Portugalsko - Liga Portugal 2 2021/2022 - výsledky, rozlosování

07.08.202111:45
Académico Viseu - Casa Pia AC
2:1
07.08.202115:00
Varzim SC - GD Chaves
2:2
07.08.202119:00
FC Porto B - CD Trofense
2:2
07.08.202120:30
CD Feirense - SC Covilhã
1:2
08.08.202112:00
Estrela Amadora - CD Mafra
0:2
08.08.202115:00
Rio Ave FC - Académica Coimbra
5:1
09.08.202119:00
SL Benfica B - CD Nacional
5:0
09.08.202119:00
UD Vilafranquense - FC Penafiel
0:1
10.08.202119:00
Leixões SC - SC Farense
3:1
13.08.202119:00
CD Trofense - Estrela Amadora
0:0
14.08.202112:00
Académica Coimbra - Varzim SC
1:1
14.08.202115:00
Casa Pia AC - FC Porto B
2:0
14.08.202119:00
CD Mafra - CD Feirense
0:1
15.08.202112:00
SC Farense - Rio Ave FC
1:1
15.08.202115:00
FC Penafiel - SL Benfica B
0:1
15.08.202116:30
CD Nacional - UD Vilafranquense
4:0
15.08.202120:30
SC Covilhã - Académico Viseu
2:1
16.08.202119:00
GD Chaves - Leixões SC
1:1
21.08.202112:00
Estrela Amadora - SC Farense
3:1
21.08.202115:00
FC Penafiel - Casa Pia AC
1:0
22.08.202112:00
Varzim SC - Rio Ave FC
0:3
22.08.202115:00
Leixões SC - Académica Coimbra
2:1
22.08.202116:30
FC Porto B - CD Nacional
1:1
22.08.202119:00
SL Benfica B - CD Trofense
2:1
22.08.202119:00
Académico Viseu - CD Mafra
1:3
22.08.202120:30
CD Feirense - GD Chaves
3:1
23.08.202119:00
UD Vilafranquense - SC Covilhã
1:1
26.08.202119:00
GD Chaves - Académico Viseu
3:0
28.08.202112:00
Casa Pia AC - SL Benfica B
4:2
28.08.202115:00
Rio Ave FC - Leixões SC
2:1
28.08.202116:30
CD Nacional - Varzim SC
2:1
29.08.202112:00
SC Covilhã - FC Porto B
1:2
29.08.202120:30
SC Farense - CD Feirense
0:1
30.08.202120:00
CD Mafra - UD Vilafranquense
1:0
30.08.202122:15
CD Trofense - FC Penafiel
2:1
10.09.202121:15
Estrela Amadora - Rio Ave FC
2:5
11.09.202112:00
CD Feirense - Académica Coimbra
1:0
11.09.202112:00
SL Benfica B - SC Covilhã
0:0
12.09.202112:00
FC Penafiel - CD Nacional
1:0
12.09.202112:00
UD Vilafranquense - GD Chaves
1:1
12.09.202115:00
Leixões SC - Varzim SC
1:1
12.09.202116:30
FC Porto B - CD Mafra
3:1
12.09.202116:30
CD Trofense - Casa Pia AC
0:0
13.09.202120:30
Académico Viseu - SC Farense
2:2
16.09.202121:15
Académica Coimbra - Estrela Amadora
2:2
17.09.202119:00
SC Covilhã - FC Penafiel
0:0
18.09.202112:00
Rio Ave FC - CD Feirense
0:4
18.09.202116:30
CD Mafra - CD Trofense
0:0
19.09.202112:00
SC Farense - SL Benfica B
2:2
19.09.202112:00
CD Nacional - Casa Pia AC
1:2
19.09.202115:00
GD Chaves - FC Porto B
4:2
20.09.202119:00
Académica Coimbra - UD Vilafranquense
1:2
20.09.202120:30
Leixões SC - Académico Viseu
1:4
21.09.202119:00
Varzim SC - Estrela Amadora
3:1
02.10.202112:00
Estrela Amadora - Leixões SC
1:0
02.10.202115:00
Académico Viseu - Académica Coimbra
1:0
03.10.202112:00
CD Feirense - Varzim SC
2:1
03.10.202115:00
FC Penafiel - CD Mafra
2:1
03.10.202115:00
SL Benfica B - GD Chaves
3:1
03.10.202116:30
FC Porto B - Rio Ave FC
1:1
03.10.202120:00
Casa Pia AC - SC Covilhã
4:0
03.10.202120:30
UD Vilafranquense - SC Farense
2:2
04.10.202121:15
CD Trofense - CD Nacional
0:3
10.10.202112:00
Rio Ave FC - UD Vilafranquense
2:1
10.10.202115:00
SC Covilhã - CD Nacional
1:1
10.10.202116:30
CD Mafra - Casa Pia AC
1:1
10.10.202117:30
Leixões SC - CD Feirense
2:0
10.10.202120:00
GD Chaves - FC Penafiel
3:1
10.10.202120:30
Estrela Amadora - Académico Viseu
4:0
22.10.202119:00
Académico Viseu - Varzim SC
1:0
22.10.202119:00
UD Vilafranquense - Leixões SC
1:3
23.10.202112:00
FC Penafiel - Rio Ave FC
1:1
23.10.202115:00
Casa Pia AC - GD Chaves
1:0
23.10.202116:30
FC Porto B - SC Farense
0:0
23.10.202119:00
SL Benfica B - Académica Coimbra
3:1
24.10.202112:00
CD Feirense - Estrela Amadora
1:2
24.10.202115:00
CD Nacional - CD Mafra
1:1
24.10.202120:30
CD Trofense - SC Covilhã
3:0
27.10.202117:45
Varzim SC - SL Benfica B
0:2
29.10.202119:00
GD Chaves - CD Trofense
0:0
30.10.202112:00
Leixões SC - SL Benfica B
1:2
31.10.202112:00
CD Mafra - SC Covilhã
1:1
31.10.202112:00
Estrela Amadora - FC Porto B
0:0
31.10.202115:00
Rio Ave FC - Académico Viseu
1:2
31.10.202117:00
CD Feirense - Casa Pia AC
1:1
31.10.202120:30
Varzim SC - UD Vilafranquense
0:2
01.11.202115:00
SC Farense - FC Penafiel
2:2
01.11.202117:30
Académica Coimbra - CD Nacional
1:2
05.11.202119:00
UD Vilafranquense - Estrela Amadora
2:2
06.11.202112:00
CD Trofense - Rio Ave FC
0:1
06.11.202115:00
Casa Pia AC - Académica Coimbra
2:0
07.11.202112:00
FC Penafiel - Leixões SC
1:1
07.11.202115:00
SL Benfica B - CD Mafra
1:3
07.11.202116:30
FC Porto B - Varzim SC
2:2
07.11.202120:30
SC Covilhã - SC Farense
0:0
08.11.202119:00
CD Nacional - GD Chaves
1:1
08.11.202121:15
Académico Viseu - CD Feirense
0:2
13.11.202112:00
SC Farense - CD Trofense
2:0
21.11.202112:00
Académica Coimbra - FC Porto B
1:2
26.11.202119:00
SC Farense - Casa Pia AC
0:1
27.11.202112:00
GD Chaves - CD Mafra
0:1
27.11.202115:00
Varzim SC - FC Penafiel
0:2
27.11.202116:30
Académico Viseu - UD Vilafranquense
0:0
28.11.202112:00
CD Feirense - FC Porto B
3:2
28.11.202115:00
Rio Ave FC - CD Nacional
1:0
28.11.202116:30
Leixões SC - CD Trofense
1:2
28.11.202120:30
Académica Coimbra - SC Covilhã
3:0
29.11.202119:00
Estrela Amadora - SL Benfica B
3:6
02.12.202121:15
Casa Pia AC - Varzim SC
1:0
04.12.202112:00
UD Vilafranquense - CD Feirense
1:1
04.12.202115:00
CD Nacional - Estrela Amadora
4:1
04.12.202116:30
FC Porto B - Leixões SC
1:0
04.12.202119:00
SL Benfica B - Rio Ave FC
2:0
05.12.202112:00
FC Penafiel - Académica Coimbra
0:0
05.12.202115:00
SC Covilhã - GD Chaves
0:2
05.12.202116:30
CD Trofense - Académico Viseu
1:0
05.12.202121:30
CD Mafra - SC Farense
0:2
11.12.202112:00
CD Feirense - FC Penafiel
1:2
11.12.202115:00
Rio Ave FC - CD Mafra
1:2
11.12.202116:30
Leixões SC - SC Covilhã
2:1
12.12.202112:00
SC Farense - CD Nacional
2:2
12.12.202112:00
UD Vilafranquense - FC Porto B
2:1
12.12.202115:00
Académica Coimbra - GD Chaves
1:2
12.12.202120:30
Varzim SC - CD Trofense
1:3
13.12.202119:00
Estrela Amadora - Casa Pia AC
1:0
14.12.202119:00
Académico Viseu - SL Benfica B
0:1
18.12.202112:00
CD Mafra - Académica Coimbra
2:2
18.12.202115:00
GD Chaves - SC Farense
2:1
18.12.202116:30
CD Nacional - Leixões SC
2:0
19.12.202112:00
FC Penafiel - Estrela Amadora
0:2
19.12.202115:00
Casa Pia AC - Rio Ave FC
0:1
19.12.202116:30
FC Porto B - Académico Viseu
1:0
20.12.202117:00
SL Benfica B - UD Vilafranquense
0:0
20.12.202119:00
SC Covilhã - Varzim SC
1:0
20.12.202121:15
CD Trofense - CD Feirense
0:1
23.12.202115:30
FC Porto B - FC Penafiel
3:1
27.12.202121:15
Estrela Amadora - GD Chaves
1:3
28.12.202119:00
CD Feirense - SL Benfica B
2:1
28.12.202121:00
Académica Coimbra - CD Trofense
1:1
29.12.202116:30
Académico Viseu - CD Nacional
1:4
03.01.202219:00
UD Vilafranquense - Casa Pia AC
0:2
08.01.202212:00
FC Penafiel - Académico Viseu
0:0
08.01.202212:00
CD Mafra - Varzim SC
0:0
09.01.202212:00
Casa Pia AC - Leixões SC
1:0
09.01.202212:00
CD Trofense - UD Vilafranquense
1:3
09.01.202220:30
SC Covilhã - Estrela Amadora
1:3
10.01.202217:00
SL Benfica B - FC Porto B
1:2
10.01.202219:00
CD Nacional - CD Feirense
2:1
15.01.202212:00
Casa Pia AC - Académico Viseu
0:1
15.01.202216:30
FC Penafiel - UD Vilafranquense
4:3
16.01.202212:00
CD Nacional - SL Benfica B
0:3
17.01.202219:00
SC Farense - Leixões SC
0:1
18.01.202219:00
CD Mafra - Estrela Amadora
2:2
18.01.202221:15
SC Covilhã - CD Feirense
2:2
19.01.202219:00
Académica Coimbra - Rio Ave FC
1:2
22.01.202212:00
UD Vilafranquense - CD Nacional
4:3
22.01.202216:30
Varzim SC - Académica Coimbra
1:0
23.01.202212:00
CD Feirense - CD Mafra
1:0
23.01.202215:00
FC Porto B - Casa Pia AC
0:3
23.01.202216:30
Rio Ave FC - SC Farense
2:1
23.01.202219:00
SL Benfica B - FC Penafiel
1:0
23.01.202220:30
Estrela Amadora - CD Trofense
2:0
24.01.202216:30
Académico Viseu - SC Covilhã
1:1
24.01.202221:15
Leixões SC - GD Chaves
1:1
28.01.202219:00
SC Farense - Estrela Amadora
3:0
28.01.202221:15
CD Trofense - SL Benfica B
2:0
30.01.202212:00
CD Mafra - Académico Viseu
0:0
30.01.202212:00
CD Nacional - FC Porto B
1:0
30.01.202213:45
Rio Ave FC - Varzim SC
1:1
30.01.202215:00
GD Chaves - CD Feirense
3:1
30.01.202216:30
SC Covilhã - UD Vilafranquense
1:1
30.01.202218:30
Académica Coimbra - Leixões SC
1:0
31.01.202218:00
Casa Pia AC - FC Penafiel
2:0
02.02.202218:00
Rio Ave FC - SC Covilhã
3:1
02.02.202219:00
Leixões SC - CD Mafra
2:0
02.02.202219:00
GD Chaves - Varzim SC
1:0
03.02.202219:00
CD Trofense - FC Porto B
2:2
03.02.202221:15
SC Farense - Académica Coimbra
3:1
04.02.202219:00
SL Benfica B - Casa Pia AC
1:1
05.02.202216:00
Académico Viseu - GD Chaves
0:2
06.02.202212:00
Leixões SC - Rio Ave FC
2:2
06.02.202215:00
UD Vilafranquense - CD Mafra
2:0
07.02.202216:30
FC Porto B - SC Covilhã
3:1
07.02.202219:00
FC Penafiel - CD Trofense
1:0
08.02.202216:30
Varzim SC - CD Nacional
0:0
08.02.202219:00
CD Feirense - SC Farense
4:1
08.02.202221:15
Estrela Amadora - Académica Coimbra
1:3
10.02.202219:00
GD Chaves - Rio Ave FC
2:1
11.02.202219:00
Casa Pia AC - CD Trofense
1:0
12.02.202212:00
CD Mafra - FC Porto B
3:2
12.02.202215:00
Académica Coimbra - CD Feirense
1:2
13.02.202212:00
CD Nacional - FC Penafiel
3:0
13.02.202215:00
SC Covilhã - SL Benfica B
1:2
13.02.202217:00
Varzim SC - Leixões SC
1:1
13.02.202220:30
SC Farense - Académico Viseu
1:1
14.02.202219:00
GD Chaves - UD Vilafranquense
1:0
14.02.202219:00
Rio Ave FC - Estrela Amadora
1:0
17.02.202216:30
Varzim SC - SC Farense
0:1
18.02.202219:00
Académico Viseu - Leixões SC
1:2
19.02.202212:00
UD Vilafranquense - Académica Coimbra
2:1
19.02.202215:00
Casa Pia AC - CD Nacional
1:0
20.02.202212:00
FC Penafiel - SC Covilhã
1:1
20.02.202215:00
CD Feirense - Rio Ave FC
0:0
20.02.202216:30
FC Porto B - GD Chaves
0:0
20.02.202220:30
CD Trofense - CD Mafra
1:3
21.02.202219:00
SL Benfica B - SC Farense
3:0
21.02.202220:00
Estrela Amadora - Varzim SC
0:0
25.02.202219:00
GD Chaves - SL Benfica B
1:1
26.02.202212:00
SC Covilhã - Casa Pia AC
0:1
26.02.202215:00
CD Mafra - FC Penafiel
1:1
27.02.202212:00
CD Nacional - CD Trofense
1:1
27.02.202215:00
Rio Ave FC - FC Porto B
1:0
27.02.202216:30
SC Farense - UD Vilafranquense
1:0
27.02.202216:30
Leixões SC - Estrela Amadora
3:0
28.02.202219:00
Varzim SC - CD Feirense
0:0
28.02.202220:30
Académica Coimbra - Académico Viseu
1:2
05.03.202212:00
Académico Viseu - Estrela Amadora
0:4
05.03.202215:00
CD Nacional - SC Covilhã
1:1
06.03.202212:00
CD Feirense - Leixões SC
0:1
06.03.202215:00
FC Penafiel - GD Chaves
2:1
06.03.202216:30
FC Porto B - Académica Coimbra
3:3
06.03.202219:00
SL Benfica B - Varzim SC
1:2
06.03.202221:15
CD Trofense - SC Farense
1:1
07.03.202219:00
UD Vilafranquense - Rio Ave FC
1:2
08.03.202221:15
Casa Pia AC - CD Mafra
3:1
11.03.202219:00
Académica Coimbra - SL Benfica B
3:4
11.03.202219:00
Varzim SC - Académico Viseu
1:0
12.03.202212:00
Estrela Amadora - CD Feirense
1:2
12.03.202215:00
Rio Ave FC - FC Penafiel
2:0
13.03.202212:00
SC Farense - FC Porto B
2:0
13.03.202215:00
CD Mafra - CD Nacional
3:2
13.03.202215:00
GD Chaves - Casa Pia AC
4:1
13.03.202216:30
SC Covilhã - CD Trofense
2:0
14.03.202220:30
Leixões SC - UD Vilafranquense
1:1
18.03.202219:00
Académico Viseu - Rio Ave FC
0:1
19.03.202212:00
SC Covilhã - CD Mafra
2:0
19.03.202215:00
FC Penafiel - SC Farense
1:3
20.03.202212:00
CD Nacional - Académica Coimbra
3:1
20.03.202215:00
Casa Pia AC - CD Feirense
1:1
20.03.202215:00
SL Benfica B - Leixões SC
2:3
20.03.202216:30
FC Porto B - Estrela Amadora
2:2
20.03.202219:00
CD Trofense - GD Chaves
1:1
20.03.202221:30
UD Vilafranquense - Varzim SC
0:0
01.04.202219:00
Leixões SC - FC Penafiel
0:1
02.04.202212:00
CD Mafra - SL Benfica B
2:1
02.04.202215:00
CD Feirense - Académico Viseu
2:1
02.04.202221:00
Rio Ave FC - CD Trofense
1:0
03.04.202212:00
Académica Coimbra - Casa Pia AC
0:2
03.04.202215:00
GD Chaves - CD Nacional
2:0
03.04.202215:00
SC Farense - SC Covilhã
1:0
03.04.202220:00
Estrela Amadora - UD Vilafranquense
0:1
04.04.202219:00
Varzim SC - FC Porto B
2:1
08.04.202219:00
FC Penafiel - Varzim SC
4:1
09.04.202212:00
Casa Pia AC - SC Farense
1:0
09.04.202215:00
CD Mafra - GD Chaves
0:1
09.04.202215:00
SL Benfica B - Estrela Amadora
0:0
09.04.202216:30
UD Vilafranquense - Académico Viseu
2:1
10.04.202212:00
SC Covilhã - Académica Coimbra
2:0
10.04.202215:00
CD Nacional - Rio Ave FC
2:0
10.04.202216:30
FC Porto B - CD Feirense
2:1
10.04.202218:00
CD Trofense - Leixões SC
1:2
15.04.202212:00
GD Chaves - SC Covilhã
1:0
15.04.202215:00
Varzim SC - Casa Pia AC
1:0
16.04.202212:00
Académica Coimbra - FC Penafiel
0:0
16.04.202212:00
SC Farense - CD Mafra
1:0
16.04.202215:00
Leixões SC - FC Porto B
0:0
16.04.202216:30
Académico Viseu - CD Trofense
2:1
16.04.202218:00
Estrela Amadora - CD Nacional
0:0
16.04.202220:00
CD Feirense - UD Vilafranquense
1:1
17.04.202216:30
Rio Ave FC - SL Benfica B
2:1
23.04.202212:00
Casa Pia AC - Estrela Amadora
3:0
23.04.202215:00
GD Chaves - Académica Coimbra
3:2
24.04.202212:00
FC Penafiel - CD Feirense
2:0
24.04.202215:00
CD Mafra - Rio Ave FC
1:1
24.04.202216:30
CD Nacional - SC Farense
3:2
24.04.202216:30
SL Benfica B - Académico Viseu
1:2
24.04.202216:30
FC Porto B - UD Vilafranquense
0:1
24.04.202218:00
SC Covilhã - Leixões SC
1:1
25.04.202219:00
CD Trofense - Varzim SC
1:0
29.04.202219:00
Académico Viseu - FC Porto B
1:1
30.04.202212:00
SC Farense - GD Chaves
1:2
30.04.202212:00
Académica Coimbra - CD Mafra
0:2
30.04.202215:00
Estrela Amadora - FC Penafiel
0:2
30.04.202216:30
Leixões SC - CD Nacional
0:1
30.04.202220:15
Varzim SC - SC Covilhã
0:2
01.05.202212:00
UD Vilafranquense - SL Benfica B
1:2
01.05.202213:45
CD Feirense - CD Trofense
1:2
01.05.202215:00
Rio Ave FC - Casa Pia AC
1:0
07.05.202212:00
CD Mafra - Leixões SC
0:2
07.05.202212:00
FC Penafiel - FC Porto B
1:2
07.05.202215:00
SC Covilhã - Rio Ave FC
0:1
07.05.202215:00
SL Benfica B - CD Feirense
1:2
07.05.202216:30
CD Nacional - Académico Viseu
1:2
07.05.202216:30
Casa Pia AC - UD Vilafranquense
2:1
08.05.202212:00
GD Chaves - Estrela Amadora
2:2
08.05.202215:00
SC Farense - Varzim SC
0:1
08.05.202219:00
CD Trofense - Académica Coimbra
2:1
13.05.202216:30
FC Porto B - SL Benfica B
2:3
13.05.202219:00
Académico Viseu - FC Penafiel
1:2
14.05.202212:00
Académica Coimbra - SC Farense
0:0
14.05.202216:30
UD Vilafranquense - CD Trofense
2:4
15.05.202212:00
Rio Ave FC - GD Chaves
3:0
15.05.202212:00
Leixões SC - Casa Pia AC
1:5
15.05.202216:00
CD Feirense - CD Nacional
4:1
15.05.202216:30
Varzim SC - CD Mafra
2:0
15.05.202216:30
Estrela Amadora - SC Covilhã
0:1
27.08. Leganés získal záložníka Undabarrenu
Tondela loni sestoupila z portugalské nejvyšší soutěže a druhou ligu v jejím dresu nebude hrát Iker Undabarrena. Španělský záložník se vrací do vlasti a bude hrát za druholigový Leganés, s nímž podepsal jednoletou smlouvu s opcí. (mundodeportivo.com)
27.07. Moreirense získalo Rafaela Santose
Rafael Santos se vrací do Evropy, tentokrát po rozvázání smlouvy ve Flamengu posílil Moreirense. Čtyřiadvacetiletý obránce s druholigovým portugalským klubem podepsal tříletou smlouvu s opcí. (abola.pt)
21.07. Académico Viseu získalo Quizeru
Famana Quizera bude po úspěšném hostování i nadále hrát za Académico Viseu. Druholigový portugalský klub se dohodl s Borussií Mönchengladbach na přestupu a s 20letým záložníkem podepsal kontrakt do roku 2026. (abola.pt)
20.07. Stuttgart nechá odejít Massima
Roberto Massimo rok před koncem smlouvy odejde ze Stuttgartu. Jednadvacetiletý záložník by měl posílit druholigový portugalský klub Académico Viseu. (kicker.de)
19.07. Hoffenheim získá talentovaného Labilu
Daniel Labila po pouhém roce opustí Standard Lutych a přesune se do Německa. Devatenáctiletý útočník přestoupí do Hoffenheimu, obratem ale zamíří na hostování do Académico Viseu. (lequipe.fr)
08.07. Portimonense získalo Secka
Moustapha Seck se může těšit na nejvyšší portugalskou soutěž. Šestadvacetiletý obránce vyměnil Leixões za Portimonense, jemuž se upsal do roku 2025. (abola.pt)
02.07. Chaves posílil Habib Sylla
Nováček portugalské nejvyšší soutěže posílil své obranné řady o Habiba Syllu. Třiadvacetiletý pravý bek z Pobřeží slonoviny dosud působil v druholigové Leirii. (abola.pt)
29.06. Santa Clara získala brankáře Silvu
Ricardo Silva se může těšit na nejvyšší portugalskou soutěž. Brankář rezervního týmu Porta přestoupil do Santa Clary, kde podepsal smlouvu do roku 2025. (abola.pt)
15.06. Tozé Marreco jmenován koučem Tondely
Tondelu po sestupu do druhé portugalské ligy povede Tozé Marreco. Bývalý útočník se vrací do známého prostředí, neboť za tento klub nastupoval během hráčské kariéry. (abola.pt)
12.06. Belenenses povede trenér Dias
Bruno Dias byl jmenován novým trenérem Belenenses. Pětatřicetiletý kouč bude mít za úkol vrátit tradiční celek do Primeira Ligy. (abola.pt)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.09.
CD Tondela - CF Os Belenenses
3:1
17.09.
Académico Viseu - CD Mafra
2:0
17.09.
FC Penafiel - Moreirense FC
1:1
17.09.
FC Porto B - União Torreense
2:0
18.09.
SC Farense - UD Vilafranquense
2:1
18.09.
SL Benfica B - SC Covilhã
4:0
18.09.
CD Nacional - CD Trofense
0:1
18.09.
Estrela Amadora - Leixões SC
2:2
19.09.
CD Feirense - UD Oliveirense
3:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
09.10.?
SC Covilhã - Académico Viseu
info
09.10.?
CF Os Belenenses - SC Farense
info
09.10.?
CD Mafra - CD Tondela
info
09.10.?
UD Vilafranquense - FC Penafiel
info
09.10.?
Moreirense FC - CD Nacional
info
09.10.?
Leixões SC - FC Porto B
info
09.10.?
CD Trofense - CD Feirense
info
09.10.?
UD Oliveirense - SL Benfica B
info
09.10.?
Torreense - Estrela Amadora
info
Všechny zápasy