Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2020/2021

18.10.2020 16:00 CET
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Rupensia Lusitanos Larochette - poslední zápasy
18.09.2016Coupe de Luxembourg32F
Rupensia L. - US Feulen
2:4
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
Rupensia L. - BW Itzig
2:5
18.09.201632F
Rupensia Lusitanos Larochette - US Feulen
2:4
22.09.201932F
Rupensia Lusitanos Larochette - Blo Weiss Itzig
2:5
Jeunesse Canach - poslední zápasy
14.05.2017Division Nationale 25. kolo
Jeunesse Esch - J. Canach
2:2
21.05.2017Division Nationale 26. kolo
J. Canach - F91 Dudelange
0:2
25.05.2017Baráž o Division Nationale 
J. Canach - US Hostert
2:3p
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
Kopstal 33 - J. Canach
0:5
29.10.2017Coupe de Luxembourg16F
BB Muhlenbach - J. Canach
3:2
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
YB Diekirch - J. Canach
2:4
28.10.2018Coupe de Luxembourg16F
J. Canach - Atert Bissen
0:2
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
M. Lintgen - J. Canach
0:6
10.11.2019Coupe de Luxembourg16F
J. Canach - Etzella E.
2:0
08.12.2019Coupe de LuxembourgOF
Hesperange - J. Canach
5:0
22.11.201516F
Jeunesse Canach - Jeunesse Esch
1:4e
18.09.201632F
Syra Mensdorf - Jeunesse Canach
0:3
29.10.201616F
CS Grevenmacher - Jeunesse Canach
3:1e
24.09.201732F
Kopstal 33 - Jeunesse Canach
0:5
29.10.201716F
Blue Boys Muhlenbach - Jeunesse Canach
3:2
23.09.201832F
Young Boys Diekirch - Jeunesse Canach
2:4
28.10.201816F
Jeunesse Canach - Atert Bissen
0:2
22.09.201932F
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
0:6
10.11.201916F
Jeunesse Canach - Etzella Ettelbrück
2:0
08.12.2019OF
Swift Hesperange - Jeunesse Canach
5:0
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05.2019 Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.10.
Swift Hesperange - Blo Weiss Itzig
4:0
17.10.
P./Rédange - Fola Esch
0:4
17.10.
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
2:4
17.10.
Jeunesse Gilsdorf - Etzella E.
1:2
17.10.
FC Cebra 01 - UNA Strassen
2:3
17.10.
FC Ehlerange - Berdenia Berbourg
4:3
17.10.
US Feulen - US Hostert
0:1
17.10.
Young Boys Diekirch - US Mondorf
0:6
18.10.
Daring Echternach - Mertert/W.
1:3
18.10.
FC Erpeldange 72 - Schifflange
1:3
18.10.
SC Steinfort - J. Junglinster
1:3
18.10.
Rupensia L. - Jeunesse Canach
0:4
18.10.
L. Porto - Victoria Rosport
2:5
18.10.
CS Grevenmacher - UN Käerjéng 97
2:3
18.10.
FC Kehlen - Progrès Niedercorn
0:2
18.10.
Racing Troisvierges - Racing FC
0:11
18.10.
FC Lorentzweiler - Marisca Mersch
2:0
18.10.
Syra Mensdorf - FC Mamer
1:0
18.10.
FC Munsbach - Alisontia Steinsel
2:4
18.10.
Union 05 Kayl-Tétange - YB Weiler
3:4
18.10.
CS Sanem - SC Bettembourg
2:0
18.10.
Jeunesse Schieren - T. Pétange
1:2
18.10.
Jeunesse Esch - FC Noertzange
6:0
18.10.
Schengen - FC Differdange 03
1:5
18.10.
Sporting Mertzig - F91 Dudelange
0:5
18.10.
Wilwer. - US Rumelange
0:10
18.10.
Avenir Beggen - FC Mondercange
3:2e
18.10.
FF Norden 02 - Hamm Benfica
1:2
18.10.
AS Wincrange - FC Rodange 91
0:2
18.10.
CS Oberkorn - US Esch
2:1p
18.10.
Green Boys H/T - FC Wiltz
0:8
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.11.?
Red-Black-Egalité - BW Medernach
info
Všechny zápasy