinordu SK
1:3
17:30
Mezőkövesdi SE - Diósgyőri VTK
2:0
18:00
Kypr - Finsko
0:5
18:00
Le Mans FC - US Boulogne
3:0
18:00
Stade Lavallois - SO Cholet
0:0
18:15
FC Aarau - Neuchâtel Xamax
4:0
18:15
FC Winterthur - SC Kriens
0:0
18:30
SC Paderborn - 1. FC Heidenheim
2:2
18:30
TSV Hartberg - Swarovski Tirol
1:0
18:30
SV Lafnitz - FC Juniors OÖ
0:2
18:30
FC Dornbirn - SV Kapfenberg
3:1
18:45
FC Volendam - Jong AFC Ajax
3:2
19:00
Španělsko - Polsko
3:0
19:00
Leeds United - Southampton FC
3:0
19:00
FC Sète - US Quevilly-Rouen
0:1
19:00
FK Pirmasens - Bayern Alzenau
1:1
19:00
UD Oliveirense - UD Vilafranquense
2:2
19:30
AFC Wimbledon - Gillingham FC
1:0
19:30
Morecambe FC - Salford City
2:1
19:30
Mons Calpe - Magpies FC
4:1
19:30
Schalke 04 II - FC Wegberg-Beeck
0:0
19:30
Fortuna Köln - VfB Homberg
0:0
20:00
MC Alger - Espérance ST
1:1
20:00
Birmingham City - Norwich City
1:3
20:00
Derby County - Huddersfield Town
2:0
20:00
Blackpool FC - Doncaster Rovers
odl.
20:00
Bristol Rovers - Wigan Athletic
1:2
20:00
Charlton Athletic - Burton Albion
1:2
20:00
Crewe Alexandra - Accrington Stanley
2:0
20:00
Hull City - Ipswich Town
0:1
20:00
Lincoln City - Swindon Town
2:2
20:00
Northampton Town - Rochdale AFC
0:0
20:00
Oxford United - Portsmouth FC
0:1
20:00
Shrewsbury Town - Milton Keynes Dons
4:2
20:00
Sunderland AFC - Fleetwood Town
2:0
20:00
Bradford City - Leyton Orient
1:0
20:00
Cambridge United - Cheltenham Town
0:1
20:00
Carlisle United - Tranmere Rovers
2:3
20:00
Colchester United - Exeter City
1:2
20:00
Grimsby Town - Crawley Town
2:1
20:00
Harrogate Town - Mansfield Town
1:0
20:00
Oldham Athletic - Barrow AFC
0:1
20:00
Port Vale - Stevenage FC
0:0
20:00
Bolton Wanderers - Scunthorpe United
2:0
20:00
Dagenham & Redbridge - Sutton United
1:2
20:00
Maidenhead United - Aldershot Town
2:4
20:00
Solihull Moors - Torquay United
1:2
20:00
Wrexham FC - Hartlepool United
0:0
20:00
US Concarneau - FC Annecy
0:0
20:00
US Créteil - Sporting Club Lyon
0:2
20:00
US Orléans - Stade Briochin
0:0
20:00
FC Villefranche - Red Star FC
odl.
20:00
Inverness CT - Alloa Athletic
2:2
20:30
Plymouth Argyle - Peterborough United
0:3
20:30
Portadown FC - Larne FC
odl.
20:45
Luton Town - Millwall FC
1:1
20:45
Middlesbrough FC - Bristol City
1:3
20:45
Rotherham United - Nottingham Forest
0:1
20:45
Wycombe Wanderers - Reading FC
1:0
20:45
Boreham Wood - Bromley FC
1:1
20:45
Chesterfield FC - Altrincham FC
1:0
20:45
Halifax Town - Macclesfield Town
neh.
20:45
King's Lynn FC - Barnet FC
5:1
20:45
Stockport County - Notts County
0:0
20:45
Wealdstone FC - Eastleigh FC
0:0
20:45
Woking FC - Dover Athletic
odl.
20:45
Yeovil Town - Weymouth FC
3:1
20:45
Carrick Rangers - Coleraine FC
0:2
20:45
Linfield FC - Glentoran FC
0:1
20:45
Cliftonville FC - Ballymena United
2:1
20:45
Dungannon Swifts - Glenavon FC
1:2
21:00
Atlético Madrid - Chelsea FC
0:1
21:00
SS Lazio - Bayern Mnichov
1:4
21:00
Jong PSV Eindhoven - Helmond Sport
2:2
Kalendář