1. kolo

20.07.201917:00
FK Kamenica nad Cirochou - MFK Snina
1:0
20.07.201917:00
OcŠk Sečovská Polianka - Tatran Bystré
5:4p
21.07.201916:00
TJ Jasenov - ŠK Strážske
3:4
21.07.201917:00
AGRIFOP Stakčín - Belá nad Cirochou
2:1
21.07.201917:00
ŠK Sačurov - MFK Vranov nad Topľou
0:10
21.07.201917:00
FK Demjata - OŠK Fintice
8:1
21.07.201917:00
FK Široké - OFK Šarišské Michaľany
2:5
21.07.201917:00
Slovan Sabinov - MŠK Stropkov
0:5
21.07.201917:00
Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Gerlachov
2:1
21.07.201917:00
Slavoj Spišská Belá - Odeva Lipany
0:2
21.07.201917:00
Tatran Ľubica - MFK Stará Ľubovňa
0:4
21.07.201917:00
Štart Hrabušice - FK Veľká Lomnica
5:0
21.07.201917:00
ŠK Harichovce - OŠK Rudňany
1:3
21.07.201917:00
FK 05 Levoča - MŠK Spišské Podhradie
3:4
21.07.201917:00
Sokol Gemtex Rudná - Krásnohorské Podhradie
0:1p
21.07.201917:00
Ptava NV Ptičie - Spartak Medzilaborce
0:5
21.07.201917:00
Tatran Kračúnovce - MFK Slovan Giraltovce
3:2
21.07.201917:00
OŠK Budkovce - Mladosť Kalša
3:5
21.07.201917:00
Hornád Ždaňa - FK Čaňa
4:2
21.07.201917:00
FK Košická Nová Ves - FK Kechnec
1:3
21.07.201917:00
Družstevník Čečejovce - MFK Ťahanovce
2:6
21.07.201917:00
Slovan Poproč - Spartak Medzev
0:2
21.07.201917:00
FK Geča 73 - Slávia TU Košice
1:4
21.07.201917:00
MFK Gelnica - Mária Huta Gelnica
1:0p
27.07.201917:00
Slovan Brvnište - KOVO Beluša
0:2
27.07.201917:00
Družstevník Zvončín - MFK Vrbové
2:1
27.07.201917:00
OK Častkovce - Spartak Myjava
2:1
27.07.201917:00
MŠK Hurbanovo - FK Marcelová
0:2
27.07.201917:00
OFK Kovarce - OFK Solčany
1:2p
27.07.201917:00
Spartak Bánovce nad Bebravou - AFC Nové Mesto nad Váhom
0:3
27.07.201917:00
Spartak Kvašov - OŠK Trenčianske Stankovce
0:2
27.07.201917:30
FK Podkonice - Dynamo Diviaky
2:1
27.07.201918:00
ŠK Báb - ŠK Šoporňa
0:1
28.07.201916:30
FK Brezno - ŠK Partizán Čierny Balog
2:1p
28.07.201917:00
OŠK Švošov - Slovan Žabokreky
3:2p
28.07.201917:00
FK Nižná - ŠK Tvrdošín
0:4
28.07.201917:00
FC Vrútky - FK Strečno
1:4
28.07.201917:00
ŠK Belá - MFK Dolný Kubín
3:1
28.07.201917:00
OŠK Likavka - ŠK Závažná Poruba
1:2
28.07.201917:00
OŠK Dobrá Niva - Lokomotíva Zvolen
1:12
28.07.201917:00
ŠK Gbeľany - Družstevník Oravská Poruba
1:3
28.07.201917:00
OŠK Bešeňová - Tatran Chlebnice
2:3
28.07.201917:00
Slovan Trstená - Družstevník Liptovská Štiavnica
1:5
28.07.201917:00
TJ Lovča - Prameň Kováčová
0:6
28.07.201917:00
Družstevník Dlhá nad Oravou - MŠK Martin
1:6
28.07.201917:00
Fatran Varín - Baník Stráňavy
0:2
28.07.201917:00
Oravan Oravská Jasenica - MŠK Námestovo
0:2
28.07.201917:00
Slovan Vavrečka - Tatran Oravské Veselé
0:2
28.07.201917:00
FK Predmier - TJ Višňové
3:1
28.07.201917:00
OŠK Dubovany - OFK Malženice
1:8
28.07.201917:00
ŠK Veľké Zálužie - MFK Alekšince
1:4
28.07.201917:00
FK 09 Bacúch - Sokol Medzibrod
1:3
28.07.201917:00
Strojár Krupina - Tatran VLM Pliešovce
2:3
28.07.201917:00
FK FILJO Ladomerská Vieska - FK Rakytovce
1:2
28.07.201917:00
Hontianske Nemce - Banská Štiavnica
1:0
28.07.201917:00
ŠK Selce - ŠK Badín
3:0
28.07.201917:00
ŠK Hrochoť - FK Šalková
1:2p
28.07.201917:00
OŠK Lieskovec - Spartak Hriňová
3:1
28.07.201917:00
MFK Revúca - MŠK Tisovec
0:3
28.07.201917:00
Iskra Hnúšťa - FC 98 Hajnáčka
0:2
28.07.201917:00
Baník Veľký Krtíš - Novohrad Lučenec
1:3
28.07.201917:00
OŠK Radzovce - TJD Príbelce
2:5
28.07.201917:00
Vinohrad Čebovce - FK Slovenské Ďarmoty
0:1
28.07.201917:00
FK Jesenské - FTC Fiľakovo
1:5
28.07.201917:00
Tatran Oščadnica - Spartak Vysoká nad Kysucou
0:3
28.07.201917:00
Považan Pruské - Partizán Domaniža
1:8
28.07.201917:00
TJ Plevník-Drienové - Partizán Prečín
3:1
28.07.201917:00
ŠK VEGUM Dolné Vestenice - Baník Prievidza
3:2
28.07.201917:00
Junior Kanianka - Slovan Zemianske Kostoľany
1:2p
28.07.201917:00
Baník Handlová - Baník Lehota pod Vtáčnikom
1:4
28.07.201917:00
Tatran Uhrovec - TEMPO Partizánske
2:1
28.07.201917:00
AGRO Zemné - Družstevník Bešeňov
2:6
28.07.201917:00
Družstevník Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky
3:10
28.07.201917:00
TJ Salka - Slovan Levice
1:3
28.07.201917:00
Aktiv Veľké Kosihy - FK Kolárovo
2:3p
28.07.201917:00
ŠK Kmeťovo - ŠK Šurany
0:2
28.07.201917:00
FC Komjatice - TJ Veľké Lovce
1:2
28.07.201917:00
ŠK Podlužany - Veľký Ďur
1:2p
28.07.201917:00
ŠK Nevidzany - OFK Veľký Lapáš
2:3
28.07.201917:00
Veľké Ripňany - Slovan Krušovce
4:3p
28.07.201917:00
OFK Kotešová - Javorník Makov
1:4
28.07.201917:00
Stará Bystrica - ŠK Čierne
2:1
28.07.201917:00
Tatran Turzovka - MŠK Kysucké Nové Mesto
0:2
28.07.201917:00
Slovan Skalité - Tatran Krásno nad Kysucou
0:2
28.07.201917:00
OFK Mokrý Háj - Slavoj Boleráz
0:2
28.07.201917:00
Svätý Ján - Nafta Gbely
0:3
28.07.201917:00
Baník Brodské - Družstevník Radimov
0:2
28.07.201917:00
Družstevník Trstice - TJ Kostolné Kračany
2:3p
28.07.201917:00
TJ Družstevník Malá Mača - FK Voderady
6:2
28.07.201917:00
FC Jelka - Slovan Galanta
0:3
28.07.201917:00
Družstevník Špačince - FK Horná Krupá
1:2
28.07.201917:00
FC Pata - Slovan Hlohovec
neh.
28.07.201917:00
PFK Piešťany - Družstevník Jacovce
3:4p
03.08.201917:00
Lokomotíva Devínska Nová Ves - OŠK Láb
3:0
04.08.201917:00
FK Dunajská Lužná - Domino Bratislava
5:0
04.08.201917:00
OŠK Slovenský Grob - ŠK Báhoň
0:0
04.08.201917:00
SFC Kalinkovo - PŠC Pezinok
2:3
07.08.201918:00
KFC Kalná nad Hronom - Blava 1928
3:2

2. kolo

13.08.201917:00
Odeva Lipany - MŠK Žilina
0:1
13.08.201917:00
AFC Nové Mesto nad Váhom - MFK Dubnica
2:1
13.08.201917:00
Baník Stráňavy - MŠK Martin
0:1
13.08.201917:00
OFK Veľký Lapáš - FC Nitra
2:7
13.08.201917:00
FK Brezno - Dukla Banská Bystrica
1:3
14.08.201917:00
Tatran VLM Pliešovce - Slavoj Trebišov
0:4
14.08.201917:00
Jednota Bánová - Spartak Trnava
2:3
14.08.201917:00
Stará Bystrica - Spartak Vysoká nad Kysucou
1:3
14.08.201917:00
Javorník Makov - MŠK Púchov
0:1
14.08.201917:00
FK Predmier - Tatran Oravské Veselé
4:2
14.08.201917:00
MŠK Námestovo - Tatran Liptovský Mikuláš
1:6
14.08.201917:00
Tatran Chlebnice - Družstevník Oravská Poruba
1:2
14.08.201917:00
Lokomotíva Zvolen - ŠKF Sereď
0:2
14.08.201917:00
FK Strečno - ŠK Tvrdošín
5:0
14.08.201917:00
Lokomotíva Devínska Nová Ves - ŠTK 1914 Šamorín
2:1p
14.08.201917:00
Hontianske Nemce - FK Rakytovce
1:4
14.08.201917:00
OŠK Lieskovec - FK Šalková
1:4
14.08.201917:00
MŠK Tisovec - AS Trenčín
1:8
14.08.201917:00
FC 98 Hajnáčka - Novohrad Lučenec
3:4
14.08.201917:00
FK Podkonice - DAC Dunajská Streda
0:4
14.08.201917:00
AGRIFOP Stakčín - FK Kamenica nad Cirochou
3:0k
14.08.201917:00
Krásnohorské Podhradie - Zemplín Michalovce
0:6
14.08.201917:00
Štart Hrabušice - MFK Stará Ľubovňa
1:3
14.08.201917:00
ŠK Selce - FK Pohronie
0:9
14.08.201917:00
Nafta Gbely - Slavoj Boleráz
1:2p
14.08.201917:00
OŠK Slovenský Grob - FK Dunajská Lužná
2:8
14.08.201917:00
PŠC Pezinok - FK Rača
2:1p
14.08.201917:00
FC Rohožník - FK Senica
0:1
14.08.201917:00
Partizán Domaniža - KOVO Beluša
4:0
14.08.201917:00
TJ Plevník-Drienové - OFK Malženice
1:6
14.08.201917:00
OŠK Trenčianske Stankovce - OK Častkovce
3:0
14.08.201917:00
Slovan Zemianske Kostoľany - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
1:2
14.08.201917:00
Baník Lehota pod Vtáčnikom - FC Zlaté Moravce
0:3
14.08.201917:00
Tatran Uhrovec - Družstevník Bešeňov
1:2p
14.08.201917:00
Slovan Levice - FKM Nové Zámky
3:1
14.08.201917:00
ŠK Šurany - FK Marcelová
1:2
14.08.201917:00
TJ Veľké Lovce - Veľký Ďur
4:1
14.08.201917:00
FK Horná Krupá - Slovan Galanta
2:1
14.08.201917:00
TJ Družstevník Malá Mača - MFK Skalica
0:6
14.08.201917:00
ŠK Šoporňa - Družstevník Jacovce
2:4
14.08.201917:00
TJ Kostolné Kračany - Družstevník Radimov
2:4
14.08.201917:00
Družstevník Zvončín - FC Petržalka
0:8
14.08.201917:30
Veľké Ripňany - FC Pata
1:5
14.08.201917:30
OŠK Švošov - MFK Ružomberok
0:6
14.08.201919:00
MFK Alekšince - OFK Solčany
3:1
20.08.201917:00
Tatran Kračúnovce - Partizán Bardejov
1:4
20.08.201917:00
FK Kolárovo - KFC Kalná nad Hronom
5:1
21.08.201917:00
TJD Príbelce - KFC Komárno
1:2
21.08.201917:00
FK Demjata - OFK Šarišské Michaľany
1:2
21.08.201917:00
Pivovar Šariš Veľký Šariš - Tatran Prešov
1:4
21.08.201917:00
Hornád Ždaňa - Mladosť Kalša
1:2p
21.08.201917:00
Spartak Medzev - Slávia TU Košice
1:2
21.08.201917:00
MFK Gelnica - MŠK Spišské Podhradie
0:2
28.08.201916:00
OŠK Rudňany - Železiarne Podbrezová
1:3
28.08.201916:30
MŠK Stropkov - FK Poprad
0:2
28.08.201916:30
ŠK Bardejovská Nová Ves - FC Košice
0:9
28.08.201917:00
MŠK Kysucké Nové Mesto - Tatran Krásno nad Kysucou
0:1p
28.08.201917:00
FK Kechnec - MFK Ťahanovce
5:4p
28.08.201917:00
OcŠk Sečovská Polianka - MFK Vranov nad Topľou
1:5
28.08.201917:00
Spartak Medzilaborce - ŠK Strážske
1:0
28.08.201917:00
FK Slovenské Ďarmoty - FTC Fiľakovo
0:3
28.08.201917:00
Sokol Medzibrod - Prameň Kováčová
0:5
29.08.201916:00
ŠK Belá - ŠK Závažná Poruba
5:1
09.10.201917:00
Družstevník Liptovská Štiavnica - Slovan Bratislava
0:4

3. kolo

04.09.201916:00
Prameň Kováčová - Slavoj Trebišov
0:3
04.09.201916:00
ŠK VEGUM Dolné Vestenice - FC Zlaté Moravce
0:6
10.09.201916:00
MŠK Martin - MFK Ružomberok
0:2
10.09.201916:00
PŠC Pezinok - FK Senica
0:6
10.09.201916:00
FK Predmier - Tatran Liptovský Mikuláš
1:2
10.09.201916:30
Slávia TU Košice - Zemplín Michalovce
2:1p
10.09.201919:00
FK Šalková - AS Trenčín
1:5
11.09.201916:00
Tatran Krásno nad Kysucou - Spartak Trnava
0:4
11.09.201916:00
Tatran Prešov - FK Poprad
0:2
11.09.201916:00
OFK Šarišské Michaľany - FC Košice
0:2
11.09.201916:00
MŠK Spišské Podhradie - Železiarne Podbrezová
1:0
11.09.201916:00
FK Kechnec - Mladosť Kalša
1:2p
11.09.201916:00
MFK Vranov nad Topľou - Partizán Bardejov
1:2p
11.09.201916:00
AGRIFOP Stakčín - Spartak Medzilaborce
2:5
11.09.201916:00
ŠK Belá - ŠKF Sereď
0:10
11.09.201916:00
Spartak Vysoká nad Kysucou - MŠK Púchov
1:0p
11.09.201916:00
Družstevník Radimov - Slavoj Boleráz
1:0
11.09.201916:00
Družstevník Jacovce - MFK Alekšince
2:0
11.09.201916:00
FK Kolárovo - FK Marcelová
0:1
11.09.201916:00
Družstevník Bešeňov - Slovan Levice
2:0
11.09.201916:00
FK Dunajská Lužná - Lokomotíva Devínska Nová Ves
7:0
11.09.201916:00
TJ Veľké Lovce - FC Nitra
0:7
11.09.201916:30
FC Pata - FC Petržalka
1:2
11.09.201916:30
FK Strečno - Dukla Banská Bystrica
1:10
11.09.201916:30
FK Horná Krupá - MFK Skalica
2:4
17.09.201916:00
FTC Fiľakovo - DAC Dunajská Streda
0:1p
18.09.201916:00
Novohrad Lučenec - KFC Komárno
0:1
18.09.201916:00
OŠK Trenčianske Stankovce - AFC Nové Mesto nad Váhom
0:2
18.09.201916:30
MFK Stará Ľubovňa - MŠK Žilina
2:3
24.09.201916:00
FK Rakytovce - FK Pohronie
1:5
25.09.201915:30
Partizán Domaniža - OFK Malženice
3:6
12.10.201914:00
Družstevník Oravská Poruba - Slovan Bratislava
0:7

4. kolo

24.09.201916:00
KFC Komárno - FC Nitra
0:2
24.09.201916:00
Družstevník Jacovce - Spartak Trnava
0:8
25.09.201915:30
Slavoj Trebišov - FC Zlaté Moravce
1:2
25.09.201915:30
MŠK Spišské Podhradie - FK Poprad
0:3
25.09.201915:30
Spartak Vysoká nad Kysucou - ŠKF Sereď
0:4
25.09.201915:30
Mladosť Kalša - MFK Ružomberok
2:6
25.09.201915:30
Spartak Medzilaborce - Dukla Banská Bystrica
1:2
25.09.201915:30
FC Košice - AS Trenčín
2:3p
25.09.201915:30
FK Dunajská Lužná - FC Petržalka
0:3
25.09.201915:30
Družstevník Bešeňov - Tatran Liptovský Mikuláš
1:7
25.09.201915:30
AFC Nové Mesto nad Váhom - MŠK Žilina
0:4
25.09.201916:00
FK Marcelová - MFK Skalica
0:3
25.09.201918:00
Družstevník Radimov - DAC Dunajská Streda
0:2
02.10.201915:30
OFK Malženice - FK Senica
0:1p
09.10.201915:00
Slávia TU Košice - FK Pohronie
0:3
30.10.201913:30
Partizán Bardejov - Slovan Bratislava
info

osmifinále

30.10.2019?
AS Trenčín - MFK Skalica
info
30.10.2019?
ŠKF Sereď - FC Petržalka
info
30.10.2019?
FK Pohronie - FC Zlaté Moravce
info
30.10.2019?
FK Poprad - Dukla Banská Bystrica
info
30.10.2019?
FC Nitra - Tatran Liptovský Mikuláš
info
30.10.2019?
FK Senica - MFK Ružomberok
info
30.10.2019?
DAC Dunajská Streda - Spartak Trnava
info

čtvrtfinále

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
01.05. Trnava vítězem domácího poháru
Výsledek finále Slovenského poháru: Trnava - Žilina 3:3 i po prodloužení, 4:1 na penalty (20. Miesenböck, 45+3. a 48. Markoski - 50. a 71. Balaj, 69. Boženík).
13.03. Trnava unikla ostudě
Spartak Trnava zatím v této sezoně nenavazuje na loňský zisk mistrovského titulu. Nevešel se do elitní skupiny o titul, takže jeho jedinou šancí na evropské poháry je momentáně domácí Slovnaft Cup. V něm je Trnava v semifinále. Dnes ale na hřišti třetiligových Košic unikla jen tak tak ostudě. Postoupila totiž až po penaltovém rozstřelu. (sme.sk)
12.09.2018 Ševela nesmí měsíc na lavičku
Trenér Slovanu Bratislava Martin Ševela nesmí jeden měsíc vést mužstvo z lavičky jako trenér. Disciplinární komise ho potrestala za neoprávněné nasazení Marina Ljubičiče ve slovenském poháru proti TJ Iskra Horné Orešany. Zápas byl kvůli tomu kontumován a Slovan tak triumf z posledního ročníku neobhájí. (sme.sk)
30.08.2018 Slovan Bratislava byl vyloučen z poháru
Obhájce trofeje Slovan Bratislava byl vyloučen z domácího poháru kvůli neoprávněnému startu hráče. Jeho zápas druhého kola, v němž původně porazil Horné Orešany 2:0, byl kontumován ve prospěch outsidera z páté ligy. Rozhodla o tom na mimořádném zasedání sportovně-technická komise svazu (SFZ). Slovan je s 15 trofejemi suverénně nejúspěšnějším klubem Slovenského poháru, tento ročník však pro něj skončil blamáží. Chorvat Marin Ljubičić totiž nastoupil ve středu za Slovan neoprávněně, protože ve stejné fázi soutěže už hrál za Dunajskou Stredu proti Púchovu. O pár dnů později do Slovanu přestoupil. (ČTK)
01.05.2018 Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek finále slovenského poháru Slovnaft Cupu: Slovan Bratislava - Ružomberok 3:1 (25. Šporar, 48. Božikov, 60. Holman - 58. Gál-Andrezly).
18.04.2018 Slovnaft Cup - výsledky
Výsledky semifinále slovenského poháru: Trnava - Slovan Bratislava 1:1, na penalty 3:4 (43. Egho - 11. Šporar), první zápas 1:1, postoupil Slovan, Žilina - Ružomberok 0:0, první zápas 1:2, postoupil Ružomberok.
04.04.2018 Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek dnešního prvního semifinále Slovenského poháru: Slovan Bratislava - Trnava 1:1 (10. Čavrić - 81. Egho).
03.04.2018 Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek prvního zápasu semifinále slovenského poháru: Ružomberok - Žilina 2:1 (17. Pikk, 71. Daniel - 13. Králik).
15.03.2018 Slovnaft Cup - los semifinále
Los semifinále Slovenského poháru: Slovan Bratislava - Trnava, Ružomberok - Žilina. (profutbal.sk)
14.03.2018 Slovnaft Cup - výsledky
Výsledky čtvrtfinálových utkání Slovenského poháru: Borčice - Žilina 0:2 (26. a 81. Chvátal), Slovan Bratislava - Lipovský Mikuláš 4:3 (55. Savičević, 68. a 83. Vittek, 90+2. Šporar - 35. Andrić, 80. Očenáš, 87. Kotora).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.10.
Slávia TU Košice - FK Pohronie
0:3
09.10.
Lipt. Štiavnica - Slovan Bratis.
0:4
12.10.
Oravská Poruba - Slovan Bratis.
0:7
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.10.?
AS Trenčín - MFK Skalica
info
30.10.?
ŠKF Sereď - FC Petržalka
info
30.10.?
FK Pohronie - FC Zlaté Moravce
info
30.10.?
FK Poprad - Banská Bystrica
info
30.10.?
FC Nitra - Liptovský Mikuláš
info
30.10.?
FK Senica - MFK Ružomberok
info
30.10.?
Dunajská Streda - Spartak Trnava
info
30.10.13:30
Bardejov - Slovan Bratislava
info
Všechny zápasy