Televizní program - Sport2

06:00
08:00
Fotbal
Pohár afrických národů Egypt - Zimbabwe
09:00
11:00
Fotbal
Pohár afrických národů Nigérie - Burundi
12:00
14:00
Fotbal
Pohár afrických národů Kongo - Uganda
23:00
01:00
Fotbal
Bronzový zápas, Pohár afrických národů
01:00
03:15
Fotbal
Finále, Pohár afrických národů
06:00
08:00
Fotbal
Pohár afrických národů Maroko - Namíbie
09:00
11:00
Fotbal
Pohár afrických národů Senegal - Tanzánie
12:00
14:00
Fotbal
Pohár afrických národů Tunisko - Angola
23:30
01:30
Fotbal
Best of Liga NOS Sporting – Moreirense
01:30
03:30
Fotbal
Best of Liga NOS Benfica – Boavista
06:00
08:00
Fotbal
Pohár afrických národů Kamerun - Guinea Bissau
09:00
11:00
Fotbal
Pohár afrických národů Egypt - Kongo
12:00
14:00
Fotbal
Pohár afrických národů Senegal - Alžírsko
14:00
16:00
Fotbal
Best of Liga NOS Sporting – Moreirense
16:00
18:00
Fotbal
Best of Liga NOS Benfica – Nacional
21:30
23:30
Fotbal
Best of Liga NOS Porto – Benfica
23:30
01:30
Fotbal
Best of Liga NOS Sporting – Benfica
01:30
03:30
Fotbal
Best of Liga NOS Sporting – Moreirense
06:00
08:00
Fotbal
Pohár afrických národů Kamerun - Ghana
09:00
11:00
Fotbal
Pohár afrických národů Maroko - Pobřeží slonoviny
12:00
14:00
Fotbal
Pohár afrických národů Madagaskar - Nigérie
23:30
01:30
Fotbal
Best of Liga NOS Benfica – Nacional
01:30
03:30
Fotbal
Best of Liga NOS Braga – Porto
06:00
08:00
Fotbal
Pohár afrických národů Uganda - Egypt
09:00
11:00
Fotbal
Pohár afrických národů Keňa - Senegal
12:00
14:00
Fotbal
Pohár afrických národů Jižní Afrika - Maroko
21:00
23:00
Fotbal
Best of Liga NOS Benfica – Belenenses
23:00
01:00
Fotbal
Best of Liga NOS Braga – Porto
06:00
08:00
Fotbal
Pohár afrických národů Angola - Mali
09:00
11:00
Fotbal
Osmifinále 1, Pohár afrických národů
12:00
14:00
Fotbal
Osmifinále 2, Pohár afrických národů
21:00
23:00
Fotbal
Best of Liga NOS Benfica – Setúbal
23:00
01:00
Fotbal
Best of Liga NOS Porto – Benfica
06:00
08:00
Fotbal
Osmifinále 3, Pohár afrických národů
09:00
11:00
Fotbal
Osmifinále 4, Pohár afrických národů
18:30
20:30
Fotbal
Best of Liga NOS Rio Ave – Benfica
20:30
22:30
Fotbal
Best of Liga NOS Boavista – Sporting
06:00
08:00
Fotbal
Best of Liga NOS Porto – Chaves
09:00
11:00
Fotbal
Best of Liga NOS Porto - Sporting
12:00
14:00
Fotbal
Best of Liga NOS Sporting - Setubal
14:00
16:00
Fotbal
Best of Liga NOS Benfica - Sporting
06:00
08:00
Fotbal
Best of Liga NOS Sporting - Setubal
09:00
11:00
Fotbal
Best of Liga NOS Benfica - Guimaraes
nenalezen žádný pořad