Česko - Divize C 2018/2019 - výsledky, rozlosování

11.08.201810:15
Sokol Kratonohy - Jiskra Mšeno
neh.
11.08.201810:15
Horky nad Jizerou - FK Čáslav
0:1p
11.08.201810:30
FK Velké Hamry - FK Pardubice B
4:1
11.08.201817:00
SK Český Brod - MFK Trutnov
5:1
11.08.201817:00
FK Náchod - SK Vysoké Mýto
0:1p
11.08.201817:00
Spartak Slatiňany - SK Benátky nad Jizerou
0:1p
12.08.201817:00
Dvůr Králové nad Labem - FK Kolín
0:1
12.08.201817:00
FK Pěnčín-Turnov - FK Přepeře
1:2p
18.08.201810:30
FK Přepeře - FK Velké Hamry
0:3
18.08.201817:00
SK Vysoké Mýto - Sokol Kratonohy
neh.
18.08.201817:00
MFK Trutnov - FK Náchod
3:0
19.08.201815:00
FK Pardubice B - SK Český Brod
1:0
19.08.201817:00
Dvůr Králové nad Labem - Horky nad Jizerou
1:0
19.08.201817:00
FK Kolín - Jiskra Mšeno
1:4
19.08.201817:00
SK Benátky nad Jizerou - FK Pěnčín-Turnov
5:1
19.08.201817:00
FK Čáslav - Spartak Slatiňany
4:3p
25.08.201810:15
Jiskra Mšeno - SK Vysoké Mýto
2:1
25.08.201810:15
Sokol Kratonohy - MFK Trutnov
neh.
25.08.201810:30
FK Velké Hamry - SK Benátky nad Jizerou
2:1p
25.08.201817:00
SK Český Brod - FK Přepeře
0:2
25.08.201817:00
Horky nad Jizerou - FK Kolín
1:2p
25.08.201817:00
Spartak Slatiňany - Dvůr Králové nad Labem
3:2
25.08.201817:00
FK Náchod - FK Pardubice B
1:0
26.08.201817:00
FK Pěnčín-Turnov - FK Čáslav
0:1
01.09.201810:30
FK Přepeře - FK Náchod
3:0
01.09.201817:00
FK Pardubice B - Sokol Kratonohy
neh.
01.09.201817:00
Horky nad Jizerou - Spartak Slatiňany
4:2
01.09.201817:00
MFK Trutnov - Jiskra Mšeno
3:2p
02.09.201817:00
Dvůr Králové nad Labem - FK Pěnčín-Turnov
1:2p
02.09.201817:00
SK Benátky nad Jizerou - SK Český Brod
3:0
02.09.201817:00
FK Kolín - SK Vysoké Mýto
3:2p
02.09.201817:00
FK Čáslav - FK Velké Hamry
2:0
08.09.201810:15
Jiskra Mšeno - FK Pardubice B
0:1
08.09.201810:30
FK Velké Hamry - Dvůr Králové nad Labem
4:2
08.09.201817:00
SK Český Brod - FK Čáslav
1:2p
08.09.201817:00
Spartak Slatiňany - FK Kolín
0:1
08.09.201817:00
FK Náchod - SK Benátky nad Jizerou
2:1
08.09.201817:00
SK Vysoké Mýto - MFK Trutnov
5:2
09.09.201817:00
Sokol Kratonohy - FK Přepeře
neh.
09.09.201817:00
FK Pěnčín-Turnov - Horky nad Jizerou
2:4
15.09.201810:15
FK Pardubice B - SK Vysoké Mýto
1:0p
15.09.201810:30
FK Přepeře - Jiskra Mšeno
3:2
15.09.201816:30
Spartak Slatiňany - FK Pěnčín-Turnov
3:0
15.09.201816:30
Horky nad Jizerou - FK Velké Hamry
2:1p
16.09.201816:30
Dvůr Králové nad Labem - SK Český Brod
2:1
16.09.201816:30
FK Kolín - MFK Trutnov
1:2
16.09.201816:30
SK Benátky nad Jizerou - Sokol Kratonohy
neh.
16.09.201816:30
FK Čáslav - FK Náchod
6:0
22.09.201810:15
Jiskra Mšeno - SK Benátky nad Jizerou
2:3
22.09.201810:15
Sokol Kratonohy - FK Čáslav
neh.
22.09.201810:30
FK Velké Hamry - Spartak Slatiňany
3:2p
22.09.201816:30
SK Český Brod - Horky nad Jizerou
4:1
22.09.201816:30
FK Náchod - Dvůr Králové nad Labem
2:1p
22.09.201816:30
MFK Trutnov - FK Pardubice B
0:2
22.09.201816:30
SK Vysoké Mýto - FK Přepeře
2:1p
23.09.201816:30
FK Pěnčín-Turnov - FK Kolín
1:0
28.09.201816:30
SK Český Brod - Spartak Slatiňany
4:0
29.09.201810:30
FK Přepeře - MFK Trutnov
1:2p
29.09.201816:00
Horky nad Jizerou - FK Náchod
3:0
30.09.201816:00
Dvůr Králové nad Labem - Sokol Kratonohy
neh.
30.09.201816:00
SK Benátky nad Jizerou - SK Vysoké Mýto
0:1
30.09.201816:00
FK Kolín - FK Pardubice B
2:1p
30.09.201816:00
FK Čáslav - Jiskra Mšeno
1:2
30.09.201816:00
FK Pěnčín-Turnov - FK Velké Hamry
0:1p
06.10.201810:15
Jiskra Mšeno - Dvůr Králové nad Labem
1:0
06.10.201810:15
Sokol Kratonohy - Horky nad Jizerou
neh.
06.10.201815:30
FK Pardubice B - FK Přepeře
4:1
06.10.201816:00
SK Český Brod - FK Pěnčín-Turnov
2:0
06.10.201816:00
FK Náchod - Spartak Slatiňany
4:1
06.10.201816:00
MFK Trutnov - SK Benátky nad Jizerou
0:1
06.10.201816:00
SK Vysoké Mýto - FK Čáslav
1:2p
06.10.201816:00
FK Velké Hamry - FK Kolín
1:0
13.10.201810:15
Sokol Kratonohy - Spartak Slatiňany
neh.
13.10.201815:30
FK Velké Hamry - SK Český Brod
0:1p
13.10.201815:30
Horky nad Jizerou - Jiskra Mšeno
1:0
14.10.201815:30
FK Čáslav - MFK Trutnov
2:1p
14.10.201815:30
FK Pěnčín-Turnov - FK Náchod
1:0
14.10.201815:30
Dvůr Králové nad Labem - SK Vysoké Mýto
1:0
14.10.201815:30
FK Kolín - FK Přepeře
1:3
14.10.201815:30
SK Benátky nad Jizerou - FK Pardubice B
0:2
20.10.201810:15
Jiskra Mšeno - Spartak Slatiňany
7:1
20.10.201810:15
Sokol Kratonohy - FK Pěnčín-Turnov
neh.
20.10.201810:30
FK Přepeře - SK Benátky nad Jizerou
1:2
20.10.201815:00
FK Pardubice B - FK Čáslav
2:1p
20.10.201815:30
SK Český Brod - FK Kolín
0:1
20.10.201815:30
FK Náchod - FK Velké Hamry
1:2
20.10.201815:30
MFK Trutnov - Dvůr Králové nad Labem
2:3p
20.10.201815:30
SK Vysoké Mýto - Horky nad Jizerou
2:0
27.10.201810:30
FK Velké Hamry - Sokol Kratonohy
neh.
27.10.201814:30
SK Český Brod - FK Náchod
5:1
27.10.201814:30
Horky nad Jizerou - MFK Trutnov
3:2
27.10.201814:30
Spartak Slatiňany - SK Vysoké Mýto
3:0
27.10.201814:30
FK Čáslav - FK Přepeře
5:1
28.10.201814:30
FK Kolín - SK Benátky nad Jizerou
4:3p
28.10.201814:30
Dvůr Králové nad Labem - FK Pardubice B
1:0
28.10.201814:30
FK Pěnčín-Turnov - Jiskra Mšeno
0:4
03.11.201810:15
Jiskra Mšeno - FK Velké Hamry
3:1
03.11.201810:15
Sokol Kratonohy - SK Český Brod
neh.
03.11.201810:30
FK Přepeře - Dvůr Králové nad Labem
3:1
03.11.201814:00
FK Náchod - FK Kolín
2:0
03.11.201814:00
MFK Trutnov - Spartak Slatiňany
3:2
03.11.201814:00
SK Vysoké Mýto - FK Pěnčín-Turnov
5:0
04.11.201810:15
FK Pardubice B - Horky nad Jizerou
1:2p
04.11.201814:00
SK Benátky nad Jizerou - FK Čáslav
3:2
10.11.201810:15
FK Pěnčín-Turnov - MFK Trutnov
1:4
10.11.201810:30
FK Velké Hamry - SK Vysoké Mýto
2:3
10.11.201814:00
SK Český Brod - Jiskra Mšeno
1:2
10.11.201814:00
Horky nad Jizerou - FK Přepeře
0:2
10.11.201814:00
FK Náchod - Sokol Kratonohy
neh.
10.11.201814:00
Spartak Slatiňany - FK Pardubice B
2:0
11.11.201814:00
FK Kolín - FK Čáslav
0:1p
11.11.201814:00
Dvůr Králové nad Labem - SK Benátky nad Jizerou
2:0
17.11.201810:15
Jiskra Mšeno - FK Náchod
7:0
17.11.201810:15
Sokol Kratonohy - FK Kolín
neh.
17.11.201810:15
FK Pardubice B - FK Pěnčín-Turnov
4:0
17.11.201810:30
FK Přepeře - Spartak Slatiňany
5:0
17.11.201811:00
MFK Trutnov - FK Velké Hamry
5:2
17.11.201813:30
SK Vysoké Mýto - SK Český Brod
1:2p
18.11.201813:30
SK Benátky nad Jizerou - Horky nad Jizerou
1:0
18.11.201813:30
FK Čáslav - Dvůr Králové nad Labem
2:1
09.03.201910:15
FK Kolín - Dvůr Králové nad Labem
0:1p
09.03.201910:30
FK Přepeře - FK Pěnčín-Turnov
3:0
09.03.201914:30
FK Čáslav - Horky nad Jizerou
3:2p
09.03.201914:30
SK Vysoké Mýto - FK Náchod
0:2
09.03.201914:30
MFK Trutnov - SK Český Brod
2:0
09.03.201914:30
FK Pardubice B - FK Velké Hamry
5:1
10.03.2019?
Jiskra Mšeno - Sokol Kratonohy
neh.
10.03.201914:30
SK Benátky nad Jizerou - Spartak Slatiňany
2:1
16.03.201910:30
FK Pěnčín-Turnov - SK Benátky nad Jizerou
1:0
16.03.201914:00
Jiskra Mšeno - FK Kolín
2:3p
16.03.201915:00
FK Náchod - MFK Trutnov
2:3
16.03.201915:00
Spartak Slatiňany - FK Čáslav
2:0
16.03.201915:00
SK Český Brod - FK Pardubice B
0:1p
16.03.201915:00
Sokol Kratonohy - SK Vysoké Mýto
neh.
23.03.201910:15
FK Kolín - Horky nad Jizerou
2:1p
23.03.201910:15
FK Pardubice B - FK Náchod
4:3
23.03.201910:30
FK Přepeře - SK Český Brod
3:0
23.03.201915:00
MFK Trutnov - Sokol Kratonohy
neh.
23.03.201915:00
SK Vysoké Mýto - Jiskra Mšeno
2:4
24.03.201915:00
FK Čáslav - FK Pěnčín-Turnov
4:3p
24.03.201915:00
SK Benátky nad Jizerou - FK Velké Hamry
3:2
24.03.201915:00
Dvůr Králové nad Labem - Spartak Slatiňany
1:2
30.03.201910:15
Jiskra Mšeno - MFK Trutnov
3:2
30.03.201910:30
FK Pěnčín-Turnov - Dvůr Králové nad Labem
1:2
30.03.201910:30
FK Velké Hamry - FK Čáslav
3:2
30.03.201916:30
Spartak Slatiňany - Horky nad Jizerou
2:1
30.03.201916:30
SK Český Brod - SK Benátky nad Jizerou
2:0
30.03.201916:30
FK Náchod - FK Přepeře
3:1
30.03.201916:30
Sokol Kratonohy - FK Pardubice B
neh.
30.03.201916:30
SK Vysoké Mýto - FK Kolín
2:1p
06.04.201910:15
FK Kolín - Spartak Slatiňany
1:0
06.04.201910:15
FK Pardubice B - Jiskra Mšeno
0:2
06.04.201916:30
MFK Trutnov - SK Vysoké Mýto
2:1p
06.04.201916:30
Horky nad Jizerou - FK Pěnčín-Turnov
2:1
06.04.201916:30
FK Přepeře - Sokol Kratonohy
neh.
07.04.201916:30
FK Čáslav - SK Český Brod
1:0
07.04.201916:30
SK Benátky nad Jizerou - FK Náchod
3:0
07.04.201916:30
Dvůr Králové nad Labem - FK Velké Hamry
5:1
13.04.201910:15
Jiskra Mšeno - FK Přepeře
3:0
13.04.201910:15
Sokol Kratonohy - SK Benátky nad Jizerou
neh.
13.04.201910:15
SK Vysoké Mýto - FK Pardubice B
1:3
13.04.201910:30
FK Velké Hamry - Horky nad Jizerou
1:0
13.04.201910:30
FK Pěnčín-Turnov - Spartak Slatiňany
0:3
13.04.201917:00
SK Český Brod - Dvůr Králové nad Labem
1:0
13.04.201917:00
FK Náchod - FK Čáslav
2:1p
19.04.201917:00
Horky nad Jizerou - SK Český Brod
3:1
20.04.201910:15
FK Kolín - FK Pěnčín-Turnov
6:0
20.04.201910:30
FK Přepeře - SK Vysoké Mýto
3:1
20.04.201915:30
FK Pardubice B - MFK Trutnov
6:0
20.04.201917:00
Spartak Slatiňany - FK Velké Hamry
2:3
21.04.201917:00
FK Čáslav - Sokol Kratonohy
neh.
21.04.201917:00
SK Benátky nad Jizerou - Jiskra Mšeno
1:3
21.04.201917:00
Dvůr Králové nad Labem - FK Náchod
4:1
23.04.201917:30
MFK Trutnov - FK Kolín
1:2
27.04.201910:15
Jiskra Mšeno - FK Čáslav
4:0
27.04.201910:30
FK Velké Hamry - FK Pěnčín-Turnov
4:3
27.04.201915:00
FK Pardubice B - FK Kolín
2:1
27.04.201917:00
Spartak Slatiňany - SK Český Brod
0:1
27.04.201917:00
FK Náchod - Horky nad Jizerou
2:1p
27.04.201917:00
Sokol Kratonohy - Dvůr Králové nad Labem
neh.
27.04.201917:00
SK Vysoké Mýto - SK Benátky nad Jizerou
2:1
27.04.201917:00
MFK Trutnov - FK Přepeře
2:3p
01.05.201910:30
FK Velké Hamry - FK Přepeře
0:1
01.05.201917:00
Horky nad Jizerou - Dvůr Králové nad Labem
0:1
04.05.201910:15
FK Kolín - FK Velké Hamry
5:2
04.05.201910:30
FK Pěnčín-Turnov - SK Český Brod
1:3
04.05.201910:30
FK Přepeře - FK Pardubice B
1:2
04.05.201917:00
Horky nad Jizerou - Sokol Kratonohy
neh.
04.05.201917:00
Spartak Slatiňany - FK Náchod
4:0
05.05.201917:00
FK Čáslav - SK Vysoké Mýto
0:3
05.05.201917:00
SK Benátky nad Jizerou - MFK Trutnov
1:0
05.05.201917:00
Dvůr Králové nad Labem - Jiskra Mšeno
0:1p
11.05.201910:15
Jiskra Mšeno - Horky nad Jizerou
5:1
11.05.201910:15
FK Pardubice B - SK Benátky nad Jizerou
2:0
11.05.201910:30
FK Přepeře - FK Kolín
1:0
11.05.201917:00
Spartak Slatiňany - Sokol Kratonohy
neh.
11.05.201917:00
SK Český Brod - FK Velké Hamry
3:2
11.05.201917:00
FK Náchod - FK Pěnčín-Turnov
2:4
11.05.201917:00
SK Vysoké Mýto - Dvůr Králové nad Labem
1:2
11.05.201917:00
MFK Trutnov - FK Čáslav
1:0p
18.05.201910:15
FK Kolín - SK Český Brod
0:1
18.05.201910:30
FK Velké Hamry - FK Náchod
2:1
18.05.201913:30
Horky nad Jizerou - SK Vysoké Mýto
3:4
18.05.201917:00
FK Pěnčín-Turnov - Sokol Kratonohy
neh.
18.05.201917:00
Spartak Slatiňany - Jiskra Mšeno
1:0
19.05.201917:00
FK Čáslav - FK Pardubice B
2:0
19.05.201917:00
SK Benátky nad Jizerou - FK Přepeře
2:1
19.05.201917:00
Dvůr Králové nad Labem - MFK Trutnov
1:2p
25.05.201910:15
Jiskra Mšeno - FK Pěnčín-Turnov
6:0
25.05.201910:30
FK Přepeře - FK Čáslav
5:1
25.05.201917:00
Sokol Kratonohy - FK Velké Hamry
neh.
25.05.201917:00
FK Náchod - SK Český Brod
1:0p
25.05.201917:00
MFK Trutnov - Horky nad Jizerou
6:3
26.05.201915:30
FK Pardubice B - Dvůr Králové nad Labem
2:3
26.05.201917:00
SK Benátky nad Jizerou - FK Kolín
1:2
29.05.201917:00
SK Vysoké Mýto - Spartak Slatiňany
0:2
29.05.201918:00
Dvůr Králové nad Labem - FK Čáslav
0:1p
01.06.201910:15
FK Kolín - FK Náchod
3:2p
01.06.201910:30
FK Pěnčín-Turnov - SK Vysoké Mýto
3:1
01.06.201910:30
FK Velké Hamry - Jiskra Mšeno
0:5
01.06.201917:00
SK Český Brod - Sokol Kratonohy
neh.
01.06.201917:00
Horky nad Jizerou - FK Pardubice B
3:0
01.06.201917:00
Spartak Slatiňany - MFK Trutnov
1:2
02.06.201917:00
FK Čáslav - SK Benátky nad Jizerou
3:1
02.06.201917:00
Dvůr Králové nad Labem - FK Přepeře
3:2p
05.06.201917:30
FK Náchod - Jiskra Mšeno
4:2
07.06.201918:00
FK Čáslav - FK Kolín
1:4
08.06.201910:15
Jiskra Mšeno - SK Český Brod
2:0
08.06.201910:15
FK Pardubice B - Spartak Slatiňany
1:2
08.06.201910:30
FK Přepeře - Horky nad Jizerou
8:1
08.06.201917:00
Sokol Kratonohy - FK Náchod
neh.
08.06.201917:00
SK Vysoké Mýto - FK Velké Hamry
2:1
08.06.201917:00
MFK Trutnov - FK Pěnčín-Turnov
4:3
09.06.201917:00
SK Benátky nad Jizerou - Dvůr Králové nad Labem
4:0
12.06.201917:30
FK Pěnčín-Turnov - FK Pardubice B
2:3
12.06.201917:30
FK Velké Hamry - MFK Trutnov
3:0
12.06.201918:00
Spartak Slatiňany - FK Přepeře
3:4
15.06.201913:30
Horky nad Jizerou - SK Benátky nad Jizerou
0:1
15.06.201917:00
SK Český Brod - SK Vysoké Mýto
3:2p
15.06.201917:00
FK Kolín - Sokol Kratonohy
neh.
16.01. Jablonec - Mšeno 8:0
PŘÁTELSKY:
FK Jablonec - Mšeno 8:0 (4:0).
Branky:
20. a 33. Chramosta, 65. a 67. Doležal, 15. Acosta, 37. Ikaunieks, 50. Hübschman, 54. Holeš.
Sestava Jablonce:
I. poločas:
Hrubý - Janković, Kubista, Břečka, Sobol - Acosta, Považanec, Fábry, Jovović - Chramosta, Ikaunieks.
II. poločas: Hrubý - Holeš, Kubista, Štěpánek, Sobol - Pleštil, Dominik Breda, Hübschman, Kratochvíl, David Breda - Doležal. Trenér: Rada. (ČTK)
12.03.2017 Papoušek zaznamenal bleskový hattrick
Bývalý prvoligový hráč Petr Papoušek, který v červenci letošního roku oslaví čtyřicetiny, byl hlavní postavou jarní premiéry českých divizí. Záložník Turnova v dnešním utkání 16. kola na hřišti Přední Kopaniny totiž nastřílel mezi 83. a 89. minutou tři góly, a zajistil tak svému celku vítězství 4:1. První z jeho tref byla z penalty. (ČTK)
12.11.2016 Ústí nad Orlicí vítězem podzimní části divize C
Fotbalisté Ústí nad Orlicí v dnešním utkání 14. kola divize C porazili třetí Čáslav 2:0 a zajistili si prvenství v podzimní části soutěže. Svěřenci trenéra Vladimíra Chudého vedou před letošní derniérou tabulku již o šest bodů, neboť druhé Vysoké Mýto prohrálo 0:3 v Ostré. (ČTK)
14.06.2015 Divize znají jména všech sestupujících
Známa už jsou také jména všech patnácti sestupujících, jedenácti z českých divizí a čtyř z moravských. Ze skupiny A sestupují čtyři nejhorší týmy: Zličín, Mariánské Lázně, Cheb a Sušice. Podobně i skupinu C opouští kvarteto Náchod, Pardubice B, Česká Třebová a Týniště nad Orlicí. Ze skupiny B odejdou do krajských přeborů jen tři týmy: Krupka, LoKo Chomutov a Žatec. Třináctá Litol totiž nasbírala 39 bodů, tedy víc než obdobně umístěné celky Zličína a Náchoda. Po dvou mužstvech sestupuje z moravských divizí: ze skupiny D Napajedla s Mutěnicemi, ze skupiny E Velké Karlovice a Určice. Napajedla hrála v divizi nepřetržitě 17 let. (ČTK)
31.05.2015 Dobrovice postupují do České fotbalové ligy
Tým FK Dobrovice je po Velkém Meziříčí a Tachovu dalším postupujícím z divizí do třetí nejvyšší soutěže. Svěřenci trenéra Petra Hejna mají v čele skupiny C dvě kola před koncem osmibodový náskok před druhými Benátkami nad Jizerou, jež v dnešním utkání 28. kola uhrály doma se čtvrtými Živanicemi pouze bezbrankovou remízu a na penalty podlehly 2:4. V Dobrovici, tříapůltisícovém městečku poblíž Mladé Boleslavi, se bude hrát ČFL vůbec poprvé. (ČTK)
24.08.2014 Exligista Papoušek se blýskl hattrickem
Sedmatřicetiletý turnovský záložník Petr Papoušek se stal ústřední postavou dnešního programu 3. kola fotbalových divizí. Hráč, který má na kontě 311 odehraných zápasů a 36 gólů v nejvyšší soutěži, dosáhl v utkání s Dvorem Králové hattricku a měl tak lví podíl na vysokém vítězství 5:2. (ČTK)
17.08.2014 V Benátkách nad Jizerou se opět hrála divize
Po dlouhých 71 letech se dnes hrála v Benátkách nad Jizerou fotbalová divize a přivítalo ji 748 diváků, kteří byli zvědavi na okresní derby s Dobrovicí. Utkání 2. kola skupiny C skončilo po 90 minutách bezbrankovou remízou, v penaltovém rozstřelu zvítězili domácí 4:3. Na kontě tak mají Benátečtí čtyři body, protože i před týdnem v premiéře sezony vyhráli na penalty v Turnově. (ČTK)
28.04.2013 Jirny vyhrály divizi C
Viktorie Jirny si už sedm kol před koncem zajistila prvenství v divizi C. Svěřenci trenéra Josefa Jíchy dnes v 23. kole vyhráli 2:1 na půdě pardubického B-týmu a vedou o 22 bodů před druhou Kutnou Horou. Znovu tak přijde na řadu otázka, zda Jirny akceptují postup do ČFL, či nikoliv. V předchozích pěti ročnících této možnosti ani jednou nevyužily.
24.02.2013 Řepka míří do Dobrovic
Tomnáš Řepka by měl jarní část sezóny odehrát za Dobrovice. Manažer klubu hrajícího Divizi C David Čáslava prozradil, že je se zkušeným obráncem předběžně dohodnutý.
17.11.2012 Jirny na podzim bez ztráty bodu
Historický rekord na úrovni tuzemských republikových soutěží završila dnes Viktoria Jirny. V dnešním utkání 15. kola divize C zdolala 2:0 Novou Paku, a tak má z podzimní části plný počet 45 bodů. Svěřenci trenéra Josefa Jíchy vedou aktuálně tabulku s náskokem patnácti bodů před druhým Mšenem.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.10.
FK Kolín - MFK Trutnov
6:0
12.10.
FK Velké Hamry - Kutná Hora
4:0
12.10.
Sokol Libiš - SK Poříčany
5:0
12.10.
FK Letohrad - Horky nad Jizerou
1:2
13.10.
FK Čáslav - Polaban Nymburk
1:2p
13.10.
Benátky nad Jizerou - FK Náchod
2:1p
13.10.
Dvůr Králové - SS Ostrá
2:1p
13.10.
FC Hlinsko - SK Vysoké Mýto
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
20.10.?
Horky nad Jizerou - FK Čáslav
info
20.10.?
FK Náchod - Dvůr Králové
info
20.10.?
Sparta Kutná Hora - FC Hlinsko
info
20.10.?
SS Ostrá - FK Kolín
info
20.10.?
SK Vysoké Mýto - Sokol Libiš
info
20.10.?
SK Poříčany - Benátky n/J
info
20.10.?
Polaban Nymburk - FK Velké Hamry
info
20.10.?
MFK Trutnov - FK Letohrad
info
Všechny zápasy