27.12.202121:12

Taca de Portugal - los čtvrtfinále

Los čtvrtfinále Portugalského poháru: Portimonense - Mafra, Vizela - FC Porto, Rio Ave - Tondela, Leça - Sporting.

abola.pt
21.12.202123:40

Pepe je připravený na Benficu

Porto se ve středu popere o postup do čtvrtfinále Taça de Portugal s Benficou, proti níž může nastoupit Pepe. Zkušený obránce je plně fit po zranění lýtka.

abola.pt
21.12.202115:30

Benfica může postrádat Gilberta

Gilberto nemusí být k dispozici Benfice v zítřejším osmifinále Taça de Portugal proti Portu. Brazilský univerzál má po ligovém utkání s Marítimem (7:1) potíže s třísly.

abola.pt
20.12.202117:42

Porto opět trénovalo bez Grujiće

Marko Grujić také dnes chyběl na tréninku FC Porto a není jisté, zda bude připravený na středeční osmifinále Taça de Portugal s Benficou. Srbského reprezentanta trápí svalové zranění.

abola.pt
26.11.202113:14

Taça de Portugal - los osmifinále

Los osmifinále Portugalského poháru: Famalicão - Portimonense, Mafra - Moreirense, Vizela - SC Braga, Casa Pia - Sporting, Rio Ave - Belenenses SAD, Tondela - Estoril, Leça - Paredes, FC Porto - Benfica.

abola.pt
20.11.202111:29

Radonjić má opět zdravotní problémy

Nemanja Radonjić se nedávno vrátil do sestavy Benfiky, aby se znovu zranil. Útočník lisabonského klubu si ze včerejšího pohárového souboje s Ferreirou odnesl zraněný stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření.

abola.pt
18.11.202123:26

Cabral má zraněné koleno

Sporting prošel přes Varzim do dalšího kola Portugalského poháru a zápas nedohrál Jovane Cabral, útočník lisabonského klubu si poranil koleno a čeká ho podrobné vyšetření.

abola.pt
25.10.202115:29

Ribeiro nastoupí s ochrannou maskou

Belenenses SAD v dnešním zápase na půdě Boavisty nebude chybět Tomás Ribeiro. Zastupující kapitán lisabonského klubu si z pohárového duelu proti Berço SC (2:1 po prodloužení) odnesl sedm stehů na hlavě, nastoupí však s ochrannou maskou.

abola.pt
13.10.202111:40

Mendes nepomůže Marítimu

Marítimo nemůže pro nedělní zápas Taça de Portugal na půdě Varzimu počítat se službami Dioga Mendese. Třiadvacetiletý záložník potřebuje dohnat tréninkové manko.

abola.pt
11.10.202116:44

Belenenses se uzdravil Sandro

Sandro si může připsat debut za CF Os Belenenses. Bývalý brazilský reprezentant se konečně zotavil ze zdravotních problémů a o víkendu by měl nastoupil v Taça de Portugal na půdě Berço SC.

abola.pt
23.05.202123:30

Taça de Portugal pro Bragu

Výsledek finále Portugalského poháru: Braga - Benfica 2:0 (45+3. Piazon, 85. R. Horta).

21.05.202121:24

Finále Portugalského poháru odřídí Almeida

Do práce půjde v neděli večer Nuno Almeida, ten byl jmenován hlavním rozhodčím finále Portugalského poháru mezi Bragou a Benficou.

abola.pt
20.05.202119:31

Benfica čeká na zprávy o Veríssimovi

Benfica včera porazila Guimaraes a už v první půli z duelu odstoupil Lucas Veríssimo. Obránce lisabonského klubu si poranil stehenní sval a je ohrožen jeho start v pohárovém finále proti Braze, to je na programu za tři dny.

abola.pt
06.03.202108:57

Finále Portugalského poháru bude v Coimbře

Finále letošního ročníku Portugalského poháru se bude konat v Coimbře. O trofej si to rozdají Benfica a Braga, duel je naplánován na 23. května.

abola.pt
04.03.202123:10

Benfica ve finále poháru vyzve Bragu

Výsledek semifinále Taça de Portugal: Benfica - Estoril 2:0 (43. Ramos, 90. Waldschmidt), první zápas 3:1, postupuje Braga.

11.02.202118:57

Sudímu v Portugalsku vyhrožovali smrtí

Rozhodčí Luis Godinho a jeho rodina dostali po úvodním semifinále Portugalského poháru, ve kterém sudí vyloučil dva hráče Porta, výhružky smrtí. Utkání v Braze skončilo remízou 1:1, poté co domácí v dvojnásobné početní výhodě v nastavení srovnali. Jako první dostal červenou kartu v 70. minutě Luis Díaz. Po jeho faulu se navíc vážně zranil David Carmo a utkání bylo na několik minut přerušeno. Na hřiště totiž pro domácího obránce přijela sanitka, která se ale porouchala a z trávníku ji museli odtlačit hráči. V nastavení byl po úderu hlavou vyloučen Mateus Uribe a Braga poté vyrovnala. Vedení Porta po zápase v oficiálním klubovém zpravodajství rozhodčího zkritizovalo a Godinho dostal několik výhrůžných zpráv. "Bereme to velmi vážně. V posledních hodinách navíc někdo na sociálních sítích zveřejnil rozhodčího telefon, což celou situaci jen zhoršilo, a navíc jde o závažný útok na soukromí," uvedla komise rozhodčích.

ČTK
11.02.202110:37

Carmo utrpěl dvojnásobnou zlomeninu nohy

David Carmo musí na operaci a letošní sezona pro něho skončila, mimo hru bude minimálně čtyři měsíce. Obránce Bragy nedohrál včerejší pohárový zápas proti FC Porto, dvacet minut před koncem ho při zakončení zranil Luis Díaz, který inkasoval červenou kartu.

abola.pt
10.02.202123:26

Taça de Portugal - výsledek

Výsledek úvodního semifinále Portugalského poháru: Braga - Porto 1:1 (90+12. Fransérgio - 9. Taremi).

30.01.202109:59

FC Porto hlásí dvě ztráty

FC Porto včera porazilo Gil Vicente a postoupilo do dalšího kola poháru, zaplatilo za to ale dvěma zraněními. Stehenní sval si poranil záložník Otávio, zdravotní problémy má i jeho spoluhráč Jesús Corona.

abola.pt
13.01.202110:39

Todibo debutoval za Benfiku

Jean-Clair Todibo si včera na své konto připsal první start za lisabonskou Benfiku, kam přišel před sezonou na dvouleté hostování z Barcelony. Francouzský obránce nastoupil k pohárovému souboji s Amadorou a byl u pohodlné výhry 4:0.