Přidání nového videa

Zde máte možnost přidat na tyto stránky libovolné fotbalové video. Prozatím je možné přidávat pouze videa, která jsou uložena na jiných serverech, například youtube, v budoucnu bude možné videa ukládat přímo k nám.
Jak na to? Stačí sem zkopírovat takzvaný EMBED kód. Například na youtube.com tento kód najdete přímo pod videem po kliknutí na tlačítka <Sdílet> a poté <Vložit>, na stream.cz také pod videem po kliknutí na odkaz "Více a embed".
Je potřeba vyplnit položky název, popis a kód. Zdroj je název webu, z něhož video pochází (například youtube.com). Dále je nutné video zařadit alespoň do jedné z kategorií, je možné zařadit jej i do několika současně. Údaje o videu budou poté uloženy do systému a jakmile bude video schváleno některým z našich administrátorů, objeví se mezi nejnovějšími videi a také v příslušných kategoriích. Pokud video z nějakého důvodu schváleno nebude (nevhodné, duplicita apod), pošleme vysvětlení emailem na adresu, kterou jste uvedli při registraci. Všechny zadané údaje může administrátor podle uvážení změnit, pokud budou chybné nebo nevhodné.
Nové video
Videa mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé!
nenalezena žádná videa
 
 
Počet příspěvků: žádný komentář
 
 
Počet příspěvků: žádný komentář
Další videa