Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.75 - 3.81 - 4.81
Komentáře (1684 / 0 nových)
Komentáře k zápasu naleznete zde
19.09. Ronaldo vyrovnal Reinu
Cristiano Ronaldo vyrovnal ve středu startem v zápase Juventusu na půdě Atlética Madrid španělského brankáře Pepeho Reinu a dělí se s ním o čtvrtou příčku v historické tabulce podle počtu odehraných zápasů v evropských pohárech. Oba mají na kontě 171 zápasů. Rekord drží někdejší Ronaldův spoluhráč z Realu Madrid Iker Casillas, který v barvách královského klubu a Draků z Porta nasbíral celkem 188 startů. Ronaldo jej může překonat nejdříve v příští sezoně. (uefa.com)
15.08. Nejlepším hráčem Superpoháru byl Mané
Nejlepším hráčem včerejšího utkání o Superpohár byl zvolen Sadio Mané, senegalský útočník dal obě branky Liverpoolu a výraznou měrou se podepsal pod výhru svého týmu nad Chelsea. (sport-express.ru)
14.08. Superpohár bere Liverpool
Výsledek utkání o Superpohár: Liverpool - Chelsea 1:1, 2:2 po prodloužení, 5:4 na penalty (48. a 95. Mané - 36. Giroud, 100. Jorginho z penalty).
14.08. V duelu o Superpohár se bude prodlužovat
Průběžný výsledek utkání o Superpohár: Liverpool - Chelsea 1:1 (48. Mané - 36. Giroud), bude se prodlužovat.
14.08. Milner nedohrál souboj s Chelsea
Jenom něco málo přes hodinu dnes strávil na trávníku James Milner. Záložník Liverpoolu měl problémy s kolenem a odstoupil ze souboje s Chelsea, jeho místo v 64. minutě zaujal Georginio Wijnaldum.
14.08. Chelsea zatím vede nad Liverpoolem
Poločasový výsledek utkání o Superpohár: Liverpool - Chelsea 0:1 (36. Giroud).
14.08. Sestavy: Liverpool - Chelsea
Základní sestavy pro dnešní Superpohár - Liverpool: Adrián - Gómez, Matip, Van Dijk, Robertson - Milner, Fabinho, Henderson - Oxlade-Chamberlain, Mané, Salah. Chelsea: Kepa - Azpilicueta, Zouma, Christensen, Emerson - Jorginho, Kanté, Kovačić - Pulisic, Giroud, Pedro.
13.08. Keita opustil trénink Liverpoolu
Naby Keita nedokončil trénink Liverpoolu před zítřejším utkáním o evropský superpohár proti Chelsea. Keita laboroval se svalovým zraněním na konci minulé sezony na Africkém poháru národů, v závěru přípravy se dal dohromady a nastoupil třeba v utkání o Community Shield proti Manchesteru City. V úvodním ligovém zápase zůstal jako nevyužitý náhradník na lavičce. (dailymail.co.uk)
13.08. Kantého start je nejistý
Start francouzského záložníka Chelsea N'Gola Kantého ve středečním Superpoháru proti Liverpoolu je nejistý. Kanté odehrál v ligovém zápase na půdě Manchesteru United 17 minut, ale podle manažera Franka Lamparda si přivodil drobné zranění, které jej možná nepustí do boje o cennou trofej. (onefootball.com)