Nizozemsko - Eerste Divisie 2019/2020 - výsledky, rozlosování

09.08.201920:00
Go Ahead Eagles - MVV Maastricht
3:2
09.08.201920:00
BV De Graafschap - Cambuur Leeuwarden
2:0
09.08.201920:00
NEC Nijmegen - FC Eindhoven
1:2
09.08.201920:00
Roda JC - Almere City
1:1
09.08.201920:00
TOP Oss - Jong AFC Ajax
2:1
09.08.201920:00
Helmond Sport - FC Volendam
1:1
09.08.201920:00
FC Dordrecht - NAC Breda
0:2
10.08.201919:45
SBV Excelsior - Jong Utrecht
2:0
12.08.201920:00
Jong AZ Alkmaar - SC Telstar
0:0
12.08.201920:00
Jong PSV Eindhoven - FC Den Bosch
2:2
16.08.201920:00
Cambuur Leeuwarden - Go Ahead Eagles
5:0
16.08.201920:00
FC Volendam - Roda JC
4:0
16.08.201920:00
NAC Breda - Helmond Sport
5:1
16.08.201920:00
MVV Maastricht - BV De Graafschap
0:3
16.08.201920:00
FC Eindhoven - FC Dordrecht
5:1
16.08.201920:00
FC Den Bosch - SC Telstar
0:1
16.08.201920:00
Almere City - Jong PSV Eindhoven
3:2
19.08.201920:00
Jong Utrecht - TOP Oss
2:1
19.08.201920:00
Jong AFC Ajax - NEC Nijmegen
3:3
19.08.201920:00
Jong AZ Alkmaar - SBV Excelsior
1:2
23.08.201920:00
FC Dordrecht - Jong AFC Ajax
2:5
23.08.201920:00
NAC Breda - Cambuur Leeuwarden
1:0
23.08.201920:00
Go Ahead Eagles - Jong Utrecht
4:0
23.08.201920:00
FC Den Bosch - FC Eindhoven
1:1
23.08.201920:00
TOP Oss - Jong AZ Alkmaar
1:2
23.08.201920:00
BV De Graafschap - FC Volendam
3:0
23.08.201920:00
Roda JC - NEC Nijmegen
1:2
23.08.201920:00
SC Telstar - SBV Excelsior
3:0
23.08.201920:00
Helmond Sport - Almere City
1:1
26.08.201920:00
Jong PSV Eindhoven - MVV Maastricht
0:1
30.08.201920:00
Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch
3:2
30.08.201920:00
FC Volendam - NAC Breda
2:1
30.08.201920:00
FC Eindhoven - Go Ahead Eagles
2:1
30.08.201920:00
SBV Excelsior - Helmond Sport
3:1
30.08.201920:00
NEC Nijmegen - SC Telstar
4:2
30.08.201920:00
Jong AFC Ajax - Almere City
3:2
30.08.201920:00
TOP Oss - BV De Graafschap
0:0
30.08.201920:00
Jong AZ Alkmaar - FC Dordrecht
1:1
30.08.201920:00
Jong Utrecht - Jong PSV Eindhoven
3:0
01.09.201914:30
MVV Maastricht - Roda JC
1:0
07.09.201918:30
FC Dordrecht - MVV Maastricht
1:1
07.09.201918:30
SC Telstar - Cambuur Leeuwarden
0:2
07.09.201920:45
Go Ahead Eagles - SBV Excelsior
2:2
08.09.201912:15
Helmond Sport - FC Eindhoven
1:0
08.09.201914:30
Roda JC - TOP Oss
2:1
08.09.201916:45
Almere City - FC Volendam
1:0
13.09.201920:00
NAC Breda - Jong Utrecht
0:0
13.09.201920:00
Jong PSV Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
3:2
13.09.201920:00
FC Den Bosch - NEC Nijmegen
2:2
13.09.201920:00
BV De Graafschap - Jong AFC Ajax
3:2
13.09.201920:00
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
5:1
13.09.201920:00
FC Volendam - FC Dordrecht
1:1
13.09.201920:00
MVV Maastricht - SC Telstar
1:2
13.09.201920:00
FC Eindhoven - Roda JC
1:1
13.09.201920:00
SBV Excelsior - Almere City
4:2
14.09.201919:45
TOP Oss - Go Ahead Eagles
1:2
16.09.201920:00
Jong Utrecht - FC Den Bosch
5:1
16.09.201920:00
NEC Nijmegen - BV De Graafschap
1:1
16.09.201920:00
Jong AFC Ajax - Jong PSV Eindhoven
2:0
16.09.201920:00
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda
1:2
20.09.201920:00
FC Dordrecht - NEC Nijmegen
2:0
20.09.201920:00
NAC Breda - SBV Excelsior
2:1
20.09.201920:00
Go Ahead Eagles - Jong AFC Ajax
1:1
20.09.201920:00
FC Den Bosch - MVV Maastricht
4:0
20.09.201920:00
BV De Graafschap - FC Eindhoven
4:0
20.09.201920:00
Roda JC - Jong Utrecht
1:3
20.09.201920:00
Almere City - Jong AZ Alkmaar
2:1
20.09.201920:00
SC Telstar - FC Volendam
1:2
21.09.201919:45
Helmond Sport - TOP Oss
0:2
23.09.201920:00
Jong PSV Eindhoven - Cambuur Leeuwarden
0:1
27.09.201920:00
FC Volendam - Cambuur Leeuwarden
0:4
27.09.201920:00
MVV Maastricht - Jong AFC Ajax
1:4
27.09.201920:00
FC Eindhoven - SC Telstar
4:1
27.09.201920:00
SBV Excelsior - Jong PSV Eindhoven
5:2
27.09.201920:00
NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles
3:3
27.09.201920:00
TOP Oss - NAC Breda
0:1
27.09.201920:00
Almere City - FC Dordrecht
3:2
27.09.201920:00
Roda JC - BV De Graafschap
1:1
30.09.201920:00
Jong Utrecht - Helmond Sport
1:1
30.09.201920:00
Jong AZ Alkmaar - FC Den Bosch
2:2
04.10.201920:00
Cambuur Leeuwarden - SBV Excelsior
4:0
04.10.201920:00
FC Dordrecht - Jong Utrecht
2:5
04.10.201920:00
NAC Breda - NEC Nijmegen
1:0
04.10.201920:00
Jong PSV Eindhoven - FC Volendam
3:1
04.10.201920:00
Go Ahead Eagles - Jong AZ Alkmaar
1:1
04.10.201920:00
FC Den Bosch - TOP Oss
4:0
04.10.201920:00
BV De Graafschap - Almere City
0:0
04.10.201920:00
Jong AFC Ajax - FC Eindhoven
6:0
04.10.201920:00
SC Telstar - Roda JC
1:2
04.10.201920:00
Helmond Sport - MVV Maastricht
3:1
11.10.201920:45
MVV Maastricht - Cambuur Leeuwarden
0:0
12.10.201918:30
TOP Oss - SC Telstar
2:2
12.10.201920:45
Roda JC - Helmond Sport
4:0
13.10.201912:15
FC Volendam - FC Den Bosch
1:1
13.10.201914:30
Almere City - Go Ahead Eagles
1:1
13.10.201914:30
SBV Excelsior - FC Dordrecht
3:2
18.10.201920:00
Jong Utrecht - BV De Graafschap
2:2
18.10.201920:00
FC Eindhoven - NAC Breda
2:2
18.10.201920:00
NEC Nijmegen - Jong PSV Eindhoven
1:0
18.10.201920:00
Jong AZ Alkmaar - Jong AFC Ajax
3:2
18.10.201920:00
Cambuur Leeuwarden - TOP Oss
5:1
18.10.201920:00
FC Dordrecht - Helmond Sport
1:2
18.10.201920:00
MVV Maastricht - SBV Excelsior
0:0
18.10.201920:00
Go Ahead Eagles - FC Volendam
3:0
18.10.201920:00
FC Den Bosch - Roda JC
0:0
18.10.201920:00
SC Telstar - Almere City
1:0
21.10.201920:00
NAC Breda - BV De Graafschap
1:2
21.10.201920:00
Jong PSV Eindhoven - FC Eindhoven
2:1
21.10.201920:00
Jong AFC Ajax - Jong Utrecht
4:0
21.10.201920:00
Jong AZ Alkmaar - NEC Nijmegen
0:2
25.10.201920:00
Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden
1:1
25.10.201920:00
FC Volendam - Jong AZ Alkmaar
3:2
25.10.201920:00
Go Ahead Eagles - FC Den Bosch
0:0
25.10.201920:00
SBV Excelsior - Jong AFC Ajax
1:3
25.10.201920:00
BV De Graafschap - FC Dordrecht
5:0
25.10.201920:00
NEC Nijmegen - MVV Maastricht
2:0
25.10.201920:00
Roda JC - NAC Breda
4:2
25.10.201920:00
TOP Oss - Jong PSV Eindhoven
1:0
25.10.201920:00
Almere City - FC Eindhoven
3:1
25.10.201920:00
Helmond Sport - SC Telstar
1:4
01.11.201920:00
Cambuur Leeuwarden - NEC Nijmegen
0:0
01.11.201920:00
FC Dordrecht - TOP Oss
1:1
01.11.201920:00
NAC Breda - Go Ahead Eagles
1:1
01.11.201920:00
MVV Maastricht - Almere City
3:2
01.11.201920:00
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
2:1
01.11.201920:00
FC Den Bosch - Helmond Sport
1:1
01.11.201920:00
BV De Graafschap - SBV Excelsior
0:0
01.11.201920:00
SC Telstar - Jong Utrecht
2:0
04.11.201920:00
Jong PSV Eindhoven - Roda JC
1:1
04.11.201920:00
Jong AFC Ajax - FC Volendam
1:3
08.11.201920:00
FC Volendam - Jong Utrecht
1:0
08.11.201920:00
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar
1:1
08.11.201920:00
Go Ahead Eagles - FC Dordrecht
3:1
08.11.201920:00
SBV Excelsior - FC Eindhoven
5:4
08.11.201920:00
NEC Nijmegen - TOP Oss
3:0
08.11.201920:00
Roda JC - Cambuur Leeuwarden
1:2
08.11.201920:00
Jong AFC Ajax - FC Den Bosch
5:1
08.11.201920:00
Almere City - NAC Breda
1:0
08.11.201920:00
Helmond Sport - BV De Graafschap
1:2
08.11.201920:00
Jong AZ Alkmaar - MVV Maastricht
3:2
15.11.201920:00
FC Eindhoven - MVV Maastricht
2:0
15.11.201920:00
TOP Oss - FC Volendam
1:2
15.11.201920:00
FC Dordrecht - Roda JC
1:1
17.11.201912:15
SC Telstar - Go Ahead Eagles
0:2
17.11.201914:30
FC Den Bosch - SBV Excelsior
3:3
17.11.201916:45
Cambuur Leeuwarden - Almere City
3:1
22.11.201920:00
Jong Utrecht - Jong AZ Alkmaar
2:1
22.11.201920:00
NAC Breda - Jong AFC Ajax
1:2
22.11.201920:00
BV De Graafschap - Jong PSV Eindhoven
4:1
22.11.201920:00
Helmond Sport - NEC Nijmegen
1:2
22.11.201920:00
SBV Excelsior - FC Volendam
1:2
22.11.201920:00
FC Dordrecht - SC Telstar
2:3
22.11.201920:00
MVV Maastricht - TOP Oss
4:0
22.11.201920:00
FC Eindhoven - Cambuur Leeuwarden
0:3
22.11.201920:00
Go Ahead Eagles - Roda JC
1:1
22.11.201920:00
Almere City - FC Den Bosch
0:2
25.11.201920:00
Jong PSV Eindhoven - NAC Breda
1:3
25.11.201920:00
NEC Nijmegen - Jong Utrecht
0:0
25.11.201920:00
Jong AFC Ajax - Helmond Sport
1:1
25.11.201920:00
Jong AZ Alkmaar - BV De Graafschap
2:1
29.11.201920:00
Cambuur Leeuwarden - Jong AZ Alkmaar
3:1
29.11.201920:00
NAC Breda - MVV Maastricht
2:0
29.11.201920:00
FC Den Bosch - FC Dordrecht
3:2
29.11.201920:00
TOP Oss - FC Eindhoven
3:1
29.11.201920:00
Roda JC - SBV Excelsior
1:4
29.11.201920:00
SC Telstar - Jong AFC Ajax
2:3
29.11.201920:00
FC Volendam - NEC Nijmegen
3:1
29.11.201920:00
Helmond Sport - Jong PSV Eindhoven
2:3
01.12.201914:30
BV De Graafschap - Go Ahead Eagles
1:1
02.12.201920:00
Jong Utrecht - Almere City
3:1
06.12.201920:00
MVV Maastricht - Jong Utrecht
1:1
06.12.201920:00
FC Eindhoven - FC Volendam
1:4
06.12.201920:00
FC Den Bosch - BV De Graafschap
2:2
06.12.201920:00
SBV Excelsior - NEC Nijmegen
2:1
06.12.201920:00
FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden
2:4
06.12.201920:00
Almere City - TOP Oss
3:0
06.12.201920:00
SC Telstar - NAC Breda
1:1
06.12.201920:00
Go Ahead Eagles - Jong PSV Eindhoven
1:1
09.12.201920:00
Jong AFC Ajax - Roda JC
2:0
09.12.201920:00
Jong AZ Alkmaar - Helmond Sport
4:1
13.12.201920:00
Cambuur Leeuwarden - Jong AFC Ajax
0:2
13.12.201920:00
Jong Utrecht - FC Eindhoven
2:2
13.12.201920:00
FC Volendam - MVV Maastricht
4:1
13.12.201920:00
NAC Breda - FC Den Bosch
1:2
13.12.201920:00
Jong PSV Eindhoven - FC Dordrecht
0:1
13.12.201920:00
BV De Graafschap - SC Telstar
2:2
13.12.201920:00
NEC Nijmegen - Almere City
2:3
13.12.201920:00
Roda JC - Jong AZ Alkmaar
2:2
13.12.201920:00
TOP Oss - SBV Excelsior
0:2
13.12.201920:00
Helmond Sport - Go Ahead Eagles
1:2
20.12.201920:00
FC Volendam - BV De Graafschap
3:3
20.12.201920:00
MVV Maastricht - Helmond Sport
4:1
20.12.201920:00
FC Eindhoven - NEC Nijmegen
1:4
20.12.201920:00
FC Den Bosch - Jong PSV Eindhoven
2:1
20.12.201920:00
Jong AFC Ajax - TOP Oss
2:0
20.12.201920:00
Almere City - Roda JC
2:0
20.12.201920:00
Jong Utrecht - Go Ahead Eagles
0:3
21.12.201919:45
NAC Breda - FC Dordrecht
3:0
22.12.201914:30
SBV Excelsior - Cambuur Leeuwarden
1:3
22.12.201914:30
SC Telstar - Jong AZ Alkmaar
3:1
10.01.202020:00
Cambuur Leeuwarden - FC Volendam
1:2
10.01.202020:00
FC Dordrecht - SBV Excelsior
1:1
10.01.202020:00
BV De Graafschap - Jong Utrecht
2:1
10.01.202020:00
SC Telstar - FC Eindhoven
2:0
10.01.202020:00
Helmond Sport - NAC Breda
0:0
12.01.202012:15
Roda JC - MVV Maastricht
2:2
12.01.202014:30
Go Ahead Eagles - Almere City
1:1
12.01.202016:45
NEC Nijmegen - FC Den Bosch
1:0
13.01.202020:00
Jong PSV Eindhoven - Jong AFC Ajax
0:0
13.01.202020:00
Jong AZ Alkmaar - TOP Oss
3:1
17.01.202020:00
FC Volendam - Jong PSV Eindhoven
4:2
17.01.202020:00
NAC Breda - Jong AZ Alkmaar
3:1
17.01.202020:00
FC Eindhoven - Helmond Sport
2:0
17.01.202020:00
SBV Excelsior - SC Telstar
3:3
17.01.202020:00
TOP Oss - Cambuur Leeuwarden
3:2
17.01.202020:00
Almere City - BV De Graafschap
0:2
17.01.202020:00
MVV Maastricht - NEC Nijmegen
0:0
19.01.202014:30
FC Den Bosch - Go Ahead Eagles
2:3
20.01.202020:00
Jong Utrecht - Roda JC
2:1
20.01.202020:00
Jong AFC Ajax - FC Dordrecht
2:0
24.01.202020:00
Cambuur Leeuwarden - Jong Utrecht
3:1
24.01.202020:00
FC Dordrecht - FC Eindhoven
1:0
24.01.202020:00
BV De Graafschap - MVV Maastricht
3:2
24.01.202020:00
NEC Nijmegen - Jong AFC Ajax
3:3
24.01.202020:00
Roda JC - FC Volendam
2:3
24.01.202020:00
SC Telstar - TOP Oss
1:0
24.01.202020:00
Helmond Sport - FC Den Bosch
0:0
26.01.202014:30
Go Ahead Eagles - NAC Breda
1:0
27.01.202020:00
Jong PSV Eindhoven - SBV Excelsior
2:1
31.01.202020:00
FC Volendam - Helmond Sport
2:1
31.01.202020:00
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
3:1
31.01.202020:00
FC Eindhoven - BV De Graafschap
1:1
31.01.202020:00
SBV Excelsior - NAC Breda
2:2
31.01.202020:00
NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden
0:2
31.01.202020:00
TOP Oss - Roda JC
0:0
31.01.202020:00
FC Den Bosch - Jong AZ Alkmaar
3:0
31.01.202020:00
Almere City - SC Telstar
4:2
03.02.202020:00
Jong Utrecht - FC Dordrecht
1:1
03.02.202020:00
Jong AFC Ajax - Go Ahead Eagles
5:1
07.02.202020:00
Cambuur Leeuwarden - MVV Maastricht
2:1
07.02.202020:00
FC Dordrecht - Almere City
1:2
07.02.202020:00
NAC Breda - TOP Oss
1:1
07.02.202020:00
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
3:1
07.02.202020:00
Roda JC - FC Den Bosch
1:5
07.02.202020:00
SC Telstar - NEC Nijmegen
1:7
07.02.202020:00
Helmond Sport - SBV Excelsior
1:4
10.02.202020:00
Jong Utrecht - Jong AFC Ajax
7:2
10.02.202020:00
Jong PSV Eindhoven - BV De Graafschap
2:3
10.02.202020:00
Jong AZ Alkmaar - FC Volendam
1:1
14.02.202020:00
FC Volendam - SC Telstar
1:1
14.02.202020:00
FC Eindhoven - Jong PSV Eindhoven
1:1
14.02.202020:00
FC Den Bosch - Jong Utrecht
3:2
14.02.202020:00
TOP Oss - FC Dordrecht
1:3
14.02.202020:00
SBV Excelsior - Jong AZ Alkmaar
3:3
14.02.202020:00
BV De Graafschap - Roda JC
2:0
14.02.202020:00
NEC Nijmegen - Helmond Sport
2:0
14.02.202020:00
Almere City - Cambuur Leeuwarden
0:1
16.02.202014:30
MVV Maastricht - Go Ahead Eagles
3:0
17.02.202020:00
Jong AFC Ajax - NAC Breda
2:4
21.02.202020:00
Cambuur Leeuwarden - Roda JC
2:0
21.02.202020:00
NAC Breda - Almere City
1:0
21.02.202020:00
Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen
2:1
21.02.202020:00
SBV Excelsior - FC Den Bosch
6:4
21.02.202020:00
FC Dordrecht - BV De Graafschap
1:2
21.02.202020:00
SC Telstar - MVV Maastricht
2:1
21.02.202020:00
Helmond Sport - Jong AFC Ajax
0:2
21.02.202020:00
Jong PSV Eindhoven - TOP Oss
1:1
24.02.202020:00
Jong Utrecht - FC Volendam
2:1
24.02.202020:00
Jong AZ Alkmaar - FC Eindhoven
2:4
28.02.202020:00
Cambuur Leeuwarden - Jong PSV Eindhoven
4:2
28.02.202020:00
FC Volendam - Go Ahead Eagles
2:2
28.02.202020:00
MVV Maastricht - FC Den Bosch
2:3
28.02.202020:00
FC Eindhoven - SBV Excelsior
3:1
28.02.202020:00
BV De Graafschap - Jong AZ Alkmaar
5:1
28.02.202020:00
NEC Nijmegen - NAC Breda
1:1
28.02.202020:00
Roda JC - FC Dordrecht
5:0
28.02.202020:00
Jong AFC Ajax - SC Telstar
2:2
28.02.202020:00
TOP Oss - Jong Utrecht
2:1
28.02.202020:00
Almere City - Helmond Sport
2:0
02.03.202020:00
Jong AZ Alkmaar - Almere City
3:1
06.03.202020:00
FC Den Bosch - Almere City
1:2
06.03.202020:00
SBV Excelsior - MVV Maastricht
3:0
06.03.202020:00
FC Volendam - Jong AFC Ajax
4:0
06.03.202020:00
SC Telstar - Jong PSV Eindhoven
1:0
06.03.202020:00
FC Eindhoven - TOP Oss
2:2
06.03.202020:00
Helmond Sport - FC Dordrecht
1:1
08.03.202014:30
NAC Breda - Roda JC
4:1
08.03.202014:30
Go Ahead Eagles - BV De Graafschap
1:2
09.03.202020:00
Jong Utrecht - NEC Nijmegen
1:2
09.03.202020:00
Jong AZ Alkmaar - Cambuur Leeuwarden
0:3
13.03.202020:00
Cambuur Leeuwarden - NAC Breda
neh.
13.03.202020:00
FC Dordrecht - Jong AZ Alkmaar
neh.
13.03.202020:00
MVV Maastricht - FC Eindhoven
neh.
13.03.202020:00
BV De Graafschap - Helmond Sport
neh.
13.03.202020:00
NEC Nijmegen - FC Volendam
neh.
13.03.202020:00
Roda JC - SC Telstar
neh.
13.03.202020:00
TOP Oss - FC Den Bosch
neh.
13.03.202020:00
Almere City - Jong Utrecht
neh.
16.03.202020:00
Jong PSV Eindhoven - Go Ahead Eagles
neh.
16.03.202020:00
Jong AFC Ajax - SBV Excelsior
neh.
20.03.2020?
Go Ahead Eagles - Cambuur Leeuwarden
neh.
20.03.2020?
FC Den Bosch - NAC Breda
neh.
20.03.2020?
SBV Excelsior - TOP Oss
neh.
20.03.2020?
SC Telstar - FC Dordrecht
neh.
20.03.2020?
FC Volendam - Almere City
neh.
20.03.2020?
FC Eindhoven - Jong AFC Ajax
neh.
20.03.2020?
Helmond Sport - Roda JC
neh.
20.03.2020?
Jong AZ Alkmaar - Jong PSV Eindhoven
neh.
22.03.2020?
Jong Utrecht - MVV Maastricht
neh.
22.03.2020?
BV De Graafschap - NEC Nijmegen
neh.
27.03.2020?
Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven
neh.
27.03.2020?
FC Dordrecht - FC Den Bosch
neh.
27.03.2020?
MVV Maastricht - FC Volendam
neh.
27.03.2020?
Roda JC - Go Ahead Eagles
neh.
27.03.2020?
TOP Oss - Helmond Sport
neh.
27.03.2020?
Almere City - SBV Excelsior
neh.
03.04.2020?
NAC Breda - SC Telstar
neh.
03.04.2020?
Jong PSV Eindhoven - Jong Utrecht
neh.
03.04.2020?
NEC Nijmegen - Jong AZ Alkmaar
neh.
03.04.2020?
Jong AFC Ajax - BV De Graafschap
neh.
03.04.2020?
FC Volendam - TOP Oss
neh.
03.04.2020?
MVV Maastricht - FC Dordrecht
neh.
03.04.2020?
FC Eindhoven - Almere City
neh.
03.04.2020?
Go Ahead Eagles - Helmond Sport
neh.
03.04.2020?
FC Den Bosch - Cambuur Leeuwarden
neh.
03.04.2020?
SBV Excelsior - Roda JC
neh.
06.04.2020?
Jong Utrecht - SC Telstar
neh.
06.04.2020?
Jong PSV Eindhoven - NEC Nijmegen
neh.
06.04.2020?
BV De Graafschap - NAC Breda
neh.
06.04.2020?
Jong AFC Ajax - Jong AZ Alkmaar
neh.
10.04.2020?
Cambuur Leeuwarden - BV De Graafschap
neh.
10.04.2020?
FC Dordrecht - FC Volendam
neh.
10.04.2020?
NAC Breda - FC Eindhoven
neh.
10.04.2020?
NEC Nijmegen - SBV Excelsior
neh.
10.04.2020?
Roda JC - Jong PSV Eindhoven
neh.
10.04.2020?
TOP Oss - MVV Maastricht
neh.
10.04.2020?
Almere City - Jong AFC Ajax
neh.
10.04.2020?
SC Telstar - FC Den Bosch
neh.
10.04.2020?
Helmond Sport - Jong Utrecht
neh.
10.04.2020?
Jong AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles
neh.
13.04.2020?
Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht
neh.
13.04.2020?
Jong Utrecht - NAC Breda
neh.
13.04.2020?
FC Volendam - SBV Excelsior
neh.
13.04.2020?
Jong PSV Eindhoven - Helmond Sport
neh.
13.04.2020?
MVV Maastricht - Jong AZ Alkmaar
neh.
13.04.2020?
Go Ahead Eagles - SC Telstar
neh.
13.04.2020?
FC Den Bosch - Jong AFC Ajax
neh.
13.04.2020?
BV De Graafschap - TOP Oss
neh.
13.04.2020?
Roda JC - FC Eindhoven
neh.
13.04.2020?
Almere City - NEC Nijmegen
neh.
17.04.2020?
FC Dordrecht - Jong PSV Eindhoven
neh.
17.04.2020?
NAC Breda - FC Volendam
neh.
17.04.2020?
NEC Nijmegen - Roda JC
neh.
17.04.2020?
TOP Oss - Almere City
neh.
17.04.2020?
SC Telstar - BV De Graafschap
neh.
17.04.2020?
FC Eindhoven - FC Den Bosch
neh.
17.04.2020?
Helmond Sport - Cambuur Leeuwarden
neh.
18.04.2020?
SBV Excelsior - Go Ahead Eagles
neh.
20.04.2020?
Jong AFC Ajax - MVV Maastricht
neh.
20.04.2020?
Jong AZ Alkmaar - Jong Utrecht
neh.
24.04.2020?
Cambuur Leeuwarden - SC Telstar
neh.
24.04.2020?
Jong Utrecht - SBV Excelsior
neh.
24.04.2020?
FC Volendam - FC Eindhoven
neh.
24.04.2020?
FC Dordrecht - Go Ahead Eagles
neh.
24.04.2020?
Jong PSV Eindhoven - Almere City
neh.
24.04.2020?
MVV Maastricht - NAC Breda
neh.
24.04.2020?
BV De Graafschap - FC Den Bosch
neh.
24.04.2020?
Roda JC - Jong AFC Ajax
neh.
24.04.2020?
TOP Oss - NEC Nijmegen
neh.
24.04.2020?
Helmond Sport - Jong AZ Alkmaar
neh.
01.05.2020?
NAC Breda - Jong PSV Eindhoven
neh.
01.05.2020?
FC Eindhoven - Jong Utrecht
neh.
01.05.2020?
Go Ahead Eagles - TOP Oss
neh.
01.05.2020?
FC Den Bosch - FC Volendam
neh.
01.05.2020?
SBV Excelsior - BV De Graafschap
neh.
01.05.2020?
NEC Nijmegen - FC Dordrecht
neh.
01.05.2020?
Jong AFC Ajax - Cambuur Leeuwarden
neh.
01.05.2020?
Almere City - MVV Maastricht
neh.
01.05.2020?
SC Telstar - Helmond Sport
neh.
01.05.2020?
Jong AZ Alkmaar - Roda JC
neh.
10.10. Ogenia si vážně poranil koleno
FC Eindhoven delší dobu nepomůže Justin Ogenia. Talentovaný obránce si po trvalém přestupu z Willemu II vážně poranil koleno a jeho absence se odhaduje až na devět měsíců. (vi.nl)
28.09. Nizozemská liga pokračuje bez fanoušků
Zástupci nizozemské fotbalové ligy se jen neradi smířili s novými opatřeními vlády proti šíření koronaviru, podle nichž se budou muset hrát všechny zápasy bez diváků. V dnešním prohlášení funkcionáři zdůraznili, že neexistují vědecké důkazy, které by spojovaly divácké návštěvy na stadionech se zvýšením počtu nakažených v zemi. V úvodních kolech nové sezony mohli na zápasy nizozemské ligy fanoušci v omezeném počtu. Podle nového nařízení, které v rámci snahy o zpomalení nárůstu případů v druhé vlně koronavirové epidemie vyhlásil premiér Mark Rutte, že budou od nynějška veškeré sportovní akce bez diváků. Veřejná shromáždění budou povolena maximálně pro 40 lidí. (ČTK)
10.09. Brighton koupil talentovaného obránce
Jan Paul van Hecke opustil nizozemskou Bredu a přestoupil do Brightonu, anglický klub zaplatil dva miliony eur. Mladý obránce se nyní pravděpodobně vrátí do vlasti, na hostování by si ho měl vypůjčit Heerenveen. (vi.nl)
08.09. Bongiovanni odchází na další hostování
Adrien Bongiovanni se ani letos nepodívá do prvního týmu AS Monaco. Mladý belgický záložník odchází na další hostování, tentokráte si zahraje druhou nizozemskou ligu v dresu FC Den Bosch. (transfermarketweb.com)
06.09. FC Eindhoven jmenoval Peeterse
Günther Peeters se stal generálním ředitelem FC Eindhoven. Padesátiletý odborník ve funkci nahradil dočasně jmenovaného Justina Goetzeeho. (vi.nl)
28.08. Adshead a Soto hostují v Telstaru
Telstar získal dvě posily z Norwiche City. Druholigový nizozemský celek si pro nadcházející sezónu od "Kanárků" vypůjčil záložníka Daniela Adsheada a útočníka Sebastiana Sota. (vi.nl)
27.08. Venema bude letos hostovat v Bredě
Nick Venema znovu odchází z Utrechtu. Mladý útočník loni hostoval v druholigovém nizozemském Almere, nyní si ho vypůjčila Breda. (transfermarkt.de)
23.08. Nijmegen si vypůjčil Jangu
Rangelo Janga stráví letošní sezónu ve druhé nizozemské lize. Osmadvacetiletého útočníka Astany si vypůjčil Nijmegen, jenž má ve smlouvě zanesenou také opci. (transfermarkt.de)
15.08. Davids bude asistentem trenéra v Telstaru
Edgar Davids se po šesti a půl letech vrací na scénu, někdejší nizozemský záložník bude pracovat jako asistent trenéra v druholigovém Telstaru. (vi.nl)
07.08. Van den Boomen přestoupil do Toulouse
Toulouse bude s návratem do Ligue 1 pomáhat Branco van den Boomen. Pětadvacetiletý středopolař přichází z druholigového nizozemského De Graafschapu a se svým novým zaměstnavatelem podepsal tříletou smlouvu. (vi.nl)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.10.
FC Den Bosch - Almere City
1:1
16.10.
Helmond Sport - BV De Graafschap
odl.
16.10.
Jong AFC Ajax - Jong AZ Alkmaar
3:2
16.10.
Jong Utrecht - NEC Nijmegen
1:3
16.10.
SBV Excelsior - MVV Maastricht
2:0
16.10.
FC Volendam - Jong PSV Eindhoven
5:1
17.10.
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
3:0
18.10.
FC Dordrecht - Almere City
2:2
19.10.
Jong AFC Ajax - Jong Utrecht
3:2
19.10.
Roda JC - SC Telstar
1:1
19.10.
Jong AZ Alkmaar - FC Volendam
2:6
Všechny zápasy
Následující zápasy
20.10.18:45
Jong PSV Eindhoven - NEC Nijmegen
info
20.10.18:45
NAC Breda - Cambuur Leeuwarden
info
20.10.21:00
TOP Oss - FC Den Bosch
info
23.10.?
FC Volendam - FC Dordrecht
info
23.10.?
Jong Utrecht - TOP Oss
info
23.10.?
SC Telstar - Helmond Sport
info
23.10.?
NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles
info
23.10.?
MVV Maastricht - Jong AFC Ajax
info
23.10.?
BV De Graafschap - Jong PSV
info
23.10.?
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
info
23.10.?
FC Den Bosch - SBV Excelsior
info
23.10.?
Cambuur Leeuwarden - Roda JC
info
23.10.?
Almere City - NAC Breda
info
Všechny zápasy