Severní Irsko - Irish Cup 2019/2020

17.08.2019 14:30 CET

Newington Youth Club   -   Cookstown Youth

5 : 0 (?:?)
Stadión:  
statistiky zápasu nejsou k dispozici
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
04.05. Pohár v Severním Irsku pro Crusaders
Výsledek finále Severoirského poháru: Ballinamallard - Crusaders 0:3 (6. Owens, 48. Lowry, 53. Clarke).
05.05.2018 Coleraine majitele Severoirského poháru
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville FC - Coleraine FC 1:3 (55. Donnelly - 50. McCauley, 77. Burns, 90. Bradley).
07.05.2016 Glenavon ovládl Severoirský pohár
Výsledek finále Severoirského poháru: Glenavon - Lingfield 2:0 (45+1. Bradley, 49. Hall).
02.05.2015 Glentoran slaví triumf v poháru
Výsledek finále Severoirského poháru: Glentoran FC - Portadown FC 1:0 (55. Scullion). (uefa.com)
03.05.2014 Severoirský pohár získal Glenavon
Výsledek finále Severoirského poháru: Ballymena United - Glenavon FC 1:2 (71. Jenkins - 35. Neill, 76. Patton).
04.05.2013 Severní Irsko: Pohár pro Glentoran
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville - Glentoran 1:1, 1:3 po prodloužení.
05.05.2012 Severoirský pohár pro Linfield
Výsledek finále Severoirského poháru: Crusaders - Linfield 1:4 (56. Coates - 28. a 41. Mcallister, 60. Carvill, 83. Mulgrew).
07.05.2011 Severoirský pohár opanoval Linfield
Linfield se stal vítězem Irish Cupu v Severním Irsku, ve finále hraném na neutrální půdě v Belfastu porazil 2:1 Crusaders.
09.05.2010 Výsledek finále Severoirského poháru
Finále Severoirského poháru v Belfastu: Linfield - Portadown 2:1 (2:1).
10.05.2009 Severoirský pohár pro Crusaders
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville - Crusaders 0:1 (0:0).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.08.
Sirocco Works - Seagoe FC
2:3p
17.08.
Maiden City - Bourneview Young Men
3:2e
17.08.
Malachians FC - Moneyslane FC
1:2
17.08.
Mossley AFC - Markethill Swifts
4:1
17.08.
Moyola Park FC - Colin Valley
11:0
17.08.
Newington YC - Cookstown Youth
5:0
17.08.
Newtowne FC - Drumaness Mills
3:0k
17.08.
Richhill FC - Ballywalter R.
3:0k
17.08.
Rosario YC - Killyleagh Youth
0:1
17.08.
Rosemount Rec. - Dunmurry R.
2:3
17.08.
Saintfield United - Banbridge R.
0:2
17.08.
Limavady United - Ballynure OB
3:0
17.08.
St. James' Swifts - Abbey Villa FC
4:1
17.08.
St. Mary's AFC - East Belfast FC
1:3
17.08.
St Oliver Plunkett - Ballymacash
2:3p
17.08.
Strabane A. - Ballynahinch U.
3:0k
17.08.
Suffolk FC - St. Luke's FC
3:0
17.08.
Trojans FC - Desertmartin FC
1:0
17.08.
Tullyvallen Rangers - Dunloy FC
2:3
17.08.
Wakehurst FC - Ards Rangers
3:1
17.08.
Woodvale - Windmill Stars
5:1
17.08.
Craigavon City - Seapatrick FC
5:0
17.08.
Annagh United - Derriaghy CC
4:1
17.08.
Armagh City - 1st Bangor Old Boys
7:0
17.08.
Ballynahinch Olympic - Bangor FC
2:3
17.08.
Banbridge Town - Dungiven FC
2:1
17.08.
Barn United - Oxford Sunnyside
0:3
17.08.
Belfast Celtic - Dromore Amateurs
9:1
17.08.
Bryansburn - Crumlin United
1:3
17.08.
Chimney Corner - Laurelvale FC
5:0
17.08.
Comber - Bangor Amateurs
2:0
17.08.
Cookstown RBL - Glebe Rangers
2:3
17.08.
Albert Foundry - Bloomfield FC
3:1
17.08.
Crewe United - Donegal Celtic
3:0k
17.08.
Crumlin Star - Kilmore Recreation
8:0
17.08.
Downshire - Rectory Rangers
2:0
17.08.
Dromara Village - Coagh United
3:6
17.08.
Fivemiletown United - Ardstraw FC
2:3
17.08.
Grove United - Newcastle FC
2:4
17.08.
Hanover FC - Lurgan Celtic
3:0k
17.08.
Holywood FC - Newbuildings United
1:4
17.08.
Iveagh United - Lurgan Town
1:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.09.?
Killyleagh Youth - Downshire
info
28.09.?
Woodvale - Annagh United
info
28.09.?
Tobermore United - Oxford S.
info
28.09.?
Tandragee Rovers - 18th Newtown.
info
28.09.?
Suffolk FC - Larne Tech OB
info
28.09.?
Shankill United - Lisburn Rangers
info
28.09.?
Richhill FC - Valley Rangers
info
28.09.?
Rathfriland Rangers - Seagoe FC
info
28.09.?
Portstewart FC - Belfast Celtic
info
28.09.?
Newtowne FC - Newington YC
info
28.09.?
Newcastle FC - Banbridge Town
info
28.09.?
Moneyslane FC - Mossley AFC
info
28.09.?
Maiden City - Tullycarnet FC
info
28.09.?
Lurgan Town - St. James' Swifts
info
28.09.?
Lisburn D. - Strabane Athletic
info
28.09.?
Limavady United - Immaculata FC
info
28.09.?
Aquinas - Craigavon City
info
28.09.?
Islandmagee FC - Shorts FC
info
28.09.?
Hanover FC - Oxford United Stars
info
28.09.?
Greenisland - Albert Foundry
info
28.09.?
Glebe Rangers - Chimney Corner
info
28.09.?
Dunmurry R. - Newbuildings
info
28.09.?
Dollingstown FC - Lower Maze FC
info
28.09.?
Crumlin Star - Trojans FC
info
28.09.?
Crewe United - Crumlin United
info
28.09.?
Comber Recreation - Coagh United
info
28.09.?
Brantwood FC - Moyola Park FC
info
28.09.?
Banbridge Rangers - Bangor FC
info
28.09.?
Ballymoney - East Belfast FC
info
28.09.?
Ballymacash - Dunmurry Young Men
info
28.09.?
Armagh City - Dunloy FC
info
28.09.?
Ardstraw FC - Wakehurst FC
info
Všechny zápasy