Televizní program - Premier Sport 1

09:25
11:20
Liverpool - Ajax
Liga majstrov UEFA
11:20
13:15
Rangers FC - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
07:00
08:55
Rangers FC - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
10:40
10:50
História FC Bochum
Zo sveta Bundesligy
10:50
11:00
História Hertha Berlín
Zo sveta Bundesligy
15:25
17:30
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
18:00
18:05
História Schalke 04
Zo sveta Bundesligy
18:05
18:15
História B.Dortmund
Zo sveta Bundesligy
18:15
18:20
História Borussia Mönchengladbach
Zo sveta Bundesligy
18:20
18:25
História Werder Brémy
Zo sveta Bundesligy
18:25
20:30
SV Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
07:00
08:50
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
08:50
10:40
SV Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
12:10
12:25
Bundesligové kluby - 1. FC Kolín
Zo sveta Bundesligy
12:25
12:40
Bundesligové kluby - 1.FC Union Berlín
Zo sveta Bundesligy
12:40
12:55
Bundesligové kluby - 1.FSV Mainz
Zo sveta Bundesligy
15:00
15:05
História Borussia Mönchengladbach
Zo sveta Bundesligy
15:05
15:10
História Werder Brémy
Zo sveta Bundesligy
15:10
15:15
História Eintracht Frankfurt
Zo sveta Bundesligy
15:15
15:25
História TSG 1899 Hoffenheim
Zo sveta Bundesligy
15:25
17:30
Sassuolo - Salernitana
Serie A
18:25
20:30
Girona - Real Sociedad
LaLiga
10:50
12:45
Sassuolo - Salernitana
Serie A
12:45
14:40
Girona - Real Sociedad
LaLiga
20:55
22:50
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
07:00
08:55
SV Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
14:15
16:10
Sassuolo - Salernitana
Serie A
16:10
18:05
Girona - Real Sociedad
LaLiga
18:05
18:15
História 1.FC Union Berlín
Zo sveta Bundesligy
20:55
23:00
AFC Ajax - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
11:50
13:45
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
14:20
16:15
SV Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
16:30
18:25
AFC Ajax - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
20:15
20:25
História B.Dortmund
Zo sveta Bundesligy
20:55
23:00
Manchester City - FC Kodaň
Liga majstrov UEFA
09:20
11:15
Sassuolo - Salernitana
Serie A
14:35
16:30
AFC Ajax - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
16:30
18:25
Manchester City - FC Kodaň
Liga majstrov UEFA
19:20
19:30
História B.Dortmund
Zo sveta Bundesligy
08:55
10:50
Girona - Real Sociedad
LaLiga
10:50
12:45
AFC Ajax - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
12:45
14:40
Manchester City - FC Kodaň
Liga majstrov UEFA
17:15
19:10
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
07:00
08:55
AFC Ajax - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
08:55
10:50
Manchester City - FC Kodaň
Liga majstrov UEFA
16:10
18:10
Atletico Madrid - Girona
LaLiga
18:25
20:30
FC Sevilla - Athletic Bilbao
LaLiga
nenalezen žádný pořad