Liverpool se může dostat i na první místo, pokud zdolá Crystal Palace

Předloňský mistr FC Liverpool se může dostat do čela tabulky, pokud zdolá Crystal Palace a jeho nejbližší konkurenti ztratí. Do čela ho posune i výraznější výhra, v tomto případě by ale nadělala velké problémy hostujícímu manažerovi Patricku Vieirovi, který je pod neustálým tlakem. Eagles pod jeho vedením vyhráli jen jedno utkání.
VČERA | Previews | 3 komentáře

Liverpool v zápase obratů porazil AC Milán 3:2

Výborné utkání se odehrálo na Anfield Road, kde se střetli dva velikání evropského fotbalu FC Liverpool a AC Milán. Reds se po drtivém nástupu ujali vedení, ale Milánští do poločasu otočili výsledek a byli spokojenější. Další obrat se konal po změně stran a tentokrát v režii domácích. Nejprve srovnal Mohamed Salah a vítěznou branku zaznamenal v 69. minutě kapitán Jordan Henderson.
15.09. | Komentáře a souhrny | 435 komentářů

Liverpool proti Milánu, kdo ovládne střet velikánů na Anfield Road?

Jedním z největších lákadel středeční nabídky Ligy mistrů je bezesporu střetnutí dvou velkých značek - Liverpoolu a AC Milán. Jde o jedny z neúspěšnějších klubů v rámci milionářské soutěže. Domácí Reds opanovali tuto soutěž šestkrát, AC Milán dokonce sedmkrát. Nyní se oba představí na Anfield Road, kde bude jistě panovat skvělá atmosféra.
14.09. | Previews | 435 komentářů

Liverpool si hravě poradil s Leeds

V jediném dnešním utkání čtvrtého kola Premier League prohrál Leeds United na domácí půdě s Liverpoolem. Duel rozhodli Salah, Fabinho a Mané, domácí navíc dohrávali poslední půlhodinu bez vyloučeného Struijka.
12.09. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Leeds chce poprvé zvítězit, v cestě mu ale stojí Liverpool

Jen jedno utkání je na nedělním programu čtvrtého kola anglické Premier League. Leeds v něm bude nahánět první vítězství v sezoně, v cestě mu ale stojí Liverpool, který naopak ještě nepoznal hořkost porážky.
11.09. | Previews | 3 komentáře

Osm Brazilců nebude moct o víkendu hrát Premier League

Osm hráčů anglické Premier League podle všeho nebude moct hrát o víkendu za své kluby. Důvodem je pravidlo FIFA, které hráčům zastavuje činnost na pět dní v případě, že klub fotbalistu neuvolní na reprezentační sraz.
08.09. | Aktuality | 118 komentářů

Keïta z Liverpoolu po převratu uvízl v Guineji, klub řeší jeho bezpečný návrat

Záložník Naby Keïta z Liverpoolu kvůli vojenském převratu, při kterém byl svržen prezident Alpha Condé, uvízl v rodné Guineji. Vedení klubu už začalo jednat s úřady, aby se šestadvacetiletý fotbalista mohl bezpečně vrátit do Anglie.
06.09. | Aktuality | 135 komentářů

Šest klubů Premier League nepustilo Brazilce na reprezentaci

Šestice klubů anglické Premier League se rozhodla i přes hrozící sankce neuvolnit na reprezentační sraz brazilské hráče. Důvodem je, že by po návratu museli v Anglii do desetidenní karantény. Kluby by pak fotbalisty neměli k dispozici až na dva ligové zápasy, případně na první utkání v Lize mistrů.
01.09. | Aktuality | 512 komentářů

Liverpool prodloužil smlouvu i s kapitánem Hendersonem

Jordan Henderson předčasně prodloužil kontrakt s Liverpoolem. Kapitán a nejdéle sloužící hráč kádru manažera Jürgena Kloppa podepsal novou smlouvu do roku 2025...
31.08. | Aktuality | 35 komentářů

Oslabená Chelsea uhrála bod

Šlágr kola nakonec vítěze nenašel, Liverpool se s hostující Chelsea rozešel smírně 1:1 a oba celky tak přišly o svou dosavadní stoprocentní úspěšnost. Spokojenější s výsledkem budou nepochybně hosté, kteří se sice rychle ujali vedení, v nastaveném čase však Reece James obdržel červenou kartu a navíc kvůli hře rukou soupeři nabídl pokutový kop, který Salah proměnil. Chelsea tak celý druhá poločas musela čelit početní převaze a v podstatě se jenom bránila, díky vynikajícím výkonům zadáků a brankáře Mendyho se však svěřencům Thomase Tuchela podařilo neinkasovat a udržet tak remízu 1:1.
29.08. | Komentáře a souhrny | 18 komentářů
17.09. Hendersona čeká jubilejní zápas
Liverpool čeká souboj s Crystal Palace a v jeho sestavě by neměl chybět Jordan Henderson - pro záložníka se v tom případě bude jednat o jubilejní 200. duel v roli kapitána Reds. (sport-express.ru)
17.09. Crystal Palace se nemusí obávat Firmina
Volno bude mít o víkendu Roberto Firmino, útočník Liverpoolu ještě není v pořádku po zranění stehenního svalu a nebude k dispozici na souboj s Crystal Palace. (sport-express.ru)
16.09. Liverpool se pokusí o Adeyemiho
Podle španělského deníku Mundo Deportivo se v lednu anglický Liverpool pokusí získat útočníka Karima Adeyemiho z rakouského Salzburgu. Devatenáctiletý fotbalista na sebe naposledy upozornil v zápase Ligy mistrů v Seville, kde se po zákrocích na něj kopaly už v prvním poločase tři pokutové kopy. (mundodeportivo.com)
15.09. Wijnaldum se necítil chtěný
Georginio Wijnaldum opustil v létě Liverpool a jako volný hráč zamířil do Paris Saint Germain. V rozhovoru pro francouzský L'Équipe prohlásil, že necítil z anglického dostatečnou touhu po tom, aby jej udržel. "Několik měsíců zpátky jsem vážně chtěl v Liverpoolu zůstat, od klubu jsem ale necítil to samé. Necítil jsem, že by měl opravdu chtěli. V takovém případě je čas se posunout dál," uvedl nizozemský záložník. (football365.com)
15.09. Elliott ještě může hrát v této sezoně
Zraněný osmnáctiletý záložník Harvey Elliott z Liverpoolu by se mohl na trávníky vrátit ještě v této sezoně. Řekl to klubový lékař Jim Moxon. Elliott si v utkání s Leedsem vážně poranil kotník, který měl vykloubený a zlomený. Aktuálně už je po operaci a čeká jej několikaměsíční nucená přestávka. "Nemáme žádné přesné časové odhady, nechceme na něj nijak tlačit. V této sezoně by se ale ještě mohl vrátit na hřiště," uvedl Moxon. (goal.com)
14.09. Elliott jde dnes na operaci
Harvey Elliott se ještě dnes podrobí operaci vykloubeného kotníku. Záložník Liverpoolu utrpěl zranění v nedělním souboji s Leedsem United, jeho absence se bude pohybovat v řádu měsíců. (dailymail.co.uk)
13.09. O Bremera se zajímají v Anglii
O obránce Bremera z italského Turína se údajně zajímají anglické kluby. Konkrétně má jít o Manchester United a Liverpool. (getfootballnewsitaly.com)
13.09. Liverpool si hodlá pojistit Maného
Sadio Mané má s Liverpoolem smlouvu do roku 2023, brzy by však mohlo dojít k jejímu prodloužení. Reds chtějí se senegalským křídelníkem prodloužit kontrakt do roku 2025. (sport-express.ru)
13.09. Elliott se nevyhne operaci
Harvey Elliott byl včera večer propuštěn z nemocnice, tento týden se do ní pak vrátí a podrobí se operaci. Záložník Liverpoolu si ze včerejšího souboje s Leedsem odnesl zlomený kotník, po zákroku bude stanovena délka absence. (lequipe.fr)
12.09. Salah vstřelil 100. gól v Premier League
Liverpool zvítězil na půdě Leedsu United (3:0), kde otevřel skóre Mohamed Salah. Pro egyptského útočníka to byl 100. ligový gól, na což potřeboval 162 zápasů. (sport-express.ru)