14.08.2022 17:00 CET
2. kolo

Sokol Brozany   -   Chlumec nad Cidlinou

0 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.95 - 3.70 - 2.73
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
06.10.2019ČFL B 9. kolo
FK Chlumec - Sokol Brozany
5:1
03.05.2020ČFL B 24. kolo
Sokol Brozany - FK Chlumec
neh.
27.03.2021ČFL B 9. kolo
FK Chlumec - Sokol Brozany
neh.
16.05.2021ČFL B 24. kolo
Sokol Brozany - FK Chlumec
neh.
22.08.2021ČFL B 4. kolo
Sokol Brozany - FK Chlumec
1:3
03.04.2022ČFL B 19. kolo
FK Chlumec - Sokol Brozany
2:1
06.10.2019 9. kolo
Chlumec nad Cidlinou - Sokol Brozany
5:1
03.05.2020 24. kolo
Sokol Brozany - Chlumec nad Cidlinou
neh.
27.03.2021 9. kolo
Chlumec nad Cidlinou - Sokol Brozany
neh.
16.05.2021 24. kolo
Sokol Brozany - Chlumec nad Cidlinou
neh.
22.08.2021 4. kolo
Sokol Brozany - Chlumec nad Cidlinou
1:3
03.04.2022 19. kolo
Chlumec nad Cidlinou - Sokol Brozany
2:1
Sokol Brozany - poslední zápasy
01.05.2022ČFL B 23. kolo
Bohemians B - Brozany
3:0
08.05.2022ČFL B 24. kolo
Brozany - Jablonec B
0:0
11.05.2022ČFL B 22. kolo
Sokol Brozany - Liberec B
2:1
15.05.2022ČFL B 25. kolo
Ml. Boles. B - Brozany
1:1
22.05.2022ČFL B 26. kolo
Brozany - FK Teplice B
2:1
29.05.2022ČFL B 27. kolo
Brozany - FK Zbuzany
2:2
01.06.2022ČFL B 30. kolo
SK Zápy - Sokol Brozany
1:1
04.06.2022ČFL B 28. kolo
Dukla Praha B - Brozany
1:1
11.06.2022ČFL B 29. kolo
Sokol Brozany - Živanice
1:3
07.08.2022ČFL B 1. kolo
FK Teplice B - Brozany
1:2
01.05.2022 23. kolo
Bohemians 1905 B - Sokol Brozany
3:0
08.05.2022 24. kolo
Sokol Brozany - FK Jablonec B
0:0
11.05.2022 22. kolo
Sokol Brozany - Slovan Liberec B
2:1
15.05.2022 25. kolo
FK Mladá Boleslav B - Sokol Brozany
1:1
22.05.2022 26. kolo
Sokol Brozany - FK Teplice B
2:1
29.05.2022 27. kolo
Sokol Brozany - FK Zbuzany
2:2
01.06.2022 30. kolo
SK Zápy - Sokol Brozany
1:1
04.06.2022 28. kolo
Dukla Praha B - Sokol Brozany
1:1
11.06.2022 29. kolo
Sokol Brozany - Sokol Živanice
1:3
07.08.2022 1. kolo
FK Teplice B - Sokol Brozany
1:2
Chlumec nad Cidlinou - poslední zápasy
24.04.2022ČFL B 22. kolo
SK Zápy - FK Chlumec
2:0
01.05.2022ČFL B 23. kolo
FK Chlumec - Pardubice B
2:0
07.05.2022ČFL B 24. kolo
FK Přepeře - FK Chlumec
2:4
15.05.2022ČFL B 25. kolo
FK Chlumec - Hradec Kr. B
3:1
21.05.2022ČFL B 26. kolo
FK Zbuzany - FK Chlumec
3:0
28.05.2022ČFL B 27. kolo
Ústí n. O. - FK Chlumec
1:3
05.06.2022ČFL B 28. kolo
FK Chlumec - Velvary
1:3
08.06.2022ČFL B 30. kolo
FK Chlumec - Bohemians B
1:0
12.06.2022ČFL B 29. kolo
Liberec B - FK Chlumec
1:4
07.08.2022ČFL B 1. kolo
FK Chlumec - Most-Souš
1:0
24.04.2022 22. kolo
SK Zápy - Chlumec nad Cidlinou
2:0
01.05.2022 23. kolo
Chlumec nad Cidlinou - FK Pardubice B
2:0
07.05.2022 24. kolo
FK Přepeře - Chlumec nad Cidlinou
2:4
15.05.2022 25. kolo
Chlumec nad Cidlinou - FC Hradec Králové B
3:1
21.05.2022 26. kolo
FK Zbuzany - Chlumec nad Cidlinou
3:0
28.05.2022 27. kolo
Jiskra Ústí nad Orlicí - Chlumec nad Cidlinou
1:3
05.06.2022 28. kolo
Chlumec nad Cidlinou - Slovan Velvary
1:3
08.06.2022 30. kolo
Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905 B
1:0
12.06.2022 29. kolo
Slovan Liberec B - Chlumec nad Cidlinou
1:4
07.08.2022 1. kolo
Chlumec nad Cidlinou - FK Baník Most - Souš
1:0
ČFL B - tabulky
 TýmZVRPSB
1.SK Sparta Kolín22009:26
2.Viktoria Žižkov22007:06
3.FK Ústí nad Labem21105:24
4.FK Pardubice B21103:14
5.FK Mladá Boleslav B21101:04
6.Slovan Velvary21013:23
7.Sokol Brozany11002:13
8.Chlumec nad Cidlinou11001:03
9.FK Teplice B21012:23
10.SK Zápy20203:32
11.Sokol Živanice20114:51
12.FC Hradec Králové B20110:11
13.FK Přepeře20112:81
14.SK Benešov20021:40
15.FK Jablonec B20020:50
16.FK Baník Most - Souš20020:70
 TýmZVRPSB
1.SK Sparta Kolín11006:03
2.FK Pardubice B11002:03
3.Viktoria Žižkov11001:03
 FK Mladá Boleslav B11001:03
 Chlumec nad Cidlinou11001:03
6.FK Ústí nad Labem10102:21
7.SK Zápy10101:11
8.FC Hradec Králové B10100:01
9.Sokol Živanice20114:51
10.Sokol Brozany00000:00
 FK Baník Most - Souš00000:00
12.FK Teplice B10011:20
13.Slovan Velvary10010:10
14.SK Benešov10011:30
15.FK Jablonec B10010:30
16.FK Přepeře10010:60
 TýmZVRPSB
1.Viktoria Žižkov11006:03
2.FK Ústí nad Labem11003:03
3.Slovan Velvary11003:13
4.SK Sparta Kolín11003:23
5.Sokol Brozany11002:13
6.FK Teplice B11001:03
7.SK Zápy10102:21
 FK Přepeře10102:21
9.FK Pardubice B10101:11
10.FK Mladá Boleslav B10100:01
11.Sokol Živanice00000:00
 Chlumec nad Cidlinou00000:00
13.FC Hradec Králové B10010:10
 SK Benešov10010:10
15.FK Jablonec B10010:20
16.FK Baník Most - Souš20020:70
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
14.09. Pardubice prvním vyřazeným ligistou
2. kolo českého poháru MOL Cupu:
Velvary - FK Pardubice 1:0 (1:0)
Branka:
44. Kott.
Sestava Pardubic: Budinský - Svoboda (46. Chlumecký), Hranáč, Vlček - Kostka (71. Zahradníček), Hlavatý (46. Tischler), Icha, Kurka - Janošek, Akosah-Bempah (46. Sychra) - Černý (46. Červenka). Trenér: Kováč.
14.09. Žižkov - Teplice 1:2 po prodl.
2. kolo českého poháru MOL Cupu:
Viktoria Žižkov - FK Teplice 1:2 po prodl. (1:1, 0:1)
Branky:
49. Batioja - 4. Žák z pen., 101. T. Vachoušek.
Sestava Teplic: Grigar - Chaloupek, Knapík, Hybš (90. Jukl) - Dramé - Kodad (56. Procházka), Mareček, Křišťan (56. Trubač), Shejbal (68. Švanda) - Žák (68. Vachoušek), Fila (100. Gning). Trenér: Jarošík. (ČTK)
01.09. Kadlec míří do Viktorie Žižkov
Další změnu angažmá má před sebou Václav Kadlec. Podle informací serveru "isport.cz" se 30letý útočník kvůli malému hernímu vytížení přesune z Jablonce do třetiligové Viktorie Žižkov. (isport.cz)
25.08.2021 Liberec - Zbuzany 1:2
2. kolo českého poháru MOL Cupu:
Slovan Liberec - Zbuzany 1:2 (0:1)
Branky:
77. Mészáros - 8. a 70. Zákostelský.
Sestava Liberce: Vliegen - Gebre Selassie, Chaluš, Lehoczki, Fukala - Michal (46. Gembický), Havelka - Nečas (60. Faško), Frýdek (46. Rondič), Matoušek (40. Rabušic) - Purzitidis (72. Mészáros). Trenér: Hotfych. (ČTK)
21.06.2021 Chlumec nad Cidlinou převzal Šmarda
Michal Šmarda se dočkal prvního angažmá v roli hlavního trenéra. Bývalý dlouholetý asistent Václava Kotala se ujme třetiligového Chlumce nad Cidlinou. (isport.cz)
01.08.2020 Přepeře - Liberec 2:1
Přípravné utkání v Přepeřích:
Přepeře - Liberec 2:1 (1:1)
Branky:
35. Synek, 73. Kvesič - 8. Rondić.
Sestava Liberce: Nguyen - Koscelník, Černický, Jugas, Mikula - Králíček, Kazda, Barac, Baláž - Gluščević, Rondić. Trenér: Hoftych. (ČTK)
12.03.2020 FAČR přerušila i nižší soutěže
Fotbalová asociace České republiky zastavila do odvolání všechny nižší soutěže, které spadají pod jejich gesci. "Soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů přerušeny," sdělil prostřednictvím sociálních sítí generální sekretář asociace Jan Pauly.
30.07.2019 Přepeře - Liberec 1:6
PŘÁTELSKY:
Přepeře - Liberec 1:6 (1:1).
Branky Liberce:
57. a 64. Musa, 28. Beran, 48. Ju Kang-hjon, 85. Koscelník, 90. Pázler.
Sestava Liberce: Knobloch (46. Vliegen) - Koscelník, Lehoczki, Chaluš, Pešek (46. Ju Kang-hjon) - Malinský (46. Gembický), Beran, Nešický (46. Pázler), Dordič - Alibekov - Kuchta (46. Musa). Trenér: Hoftych. (ČTK)
16.07.2019 Velvary - Bohemians 1905 1:2
PŘÁTELSKY:
Velvary - Bohemians 1905 1:2 (1:1).
Branky:
21. Vopat - 27. Hůlka, 59. Koubek.
Sestava Bohemians: Valeš - Bartek, Hůlka, Šmíd, Podaný - Nečas, Jindřišek, Begič, Vodháněl - Osmančík, Keita. Trenér: Hašek. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
24.09.
FK Pardubice B - Most-Souš
2:0
24.09.
FK Jablonec B - SK Benešov
4:0
24.09.
SK Sparta Kolín - Ml. Boleslav B
1:0
24.09.
FK Přepeře - Hradec Králové B
0:2
24.09.
Sokol Živanice - FK Chlumec
0:3
24.09.
Ústí nad Labem - Sokol Brozany
0:2
25.09.
Viktoria Žižkov - Slovan Velvary
0:0
25.09.
SK Zápy - FK Teplice B
0:0
28.09.
SK Benešov - Viktoria Žižkov
2:1
28.09.
SK Zápy - FK Jablonec B
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
01.10.10:15
SK Benešov - FK Přepeře
info
01.10.16:00
Slovan Velvary - Ústí nad Labem
info
01.10.16:00
Most-Souš - Sokol Živanice
info
02.10.10:15
Chlumec nad Cidlinou - SK Zápy
info
02.10.10:15
Ml. Boleslav B - Žižkov
info
02.10.10:15
Hradec Kr. B - SK Sparta Kolín
info
02.10.11:00
FK Teplice B - FK Jablonec B
info
02.10.16:00
Sokol Brozany - FK Pardubice B
info
05.10.16:00
Slovan Velvary - Most-Souš
info
Všechny zápasy