Televizní program - Nova Sport 1

17:50
18:45
Magazín Evropské ligy (6)
Fotbalový magazín
19:05
20:00
Magazín Evropské ligy (6)
Fotbalový magazín
21:20
23:00
FC Nantes - Dijon FCO
Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
12:00
12:50
Magazín Evropské ligy (6)
Fotbalový magazín
13:05
14:45
FC Nantes - Dijon FCO
Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
22:00
23:00
Ligue 1 Highlights (17)
Sestřih utkání 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
12:00
13:00
Ligue 1 Highlights (17)
Sestřih utkání 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
14:45
15:35
Magazín Evropské ligy (6)
Fotbalový magazín
17:30
18:20
Magazín Evropské ligy (6)
Fotbalový magazín
18:35
18:50
Studio Evropské ligy
Souhrn zajímavostí před šestým hracím dnem základní skupiny Evropské ligy UEFA
18:50
20:55
Standard Lutych - Arsenal FC
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA
20:55
23:00
AS Řím - Wolfsberger AC
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA
23:30
00:00
Sestřih Evropské ligy UEFA (6/2019)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
11:05
12:50
Rangers FC - BSC Young Boys
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
13:05
14:50
Standard Lutych - Arsenal FC
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
20:10
20:40
Ligue 1 Preview (18)
Souhrn zajímavostí před startem 18. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
20:40
22:35
Lille OSC - Montpellier HSC
Přímý přenos 18. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
11:05
12:50
AS Řím - Wolfsberger AC
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
12:55
13:25
Ligue 1 Preview (18)
Souhrn zajímavostí před startem 18. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
15:05
17:00
Girondins Bordeaux - Racing Strasbourg
Přímý přenos 18. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
17:00
19:00
Olympique Lyon - Stade Rennes
Přímý přenos 18. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
21:05
21:35
Sestřih Evropské ligy UEFA (6/2019)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
14:50
15:20
Sestřih Evropské ligy UEFA (6/2019)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
17:00
18:45
FC Metz - Olympique Marseille
Záznam 18. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
19:45
20:40
Ligue 1 Highlights (18)
Sestřih utkání 18. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
20:40
22:35
EA Guingamp - ES Troyes
Přímý přenos 18. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
nenalezen žádný pořad