Moldavsko - Divizia Naţională 2020/2021 - výsledky, rozlosování

03.07.202017:00
Dinamo-Auto Tiraspol - FC Floreşti
3:1
03.07.202019:30
Sheriff Tiraspol - Speranţa Nisporeni
2:0
04.07.202017:00
Sfîntul Gheorghe - Codru Lozova
5:1
04.07.202019:30
Milsami Orhei - Petrocub Hîncești
0:0
05.07.202019:30
Zimbru Kišiněv - CSCA Buiucani
0:1
07.07.202017:00
FC Floreşti - Codru Lozova
1:0
08.07.202017:00
Sfîntul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
0:1
08.07.202019:30
Petrocub Hîncești - Dinamo-Auto Tiraspol
3:1
09.07.202017:00
CSCA Buiucani - Milsami Orhei
0:0
09.07.202019:30
Speranţa Nisporeni - Zimbru Kišiněv
2:2
11.07.202017:00
FC Floreşti - Petrocub Hîncești
0:4
11.07.202019:30
Sheriff Tiraspol - Codru Lozova
6:0
12.07.202017:00
Dinamo-Auto Tiraspol - CSCA Buiucani
1:0
12.07.202019:30
Zimbru Kišiněv - Sfîntul Gheorghe
1:3
13.07.202019:30
Milsami Orhei - Speranţa Nisporeni
3:0
17.07.202017:00
Petrocub Hîncești - Codru Lozova
7:0
17.07.202019:30
Sheriff Tiraspol - Zimbru Kišiněv
2:0
18.07.202017:00
CSCA Buiucani - FC Floreşti
2:0
18.07.202019:30
Speranţa Nisporeni - Dinamo-Auto Tiraspol
1:2
19.07.202017:00
Sfîntul Gheorghe - Milsami Orhei
3:1
21.07.202019:30
Zimbru Kišiněv - Codru Lozova
3:1
22.07.202017:00
FC Floreşti - Speranţa Nisporeni
1:1
22.07.202019:30
Petrocub Hîncești - CSCA Buiucani
2:0
23.07.202017:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Sfîntul Gheorghe
0:1
23.07.202019:30
Milsami Orhei - Sheriff Tiraspol
0:1
25.07.202017:00
CSCA Buiucani - Codru Lozova
4:0
25.07.202019:30
Speranţa Nisporeni - Petrocub Hîncești
1:4
26.07.202019:30
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto Tiraspol
6:0
27.07.202017:00
Sfîntul Gheorghe - FC Floreşti
2:0
27.07.202019:30
Zimbru Kišiněv - Milsami Orhei
0:1
31.07.202017:00
CSCA Buiucani - Speranţa Nisporeni
0:3
31.07.202019:30
Milsami Orhei - Codru Lozova
3:1
01.08.202017:00
FC Floreşti - Sheriff Tiraspol
0:1
01.08.202019:30
Petrocub Hîncești - Sfîntul Gheorghe
1:0
02.08.202017:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Zimbru Kišiněv
1:1
04.08.202017:00
Codru Lozova - Speranţa Nisporeni
0:1
05.08.202017:00
Milsami Orhei - Dinamo-Auto Tiraspol
1:0
05.08.202019:30
Sheriff Tiraspol - Petrocub Hîncești
4:1
06.08.202017:00
Sfîntul Gheorghe - CSCA Buiucani
2:1
06.08.202019:30
Zimbru Kišiněv - FC Floreşti
0:2
10.09.202019:00
Speranţa Nisporeni - Sfîntul Gheorghe
0:2
11.09.202016:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Codru Lozova
7:0
12.09.202016:00
CSCA Buiucani - Sheriff Tiraspol
0:3
12.09.202019:00
Petrocub Hîncești - Zimbru Kišiněv
2:0
13.09.202016:00
FC Floreşti - Milsami Orhei
0:4
18.09.202015:00
FC Floreşti - Dinamo-Auto Tiraspol
0:5
18.09.202018:00
Speranţa Nisporeni - Sheriff Tiraspol
1:2
19.09.202015:00
CSCA Buiucani - Zimbru Kišiněv
2:1
19.09.202018:00
Petrocub Hîncești - Milsami Orhei
1:2
20.09.202015:00
Sfîntul Gheorghe - Codru Lozova
2:2
22.09.202015:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub Hîncești
1:1
22.09.202018:00
Milsami Orhei - CSCA Buiucani
2:0
23.09.202018:00
Zimbru Kišiněv - Speranţa Nisporeni
0:2
24.09.202015:00
Codru Lozova - FC Floreşti
1:1
26.09.202015:00
CSCA Buiucani - Dinamo-Auto Tiraspol
4:0
26.09.202018:00
Speranţa Nisporeni - Milsami Orhei
0:1
27.09.202015:00
Sfîntul Gheorghe - Zimbru Kišiněv
2:0
28.09.202015:00
Sheriff Tiraspol - Codru Lozova
6:0
28.09.202018:00
Petrocub Hîncești - FC Floreşti
4:0
02.10.202014:00
Codru Lozova - Petrocub Hîncești
1:4
02.10.202017:00
Milsami Orhei - Sfîntul Gheorghe
1:1
03.10.202014:00
FC Floreşti - CSCA Buiucani
1:0
03.10.202017:00
Sheriff Tiraspol - Zimbru Kišiněv
4:0
04.10.202014:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Speranţa Nisporeni
3:3
16.10.202014:00
Speranţa Nisporeni - FC Floreşti
0:0
16.10.202017:00
Codru Lozova - Zimbru Kišiněv
0:2
17.10.202014:00
Sfîntul Gheorghe - Dinamo-Auto Tiraspol
1:1
17.10.202017:00
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei
1:0
18.10.202014:00
CSCA Buiucani - Petrocub Hîncești
0:0
20.10.202013:00
FC Floreşti - Sfîntul Gheorghe
1:4
20.10.202013:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol
1:2
20.10.202017:00
Milsami Orhei - Zimbru Kišiněv
2:0
21.10.202013:00
Codru Lozova - CSCA Buiucani
0:1
21.10.202017:00
Petrocub Hîncești - Speranţa Nisporeni
2:0
24.10.202013:00
Codru Lozova - Milsami Orhei
1:4
24.10.202016:00
Sheriff Tiraspol - FC Floreşti
5:0
25.10.202013:00
Sfîntul Gheorghe - Petrocub Hîncești
0:4
25.10.202016:00
Zimbru Kišiněv - Dinamo-Auto Tiraspol
0:0
25.10.202016:00
Speranţa Nisporeni - CSCA Buiucani
0:0
31.10.202013:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Milsami Orhei
1:1
31.10.202016:00
Speranţa Nisporeni - Codru Lozova
3:0
01.11.202013:00
CSCA Buiucani - Sfîntul Gheorghe
0:4
01.11.202016:00
Petrocub Hîncești - Sheriff Tiraspol
1:0
02.11.202013:00
FC Floreşti - Zimbru Kišiněv
1:0
06.11.202012:00
Zimbru Kišiněv - Petrocub Hîncești
0:1
06.11.202013:00
Sfîntul Gheorghe - Speranţa Nisporeni
1:0
06.11.202017:00
Milsami Orhei - FC Floreşti
3:0
07.11.202016:00
Sheriff Tiraspol - CSCA Buiucani
0:0
08.11.202016:00
Codru Lozova - Dinamo-Auto Tiraspol
1:4
20.11.202012:00
Dinamo-Auto Tiraspol - FC Floreşti
2:1
20.11.202015:00
Zimbru Kišiněv - CSCA Buiucani
1:3
21.11.202012:00
Codru Lozova - Sfîntul Gheorghe
0:0
21.11.202015:00
Sheriff Tiraspol - Speranţa Nisporeni
3:0
22.11.202015:00
Milsami Orhei - Petrocub Hîncești
1:3
24.11.202016:00
Codru Lozova - FC Floreşti
2:1
25.11.202012:00
Sfîntul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
0:2
25.11.202015:00
Speranţa Nisporeni - Zimbru Kišiněv
2:2
26.11.202012:00
CSCA Buiucani - Milsami Orhei
0:0
26.11.202015:00
Petrocub Hîncești - Dinamo-Auto Tiraspol
1:1
28.11.202015:00
Codru Lozova - Sheriff Tiraspol
1:2
29.11.202012:00
Dinamo-Auto Tiraspol - CSCA Buiucani
1:1
29.11.202012:00
FC Floreşti - Petrocub Hîncești
0:1
29.11.202015:00
Zimbru Kišiněv - Sfîntul Gheorghe
2:3
20.02.202111:30
Milsami Orhei - Speranţa Nisporeni
3:0
20.02.202113:30
Sheriff Tiraspol - Sfîntul Gheorghe
4:1
23.02.202111:30
Codru Lozova - Petrocub Hîncești
1:9
23.02.202113:30
CSCA Buiucani - FC Floreşti
2:2
24.02.202111:30
Speranţa Nisporeni - Dinamo-Auto Tiraspol
0:4
24.02.202113:30
Zimbru Kišiněv - Sheriff Tiraspol
0:4
25.02.202111:30
Sfîntul Gheorghe - Milsami Orhei
1:3
27.02.202113:30
Petrocub Hîncești - CSCA Buiucani
4:1
28.02.202111:30
FC Floreşti - Speranţa Nisporeni
4:4
28.02.202113:30
Zimbru Kišiněv - Codru Lozova
2:1
01.03.202111:30
Dinamo-Auto Tiraspol - Sfîntul Gheorghe
0:2
01.03.202113:30
Milsami Orhei - Sheriff Tiraspol
0:1
06.03.202111:30
CSCA Buiucani - Codru Lozova
5:1
06.03.202113:30
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto Tiraspol
7:0
07.03.202111:30
Speranţa Nisporeni - Petrocub Hîncești
1:3
07.03.202113:30
Zimbru Kišiněv - Milsami Orhei
1:2
08.03.202111:30
Sfîntul Gheorghe - FC Floreşti
3:2
12.03.202112:00
Milsami Orhei - Codru Lozova
7:2
12.03.202114:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Zimbru Kišiněv
3:0
13.03.202112:00
Sheriff Tiraspol - FC Floreşti
6:0
13.03.202114:00
Petrocub Hîncești - Sfîntul Gheorghe
2:0
14.03.202114:00
CSCA Buiucani - Speranţa Nisporeni
4:1
19.03.202112:00
Sfîntul Gheorghe - CSCA Buiucani
2:0
19.03.202112:00
Milsami Orhei - Dinamo-Auto Tiraspol
2:2
19.03.202114:00
Sheriff Tiraspol - Petrocub Hîncești
0:0
11.04.202112:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Codru Lozova
1:0
11.04.202112:00
Speranţa Nisporeni - Sfîntul Gheorghe
0:3
11.04.202115:00
CSCA Buiucani - Sheriff Tiraspol
0:4
12.04.202112:00
FC Floreşti - Milsami Orhei
2:5
12.04.202115:00
Petrocub Hîncești - Zimbru Kišiněv
3:0
15.04.202112:00
FC Floreşti - Dinamo-Auto Tiraspol
4:1
15.04.202115:00
Codru Lozova - Sfîntul Gheorghe
1:2
16.04.202112:00
Speranţa Nisporeni - Sheriff Tiraspol
0:10
16.04.202112:00
CSCA Buiucani - Zimbru Kišiněv
1:1
16.04.202115:00
Petrocub Hîncești - Milsami Orhei
1:1
23.04.202114:00
FC Floreşti - Codru Lozova
2:1
23.04.202114:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub Hîncești
0:0
23.04.202115:00
Zimbru Kišiněv - Speranţa Nisporeni
6:0
24.04.202114:00
Milsami Orhei - CSCA Buiucani
3:0
24.04.202116:00
Sheriff Tiraspol - Sfîntul Gheorghe
2:0
26.04.202116:00
Codru Lozova - Speranţa Nisporeni
1:2
27.04.202114:00
Zimbru Kišiněv - FC Floreşti
3:0
29.04.202114:00
CSCA Buiucani - Dinamo-Auto Tiraspol
2:1
29.04.202116:00
Codru Lozova - Sheriff Tiraspol
0:6
30.04.202114:00
Sfîntul Gheorghe - Zimbru Kišiněv
4:3
30.04.202114:00
Speranţa Nisporeni - Milsami Orhei
0:4
30.04.202116:00
Petrocub Hîncești - FC Floreşti
4:0
07.05.202115:00
FC Floreşti - CSCA Buiucani
2:0
07.05.202115:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Speranţa Nisporeni
0:0
07.05.202117:00
Petrocub Hîncești - Codru Lozova
1:0
08.05.202115:00
Zimbru Kišiněv - Sheriff Tiraspol
0:1
08.05.202117:00
Milsami Orhei - Sfîntul Gheorghe
2:1
11.05.202115:00
CSCA Buiucani - Petrocub Hîncești
1:2
11.05.202117:00
Speranţa Nisporeni - FC Floreşti
1:3
12.05.202115:00
Codru Lozova - Zimbru Kišiněv
1:5
12.05.202115:00
Sfîntul Gheorghe - Dinamo-Auto Tiraspol
3:1
12.05.202117:00
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei
6:0
15.05.202115:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol
0:7
15.05.202117:00
Codru Lozova - CSCA Buiucani
0:4
15.05.202117:00
Milsami Orhei - Zimbru Kišiněv
2:1
16.05.202115:00
FC Floreşti - Sfîntul Gheorghe
0:4
16.05.202117:00
Petrocub Hîncești - Speranţa Nisporeni
3:0k
18.05.202115:00
Zimbru Kišiněv - Dinamo-Auto Tiraspol
1:1
18.05.202117:00
Codru Lozova - Milsami Orhei
2:4
19.05.202115:00
Sfîntul Gheorghe - Petrocub Hîncești
0:3
19.05.202115:00
FC Floreşti - Sheriff Tiraspol
0:3
19.05.202117:00
Speranţa Nisporeni - CSCA Buiucani
0:3k
22.05.202115:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Milsami Orhei
2:0
22.05.202117:00
Speranţa Nisporeni - Codru Lozova
0:3k
22.05.202119:00
Petrocub Hîncești - Sheriff Tiraspol
0:1
23.05.202115:00
CSCA Buiucani - Sfîntul Gheorghe
1:0
23.05.202115:00
FC Floreşti - Zimbru Kišiněv
3:1
26.05.202117:00
Codru Lozova - Dinamo-Auto Tiraspol
0:2
26.05.202117:00
Milsami Orhei - FC Floreşti
3:2
26.05.202117:00
Zimbru Kišiněv - Petrocub Hîncești
0:0
26.05.202117:00
Sheriff Tiraspol - CSCA Buiucani
1:1
26.05.202117:00
Sfîntul Gheorghe - Speranţa Nisporeni
3:0k
10.02. Traoré přestoupil do Sheriffu Tiraspol
FC Metz opustil Adama Traoré. Pětadvacetiletý křídelník se stěhuje do Moldavska, kde bude nastupovat za Sheriff Tiraspol. (lequipe.fr)
12.09.2020 Kolovos si zahraje za Sheriff Tiraspol
Dimitrios Kolovos odchází z Panathinaikosu a letos si vyzkouší moldavskou ligu - ofenzivně laděného řeckého fotbalistu si na hostování vypůjčil Sheriff Tiraspol. (transfermarkt.de)
11.08.2020 Sheriff Tiraspol si vypůjčil Kapiče
Rifet Kapić stráví nadcházející ročník v Moldavsku. Rodák z bosenského Cazinu vyměnil Paderborn za Sheriff Tiraspol, součástí hostování je také opce. (kicker.de)
11.03.2020 Moldavsko bude hrát doma bez diváků
Na šíření koronaviru reaguje také moldavský svaz. V zemi byly zakázány masové akce a týká se to i reprezentace, ta koncem měsíce hostí Rusko a Andorru a na tribuny nebudou vpuštěni fanoušci. (sport-express.ru)
16.07.2018 Damaşcan oficiálně posilou Turína
Turín se může od nové sezóny spoléhat na Vitalieho Damaşcana. Moldavský reprezentant zamířil ke Granata již v lednu, uplynulé měsíce však ještě formou hostování strávil v Sheriffu Tiraspol. (transfermarketweb.com)
08.02.2018 Özbiliz se vydal do Moldavska
Křídelník Beşiktaşe Aras Özbiliz se na jaře nebude pokoušet prorazit do nabitého kádru tureckého celku a vydal se raději na hostování do Šeriffu Tiraspol. (fanatik.com.tr)
19.11.2017 Sheriff slaví šestnáctý mistrovský titul
Sheriff Tiraspol vyhrál 2:0 na půdě Milsami a znovu se stal moldavským mistrem, pro soupeře Zlína v základní skupině Evropské ligy se jedná o šestnáctý titul historie. (sport-express.ru)
28.10.2017 Šeriff poprvé ztratil body na svém hřišti
Fotbalisté Šeriffu Tiraspol remizovali v 15. kole nejvyšší moldavské ligy na domácím hřišti se Sfintulem 1:1. Jeden ze soupeřů Zlína v základní skupině Evropské ligy sice dlouho vedl, když se trefil Mugoša, ale hosté dokázali dvě minuty před koncem vyrovnat zásluhou Suvorova. Šeriff ztratil body teprve potřetí v ligové sezoně a poprvé doma, přesto zůstal na prvním místě. Sestava Tiraspolu: Jurič - Cristiano, Racu, Kulušič, Sušič - Anton, Oancea (84. Balima), Kendyš (68. Djou), Badibanga, Silva - Mugoša (80. Damascan). (ČTK)
17.06.2017 Crvena Zvezda získala Ricardinha
Ricardinho si vyzkouší srbskou ligu. Nyní již bývalý útočník Sheriffu Tiraspol se po skončení smlouvy vydal do Crvene Zvezdy, se kterou podepsal dvouletý pracovní dokument s opcí na další sezónu. (transfermarkt.de)
31.05.2017 Sheriff vybojoval patnáctý moldavský titul
Fotbalisté Šeriffu Tiraspol vyhráli popatnácté moldavskou ligu. Obhájce titulu porazil ve zlatém zápase Dacii Kišiněv 3:0 na penalty poté, co v normální hrací době skončil úterní duel nerozhodně 1:1. Oba týmy předtím nasbíraly ve 30 kolech soutěže shodně bodů. O titul a účast v druhém předkole Ligy mistrů se proto utkaly v dodatečném zápase. Šerif, který vznikl před 20 lety, získal double, neboť tým vedený italským koučem Robertem Bordinem již dříve ovládl také domácí pohár. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
31.07.
FC Floreşti - Sheriff Tiraspol
1:3
31.07.
Dinamo-Auto Tiraspol - CSF Bălți
1:4
01.08.
Zimbru Kišiněv - Milsami Orhei
0:2
01.08.
Petroclub Hîn. - Sfîntul G.
5:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
07.08.?
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
info
07.08.?
Milsami Orhei - FC Floreşti
info
07.08.?
Sfîntul G. - Zimbru Kišiněv
info
07.08.?
CSF Bălți - Petrocub Hîncești
info
Všechny zápasy