Televizní program - O2TV Fotbal

09:00
11:00
Bohemians Praha 1905-FC Slovan Liberec (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 28. kola FORTUNA:LIGY
11:00
13:00
1. FC Slovácko-MFK Karviná (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 28. kola FORTUNA:LIGY
13:00
15:00
FK Jablonec-FC Fastav Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 28. kola FORTUNA:LIGY
15:00
18:00
SK Slavia Praha-FK Pardubice
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:00
21:00
SK Sigma Olomouc-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
21:00
00:30
FK Teplice-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
09:00
11:00
Limbovo finále: FC Viktoria Plzeň vs. Zlatá éra FCVP
FORTUNA:LIGA - Záznam slavnostního rozlučkového fotbalového utkání
11:00
13:00
FK Teplice-Bohemians Praha 1905
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
13:00
15:00
MFK Karviná-FC Fastav Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
15:00
17:00
FK Jablonec-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
17:00
20:00
AC Sparta Praha-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestváce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
23:00
FC Viktoria Plzeň-1. FC Slovácko
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestváce: Studio 1. fotbalové ligy)
23:00
23:30
Evropský fotbal (329/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
09:00
11:00
Bohemians Praha 1905-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
11:00
13:00
FC Fastav Zlín-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
13:00
16:00
FK Jablonec-MFK Karviná
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
16:00
18:00
FK Mladá Boleslav-SK Dynamo České Budějovice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola skupiny o umístění - FORTUNA:LIGA
18:00
20:00
FC Slovan Liberec-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola skupiny o umístění - FORTUNA:LIGA
20:00
22:00
AC Sparta Praha-FC Hradec Králové
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
22:00
00:00
1. FC Slovácko-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
09:00
11:00
FK Teplice-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
11:00
13:00
FK Pardubice-MFK Karviná (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
13:00
15:00
FC Viktoria Plzeň-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
15:00
17:00
FC Baník Ostrava-FC Hradec Králové
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
17:00
20:00
SK Slavia Praha-1. FC Slovácko
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
22:00
FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
22:00
00:00
AC Sparta Praha-1. FC Slovácko
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
09:00
11:00
Limbovo finále: FC Viktoria Plzeň vs. Zlatá éra FCVP
FORTUNA:LIGA - Záznam slavnostního rozlučkového fotbalového utkání
11:00
13:00
FK Teplice-Bohemians Praha 1905
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
13:00
15:00
FK Jablonec-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
15:00
17:00
MFK Karviná-FC Fastav Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
17:00
20:00
FC Viktoria Plzeň-1. FC Slovácko
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestváce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
23:00
AC Sparta Praha-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 1. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestváce: Studio 1. fotbalové ligy)
09:00
11:00
FK Mladá Boleslav-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání o umístění - FORTUNA:LIGA
11:00
13:00
FK Jablonec-MFK Karviná
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
13:00
15:00
FC Fastav Zlín-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
15:00
17:00
Bohemians Praha 1905-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola skupiny o umístění - FORTUNA:LIGA
17:00
20:00
AC Sparta Praha-FC Hradec Králové
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
20:30
Evropský fotbal (330/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
20:30
23:30
SK Slavia Praha-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
09:00
11:00
FK Pardubice-MFK Karviná (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
11:00
14:00
FC Viktoria Plzeň-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
14:00
17:00
FC Baník Ostrava-FC Hradec Králové
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
17:00
20:00
SK Slavia Praha-1. FC Slovácko
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 3. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
23:00
FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
23:00
01:00
AC Sparta Praha-1. FC Slovácko
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
09:00
11:00
FK Jablonec-Bohemians Praha 1905
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
11:00
13:00
MFK Karviná-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
13:00
15:00
FK Pardubice-FC Fastav Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
15:00
17:00
FC Hradec Králové-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
17:00
20:00
FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
22:00
AC Sparta Praha-1. FC Slovácko (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
22:00
00:00
FK Mladá Boleslav-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání o umístění - FORTUNA:LIGA
09:00
11:00
FC Fastav Zlín-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
11:00
13:00
Bohemians Praha 1905-MFK Karviná (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
13:00
15:00
FK Teplice-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola skupiny o záchranu - FORTUNA:LIGA
15:00
17:00
1. FC Slovácko-FC Hradec Králové (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
17:00
20:00
FC Viktoria Plzeň-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
23:00
SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
23:00
23:30
Evropský fotbal (330/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
nenalezen žádný pořad