1. kolo

25.07.202017:00
Lokomotíva Košice - Krásnohorské Podhradie
3:0
25.07.202017:00
MFK Gelnica - Spartak Medzev
1:0p
25.07.202017:00
Busov Gaboltov - FK Gerlachov
2:4
25.07.202017:00
Stará Bystrica - Oravan Oravská Jasenica
0:3
25.07.202017:00
ŠK Belá - Družstevník Oravská Poruba
5:1
25.07.202017:00
FC Vrútky - MŠK Martin
1:7
25.07.202017:00
FK Nižná - Družstevník Dlhá nad Oravou
2:1p
25.07.202017:00
OŠK Bešeňová - FK Rakytovce
4:2
25.07.202017:00
OŠK Likavka - MFK Dolný Kubín
1:5
25.07.202017:00
Slovan Vavrečka - ŠK Tvrdošín
1:2p
25.07.202017:00
Tatran Chlebnice - Tatran Oravské Veselé
0:3
25.07.202017:00
Banská Štiavnica - Tatran VLM Pliešovce
2:3p
25.07.202017:00
ŠK Selce - MFK Detva
0:2
25.07.202017:00
Sokol Jakub - Sokol Medzibrod
4:2
25.07.202017:00
Strojár Krupina - FK Podkonice
1:4
25.07.202017:00
Jednota Málinec - Baník Kalinovo
1:0p
25.07.202017:00
ŠK Hrochoť - Spartak Hriňová
3:2
25.07.202017:00
OFK Olováry - Novohrad Lučenec
1:0
25.07.202017:00
Baník Veľký Krtíš - FTC Fiľakovo
2:1
25.07.202017:00
Sklotatran Poltár - Lokomotíva Zvolen
2:3
25.07.202017:00
FC Slovan Modra - ŠK Báhoň
1:0p
25.07.202017:30
FK Brezno - MŠK Tisovec
3:0
26.07.202010:30
Štart Hrabušice - OŠK Rudňany
0:5
26.07.202017:00
Spartak Medzilaborce - MŠK Stropkov
0:2
26.07.202017:00
OcŠk Sečovská Polianka - ŠK Strážske
1:3
26.07.202017:00
OŠK Budkovce - OŠK Pavlovce nad Uhom
1:2
26.07.202017:00
ŠK Sačurov - FK Sobrance-Sobranecko
0:4
26.07.202017:00
Hencovce - MFK Vranov nad Topľou
1:6
26.07.202017:00
Slavoj Kráľovský Chlmec - Mladosť Kalša
0:3
26.07.202017:00
Slovan Poproč - FK Čaňa
0:3
26.07.202017:00
FK Košická Nová Ves - FK Kechnec
2:1
26.07.202017:00
MFK Ťahanovce - Slávia TU Košice
1:4
26.07.202017:00
FK 05 Levoča - Pokrok SEZ Krompachy
0:1p
26.07.202017:00
ŠK Harichovce - MŠK Spišské Podhradie
0:3
26.07.202017:00
1. MFK Kežmarok - Tatran Spišské Vlachy
9:2
26.07.202017:00
OFK Vikartovce - FK Svit
4:6
26.07.202017:00
Dunajec Spišská Stará Ves - Slavoj Spišská Belá
1:3
26.07.202017:00
Tatran Ľubica - FK Veľká Lomnica
3:4p
26.07.202017:00
TJ Rozvoj Pušovce - Sokol Ľubotice
0:4
26.07.202017:00
OŠK Fintice - Tatran Prešov
2:4
26.07.202017:00
FK Široké - Slovan Sabinov
1:3
26.07.202017:00
TJ Dvorníky-Včeláre - Odeva Lipany
1:4
26.07.202017:00
FO Bytča - Slávia Staškov
1:2p
26.07.202017:00
FK Strečno - OŠK Švošov
0:3
26.07.202017:00
TJ Višňové - Baník Stráňavy
2:1p
26.07.202017:00
Spartak Vysoká nad Kysucou - Jednota Bánová
1:2p
26.07.202017:00
OFK Kotešová - ŠK Gbeľany
1:2
26.07.202017:00
Hontianske Nemce - FK Slovenské Ďarmoty
0:1p
26.07.202017:00
Dynamo Diviaky - Prameň Kováčová
1:3
26.07.202017:00
OŠK Radzovce - FC 98 Hajnáčka
0:3
26.07.202017:00
FK Jesenské - MŠK Rimavská Sobota
0:4
26.07.202017:00
1. FK Buzitka - TJD Príbelce
1:3
26.07.202017:00
Slovan Skalité - MŠK Kysucké Nové Mesto
0:2
26.07.202017:00
FK Predmier - Tatran Krásno nad Kysucou
1:2
26.07.202018:00
TJ Jasenov - FK Nižný Hrušov
5:0
01.08.202017:00
ŠK Kmeťovo - TJ Veľké Lovce
2:3
01.08.202017:00
Baník Handlová - Baník Prievidza
1:0p
01.08.202017:00
Družstevník Jacovce - Spartak Bánovce nad Bebravou
3:1
01.08.202017:00
FK Voderady - ŠK Šoporňa
0:11
01.08.202017:00
FK Danubia Velký Biel - Slovan Most pri Bratislave
0:4
01.08.202017:00
Slovan Viničné - FK Rača
2:5
01.08.202017:00
NMŠK 1922 Bratislava - Domino Bratislava
1:0
02.08.202011:00
Jednota Sokol Chocholná-Velčice - OK Častkovce
2:1p
02.08.202016:00
Baník Lehota pod Vtáčnikom - Junior Kanianka
5:1
02.08.202017:00
TJ Plevník-Drienové - FK Považská Bystrica
1:2
02.08.202017:00
Družstevník Zvončín - Slavoj Boleráz
2:1p
02.08.202017:00
FK Horná Krupá - OFK Trebatice
3:0
02.08.202017:00
Družstevník Rybky - OFK Malženice
0:6
02.08.202017:00
Družstevník Bešeňov - Družstevník Veľké Ludince
2:1p
02.08.202017:00
Slovan Zemianske Kostoľany - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
1:3
02.08.202017:00
OFK Solčany - OFK Tovarníky
0:2
02.08.202017:00
FC Pata - Slovan Hlohovec
4:2
02.08.202017:00
Veľké Ripňany - PFK Piešťany
0:1
02.08.202017:00
Družstevník Trstice - Slovan Galanta
1:2
02.08.202017:00
TJ Iskra - Horné Orešany - Blava Jaslovské Bohunice
3:6
02.08.202017:00
FK Melčice - Lieskové - OŠK Trenčianske Stankovce
2:0
02.08.202017:00
MFK Vrbové - AFC Nové Mesto nad Váhom
0:1p
02.08.202017:00
FC Komjatice - ŠK Šurany
1:5
02.08.202017:00
OŠK Lipová - TJ Imeľ
0:4
02.08.202017:00
TJ Lokomotíva Bánov - MŠK Hurbanovo
0:3
02.08.202017:00
ŠK Veľké Zálužie - OFK Kovarce
4:1
02.08.202017:00
TJ Kostolné Kračany - Thermál Veľký Meder
3:0
02.08.202017:00
FK Kolárovo - FKM Nové Zámky
3:1
02.08.202017:00
FC MOSAP Klasov - ŠK Nevidzany
2:3
02.08.202017:00
Ivanka pri Nitre - OFK Veľký Lapáš
0:7
02.08.202017:00
TJ Vápeč Horná Poruba - Spartak Kvašov
0:3
02.08.202017:00
Považan Pruské - Partizán Prečín
2:0
02.08.202017:00
Slovan Brvnište - KOVO Beluša
1:3
02.08.202017:00
OFK Mokrý Háj - Družstevník Radimov
2:3p
02.08.202017:00
Nafta Gbely - Iskra Holíč
3:0
02.08.202017:00
TJ Družstevník Malá Mača - Spartak Myjava
1:2p
02.08.202017:00
Vrakuňa Bratislava - MFK Rusovce
1:2
02.08.202017:00
FK Mariathal Bratislava - ŠK Závod
1:2p
02.08.202017:00
OFK Vysoká pri Morave - FC Rohožník
0:2
02.08.202017:00
MFK Slovan Záhorská Bystrica - Lokomotíva Devínska Nová Ves
0:4
02.08.202017:00
OŠK Láb - FC Malacky
1:2p
02.08.202017:00
ŠK Svätý Jur - PŠC Pezinok
2:3p
02.08.202017:00
OŠK Slovenský Grob - TJ Rovinka
0:8
02.08.202017:00
Karpaty Limbach - SFC Kalinkovo
0:2
05.08.202017:00
ŠK Čierne - Javorník Makov
0:3
05.08.202018:00
ŠK Sásová - FK Šalková
2:1p

2. kolo

12.08.202017:00
Oravan Oravská Jasenica - ŠK Belá
0:6
18.08.202017:00
Tatran VLM Pliešovce - Dukla Banská Bystrica
0:11
18.08.202017:00
MFK Dolný Kubín - MŠK Púchov
2:4
18.08.202017:00
Blava Jaslovské Bohunice - Slovan Galanta
0:2
18.08.202017:00
OFK Tovarníky - Železiarne Podbrezová
0:5
19.08.202017:00
Družstevník Zvončín - FK Horná Krupá
2:1
19.08.202017:00
Sokol Jakub - MFK Detva
7:1
19.08.202017:00
Družstevník Radimov - Nafta Gbely
3:0
19.08.202017:00
Jednota Málinec - ŠK Hrochoť
4:1
19.08.202017:00
Považan Pruské - Spartak Kvašov
0:3
19.08.202017:00
OFK Olováry - FC Košice
0:6
19.08.202017:00
OFK Veľký Lapáš - MFK Dubnica
1:3
19.08.202017:00
ŠK Nevidzany - FK Kolárovo
2:0
19.08.202017:00
FK Považská Bystrica - FC Petržalka
1:3
19.08.202017:00
ŠK Strážske - OŠK Pavlovce nad Uhom
1:3
19.08.202017:00
TJ Kostolné Kračany - MFK Skalica
0:4
19.08.202017:00
TJ Veľké Lovce - Družstevník Bešeňov
2:1
19.08.202017:00
Baník Handlová - Baník Lehota pod Vtáčnikom
1:4
19.08.202017:00
Družstevník Jacovce - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
3:1
19.08.202017:00
ŠK Veľké Zálužie - MŠK Hurbanovo
1:2p
19.08.202017:00
FK Melčice - Lieskové - AFC Nové Mesto nad Váhom
2:1
19.08.202017:00
ŠK Šurany - TJ Imeľ
2:0
19.08.202017:00
Jednota Sokol Chocholná-Velčice - ŠTK 1914 Šamorín
0:1
19.08.202017:00
PŠC Pezinok - TJ Rovinka
2:3
19.08.202017:00
NMŠK 1922 Bratislava - FK Rača
0:4
19.08.202017:00
Lokomotíva Košice - FK Čaňa
2:0
19.08.202017:00
FK Košická Nová Ves - Slávia TU Košice
0:4
19.08.202017:00
Pokrok SEZ Krompachy - MŠK Spišské Podhradie
1:2
19.08.202017:00
MFK Gelnica - Slavoj Trebišov
0:2
19.08.202017:00
1. MFK Kežmarok - OŠK Rudňany
3:1
19.08.202017:00
FK Svit - Partizán Bardejov
0:3
19.08.202017:00
FK Veľká Lomnica - Slavoj Spišská Belá
0:4
19.08.202017:00
FK Gerlachov - Sokol Ľubotice
3:0
19.08.202017:00
Slovan Sabinov - Tatran Prešov
0:3
19.08.202017:00
OŠK Švošov - Slávia Staškov
2:3p
19.08.202017:00
TJ Višňové - Tatran Liptovský Mikuláš
1:5
19.08.202017:00
Lokomotíva Devínska Nová Ves - FC Malacky
0:4
19.08.202017:00
ŠK Závod - FC Rohožník
0:3
19.08.202017:00
MŠK Martin - FK Poprad
4:5
19.08.202017:00
FK Sobrance-Sobranecko - MFK Vranov nad Topľou
0:4
19.08.202017:00
FK Nižná - OŠK Bešeňová
2:3
19.08.202017:00
MFK Rusovce - KFC Komárno
1:5
19.08.202017:30
ŠK Šoporňa - FC Pata
3:4p
20.08.202017:00
TJ Jasenov - MŠK Stropkov
1:2
20.08.202017:00
ŠK Tvrdošín - Tatran Oravské Veselé
0:1p
26.08.202016:30
FK Brezno - FK Slovenské Ďarmoty
0:2
26.08.202017:00
FC Slovan Modra - Slovan Most pri Bratislave
1:0
26.08.202017:00
Baník Veľký Krtíš - TJD Príbelce
1:4
26.08.202017:00
ŠK Sásová - Prameň Kováčová
1:0p
26.08.202017:00
Javorník Makov - Jednota Bánová
2:1p
01.09.202016:30
SFC Kalinkovo - FK Senica
0:7
01.09.202017:00
FC 98 Hajnáčka - MŠK Rimavská Sobota
2:3p
02.09.202016:30
MŠK Kysucké Nové Mesto - Tatran Krásno nad Kysucou
2:1p
02.09.202016:30
FK Podkonice - FC Zlaté Moravce
1:4
02.09.202017:00
OFK Malženice - Spartak Trnava
0:3
03.09.202016:30
ŠK Gbeľany - ŠKF Sereď
0:8
03.09.202017:00
KOVO Beluša - Slovan Bratislava
0:2
08.09.202016:30
FK Dunajská Lužná - FK Pohronie
0:4
15.09.202016:00
Odeva Lipany - MFK Ružomberok
0:4
15.09.202016:00
Mladosť Kalša - Zemplín Michalovce
1:2
16.09.202016:00
Lokomotíva Zvolen - FC Nitra
0:5
16.09.202016:00
MŠK Námestovo - MŠK Žilina
0:7
16.09.202019:30
Spartak Myjava - AS Trenčín
0:2
30.09.202015:00
PFK Piešťany - DAC Dunajská Streda
0:7

3. kolo

15.09.202014:30
ŠK Šurany - ŠTK 1914 Šamorín
1:4
15.09.202016:00
ŠK Belá - FK Poprad
1:0
15.09.202016:00
ŠK Nevidzany - MFK Dubnica
0:6
15.09.202016:00
MŠK Hurbanovo - MFK Skalica
0:2
15.09.202016:00
Slávia Staškov - Tatran Liptovský Mikuláš
3:4
15.09.202016:00
Sokol Jakub - FC Zlaté Moravce
1:8
15.09.202016:00
FK Slovenské Ďarmoty - Dukla Banská Bystrica
0:6
15.09.202016:00
TJ Rovinka - FK Senica
3:2
16.09.202016:00
FK Melčice - Lieskové - Slovan Galanta
0:3
16.09.202016:00
Javorník Makov - ŠKF Sereď
1:2
16.09.202016:00
OŠK Pavlovce nad Uhom - MŠK Stropkov
0:6
16.09.202016:00
FC Slovan Modra - KFC Komárno
1:6
16.09.202016:00
FK Rača - FK Pohronie
0:6
16.09.202016:00
FC Rohožník - FC Malacky
6:1
16.09.202016:00
Družstevník Jacovce - Železiarne Podbrezová
0:4
16.09.202016:00
Družstevník Zvončín - Spartak Trnava
1:10
16.09.202016:00
MŠK Rimavská Sobota - FC Košice
0:7
16.09.202016:00
OŠK Bešeňová - MŠK Púchov
2:1
16.09.202016:00
Slavoj Spišská Belá - FK Gerlachov
2:0
16.09.202016:00
1. MFK Kežmarok - Partizán Bardejov
2:1p
16.09.202016:00
MŠK Spišské Podhradie - Slavoj Trebišov
2:1
16.09.202016:00
Lokomotíva Košice - Slávia TU Košice
1:2
17.09.202016:00
ŠK Sásová - Jednota Málinec
0:0p
23.09.202016:00
TJ Veľké Lovce - Baník Lehota pod Vtáčnikom
1:3
29.09.202015:30
Tatran Prešov - MFK Ružomberok
1:4
29.09.202015:30
MFK Vranov nad Topľou - Zemplín Michalovce
1:3
29.09.202015:30
TJD Príbelce - FC Nitra
2:1
30.09.202015:00
MŠK Kysucké Nové Mesto - FC Petržalka
4:5
30.09.202015:30
Družstevník Radimov - AS Trenčín
1:2
30.09.202015:30
Tatran Oravské Veselé - MŠK Žilina
1:2p
07.10.202015:00
Spartak Kvašov - Slovan Bratislava
0:6
21.10.202015:00
FC Pata - DAC Dunajská Streda
neh.

4. kolo

20.10.202014:30
MFK Dubnica - MFK Ružomberok
neh.
20.10.202014:30
FC Košice - FK Pohronie
neh.
21.10.202014:30
Baník Lehota pod Vtáčnikom - FC Rohožník
neh.
21.10.202014:30
TJD Príbelce - Slovan Bratislava
neh.
21.10.202014:30
Slovan Galanta - Slávia TU Košice
neh.
21.10.202014:30
TJ Rovinka - Zemplín Michalovce
neh.
21.10.202014:30
1. MFK Kežmarok - FC Zlaté Moravce
neh.
21.10.202014:30
ŠK Belá - MŠK Žilina
neh.
21.10.202014:30
OŠK Bešeňová - KFC Komárno
neh.
21.10.202014:30
MŠK Spišské Podhradie - AS Trenčín
neh.
21.10.202014:30
Tatran Liptovský Mikuláš - Spartak Trnava
neh.
21.10.202014:30
Slavoj Spišská Belá - MŠK Stropkov
neh.
27.10.202013:30
Dukla Banská Bystrica - MFK Skalica
neh.
28.10.202013:30
ŠK Sásová - ŠKF Sereď
neh.
28.10.202013:30
ŠTK 1914 Šamorín - Železiarne Podbrezová
neh.
23.03.202115:00
ŠTK 1914 Šamorín - KFC Komárno
1:4
24.03.202115:00
MFK Dubnica - Železiarne Podbrezová
0:3
24.03.202115:00
Zemplín Michalovce - FC Košice
1:2p
Info
Kvůli pandemii koronaviru byly amatérské soutěže na Slovensku na podzim přerušeny a na jaře se nepovedlo je obnovit, v březnu tak svaz rozhodl o tom, že v poháru budou pokračovat jenom kluby z první a druhé ligy.

osmifinále

06.04.202111:00
Spartak Trnava - AS Trenčín
0:1
06.04.202116:00
FC Košice - ŠKF Sereď
1:0p
06.04.202116:00
Dukla Banská Bystrica - KFC Komárno
1:0p
06.04.202116:00
FK Pohronie - FC Petržalka
1:2
07.04.202111:00
FC Zlaté Moravce - MFK Skalica
3:1
07.04.202116:00
MFK Ružomberok - DAC Dunajská Streda
1:3
07.04.202116:00
Slovan Bratislava - Tatran Liptovský Mikuláš
1:0
07.04.202116:00
MŠK Žilina - Železiarne Podbrezová
2:1p

čtvrtfinále

13.04.202113:30
FC Košice - AS Trenčín
3:0
13.04.202115:30
FC Zlaté Moravce - MŠK Žilina
0:2
14.04.202113:30
Dukla Banská Bystrica - DAC Dunajská Streda
3:2
14.04.202115:30
Slovan Bratislava - FC Petržalka
5:1

semifinále - 1. zápasy

28.04.202115:30
FC Košice - MŠK Žilina
2:4
29.04.202115:30
Slovan Bratislava - Dukla Banská Bystrica
3:0

semifinále - odvety

04.05.202115:30
MŠK Žilina - FC Košice
4:1
05.05.202115:30
Dukla Banská Bystrica - Slovan Bratislava
1:3

finále

19.05.202118:00
MŠK Žilina - Slovan Bratislava
1:2e
19.05. Slovan Bratislava bere double
Výsledek finále Slovenského poháru: Žilina - Slovan Bratislava 1:1, 1:2 po prodloužení (30. Kiwior - 61. Henry, 105+4. Weiss z penalty).
05.05. Slovan postoupil do finále poháru
Slovan Bratislava je druhým finalistou slovenského poháru Slovnaft Cupu. V odvetě semifinále porazil druholigovou Banskou Bystrici 3:1. Z prvního duelu si navíc přivezl náskok 3:0. O cennou trofej se utká se Žilinou. (sme.sk)
04.05. Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek semifinále Slovenského poháru: Žilina - FC Košice 4:1 (1. Ďuriš, 12. z penalty Bičachčjan, 38. Myslovič, 90. Minárik - 17. Pačinda), první zápas 4:2, postupuje Žilina.
15.10.2020 Na Slovensku se zastavila druhá liga
Slovenský fotbalový svaz kvůli šíření koronaviru zastavil ode dneška na neurčito také druhou ligu a pohárovou soutěž Slovnaft Cup. Již od pondělí se nesmějí hrát žádné svazové soutěže mládeže a žen. Pokračovat tak bude bez diváků pouze první liga, pro niž platí na Slovensku výjimka stejně jako pro nejvyšší profesionální soutěže v hokeji, házené, basketbalu a volejbalu. (ČTK)
08.07.2020 Slovan vyhrál i pohár a slaví double
Slovan Bratislava porazil ve finále Slovenského poháru Ružomberok 1:0 a slaví double. Už dříve totiž získal i mistrovský ligový titul. Jediný gól ve finále proti Ružomberku vstřelil Slovinec Alen Ožbolt z penalty.
24.06.2020 Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek semifinále Slovenského poháru: Ružomberok - Dunajská Streda 3:0 (21. Madleňák, 80. a 88. Gerec), první zápas 1:1, postupuje Ružomberok.
17.06.2020 Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek úvodního semifinále Slovenského poháru: Dunajská Streda - Ružomberok 1:1 (10. Schäfer - 83. Brenkus).
16.06.2020 Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek úvodního semifinále Slovenského poháru: Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 4:1 (8. a 28. Ožbolt, 73. Medved, 8. Strelec - 14. Cmiljanic).
12.12.2019 Los čtvrtfinále Slovenského poháru
Los čtvrtfinále Slovenského poháru: DAC Dunajská Streda - FK Poprad, FC Nitra - ViOn Zlaté Moravce, ŠKF Sereď - MFK Ružomberok, AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava. (sme.sk)
01.05.2019 Trnava vítězem domácího poháru
Výsledek finále Slovenského poháru: Trnava - Žilina 3:3 i po prodloužení, 4:1 na penalty (20. Miesenböck, 45+3. a 48. Markoski - 50. a 71. Balaj, 69. Boženík).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.05.
MŠK Žilina - Slovan Bratislava
1:2e
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy