1. kolo

20.07.201917:00
FK Kamenica nad Cirochou - MFK Snina
1:0
20.07.201917:00
OcŠk Sečovská Polianka - Tatran Bystré
5:4p
21.07.201916:00
TJ Jasenov - ŠK Strážske
3:4
21.07.201917:00
AGRIFOP Stakčín - Belá nad Cirochou
2:1
21.07.201917:00
ŠK Sačurov - MFK Vranov nad Topľou
0:10
21.07.201917:00
FK Demjata - OŠK Fintice
8:1
21.07.201917:00
FK Široké - OFK Šarišské Michaľany
2:5
21.07.201917:00
Slovan Sabinov - MŠK Stropkov
0:5
21.07.201917:00
Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Gerlachov
2:1
21.07.201917:00
Slavoj Spišská Belá - Odeva Lipany
0:2
21.07.201917:00
Tatran Ľubica - MFK Stará Ľubovňa
0:4
21.07.201917:00
Štart Hrabušice - FK Veľká Lomnica
5:0
21.07.201917:00
ŠK Harichovce - OŠK Rudňany
1:3
21.07.201917:00
FK 05 Levoča - MŠK Spišské Podhradie
3:4
21.07.201917:00
Sokol Gemtex Rudná - Krásnohorské Podhradie
0:1p
21.07.201917:00
Ptava NV Ptičie - Spartak Medzilaborce
0:5
21.07.201917:00
Tatran Kračúnovce - MFK Slovan Giraltovce
3:2
21.07.201917:00
OŠK Budkovce - Mladosť Kalša
3:5
21.07.201917:00
Hornád Ždaňa - FK Čaňa
4:2
21.07.201917:00
FK Košická Nová Ves - FK Kechnec
1:3
21.07.201917:00
Družstevník Čečejovce - MFK Ťahanovce
2:6
21.07.201917:00
Slovan Poproč - Spartak Medzev
0:2
21.07.201917:00
FK Geča 73 - Slávia TU Košice
1:4
21.07.201917:00
MFK Gelnica - Mária Huta Gelnica
1:0p
27.07.201917:00
Slovan Brvnište - KOVO Beluša
0:2
27.07.201917:00
Družstevník Zvončín - MFK Vrbové
2:1
27.07.201917:00
OK Častkovce - Spartak Myjava
2:1
27.07.201917:00
MŠK Hurbanovo - FK Marcelová
0:2
27.07.201917:00
OFK Kovarce - OFK Solčany
1:2p
27.07.201917:00
Spartak Bánovce nad Bebravou - AFC Nové Mesto nad Váhom
0:3
27.07.201917:00
Spartak Kvašov - OŠK Trenčianske Stankovce
0:2
27.07.201917:30
FK Podkonice - Dynamo Diviaky
2:1
27.07.201918:00
ŠK Báb - ŠK Šoporňa
0:1
28.07.201916:30
FK Brezno - ŠK Partizán Čierny Balog
2:1p
28.07.201917:00
OŠK Švošov - Slovan Žabokreky
3:2p
28.07.201917:00
FK Nižná - ŠK Tvrdošín
0:4
28.07.201917:00
FC Vrútky - FK Strečno
1:4
28.07.201917:00
ŠK Belá - MFK Dolný Kubín
3:1
28.07.201917:00
OŠK Likavka - ŠK Závažná Poruba
1:2
28.07.201917:00
OŠK Dobrá Niva - Lokomotíva Zvolen
1:12
28.07.201917:00
ŠK Gbeľany - Družstevník Oravská Poruba
1:3
28.07.201917:00
OŠK Bešeňová - Tatran Chlebnice
2:3
28.07.201917:00
Slovan Trstená - Družstevník Liptovská Štiavnica
1:5
28.07.201917:00
TJ Lovča - Prameň Kováčová
0:6
28.07.201917:00
Družstevník Dlhá nad Oravou - MŠK Martin
1:6
28.07.201917:00
Fatran Varín - Baník Stráňavy
0:2
28.07.201917:00
Oravan Oravská Jasenica - MŠK Námestovo
0:2
28.07.201917:00
Slovan Vavrečka - Tatran Oravské Veselé
0:2
28.07.201917:00
FK Predmier - TJ Višňové
3:1
28.07.201917:00
OŠK Dubovany - OFK Malženice
1:8
28.07.201917:00
ŠK Veľké Zálužie - MFK Alekšince
1:4
28.07.201917:00
FK 09 Bacúch - Sokol Medzibrod
1:3
28.07.201917:00
Strojár Krupina - Tatran VLM Pliešovce
2:3
28.07.201917:00
FK FILJO Ladomerská Vieska - FK Rakytovce
1:2
28.07.201917:00
Hontianske Nemce - Banská Štiavnica
1:0
28.07.201917:00
ŠK Selce - ŠK Badín
3:0
28.07.201917:00
ŠK Hrochoť - FK Šalková
1:2p
28.07.201917:00
OŠK Lieskovec - Spartak Hriňová
3:1
28.07.201917:00
MFK Revúca - MŠK Tisovec
0:3
28.07.201917:00
Iskra Hnúšťa - FC 98 Hajnáčka
0:2
28.07.201917:00
Baník Veľký Krtíš - Novohrad Lučenec
1:3
28.07.201917:00
OŠK Radzovce - TJD Príbelce
2:5
28.07.201917:00
Vinohrad Čebovce - FK Slovenské Ďarmoty
0:1
28.07.201917:00
FK Jesenské - FTC Fiľakovo
1:5
28.07.201917:00
Tatran Oščadnica - Spartak Vysoká nad Kysucou
0:3
28.07.201917:00
Považan Pruské - Partizán Domaniža
1:8
28.07.201917:00
TJ Plevník-Drienové - Partizán Prečín
3:1
28.07.201917:00
ŠK VEGUM Dolné Vestenice - Baník Prievidza
3:2
28.07.201917:00
Junior Kanianka - Slovan Zemianske Kostoľany
1:2p
28.07.201917:00
Baník Handlová - Baník Lehota pod Vtáčnikom
1:4
28.07.201917:00
Tatran Uhrovec - TEMPO Partizánske
2:1
28.07.201917:00
AGRO Zemné - Družstevník Bešeňov
2:6
28.07.201917:00
Družstevník Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky
3:10
28.07.201917:00
TJ Salka - Slovan Levice
1:3
28.07.201917:00
Aktiv Veľké Kosihy - FK Kolárovo
2:3p
28.07.201917:00
ŠK Kmeťovo - ŠK Šurany
0:2
28.07.201917:00
FC Komjatice - TJ Veľké Lovce
1:2
28.07.201917:00
ŠK Podlužany - Veľký Ďur
1:2p
28.07.201917:00
ŠK Nevidzany - OFK Veľký Lapáš
2:3
28.07.201917:00
Veľké Ripňany - Slovan Krušovce
4:3p
28.07.201917:00
OFK Kotešová - Javorník Makov
1:4
28.07.201917:00
Stará Bystrica - ŠK Čierne
2:1
28.07.201917:00
Tatran Turzovka - MŠK Kysucké Nové Mesto
0:2
28.07.201917:00
Slovan Skalité - Tatran Krásno nad Kysucou
0:2
28.07.201917:00
OFK Mokrý Háj - Slavoj Boleráz
0:2
28.07.201917:00
Svätý Ján - Nafta Gbely
0:3
28.07.201917:00
Baník Brodské - Družstevník Radimov
0:2
28.07.201917:00
Družstevník Trstice - TJ Kostolné Kračany
2:3p
28.07.201917:00
TJ Družstevník Malá Mača - FK Voderady
6:2
28.07.201917:00
FC Jelka - Slovan Galanta
0:3
28.07.201917:00
Družstevník Špačince - FK Horná Krupá
1:2
28.07.201917:00
FC Pata - Slovan Hlohovec
neh.
28.07.201917:00
PFK Piešťany - Družstevník Jacovce
3:4p
03.08.201917:00
Lokomotíva Devínska Nová Ves - OŠK Láb
3:0
04.08.201917:00
FK Dunajská Lužná - Domino Bratislava
5:0
04.08.201917:00
OŠK Slovenský Grob - ŠK Báhoň
0:0
04.08.201917:00
SFC Kalinkovo - PŠC Pezinok
2:3
07.08.201918:00
KFC Kalná nad Hronom - Blava 1928
3:2

2. kolo

13.08.201917:00
Odeva Lipany - MŠK Žilina
0:1
13.08.201917:00
AFC Nové Mesto nad Váhom - MFK Dubnica
2:1
13.08.201917:00
Baník Stráňavy - MŠK Martin
0:1
13.08.201917:00
OFK Veľký Lapáš - FC Nitra
2:7
13.08.201917:00
FK Brezno - Dukla Banská Bystrica
1:3
14.08.201917:00
Tatran VLM Pliešovce - Slavoj Trebišov
0:4
14.08.201917:00
Jednota Bánová - Spartak Trnava
2:3
14.08.201917:00
Stará Bystrica - Spartak Vysoká nad Kysucou
1:3
14.08.201917:00
Javorník Makov - MŠK Púchov
0:1
14.08.201917:00
FK Predmier - Tatran Oravské Veselé
4:2
14.08.201917:00
MŠK Námestovo - Tatran Liptovský Mikuláš
1:6
14.08.201917:00
Tatran Chlebnice - Družstevník Oravská Poruba
1:2
14.08.201917:00
Lokomotíva Zvolen - ŠKF Sereď
0:2
14.08.201917:00
FK Strečno - ŠK Tvrdošín
5:0
14.08.201917:00
Lokomotíva Devínska Nová Ves - ŠTK 1914 Šamorín
2:1p
14.08.201917:00
Hontianske Nemce - FK Rakytovce
1:4
14.08.201917:00
OŠK Lieskovec - FK Šalková
1:4
14.08.201917:00
MŠK Tisovec - AS Trenčín
1:8
14.08.201917:00
FC 98 Hajnáčka - Novohrad Lučenec
3:4
14.08.201917:00
FK Podkonice - DAC Dunajská Streda
0:4
14.08.201917:00
AGRIFOP Stakčín - FK Kamenica nad Cirochou
3:0k
14.08.201917:00
Krásnohorské Podhradie - Zemplín Michalovce
0:6
14.08.201917:00
Štart Hrabušice - MFK Stará Ľubovňa
1:3
14.08.201917:00
ŠK Selce - FK Pohronie
0:9
14.08.201917:00
Nafta Gbely - Slavoj Boleráz
1:2p
14.08.201917:00
OŠK Slovenský Grob - FK Dunajská Lužná
2:8
14.08.201917:00
PŠC Pezinok - FK Rača
2:1p
14.08.201917:00
FC Rohožník - FK Senica
0:1
14.08.201917:00
Partizán Domaniža - KOVO Beluša
4:0
14.08.201917:00
TJ Plevník-Drienové - OFK Malženice
1:6
14.08.201917:00
OŠK Trenčianske Stankovce - OK Častkovce
3:0
14.08.201917:00
Slovan Zemianske Kostoľany - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
1:2
14.08.201917:00
Baník Lehota pod Vtáčnikom - FC Zlaté Moravce
0:3
14.08.201917:00
Tatran Uhrovec - Družstevník Bešeňov
1:2p
14.08.201917:00
Slovan Levice - FKM Nové Zámky
3:1
14.08.201917:00
ŠK Šurany - FK Marcelová
1:2
14.08.201917:00
TJ Veľké Lovce - Veľký Ďur
4:1
14.08.201917:00
FK Horná Krupá - Slovan Galanta
2:1
14.08.201917:00
TJ Družstevník Malá Mača - MFK Skalica
0:6
14.08.201917:00
ŠK Šoporňa - Družstevník Jacovce
2:4
14.08.201917:00
TJ Kostolné Kračany - Družstevník Radimov
2:4
14.08.201917:00
Družstevník Zvončín - FC Petržalka
0:8
14.08.201917:30
Veľké Ripňany - FC Pata
1:5
14.08.201917:30
OŠK Švošov - MFK Ružomberok
0:6
14.08.201919:00
MFK Alekšince - OFK Solčany
3:1
20.08.201917:00
Tatran Kračúnovce - Partizán Bardejov
1:4
20.08.201917:00
FK Kolárovo - KFC Kalná nad Hronom
5:1
21.08.201917:00
TJD Príbelce - KFC Komárno
1:2
21.08.201917:00
FK Demjata - OFK Šarišské Michaľany
1:2
21.08.201917:00
Pivovar Šariš Veľký Šariš - Tatran Prešov
1:4
21.08.201917:00
Hornád Ždaňa - Mladosť Kalša
1:2p
21.08.201917:00
Spartak Medzev - Slávia TU Košice
1:2
21.08.201917:00
MFK Gelnica - MŠK Spišské Podhradie
0:2
28.08.201916:00
OŠK Rudňany - Železiarne Podbrezová
1:3
28.08.201916:30
MŠK Stropkov - FK Poprad
0:2
28.08.201916:30
ŠK Bardejovská Nová Ves - FC Košice
0:9
28.08.201917:00
MŠK Kysucké Nové Mesto - Tatran Krásno nad Kysucou
0:1p
28.08.201917:00
FK Kechnec - MFK Ťahanovce
5:4p
28.08.201917:00
OcŠk Sečovská Polianka - MFK Vranov nad Topľou
1:5
28.08.201917:00
Spartak Medzilaborce - ŠK Strážske
1:0
28.08.201917:00
FK Slovenské Ďarmoty - FTC Fiľakovo
0:3
28.08.201917:00
Sokol Medzibrod - Prameň Kováčová
0:5
29.08.201916:00
ŠK Belá - ŠK Závažná Poruba
5:1
09.10.201917:00
Družstevník Liptovská Štiavnica - Slovan Bratislava
0:4

3. kolo

04.09.201916:00
Prameň Kováčová - Slavoj Trebišov
0:3
04.09.201916:00
ŠK VEGUM Dolné Vestenice - FC Zlaté Moravce
0:6
10.09.201916:00
MŠK Martin - MFK Ružomberok
0:2
10.09.201916:00
PŠC Pezinok - FK Senica
0:6
10.09.201916:00
FK Predmier - Tatran Liptovský Mikuláš
1:2
10.09.201916:30
Slávia TU Košice - Zemplín Michalovce
2:1p
10.09.201919:00
FK Šalková - AS Trenčín
1:5
11.09.201916:00
Tatran Krásno nad Kysucou - Spartak Trnava
0:4
11.09.201916:00
Tatran Prešov - FK Poprad
0:2
11.09.201916:00
OFK Šarišské Michaľany - FC Košice
0:2
11.09.201916:00
MŠK Spišské Podhradie - Železiarne Podbrezová
1:0
11.09.201916:00
FK Kechnec - Mladosť Kalša
1:2p
11.09.201916:00
MFK Vranov nad Topľou - Partizán Bardejov
1:2p
11.09.201916:00
AGRIFOP Stakčín - Spartak Medzilaborce
2:5
11.09.201916:00
ŠK Belá - ŠKF Sereď
0:10
11.09.201916:00
Spartak Vysoká nad Kysucou - MŠK Púchov
1:0p
11.09.201916:00
Družstevník Radimov - Slavoj Boleráz
1:0
11.09.201916:00
Družstevník Jacovce - MFK Alekšince
2:0
11.09.201916:00
FK Kolárovo - FK Marcelová
0:1
11.09.201916:00
Družstevník Bešeňov - Slovan Levice
2:0
11.09.201916:00
FK Dunajská Lužná - Lokomotíva Devínska Nová Ves
7:0
11.09.201916:00
TJ Veľké Lovce - FC Nitra
0:7
11.09.201916:30
FC Pata - FC Petržalka
1:2
11.09.201916:30
FK Strečno - Dukla Banská Bystrica
1:10
11.09.201916:30
FK Horná Krupá - MFK Skalica
2:4
17.09.201916:00
FTC Fiľakovo - DAC Dunajská Streda
0:1p
18.09.201916:00
Novohrad Lučenec - KFC Komárno
0:1
18.09.201916:00
OŠK Trenčianske Stankovce - AFC Nové Mesto nad Váhom
0:2
18.09.201916:30
MFK Stará Ľubovňa - MŠK Žilina
2:3
24.09.201916:00
FK Rakytovce - FK Pohronie
1:5
25.09.201915:30
Partizán Domaniža - OFK Malženice
3:6
12.10.201914:00
Družstevník Oravská Poruba - Slovan Bratislava
0:7

4. kolo

24.09.201916:00
KFC Komárno - FC Nitra
0:2
24.09.201916:00
Družstevník Jacovce - Spartak Trnava
0:8
25.09.201915:30
Slavoj Trebišov - FC Zlaté Moravce
1:2
25.09.201915:30
MŠK Spišské Podhradie - FK Poprad
0:3
25.09.201915:30
Spartak Vysoká nad Kysucou - ŠKF Sereď
0:4
25.09.201915:30
Mladosť Kalša - MFK Ružomberok
2:6
25.09.201915:30
Spartak Medzilaborce - Dukla Banská Bystrica
1:2
25.09.201915:30
FC Košice - AS Trenčín
2:3p
25.09.201915:30
FK Dunajská Lužná - FC Petržalka
0:3
25.09.201915:30
Družstevník Bešeňov - Tatran Liptovský Mikuláš
1:7
25.09.201915:30
AFC Nové Mesto nad Váhom - MŠK Žilina
0:4
25.09.201916:00
FK Marcelová - MFK Skalica
0:3
25.09.201918:00
Družstevník Radimov - DAC Dunajská Streda
0:2
02.10.201915:30
OFK Malženice - FK Senica
0:1p
09.10.201915:00
Slávia TU Košice - FK Pohronie
0:3
16.11.201913:30
Partizán Bardejov - Slovan Bratislava
2:5

osmifinále

30.10.201913:30
AS Trenčín - MFK Skalica
4:0
30.10.201913:30
ŠKF Sereď - FC Petržalka
3:0
30.10.201916:00
FK Poprad - Dukla Banská Bystrica
3:0
30.10.201917:00
FC Nitra - Tatran Liptovský Mikuláš
3:2
30.10.201917:30
FK Senica - MFK Ružomberok
1:2p
30.10.201918:00
DAC Dunajská Streda - Spartak Trnava
1:0p
14.11.201917:00
FK Pohronie - FC Zlaté Moravce
0:1
04.12.201918:30
Slovan Bratislava - MŠK Žilina
2:0

čtvrtfinále

04.03.202014:30
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
0:2
04.03.202016:30
AS Trenčín - Slovan Bratislava
2:3p
04.03.202017:30
FC Nitra - FC Zlaté Moravce
1:2p
04.03.202018:30
DAC Dunajská Streda - FK Poprad
2:0

semifinále - 1. zápasy

16.06.202018:00
Slovan Bratislava - FC Zlaté Moravce
4:1
17.06.202018:00
DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok
1:1

semifinále - odvety

23.06.202018:00
FC Zlaté Moravce - Slovan Bratislava
0:2
24.06.202018:00
MFK Ružomberok - DAC Dunajská Streda
3:0

finále

08.07.202018:00
Slovan Bratislava - MFK Ružomberok
1:0
08.07. Slovan vyhrál i pohár a slaví double
Slovan Bratislava porazil ve finále Slovenského poháru Ružomberok 1:0 a slaví double. Už dříve totiž získal i mistrovský ligový titul. Jediný gól ve finále proti Ružomberku vstřelil Slovinec Alen Ožbolt z penalty.
24.06. Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek semifinále Slovenského poháru: Ružomberok - Dunajská Streda 3:0 (21. Madleňák, 80. a 88. Gerec), první zápas 1:1, postupuje Ružomberok.
17.06. Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek úvodního semifinále Slovenského poháru: Dunajská Streda - Ružomberok 1:1 (10. Schäfer - 83. Brenkus).
16.06. Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek úvodního semifinále Slovenského poháru: Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 4:1 (8. a 28. Ožbolt, 73. Medved, 8. Strelec - 14. Cmiljanic).
12.12.2019 Los čtvrtfinále Slovenského poháru
Los čtvrtfinále Slovenského poháru: DAC Dunajská Streda - FK Poprad, FC Nitra - ViOn Zlaté Moravce, ŠKF Sereď - MFK Ružomberok, AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava. (sme.sk)
01.05.2019 Trnava vítězem domácího poháru
Výsledek finále Slovenského poháru: Trnava - Žilina 3:3 i po prodloužení, 4:1 na penalty (20. Miesenböck, 45+3. a 48. Markoski - 50. a 71. Balaj, 69. Boženík).
13.03.2019 Trnava unikla ostudě
Spartak Trnava zatím v této sezoně nenavazuje na loňský zisk mistrovského titulu. Nevešel se do elitní skupiny o titul, takže jeho jedinou šancí na evropské poháry je momentáně domácí Slovnaft Cup. V něm je Trnava v semifinále. Dnes ale na hřišti třetiligových Košic unikla jen tak tak ostudě. Postoupila totiž až po penaltovém rozstřelu. (sme.sk)
12.09.2018 Ševela nesmí měsíc na lavičku
Trenér Slovanu Bratislava Martin Ševela nesmí jeden měsíc vést mužstvo z lavičky jako trenér. Disciplinární komise ho potrestala za neoprávněné nasazení Marina Ljubičiče ve slovenském poháru proti TJ Iskra Horné Orešany. Zápas byl kvůli tomu kontumován a Slovan tak triumf z posledního ročníku neobhájí. (sme.sk)
30.08.2018 Slovan Bratislava byl vyloučen z poháru
Obhájce trofeje Slovan Bratislava byl vyloučen z domácího poháru kvůli neoprávněnému startu hráče. Jeho zápas druhého kola, v němž původně porazil Horné Orešany 2:0, byl kontumován ve prospěch outsidera z páté ligy. Rozhodla o tom na mimořádném zasedání sportovně-technická komise svazu (SFZ). Slovan je s 15 trofejemi suverénně nejúspěšnějším klubem Slovenského poháru, tento ročník však pro něj skončil blamáží. Chorvat Marin Ljubičić totiž nastoupil ve středu za Slovan neoprávněně, protože ve stejné fázi soutěže už hrál za Dunajskou Stredu proti Púchovu. O pár dnů později do Slovanu přestoupil. (ČTK)
01.05.2018 Slovnaft Cup - výsledek
Výsledek finále slovenského poháru Slovnaft Cupu: Slovan Bratislava - Ružomberok 3:1 (25. Šporar, 48. Božikov, 60. Holman - 58. Gál-Andrezly).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.08.
Oravská Jasenica - ŠK Belá
0:6
Všechny zápasy
Následující zápasy
18.08.17:00
Odeva Lipany - MFK Ružomberok
info
18.08.17:00
MFK Dolný Kubín - MŠK Púchov
info
18.08.17:00
Jasl. Bohunice - Slovan Galanta
info
18.08.17:00
Pliešovce - Banská Bystrica
info
18.08.17:30
Dun. Lužná - FK Pohronie
info
19.08.17:00
Chocholná-Velčice - Šamorín
info
19.08.17:00
Pov. Bystrica - FC Petržalka
info
19.08.17:00
ŠK Šurany - TJ Imeľ
info
19.08.17:00
FK Melčice - Nové Mesto n. V.
info
19.08.17:00
PFK Piešťany - Dunajská Streda
info
19.08.17:00
OFK Tovarníky - Podbrezová
info
19.08.17:00
Jacovce - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
info
19.08.17:00
Handlová - Baník Lehota pod Vtáčnikom
info
19.08.17:00
TJ Veľké Lovce - Bešeňov
info
19.08.17:00
OFK Malženice - Spartak Trnava
info
19.08.17:00
Zvončín - FK Horná Krupá
info
19.08.17:00
Lokomotíva Zvolen - FC Nitra
info
19.08.17:00
Veľ. Zálužie - MŠK Hurbanovo
info
19.08.17:00
Kostolné Kračany - MFK Skalica
info
19.08.17:00
ŠK Nevidzany - FK Kolárovo
info
19.08.17:00
OFK Veľký Lapáš - MFK Dubnica
info
19.08.17:00
Pruské - Spartak Kvašov
info
19.08.17:00
Radimov - Nafta Gbely
info
19.08.17:00
Spartak Myjava - AS Trenčín
info
19.08.17:00
FC Slovan Modra - Most p. B.
info
19.08.17:00
MFK Rusovce - KFC Komárno
info
19.08.17:00
ŠK Závod - FC Rohožník
info
19.08.17:00
Devínska Nová Ves - FC Malacky
info
19.08.17:00
PŠC Pezinok - TJ Rovinka
info
19.08.17:00
SFC Kalinkovo - FK Senica
info
19.08.17:00
NMŠK 1922 Bratislava - FK Rača
info
19.08.17:00
TJ Višňové - Lipt. Mikuláš
info
19.08.17:00
Strážske - OŠK Pavlovce nad Uhom
info
19.08.17:00
MFK Sobrance - Vranov nad Topľou
info
19.08.17:00
Mladosť Kalša - Michalovce
info
19.08.17:00
Lokomotíva Košice - FK Čaňa
info
19.08.17:00
FK Košická Nová Ves - Slávia TU
info
19.08.17:00
Krompachy - MŠK Spišské Podhradie
info
19.08.17:00
MFK Gelnica - Slavoj Trebišov
info
19.08.17:00
1. MFK Kežmarok - OŠK Rudňany
info
19.08.17:00
FK Svit - Partizán Bardejov
info
19.08.17:00
Veľká Lomnica - Spišská Belá
info
19.08.17:00
FK Gerlachov - Sokol Ľubotice
info
19.08.17:00
Slovan Sabinov - Tatran Prešov
info
19.08.17:00
OŠK Švošov - Slávia Staškov
info
19.08.17:00
Kysucké NM - Krásno nad Kysucou
info
19.08.17:00
Javorník Makov - Bánová
info
19.08.17:00
ŠK Gbeľany - ŠKF Sereď
info
19.08.17:00
MŠK Martin - FK Poprad
info
19.08.17:00
FK Nižná - OŠK Bešeňová
info
19.08.17:00
MŠK Námestovo - MŠK Žilina
info
19.08.17:00
Sokol Jakub - MFK Detva
info
19.08.17:00
FK Podkonice - FC Zlaté Moravce
info
19.08.17:00
Jednota Málinec - ŠK Hrochoť
info
19.08.17:00
FC 98 Hajnáčka - Rimav. Sobota
info
19.08.17:00
OFK Olováry - FC Košice
info
19.08.17:00
TJ Jasenov - MŠK Stropkov
info
19.08.17:30
ŠK Šoporňa - FC Pata
info
20.08.17:00
ŠK Tvrdošín - Oravské Veselé
info
Všechny zápasy