Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.88 - 3.15 - 2.38
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
22.02. Pekhart se trefil za Legii
První gól v barvách Legie Varšava si připsal v zápase s Jagiellonií Bialystok český útočník Tomáš Pekhart. V 90. minutě upravil na konečných 4:0. Pekhart hrál od 72. minuty. Za hosty nastoupili oba čeští záložníci Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil.
22.02. Petráškův gól na body nestačil
Raków Częstochowa prohrál na půdě Arky Gdynia 2:3 a k dobovému zisku mu nestačila ani trefa Tomáše Petráška. Český obránce ve 39. minutě zvyšoval na 2:0 ve prospěch svého týmu.
17.02. Butko dohraje sezonu v polské lize
Bohdan Butko nebude čekat na šance v Šachtaru Doněck, ukrajinský obránce odešel na hostování do polského Lechu Poznaň. (transfermarkt.de)
15.02. Rakówu pomohl gólem Schwarz
Petr Schwarz proměněnou penaltou pomohl Raków Częstochowa k remíze s Legií Varšava. Bývalý záložník Hradce Králové srovnával na konečných 2:2, na začátku druhého dějství přitom neproměnil pokutový kop další český záložník Daniel Bartl.
13.02. Saief zkusí štěstí v polské lize
Kenny Saief letos neodehrál za Anderlecht ani minutu a na tom se nic nezmění, amerického záložníka si na hostování vypůjčila polská Lechia Gdańsk. (transfermarkt.de)
11.02. André Martins pokračuje v Legii Varšava
André Martins bude i nadále oblékat dres Legie Varšava, polský klub s portugalským záložníkem uzavřel nový kontrakt platný do června 2022. (abola.pt)
06.02. Jagiellonia Białystok má posilu do obrany
Bogdan Ţîru opustil Viitorul Constanţa a vydal se do Polska. Rumunský obránce je novou akvizicí celku Jagiellonia Białystok, ten zaplatil 600 tisíc eur. (transfermarkt.de)
05.02. Jagiellonia Białystok koupila Puljiće
Jakov Puljić odchází z Chorvatska do Polska. Ofenzivní záložník odešel z Rijeky a přestoupil do Jagiellonie Białystok, která zaplatila půl milionu eur. (transfermarkt.de)
31.01. Haraslín znovu zkusí prorazit v Itálii
Lukáš Haraslín dostane další šanci v italské lize. Ofenzivní slovenský fotbalista v minulosti hrál za Parmu, nyní opustil polskou Lechii Gdaňsk a na pět měsíců odešel hostovat do Sassuola. (transfermarkt.de)
29.01. Majecki přestoupil do AS Monaco
Radosław Majecki přestoupil z Legie Varšava do AS Monaco, s nímž podepsal smlouvu platnou do června 2024. Mladý brankář nezačne v knížecím celku hned, pro zbytek sezony bude odeslán formou hostování zpět do hlavního města Polska. (lequipe.fr)