Přehled zápasů - 11.09.2019

02:00
Kolumbie - Venezuela
0:0
02:00
USA - Uruguay
1:1
02:00
Ekvádor - Bolívie
3:0
03:30
Honduras - Chile
2:1
04:00
Argentina - Mexiko
4:0
05:00
Brazílie - Peru
0:1
14:00
Rjazaň VDV - Olympique Lyon
0:9
16:00
FK Minsk - FC Curych
1:0
18:00
Vllaznia Skadar - Fortuna Hjørring
0:1
18:00
Čertanovo Moskva - Glasgow City
0:1
18:00
KFF Mitrovica - VfL Wolfsburg
0:10
18:45
Kopparbergs/Göteborg - Bayern Mnichov
1:2
19:00
Piteå IF - Brøndby IF
0:1
19:10
FSK St. Pölten-Spratzern - FC Twente
2:4
20:30
Juventus FC - FC Barcelona
0:2
20:45
Hibernian LFC - Slavia Praha
1:4
21:15
Breidablik UBK - Sparta Praha
3:2
17:15
Marstal/Rise - AGF Aarhus
2:6e
17:15
Nørresundby FB - Aalborg BK
0:8
20:00
Fremad Amager - Lyngby BK
2:1p
18:00
Kohtla-Järve Järve II - Kalev Tallinn III
2:1p
20:30
Manchester 62 - Olympique FC
neh.
19:30
Eintracht Norderstedt - Hannoverscher SC
3:1
19:00
Germania Halberstadt - Chemie Lipsko
3:3
19:00
SV Babelsberg 03 - Wacker Nordhausen
2:2
16:00
TJ Veľké Lovce - FC Nitra
0:7
16:00
FK Dunajská Lužná - Lokomotíva Devínska Nová Ves
7:0
16:00
Družstevník Bešeňov - Slovan Levice
2:0
16:00
FK Kolárovo - FK Marcelová
0:1
16:00
Družstevník Jacovce - MFK Alekšince
2:0
16:00
Družstevník Radimov - Slavoj Boleráz
1:0
16:00
Tatran Krásno nad Kysucou - Spartak Trnava
0:4
16:00
Spartak Vysoká nad Kysucou - MŠK Púchov
1:0p
16:00
ŠK Belá - ŠKF Sereď
0:10
16:00
AGRIFOP Stakčín - Spartak Medzilaborce
2:5
16:00
MFK Vranov nad Topľou - Partizán Bardejov
1:2p
16:00
FK Kechnec - Mladosť Kalša
1:2p
16:00
MŠK Spišské Podhradie - Železiarne Podbrezová
1:0
16:00
OFK Šarišské Michaľany - FC Košice
0:2
16:00
Tatran Prešov - FK Poprad
0:2
16:30
FC Pata - FC Petržalka
1:2
16:30
FK Strečno - Dukla Banská Bystrica
1:10
16:30
FK Horná Krupá - MFK Skalica
2:4
15:30
NK Tolmin - NK Celje
0:6
15:30
NK Radomlje - ND Gorica
3:2e
18:00
Nafta Lendava - NK Krško
2:0
12:00
Ağrı 1970 Spor - Artvin Hopaspor
4:3p
13:30
1954 Kelkit - Ofspor
1:0
13:30
Görelespor - Yomraspor
3:0
13:30
Yeşilyurt Belediyespor - Elaziğspor
0:5
13:30
Cizrespor - Diyarbekirspor
1:2p
13:30
Karaköprü Belediyespor - Siirt İl Özel İdare
1:2
13:30
Batman Petrolspor - Mardin BB
1:3
14:00
1074 Çankirispor - Kastamonuspor
5:2
14:00
Ankara Adliyespor - Turk Metal Kirikkale Spor
1:4
14:00
Yeni Altındağ Belediyespor - Yozgatspor 1959
1:2
14:00
Tokatspor - Erbaaspor
0:2
14:00
Erzin Belediyespor - Kilis Belediyespor
3:1
14:00
Nevşehirspor Gençlik - Osmaniyespor
0:1
14:00
Kozan Belediyespor - Payasspor
0:3
14:30
Silivrispor - Bursa Yıldırımspor
2:0e
14:30
Maltepespor - Kasımpaşa Erokspor
1:3
14:30
Sile Yildizspor - Karacabey Birlikspor
1:2e
14:30
Tepecikspor - Halide Edip Adivarspor
1:0
14:30
Bayrampaşaspor - Bigaspor
4:1
14:30
Düzcespor - Darica Gençlerbirliği
0:2
14:30
Manisaspor - Turgutluspor
1:2
14:30
Tavşanli Linyitspor - Somaspor
0:1
17:30
Tire 1922 Spor - Nazilli Belediyespor
2:3p
18:00
Fethiyespor - Kizilcabölükspor
3:2
Kalendář