RCD Espanyol - Celta de Vigo.

mundodeportivo.com
23.12.202208:35

Girona vypadla ze Španělského poháru

Girona vypadla ve druhém kole Španělského poháru se soupeřem ze čtvrté ligy. Na hřišti Cacereňa prohrála 1:2 a pohár opustila jako první z účastníků nejvyšší soutěže. Na první gól domácích se ještě Gironě povedlo odpovědět. O vyřazení 13. týmu ligové tabulky rozhodl v 61. minutě Iván Fernández.

Překvapení nedopustilo Atlético Madrid, které na hřišti dalšího celku ze čtvrté ligy Arenteira prohrávalo od 42. minuty, ale nakonec zvítězilo 3:1. Hosté postrádali proti soupeři, který v předchozím kole vyřadil druholigovou Almeríi, finalisty mistrovství světa Antoinea Griezmanna, Nahuela Molinu a Ángela Correu.

V nastavení prvního poločasu se povedlo Atléticu vyrovnat z penalty, kterou proměnil Yannick Carrasco. V 59. minutě neuspěl z dalšího pokutového kopu Álvaro Morata. Vítězný gól dal devatenáctiletý Pablo Barrios, který se trefil v dresu Atlética poprvé. V nastavení ještě zpečetil výhru favorita Carrasco.

ČTK
22.12.202216:12

Alguacil odtrénoval jubilejní zápas

Trenér Imanol Alguacil včera oslavil jubilejní 200. zápas ve funkci trenéra Realu Sociedad. Baskický klub pod jeho vedením zaznamenal 95 výher, naposledy si ve středu v pohárovém utkání smlsl na CD Coria (5:0).

marca.com
22.12.202213:57

Félix chybí v nominaci Atlética Madrid

João Félix se neobjevil v nominaci Atlética Madrid na dnešní pohárový zápas s CD Arenteiro. Portugalský útočník se po MS zapojil do tréninku, poslední dvě jednotky ale ze zdravotních důvodů vynechal.

football-espana.net
21.12.202218:58

Félix vynechal dnešní trénink

Dnešního tréninku Atlética Madrid se neúčastnil João Félix, který má drobné zdravotní problémy. Není ale vyloučeno, že portugalský útočník bude k dispozici na zítřejší pohárové utkání proti CD Arenteiro.

21.12.202217:18

Greif chytal po 384 dnech

Mallorca včera v pohárovém utkání porazila Real Unión 1:0 a čisté konto si připsal Dominik Greif, slovenský brankář se mezi tyčemi španělského klubu objevil po dlouhých 384 dnech. Greif přišel loni v létě ze Slovanu Bratislava a mimo hru byl od prosince, hlavním důvodem dlouhodobé absence byly potíže se zády.

marca.com
19.12.202209:49

Sola si v letošním roce už nezahraje

Ze sestavy Realu Sociedad znovu vypadne Álex Sola, obránce baskického klubu si poranil stehenní sval a znovu hrát bude až v lednu.

12.12.202216:58

Turrientes na marodce Realu Sociedad

Až v roce 2023 se v sestavě Realu Sociedad znovu objeví Beñat Turrientes, záložník si přivodil svalové zranění a nebudou se ho týkat poslední dva soutěžní zápasy tohoto roku.

12.12.202214:56

Carlos Fernández zůstává mimo hru

Carlos Fernández má opětovně zdravotní problémy. Útočník Realu Sociedad si začátkem listopadu poranil stehenní sval, nyní si problém obnovil a vynechá poslední dva zápasy tohoto roku.

16.11.202216:29

Dani Gómez přijde o čtyři zápasy

Dani Gómez na poměrně dlouho vypadne ze sestavy Espanyolu. Útočník dostal v pohárovém utkání s CD Rincón červenou kartu, když neudržel nervy na uzdě a strčil do rozhodčího, disciplinární komise mu pozastavila činnost na čtyři soutěžní zápasy.

14.11.202213:33

Molina nejstarším střelcem v Copa del Rey

Granada včera v Copa del Rey přešla přes Yeclano (3:2), na čemž se vítězným gólem podílel Jorge Molina. Zkušený útočník se stal ve věku 40 let a 205 dní nejstarším střelcem španělské pohárové soutěže.

10.11.202212:13

Kubo letí na sraz národního týmu

Takefusa Kubo se odpojil od prvního týmu Realu Sociedad. Japonského záložníka čeká světový šampionát a vedení baskického klubu požádal o svolení, aby se mohl už nyní připojit k národnímu týmu. Vedení mu vyhovělo a Kubo tak nebude hrát v pohárovém zápase proti CD Cazalegas.

08.10.202222:56

LaLiga - výsledky

Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Almería - Rayo 3:1 (8. Robertone, 17. Babić, 39. Touré - 81. Catena), Atlético Madrid - Girona 2:1 (5. a 48. Correa - 66. Riquelme), Sevilla - Athletic 1:1 (4. O. Torres - 73. Vesga), Getafe - Real Madrid 0:1 (3. Éder Militão).

26.04.202208:44

Pellegrini je novým rekordmanem Betisu

Betis o víkendu udolal Valencii, vyhrál Španělský pohár a do klubové historie se zapsal jeho trenér Manuel Pellegrini. Ten se stal vůbec prvním koučem v historii, který se španělským klubem dva roky po sobě postoupil do evropských pohárů.

24.04.202200:52

Copa del Rey po 17 letech ovládl Betis

Výsledek finálového zápasu španělského poháru: Betis - Valencia 1:1, 5:4 na penalty (11. Iglesias, rozhodující penalta Miranda - 30. Duro). Jedná se o třetí triumf Betisu v soutěži.

23.04.202223:59

Finále Copa del Rey se prodlužuje

Zatím nerozhodně vyznívá vrchol španělského poháru. Obě branky padly v první půlhodině zápasu, přičemž nás nyní v Seville čeká minimálně dalších 30 minut.

21.04.202213:30

Finále CdR odřídí Hernández Hernández

Alejandro Hernández Hernández byl delegován jako hlavní rozhodčí letošního finále Španělského poháru. Hrát se bude v sobotu večer v Seville, o trofej si to rozdají Betis s Valencií.

10.04.202209:24

Gaya by mohl stihnout pohárové finále

José Gaya se na začátku března v pohárovém semifinále proti Athleticu zranil, nyní ovšem přišla pro Valencii i jedna pozitivní zpráva. Její bek by totiž mohl stihnout finálový duel s Betisem, jenž se hraje 23. dubna.

03.03.202222:59

Copa del Rey - výsledek

Výsledek odvety semifinále Belgického poháru: Betis - Vallecano 1:1 (90+2. Iglesias - 80. Bebé), první zápas 2:1, postupuje Betis.