Televizní program - O2TV Fotbal

09:00
11:00
Club Bruggy-Lazio Řím
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:00
14:00
Juventus FC-FC Barcelona
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
14:00
16:00
Lokomotiv Moskva-Bayern Mnichov
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
16:00
18:00
Šachtar Doněck-Inter Milán
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
18:00
20:00
FK Krasnodar-Chelsea FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:00
20:30
National Icons (28/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
20:30
22:30
Liverpool FC-FC Midtjylland
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:30
00:30
Borussia Mönchengladbach-Real Madrid
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:00
11:00
SFC Opava-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 6. kola FORTUNA:LIGY
11:00
13:00
FC Zbrojovka Brno-MFK Karviná (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 6. kola FORTUNA:LIGY
13:00
15:00
1.FC Slovácko-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 6. kola FORTUNA:LIGY
15:00
17:00
FC Slovan Liberec-1. FK Příbram (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 6. kola FORTUNA:LIGY
17:00
17:30
National Icons (14/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
17:30
18:00
National Icons (15/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
18:00
20:00
SK Sigma Olomouc-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 6. kola FORTUNA:LIGY
20:00
21:30
TIKI-TAKA (9/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
21:30
23:30
AC Sparta Praha-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 6. kola FORTUNA:LIGY
23:30
00:00
National Icons (27/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
09:00
12:00
AC Sparta Praha-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 6. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
12:00
15:00
SK Sigma Olomouc-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 6. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
15:00
15:30
National Icons (28/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
15:30
16:30
Liga mistrů - největší hity (1)
UCL - Exkluzivní cyklus UEFA o nejpamátnějších zápasech v historii Ligy mistrů
16:30
18:00
TIKI-TAKA (9/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
18:00
18:30
Evropský fotbal (175/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
18:30
18:45
Studio UEFA Champions League
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:45
20:50
Lokomotiv Moskva-Atlético Madrid
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:50
23:15
Atalanta Bergamo-Liverpool FC
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
00:00
00:30
National Icons (30/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
09:00
11:00
Chelsea FC-Sevilla FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:00
13:00
RB Lipsko-0stanbul Basaksehir
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
Paris Saint-Germain-Manchester United
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00
17:00
FC Barcelona-Ferencvárosi TC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
17:00
17:30
National Icons (12/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
17:30
18:00
National Icons (13/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
18:00
20:00
Bayern Mnichov-Atlético Madrid
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:00
21:30
TIKI-TAKA (8/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
21:30
23:30
Real Madrid-Šachtar Doněck
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:30
00:00
National Icons (26/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
09:00
12:00
Paris Saint-Germain-Manchester United
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
12:00
15:00
Bayern Mnichov-Atlético Madrid
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
15:00
15:30
National Icons (27/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
15:30
16:30
Liga mistrů - největší hity (5)
UCL - Exkluzivní cyklus UEFA o nejpamátnějších zápasech v historii Ligy mistrů
16:30
18:00
TIKI-TAKA (8/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
18:00
18:30
Evropský fotbal (173/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
18:30
18:45
Studio UEFA Champions League
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:45
20:50
Lokomotiv Moskva-Bayern Mnichov
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:50
23:15
Liverpool FC-FC Midtjylland
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
00:00
00:30
National Icons (29/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
09:00
11:00
Borussia Mönchengladbach-Real Madrid
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:00
13:00
Liverpool FC-FC Midtjylland
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
Olympique Marseille-Manchester City
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00
16:30
TIKI-TAKA (8/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
16:30
18:30
Bayern Mnichov-Eintracht Frankfurt
Bundesliga - Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
18:30
18:45
Studio UEFA Champions League
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:45
20:50
FK Krasnodar-Chelsea FC
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:50
23:15
Manchester United-RB Lipsko
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
00:00
01:00
Liga mistrů - největší hity (9)
UCL - Exkluzivní cyklus UEFA o nejpamátnějších zápasech v historii Ligy mistrů
09:00
11:00
Sevilla FC-Stade Rennes
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:00
13:00
Manchester United-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
Juventus FC-FC Barcelona
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00
15:30
Evropský fotbal (173/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
15:30
17:30
Club Bruggy-Lazio Řím
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
17:30
19:30
0stanbul Başakşehir-Paris Saint-Germain
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
19:30
21:00
TIKI-TAKA (8/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
21:00
23:00
Juventus FC-Hellas Verona
Serie A - Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
23:00
00:00
Juventus TV - Magazín (88/2018)
Serie A - Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu
09:00
11:00
Atlético Madrid-RB Salzburg
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:00
13:00
FC Porto-Olympiakos Pireus
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
FK Krasnodar-Chelsea FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00
17:00
Bayern Mnichov-Eintracht Frankfurt
Bundesliga - Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
17:00
18:00
Liga mistrů - největší hity (9)
UCL - Exkluzivní cyklus UEFA o nejpamátnějších zápasech v historii Ligy mistrů
18:00
19:00
UEFA Champions League Highlights (3/2020)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
19:00
20:00
UEFA Champions League Highlights (4/2020)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
20:00
20:30
Evropský fotbal (174/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
20:30
21:00
Magazín Champions League (5/2020)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
21:00
23:00
Juventus FC-FC Barcelona
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:00
01:00
Šachtar Doněck-Inter Milán
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:00
09:30
Evropský fotbal (174/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
09:30
10:00
Magazín Champions League (5/2020)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
10:00
12:00
Lokomotiv Moskva-Bayern Mnichov
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
12:00
14:00
Borussia Dortmund-Zenit Petrohrad
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
14:00
16:00
Manchester United-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
16:00
18:00
Sevilla FC-Stade Rennes
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
18:00
20:00
Liverpool FC-FC Midtjylland
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:00
23:00
Olympique Marseille-Manchester City
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
23:00
02:00
Juventus FC-FC Barcelona
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)