Nizozemsko - Eerste Divisie 2021/2022 - výsledky, rozlosování

06.08.202120:00
FC Den Bosch - Helmond Sport
2:0
06.08.202120:00
FC Dordrecht - Jong PSV Eindhoven
1:1
06.08.202120:00
FC Eindhoven - FC Volendam
2:2
06.08.202120:00
SBV Excelsior - TOP Oss
0:1
06.08.202120:00
SC Telstar - FC Emmen
1:1
07.08.202116:30
BV De Graafschap - Roda JC
0:3
08.08.202112:15
ADO Den Haag - Jong AFC Ajax
2:0
08.08.202114:30
VVV Venlo - NAC Breda
2:2
09.08.202120:00
Jong AZ Alkmaar - Almere City
2:1
09.08.202120:00
Jong Utrecht - MVV Maastricht
0:1
13.08.202120:00
Almere City - Jong Utrecht
1:1
13.08.202120:00
FC Emmen - FC Eindhoven
0:1
13.08.202120:00
Helmond Sport - Jong AZ Alkmaar
1:2
13.08.202120:00
MVV Maastricht - BV De Graafschap
1:3
13.08.202120:00
NAC Breda - SC Telstar
2:2
13.08.202120:00
TOP Oss - VVV Venlo
2:1
13.08.202120:00
Roda JC - SBV Excelsior
1:2
13.08.202120:00
FC Volendam - ADO Den Haag
1:3
16.08.202120:00
Jong AFC Ajax - FC Dordrecht
1:2
16.08.202120:00
Jong PSV Eindhoven - FC Den Bosch
0:1
20.08.202120:00
ADO Den Haag - FC Emmen
1:2
20.08.202120:00
FC Den Bosch - Jong AFC Ajax
2:3
20.08.202120:00
FC Dordrecht - Jong Utrecht
2:2
20.08.202120:00
SBV Excelsior - FC Volendam
1:1
20.08.202120:00
BV De Graafschap - NAC Breda
2:0
20.08.202120:00
MVV Maastricht - Helmond Sport
3:2
20.08.202120:00
SC Telstar - Roda JC
3:4
21.08.202116:30
VVV Venlo - Almere City
2:1
23.08.202120:00
Jong AZ Alkmaar - TOP Oss
1:0
23.08.202120:00
Jong PSV Eindhoven - FC Eindhoven
3:2
27.08.202120:00
Jong AFC Ajax - SBV Excelsior
1:2
27.08.202120:00
FC Eindhoven - FC Den Bosch
1:0
27.08.202120:00
FC Emmen - BV De Graafschap
0:2
27.08.202120:00
NAC Breda - ADO Den Haag
3:0
27.08.202120:00
Roda JC - Almere City
3:4
27.08.202120:00
Jong Utrecht - SC Telstar
3:0
27.08.202120:00
FC Volendam - MVV Maastricht
5:0
27.08.202120:00
VVV Venlo - Jong AZ Alkmaar
0:1
27.08.202120:00
Helmond Sport - Jong PSV Eindhoven
1:0
28.08.202116:30
TOP Oss - FC Dordrecht
3:0
03.09.202118:45
FC Den Bosch - SBV Excelsior
0:5
03.09.202121:00
Helmond Sport - FC Emmen
1:0
04.09.202116:30
Almere City - TOP Oss
3:0
05.09.202114:30
MVV Maastricht - SC Telstar
3:0
05.09.202116:45
ADO Den Haag - FC Eindhoven
4:2
05.09.202120:00
FC Dordrecht - VVV Venlo
0:1
10.09.202120:00
FC Emmen - MVV Maastricht
7:1
10.09.202120:00
SBV Excelsior - FC Dordrecht
3:1
10.09.202120:00
TOP Oss - ADO Den Haag
3:3
10.09.202120:00
SC Telstar - Almere City
1:1
10.09.202120:00
VVV Venlo - FC Den Bosch
2:1
10.09.202120:00
Jong AZ Alkmaar - Jong Utrecht
0:1
10.09.202120:00
BV De Graafschap - FC Volendam
0:3
10.09.202120:00
Jong PSV Eindhoven - Jong AFC Ajax
3:1
10.09.202120:00
Roda JC - NAC Breda
0:0
13.09.202120:00
Jong AFC Ajax - NAC Breda
6:3
13.09.202120:00
Jong AZ Alkmaar - BV De Graafschap
2:1
13.09.202120:00
Jong Utrecht - Jong PSV Eindhoven
2:1
13.09.202120:00
FC Volendam - Roda JC
2:2
13.09.202120:00
FC Eindhoven - Helmond Sport
3:2
17.09.202120:00
Almere City - Jong AFC Ajax
2:4
17.09.202120:00
FC Den Bosch - Jong AZ Alkmaar
2:1
17.09.202120:00
FC Dordrecht - SC Telstar
0:1
17.09.202120:00
BV De Graafschap - SBV Excelsior
3:1
17.09.202120:00
Helmond Sport - Jong Utrecht
0:3
17.09.202120:00
MVV Maastricht - FC Eindhoven
1:0
17.09.202120:00
NAC Breda - FC Emmen
1:2
17.09.202120:00
Roda JC - TOP Oss
2:0
17.09.202120:00
FC Volendam - VVV Venlo
2:1
20.09.202120:00
Jong PSV Eindhoven - ADO Den Haag
0:1
24.09.202120:00
ADO Den Haag - Roda JC
2:0
24.09.202120:00
Almere City - FC Dordrecht
2:2
24.09.202120:00
FC Eindhoven - NAC Breda
2:0
24.09.202120:00
FC Emmen - FC Den Bosch
2:0
24.09.202120:00
SBV Excelsior - Jong PSV Eindhoven
3:0
24.09.202120:00
BV De Graafschap - Jong Utrecht
2:2
24.09.202120:00
TOP Oss - FC Volendam
2:3
24.09.202120:00
SC Telstar - Jong AZ Alkmaar
1:0
24.09.202120:00
VVV Venlo - Helmond Sport
1:0
27.09.202120:00
Jong AFC Ajax - MVV Maastricht
3:1
01.10.202120:00
Jong AZ Alkmaar - FC Dordrecht
2:1
01.10.202120:00
FC Den Bosch - SC Telstar
0:1
01.10.202120:00
Helmond Sport - Jong AFC Ajax
3:1
01.10.202120:00
MVV Maastricht - ADO Den Haag
2:6
01.10.202120:00
NAC Breda - SBV Excelsior
4:1
01.10.202120:00
TOP Oss - BV De Graafschap
0:3
01.10.202120:00
Jong PSV Eindhoven - VVV Venlo
2:1
01.10.202120:00
Roda JC - FC Eindhoven
2:0
01.10.202120:00
Jong Utrecht - FC Emmen
0:1
01.10.202120:00
FC Volendam - Almere City
3:2
09.10.202116:30
VVV Venlo - MVV Maastricht
2:0
09.10.202118:45
FC Emmen - SBV Excelsior
0:1
09.10.202121:00
FC Eindhoven - TOP Oss
2:1
10.10.202114:30
ADO Den Haag - FC Den Bosch
3:2
10.10.202116:45
FC Dordrecht - Helmond Sport
0:1
10.10.202120:00
Almere City - BV De Graafschap
1:2
15.10.202120:00
FC Den Bosch - Almere City
1:0
15.10.202120:00
SBV Excelsior - VVV Venlo
3:0
15.10.202120:00
BV De Graafschap - FC Eindhoven
0:0
15.10.202120:00
Helmond Sport - ADO Den Haag
0:0
15.10.202120:00
MVV Maastricht - FC Dordrecht
2:1
15.10.202120:00
TOP Oss - FC Emmen
1:2
15.10.202120:00
Jong AFC Ajax - Jong Utrecht
3:1
15.10.202120:00
NAC Breda - Jong AZ Alkmaar
1:0
15.10.202120:00
Roda JC - Jong PSV Eindhoven
2:2
15.10.202120:00
SC Telstar - FC Volendam
1:5
18.10.202120:00
Jong AZ Alkmaar - Jong AFC Ajax
1:1
18.10.202120:00
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar
2:3
18.10.202120:00
Jong Utrecht - Roda JC
1:2
18.10.202120:00
FC Volendam - NAC Breda
1:0
22.10.202120:00
ADO Den Haag - SBV Excelsior
0:2
22.10.202120:00
Almere City - Jong PSV Eindhoven
3:5
22.10.202120:00
Jong AZ Alkmaar - FC Volendam
0:1
22.10.202120:00
FC Dordrecht - FC Den Bosch
3:3
22.10.202120:00
FC Eindhoven - Jong AFC Ajax
1:3
22.10.202120:00
NAC Breda - MVV Maastricht
3:0
22.10.202120:00
SC Telstar - Helmond Sport
2:2
22.10.202120:00
Jong Utrecht - TOP Oss
2:1
22.10.202120:00
VVV Venlo - BV De Graafschap
1:2
23.10.202116:30
Roda JC - FC Emmen
1:2
29.10.202120:00
FC Den Bosch - Jong Utrecht
2:1
29.10.202120:00
FC Emmen - VVV Venlo
1:0
29.10.202120:00
BV De Graafschap - ADO Den Haag
1:0
29.10.202120:00
FC Volendam - FC Dordrecht
4:2
30.10.202116:30
SBV Excelsior - FC Eindhoven
3:4
30.10.202120:00
TOP Oss - NAC Breda
1:3
01.11.202120:00
Helmond Sport - Almere City
1:2
01.11.202120:00
Jong AFC Ajax - SC Telstar
3:0
01.11.202120:00
Jong PSV Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
2:0
05.11.202120:00
Jong AZ Alkmaar - MVV Maastricht
0:1
05.11.202120:00
FC Den Bosch - BV De Graafschap
2:1
05.11.202120:00
FC Dordrecht - NAC Breda
2:1
05.11.202120:00
Jong PSV Eindhoven - TOP Oss
2:2
05.11.202120:00
Jong Utrecht - FC Eindhoven
0:6
05.11.202120:00
FC Volendam - FC Emmen
2:2
05.11.202120:00
VVV Venlo - Jong AFC Ajax
1:3
05.11.202120:00
Helmond Sport - Roda JC
0:3
06.11.202116:30
SC Telstar - SBV Excelsior
2:5
07.11.202112:15
Almere City - ADO Den Haag
1:3
12.11.202121:00
TOP Oss - Helmond Sport
0:0
13.11.202116:30
FC Eindhoven - FC Dordrecht
5:1
14.11.202114:30
BV De Graafschap - SC Telstar
1:1
14.11.202116:45
ADO Den Haag - VVV Venlo
2:0
14.11.202120:00
SBV Excelsior - Almere City
4:4
15.11.202120:00
MVV Maastricht - FC Den Bosch
0:1
19.11.202120:00
Almere City - MVV Maastricht
0:2
19.11.202120:00
FC Den Bosch - TOP Oss
1:0
19.11.202120:00
FC Dordrecht - BV De Graafschap
0:4
19.11.202120:00
Helmond Sport - SBV Excelsior
1:5
19.11.202120:00
SC Telstar - ADO Den Haag
0:2
19.11.202120:00
VVV Venlo - FC Eindhoven
2:0
19.11.202120:00
Jong AFC Ajax - FC Volendam
4:4
19.11.202120:00
FC Emmen - Jong PSV Eindhoven
2:0
19.11.202120:00
NAC Breda - Jong Utrecht
1:1
19.11.202120:00
Roda JC - Jong AZ Alkmaar
2:2
22.11.202120:00
Jong AFC Ajax - Roda JC
2:1
22.11.202120:00
Jong AZ Alkmaar - FC Emmen
0:0
22.11.202120:00
Jong PSV Eindhoven - NAC Breda
0:0
22.11.202120:00
Jong Utrecht - FC Volendam
0:1
26.11.202120:00
ADO Den Haag - FC Dordrecht
5:1
26.11.202120:00
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
1:0
26.11.202120:00
SBV Excelsior - Jong Utrecht
2:1
26.11.202120:00
BV De Graafschap - Jong AFC Ajax
1:3
26.11.202120:00
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
1:2
26.11.202120:00
TOP Oss - SC Telstar
1:1
26.11.202120:00
Roda JC - VVV Venlo
0:0
26.11.202120:00
FC Volendam - FC Den Bosch
3:0
27.11.202116:30
NAC Breda - Helmond Sport
1:0
29.11.202113:00
MVV Maastricht - Roda JC
1:1
29.11.202120:00
FC Emmen - Almere City
3:0
03.12.202120:00
Almere City - FC Eindhoven
2:0
03.12.202120:00
FC Den Bosch - NAC Breda
0:5
03.12.202120:00
FC Dordrecht - Roda JC
2:5
03.12.202120:00
Helmond Sport - FC Volendam
1:1
03.12.202120:00
MVV Maastricht - TOP Oss
1:1
03.12.202120:00
SC Telstar - VVV Venlo
1:3
06.12.202120:00
Jong AFC Ajax - FC Emmen
1:0
06.12.202120:00
Jong AZ Alkmaar - SBV Excelsior
0:2
06.12.202120:00
Jong PSV Eindhoven - BV De Graafschap
2:3
06.12.202120:00
Jong Utrecht - ADO Den Haag
1:4
10.12.202120:00
ADO Den Haag - Jong AZ Alkmaar
3:2
10.12.202120:00
FC Eindhoven - SC Telstar
1:1
10.12.202120:00
FC Emmen - FC Dordrecht
2:1
10.12.202120:00
SBV Excelsior - MVV Maastricht
2:1
10.12.202120:00
BV De Graafschap - Helmond Sport
0:1
10.12.202120:00
NAC Breda - Almere City
1:1
10.12.202120:00
TOP Oss - Jong AFC Ajax
1:1
10.12.202120:00
Roda JC - FC Den Bosch
3:2
10.12.202120:00
FC Volendam - Jong PSV Eindhoven
3:2
10.12.202120:00
VVV Venlo - Jong Utrecht
1:2
17.12.202120:00
ADO Den Haag - NAC Breda
4:1
17.12.202120:00
SC Telstar - Jong PSV Eindhoven
0:0
17.12.202120:00
VVV Venlo - TOP Oss
2:3
17.12.202120:00
MVV Maastricht - FC Emmen
0:1
17.12.202120:00
Almere City - FC Volendam
2:3
18.12.202116:30
FC Eindhoven - Roda JC
1:1
18.12.202120:00
FC Dordrecht - SBV Excelsior
1:1
20.12.202120:00
Jong AFC Ajax - Helmond Sport
1:1
20.12.202120:00
Jong AZ Alkmaar - FC Den Bosch
3:3
20.12.202120:00
Jong Utrecht - BV De Graafschap
0:2
07.01.202218:45
Helmond Sport - FC Dordrecht
1:2
07.01.202221:00
Roda JC - MVV Maastricht
1:0
08.01.202218:45
FC Den Bosch - FC Emmen
0:2
08.01.202221:00
NAC Breda - FC Eindhoven
0:0
09.01.202212:15
FC Volendam - SC Telstar
2:1
09.01.202216:45
BV De Graafschap - VVV Venlo
1:2
10.01.202218:45
Jong Utrecht - Jong AFC Ajax
0:2
10.01.202221:00
Jong PSV Eindhoven - Almere City
5:1
14.01.202220:00
Almere City - Roda JC
0:4
14.01.202220:00
FC Eindhoven - Jong Utrecht
4:0
14.01.202220:00
SBV Excelsior - BV De Graafschap
0:0
14.01.202220:00
NAC Breda - FC Volendam
0:0
14.01.202220:00
SC Telstar - MVV Maastricht
2:1
14.01.202220:00
VVV Venlo - Jong PSV Eindhoven
1:4
15.01.202216:30
ADO Den Haag - TOP Oss
2:0
17.01.202220:00
FC Dordrecht - Jong AZ Alkmaar
2:0
17.01.202220:00
Jong AFC Ajax - FC Den Bosch
2:1
21.01.202220:00
Jong AZ Alkmaar - VVV Venlo
2:0
21.01.202220:00
FC Den Bosch - FC Eindhoven
0:2
21.01.202220:00
BV De Graafschap - Almere City
1:0
21.01.202220:00
Helmond Sport - TOP Oss
1:3
21.01.202220:00
MVV Maastricht - FC Volendam
0:1
21.01.202220:00
Jong PSV Eindhoven - SBV Excelsior
3:0
21.01.202220:00
Roda JC - ADO Den Haag
5:0
21.01.202220:00
Jong Utrecht - FC Dordrecht
0:4
22.01.202216:30
FC Emmen - NAC Breda
2:0
23.01.202214:30
SC Telstar - Jong AFC Ajax
1:0
24.01.202220:00
TOP Oss - Jong AZ Alkmaar
1:0
25.01.202220:00
SBV Excelsior - ADO Den Haag
2:3
28.01.202220:00
TOP Oss - FC Den Bosch
2:1
29.01.202216:30
SBV Excelsior - FC Emmen
0:1
29.01.202218:45
FC Eindhoven - MVV Maastricht
1:0
30.01.202212:15
VVV Venlo - FC Dordrecht
4:2
30.01.202214:30
Almere City - SC Telstar
0:0
30.01.202216:45
ADO Den Haag - BV De Graafschap
0:0
04.02.202220:00
FC Dordrecht - Almere City
2:2
04.02.202220:00
FC Emmen - TOP Oss
3:1
04.02.202220:00
MVV Maastricht - VVV Venlo
0:5
04.02.202220:00
SC Telstar - BV De Graafschap
0:3
04.02.202220:00
Jong AFC Ajax - Jong AZ Alkmaar
2:1
04.02.202220:00
NAC Breda - Roda JC
2:2
04.02.202220:00
Jong PSV Eindhoven - Helmond Sport
2:0
04.02.202220:00
FC Volendam - Jong Utrecht
2:0
06.02.202212:15
FC Den Bosch - ADO Den Haag
0:1
07.02.202220:00
Jong AFC Ajax - Jong PSV Eindhoven
2:0
07.02.202220:00
Roda JC - FC Volendam
1:1
07.02.202220:00
Jong Utrecht - Helmond Sport
3:2
07.02.202220:00
FC Eindhoven - SBV Excelsior
4:1
11.02.202220:00
ADO Den Haag - MVV Maastricht
2:3
11.02.202220:00
Almere City - FC Emmen
0:0
11.02.202220:00
SBV Excelsior - Jong AFC Ajax
6:2
11.02.202220:00
BV De Graafschap - FC Dordrecht
2:2
11.02.202220:00
Helmond Sport - SC Telstar
2:2
11.02.202220:00
TOP Oss - FC Eindhoven
1:2
11.02.202220:00
FC Volendam - Jong AZ Alkmaar
2:1
13.02.202212:15
NAC Breda - FC Den Bosch
2:0
13.02.202214:30
VVV Venlo - Roda JC
1:1
14.02.202220:00
Jong PSV Eindhoven - Jong Utrecht
0:2
21.02.202220:00
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda
0:2
21.02.202220:00
Jong AFC Ajax - Almere City
1:3
21.02.202220:00
Jong Utrecht - SBV Excelsior
0:1
25.02.202220:00
Almere City - VVV Venlo
0:1
25.02.202220:00
Jong AZ Alkmaar - FC Eindhoven
1:3
25.02.202220:00
FC Dordrecht - MVV Maastricht
3:1
25.02.202220:00
FC Emmen - Jong AFC Ajax
2:1
25.02.202220:00
SBV Excelsior - Roda JC
2:0
25.02.202220:00
BV De Graafschap - FC Den Bosch
0:0
25.02.202220:00
NAC Breda - Jong PSV Eindhoven
3:1
25.02.202220:00
TOP Oss - Jong Utrecht
4:1
25.02.202220:00
FC Volendam - Helmond Sport
4:1
01.03.202220:00
FC Emmen - Helmond Sport
1:2
04.03.202220:00
SBV Excelsior - FC Den Bosch
4:0
04.03.202220:00
BV De Graafschap - Jong AZ Alkmaar
0:0
04.03.202220:00
Helmond Sport - FC Eindhoven
1:2
04.03.202220:00
MVV Maastricht - NAC Breda
1:2
04.03.202220:00
Roda JC - FC Dordrecht
4:0
04.03.202220:00
SC Telstar - TOP Oss
2:2
04.03.202220:00
VVV Venlo - FC Volendam
0:0
07.03.202220:00
Jong AFC Ajax - ADO Den Haag
6:3
07.03.202220:00
Jong PSV Eindhoven - FC Emmen
1:3
07.03.202220:00
Jong Utrecht - Almere City
1:2
07.03.202220:00
Jong AZ Alkmaar - SC Telstar
3:2
11.03.202220:00
Almere City - Helmond Sport
3:0
11.03.202220:00
FC Den Bosch - MVV Maastricht
3:1
11.03.202220:00
FC Dordrecht - Jong AFC Ajax
3:3
11.03.202220:00
FC Eindhoven - VVV Venlo
4:0
11.03.202220:00
FC Emmen - Jong Utrecht
2:0
11.03.202220:00
NAC Breda - BV De Graafschap
2:0
11.03.202220:00
TOP Oss - Roda JC
1:2
11.03.202220:00
FC Volendam - SBV Excelsior
2:5
14.03.202220:00
FC Den Bosch - Jong PSV Eindhoven
3:2
14.03.202220:00
FC Dordrecht - TOP Oss
1:0
14.03.202220:00
FC Emmen - FC Volendam
4:1
14.03.202220:00
FC Eindhoven - ADO Den Haag
1:1
14.03.202220:00
MVV Maastricht - Jong AZ Alkmaar
2:3
14.03.202220:00
Roda JC - BV De Graafschap
2:0
14.03.202220:00
SC Telstar - NAC Breda
1:4
14.03.202220:00
Helmond Sport - VVV Venlo
0:3
18.03.202220:00
ADO Den Haag - FC Volendam
1:1
18.03.202220:00
Jong AFC Ajax - FC Eindhoven
2:2
18.03.202220:00
Almere City - FC Den Bosch
2:0
18.03.202220:00
BV De Graafschap - MVV Maastricht
1:3
18.03.202220:00
Helmond Sport - NAC Breda
4:0
18.03.202220:00
TOP Oss - SBV Excelsior
1:1
18.03.202220:00
SC Telstar - FC Dordrecht
1:0
18.03.202220:00
Jong Utrecht - Jong AZ Alkmaar
0:1
18.03.202220:00
Jong PSV Eindhoven - Roda JC
3:3
19.03.202216:30
VVV Venlo - FC Emmen
0:2
21.03.202220:00
ADO Den Haag - SC Telstar
2:1
25.03.202221:00
FC Dordrecht - ADO Den Haag
3:1
25.03.202221:00
FC Eindhoven - BV De Graafschap
1:2
26.03.202216:30
FC Den Bosch - VVV Venlo
0:0
26.03.202218:45
SBV Excelsior - Helmond Sport
3:0
27.03.202214:30
MVV Maastricht - Almere City
0:3
27.03.202216:45
FC Emmen - SC Telstar
2:1
01.04.202220:00
Almere City - SBV Excelsior
3:0
01.04.202220:00
FC Dordrecht - FC Eindhoven
0:1
01.04.202220:00
BV De Graafschap - FC Emmen
1:1
01.04.202220:00
Helmond Sport - MVV Maastricht
1:2
01.04.202220:00
SC Telstar - FC Den Bosch
1:2
01.04.202220:00
VVV Venlo - ADO Den Haag
0:5
01.04.202220:00
Jong AZ Alkmaar - Jong PSV Eindhoven
2:0
01.04.202220:00
NAC Breda - Jong AFC Ajax
0:0
01.04.202220:00
Roda JC - Jong Utrecht
2:1
01.04.202220:00
FC Volendam - TOP Oss
1:2
04.04.202220:00
Jong AFC Ajax - TOP Oss
4:1
04.04.202220:00
Jong AZ Alkmaar - Roda JC
0:1
04.04.202220:00
Jong PSV Eindhoven - FC Volendam
2:2
04.04.202220:00
Jong Utrecht - NAC Breda
1:0
08.04.202220:00
ADO Den Haag - Helmond Sport
2:1
08.04.202220:00
FC Den Bosch - FC Dordrecht
3:0
08.04.202220:00
FC Eindhoven - Almere City
3:1
08.04.202220:00
FC Emmen - Jong AZ Alkmaar
3:0
08.04.202220:00
SBV Excelsior - SC Telstar
1:4
08.04.202220:00
MVV Maastricht - Jong Utrecht
2:4
08.04.202220:00
NAC Breda - VVV Venlo
3:1
08.04.202220:00
TOP Oss - Jong PSV Eindhoven
2:0
08.04.202220:00
Roda JC - Jong AFC Ajax
2:2
08.04.202220:00
FC Volendam - BV De Graafschap
3:1
15.04.202220:00
FC Dordrecht - FC Emmen
0:1
15.04.202220:00
FC Eindhoven - Jong PSV Eindhoven
1:3
15.04.202220:00
BV De Graafschap - TOP Oss
1:2
15.04.202220:00
MVV Maastricht - SBV Excelsior
1:1
15.04.202220:00
Roda JC - Helmond Sport
5:3
15.04.202220:00
VVV Venlo - SC Telstar
3:2
15.04.202220:00
Jong AZ Alkmaar - ADO Den Haag
0:1
16.04.202216:30
FC Volendam - Jong AFC Ajax
3:1
16.04.202221:00
Almere City - NAC Breda
1:2
18.04.202220:00
Jong Utrecht - FC Den Bosch
0:1
19.04.202220:00
ADO Den Haag - Jong PSV Eindhoven
2:2
22.04.202220:00
FC Den Bosch - FC Volendam
1:2
22.04.202220:00
FC Emmen - Roda JC
2:0
22.04.202220:00
SBV Excelsior - Jong AZ Alkmaar
3:3
22.04.202220:00
Helmond Sport - BV De Graafschap
0:4
22.04.202220:00
NAC Breda - FC Dordrecht
1:2
22.04.202220:00
TOP Oss - Almere City
2:3
22.04.202220:00
SC Telstar - FC Eindhoven
0:1
24.04.202212:15
ADO Den Haag - Jong Utrecht
1:1
25.04.202220:00
Jong AFC Ajax - VVV Venlo
6:1
25.04.202220:00
Jong PSV Eindhoven - MVV Maastricht
2:2
29.04.202220:00
ADO Den Haag - Almere City
1:0
29.04.202220:00
Jong AZ Alkmaar - Helmond Sport
0:1
29.04.202220:00
FC Den Bosch - Roda JC
1:0
29.04.202220:00
FC Dordrecht - FC Volendam
3:2
29.04.202220:00
FC Eindhoven - FC Emmen
1:0
29.04.202220:00
BV De Graafschap - Jong PSV Eindhoven
1:1
29.04.202220:00
MVV Maastricht - Jong AFC Ajax
1:0
29.04.202220:00
NAC Breda - TOP Oss
3:0
29.04.202220:00
SC Telstar - Jong Utrecht
1:3
29.04.202220:00
VVV Venlo - SBV Excelsior
2:2
06.05.202220:00
Jong AFC Ajax - BV De Graafschap
1:1
06.05.202220:00
Almere City - Jong AZ Alkmaar
0:3
06.05.202220:00
FC Emmen - ADO Den Haag
3:0
06.05.202220:00
SBV Excelsior - NAC Breda
2:2
06.05.202220:00
Helmond Sport - FC Den Bosch
1:1
06.05.202220:00
TOP Oss - MVV Maastricht
0:1
06.05.202220:00
Jong PSV Eindhoven - FC Dordrecht
1:1
06.05.202220:00
Roda JC - SC Telstar
4:3
06.05.202220:00
Jong Utrecht - VVV Venlo
2:3
06.05.202220:00
FC Volendam - FC Eindhoven
2:2
01.10. Van der Weerden odchází do Vitesse
ADO Den Haag musí hledat nového asistenta trenéra, Chris van der Weerden odchází do Vitesse, kde bude pravou rukou Philippa Cocua. Oba spolu působili již v PSV Eindhoven, Fenerbahçe a Derby County. (vi.nl)
29.09. Den Haag by mohl vpustit více diváků
Jan van Zanen, starosta města Den Haag, potvrdil, že by do následujícího utkání Eerste Divisie proti Jong PSV mohlo mít ADO na tribunách více diváků než doposud. Klub měl do této chvíle omezenou kapacitu po velkých květnových nepokojích kolem barážového zápasu proti Excelsioru o postup do Eredivisie. (nu.nl)
28.09. Kishna zpátky v Den Haagu
ADO Den Haag může znovu počítat s Ricardem Kishnou. Sedmadvacetiletému křídelníkovi sice po minulé sezoně ve druholigovém nizozemském klubu vypršela smlouva, nyní se však dohodl na pokračování spolupráce. (vi.nl)
01.09. Bogarde hostuje ve Zwolle
Hoffenheim stejně jako ve druhé polovině uplynulé sezony opouští Melayro Bogarde. Dvacetiletý defenzivní univerzál byl na rok zapůjčený do Zwolle. (transfermarkt.de)
31.08. Postema jde hostovat do Rody
Romano Postema odešel z Groningenu a letos bude hrát jen druhou nizozemskou ligu, útočníka si na hostování vypůjčila Roda. (vi.nl)
24.08. Willem II potvrdil návrat Dammerse
Wessel Dammers natrvalo odchází z Groningenu. Sedmadvacetiletý obránce podepsal tříletou smlouvu s Willemem II, jehož dres oblékal již v uplynulém půlroce. (vi.nl)
23.08. Dammers před návratem do Willemu II
Groningen nepočítá se službami Wessela Dammerse, jenž by se měl vrátit do Willemu II. Sedmadvacetiletý obránce v aktuálně druholigovém nizozemském klubu působil již ve druhé polovině uplynulé sezony. (vi.nl)
17.08. Roda si vypůjčila brankáře Nicolase
Moritz Nicolas znovu odchází z Borussie Mönchengladbach a tentokrát se vydává za hranice Německa. Čtyřiadvacetiletý brankář zamířil na roční hostování do druholigové nizozemské Rody. (kicker.de)
13.08. Cicilia se usadil zpátky v Nizozemsku
Bývalý útočník Slovácka Rigino Cicilia po svém kontroverzním úprku z Uherského Hradiště konečně našel útočiště v dobře známém Nizozemsku. Někdejší hráč Rody či FC Eindhoven se na dva roky upsal Heraclesu Almelo, který letos po dlouhých 17 letech sestoupil do druhé ligy. (heracles.nl)
10.08. De Leeuw před návratem do Willemu II
Groningen podruhé v kariéře opustí Michael de Leeuw. Zkušený útočník dorazil na lékařskou prohlídku do Willemu II, kde v minulosti nastupoval za rezervu. (vi.nl)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
30.09.
ADO Den Haag - Jong PSV Eindhoven
1:3
30.09.
Almere City - Roda JC
2:1
30.09.
FC Den Bosch - Heracles Almelo
1:2
30.09.
FC Eindhoven - FC Dordrecht
1:1
30.09.
BV De Graafschap - Jong AZ Alkmaar
2:0
30.09.
Helmond Sport - TOP Oss
1:2
30.09.
MVV Maastricht - Willem II
3:2
30.09.
NAC Breda - VVV Venlo
1:2
30.09.
PEC Zwolle - Jong AFC Ajax
1:1
30.09.
SC Telstar - Jong Utrecht
2:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
07.10.20:00
ADO Den Haag - FC Eindhoven
info
07.10.20:00
Jong AFC Ajax - Helmond Sport
info
07.10.20:00
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda
info
07.10.20:00
FC Dordrecht - PEC Zwolle
info
07.10.20:00
Heracles Almelo - De Graafschap
info
07.10.20:00
TOP Oss - MVV Maastricht
info
07.10.20:00
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar
info
07.10.20:00
Roda JC - VVV Venlo
info
07.10.20:00
Jong Utrecht - Almere City
info
07.10.20:00
Willem II - FC Den Bosch
info
Všechny zápasy