31.07.202117:00
Slovan Velvary - Slovan Liberec B
2:0
31.07.202117:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Bohemians 1905 B
1:0
31.07.202117:00
Sokol Živanice - FK Zbuzany
0:1
31.07.202117:00
FK Přepeře - FK Teplice B
3:3
01.08.202110:15
Chlumec nad Cidlinou - FK Jablonec B
1:1
01.08.202110:15
FK Pardubice B - Sokol Brozany
2:1
01.08.202110:15
FC Hradec Králové B - FK Mladá Boleslav B
0:1
01.08.202117:00
SK Zápy - Dukla Praha B
2:0
07.08.202110:15
FK Jablonec B - Jiskra Ústí nad Orlicí
2:0
07.08.202110:15
FK Zbuzany - Slovan Liberec B
1:0
07.08.202111:00
FK Teplice B - FC Hradec Králové B
0:3
07.08.202117:00
Sokol Živanice - SK Zápy
4:1
08.08.202110:15
Dukla Praha B - FK Pardubice B
3:2
08.08.202110:15
FK Mladá Boleslav B - Chlumec nad Cidlinou
2:2
08.08.202110:15
Bohemians 1905 B - Slovan Velvary
0:0
08.08.202117:00
Sokol Brozany - FK Přepeře
4:2
14.08.202110:30
Slovan Liberec B - Bohemians 1905 B
3:0
14.08.202110:30
FK Přepeře - Dukla Praha B
4:1
14.08.202117:00
Slovan Velvary - FK Jablonec B
2:0
14.08.202117:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Mladá Boleslav B
3:3
15.08.202110:15
Chlumec nad Cidlinou - FK Teplice B
5:0
15.08.202110:15
FK Pardubice B - Sokol Živanice
1:4
15.08.202110:15
FC Hradec Králové B - Sokol Brozany
2:3
15.08.202117:00
SK Zápy - FK Zbuzany
1:1
21.08.202110:15
FK Jablonec B - Slovan Liberec B
1:0
21.08.202110:15
FK Zbuzany - Bohemians 1905 B
1:1
21.08.202111:00
FK Teplice B - Jiskra Ústí nad Orlicí
1:0
21.08.202117:00
Sokol Živanice - FK Přepeře
2:1
22.08.202110:15
Dukla Praha B - FC Hradec Králové B
0:1
22.08.202110:15
FK Mladá Boleslav B - Slovan Velvary
0:1
22.08.202117:00
SK Zápy - FK Pardubice B
3:1
22.08.202117:00
Sokol Brozany - Chlumec nad Cidlinou
1:3
28.08.202110:30
FK Přepeře - SK Zápy
2:2
28.08.202117:00
Slovan Velvary - FK Teplice B
1:2
28.08.202117:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Sokol Brozany
3:2
29.08.202110:15
Chlumec nad Cidlinou - Dukla Praha B
1:2
29.08.202110:15
Bohemians 1905 B - FK Jablonec B
0:1
29.08.202110:15
FK Pardubice B - FK Zbuzany
3:1
29.08.202110:15
FC Hradec Králové B - Sokol Živanice
5:0
29.08.202110:30
Slovan Liberec B - FK Mladá Boleslav B
1:2
04.09.202110:15
FK Pardubice B - FK Přepeře
2:3
04.09.202110:15
FK Zbuzany - FK Jablonec B
0:2
04.09.202110:15
FK Mladá Boleslav B - Bohemians 1905 B
2:6
04.09.202111:00
FK Teplice B - Slovan Liberec B
2:2
04.09.202117:00
Sokol Živanice - Chlumec nad Cidlinou
1:2
05.09.202110:15
Dukla Praha B - Jiskra Ústí nad Orlicí
6:0
05.09.202117:00
SK Zápy - FC Hradec Králové B
3:2
05.09.202117:00
Sokol Brozany - Slovan Velvary
2:2
11.09.202110:15
FK Jablonec B - FK Mladá Boleslav B
1:2
11.09.202110:15
FK Přepeře - FK Zbuzany
7:0
11.09.202116:00
Slovan Velvary - Dukla Praha B
3:3
11.09.202116:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Sokol Živanice
1:2
12.09.202110:15
Chlumec nad Cidlinou - SK Zápy
0:1
12.09.202110:15
FC Hradec Králové B - FK Pardubice B
1:4
12.09.202110:30
Slovan Liberec B - Sokol Brozany
0:1
13.09.202113:00
Bohemians 1905 B - FK Teplice B
4:2
18.09.202110:15
FK Zbuzany - FK Mladá Boleslav B
1:1
18.09.202110:30
FK Přepeře - FC Hradec Králové B
0:4
18.09.202111:00
FK Teplice B - FK Jablonec B
2:2
18.09.202115:30
Sokol Živanice - Slovan Velvary
3:1
19.09.202110:15
Dukla Praha B - Slovan Liberec B
0:0
19.09.202110:15
FK Pardubice B - Chlumec nad Cidlinou
3:1
19.09.202115:30
SK Zápy - Jiskra Ústí nad Orlicí
0:0
19.09.202115:30
Sokol Brozany - Bohemians 1905 B
1:0
24.09.202115:30
FK Mladá Boleslav B - FK Teplice B
1:2
25.09.202110:15
Bohemians 1905 B - Dukla Praha B
2:3
25.09.202110:15
FK Jablonec B - Sokol Brozany
1:3
25.09.202110:15
FC Hradec Králové B - FK Zbuzany
1:0
25.09.202110:15
Chlumec nad Cidlinou - FK Přepeře
2:3
25.09.202110:30
Slovan Liberec B - Sokol Živanice
0:0
25.09.202115:30
Slovan Velvary - SK Zápy
1:1
25.09.202115:30
Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Pardubice B
1:2
28.09.202110:15
Dukla Praha B - Sokol Živanice
1:1
28.09.202110:15
FK Mladá Boleslav B - FK Přepeře
1:3
28.09.202110:15
Bohemians 1905 B - Chlumec nad Cidlinou
1:1
28.09.202110:30
Slovan Liberec B - Jiskra Ústí nad Orlicí
1:1
28.09.202111:00
FK Jablonec B - FC Hradec Králové B
3:1
28.09.202111:00
FK Teplice B - FK Pardubice B
3:1
28.09.202115:30
Slovan Velvary - FK Zbuzany
1:3
28.09.202115:30
Sokol Brozany - SK Zápy
0:0
02.10.202110:15
FK Zbuzany - FK Teplice B
2:0
02.10.202110:30
FK Přepeře - Jiskra Ústí nad Orlicí
4:2
02.10.202115:00
Sokol Živanice - Bohemians 1905 B
0:4
03.10.202110:15
FK Pardubice B - Slovan Velvary
5:0
03.10.202110:15
Dukla Praha B - FK Jablonec B
0:3
03.10.202110:15
FC Hradec Králové B - Chlumec nad Cidlinou
3:3
03.10.202115:00
SK Zápy - Slovan Liberec B
2:0
03.10.202115:00
Sokol Brozany - FK Mladá Boleslav B
1:0
09.10.202110:15
FK Jablonec B - Sokol Živanice
2:1
09.10.202110:15
FK Mladá Boleslav B - Dukla Praha B
1:1
09.10.202111:00
FK Teplice B - Sokol Brozany
3:0
09.10.202115:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Hradec Králové B
0:0
09.10.202115:00
Slovan Velvary - FK Přepeře
2:1
10.10.202110:15
Bohemians 1905 B - SK Zápy
2:0
10.10.202110:15
Chlumec nad Cidlinou - FK Zbuzany
3:3
10.10.202110:30
Slovan Liberec B - FK Pardubice B
4:0
16.10.202110:15
FK Zbuzany - Sokol Brozany
3:3
16.10.202110:30
FK Přepeře - Slovan Liberec B
3:1
16.10.202114:30
Sokol Živanice - FK Mladá Boleslav B
3:1
17.10.202110:15
Chlumec nad Cidlinou - Jiskra Ústí nad Orlicí
1:1
17.10.202110:15
FK Pardubice B - Bohemians 1905 B
2:1
17.10.202110:15
FC Hradec Králové B - Slovan Velvary
1:1
17.10.202110:15
Dukla Praha B - FK Teplice B
3:0
17.10.202114:30
SK Zápy - FK Jablonec B
0:3
23.10.202110:15
FK Jablonec B - FK Pardubice B
2:0
23.10.202110:15
FK Mladá Boleslav B - SK Zápy
4:0
23.10.202111:00
FK Teplice B - Sokol Živanice
0:3
23.10.202114:30
Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Zbuzany
1:1
23.10.202114:30
Slovan Velvary - Chlumec nad Cidlinou
1:1
24.10.202110:30
Slovan Liberec B - FC Hradec Králové B
3:1
24.10.202111:00
Bohemians 1905 B - FK Přepeře
2:2
24.10.202114:30
Sokol Brozany - Dukla Praha B
2:1
30.10.202110:15
FK Zbuzany - Dukla Praha B
0:1
30.10.202110:15
Chlumec nad Cidlinou - Slovan Liberec B
2:3
30.10.202110:30
FK Přepeře - FK Jablonec B
2:1
30.10.202114:30
Sokol Živanice - Sokol Brozany
0:0
30.10.202114:30
Jiskra Ústí nad Orlicí - Slovan Velvary
0:2
31.10.202110:15
FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B
1:4
31.10.202110:15
FC Hradec Králové B - Bohemians 1905 B
1:0
31.10.202114:30
SK Zápy - FK Teplice B
2:0
12.03.202210:15
FK Jablonec B - Chlumec nad Cidlinou
6:4
13.03.202210:15
FK Mladá Boleslav B - FC Hradec Králové B
0:1
13.03.202210:15
Dukla Praha B - SK Zápy
3:1
13.03.202210:15
Bohemians 1905 B - Jiskra Ústí nad Orlicí
2:1
13.03.202210:15
Slovan Liberec B - Slovan Velvary
4:0
13.03.202211:00
FK Teplice B - FK Přepeře
1:2
13.03.202214:30
Sokol Brozany - FK Pardubice B
4:0
19.03.202210:15
FK Pardubice B - Dukla Praha B
0:3
19.03.202210:30
FK Přepeře - Sokol Brozany
0:1
19.03.202215:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Jablonec B
1:1
19.03.202215:00
Slovan Velvary - Bohemians 1905 B
1:0
20.03.202210:15
Chlumec nad Cidlinou - FK Mladá Boleslav B
1:0
20.03.202210:15
FC Hradec Králové B - FK Teplice B
0:1
20.03.202210:15
Slovan Liberec B - FK Zbuzany
2:3
20.03.202215:00
SK Zápy - Sokol Živanice
3:2
26.03.202210:15
FK Zbuzany - SK Zápy
0:1
26.03.202210:15
FK Jablonec B - Slovan Velvary
0:3
26.03.202215:00
Sokol Živanice - FK Pardubice B
5:0
27.03.202210:15
FK Mladá Boleslav B - Jiskra Ústí nad Orlicí
0:0
27.03.202210:15
Dukla Praha B - FK Přepeře
1:0
27.03.202210:15
Bohemians 1905 B - Slovan Liberec B
1:0
27.03.202211:00
FK Teplice B - Chlumec nad Cidlinou
4:0
27.03.202215:00
Sokol Brozany - FC Hradec Králové B
0:1
30.03.202216:30
FK Zbuzany - Sokol Živanice
2:1
02.04.202210:30
FK Přepeře - Sokol Živanice
1:0
02.04.202216:30
Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Teplice B
0:0
02.04.202216:30
Slovan Velvary - FK Mladá Boleslav B
5:0
03.04.202210:15
FK Pardubice B - SK Zápy
1:3
03.04.202210:15
Chlumec nad Cidlinou - Sokol Brozany
2:1
03.04.202210:15
FC Hradec Králové B - Dukla Praha B
2:0
03.04.202210:15
Bohemians 1905 B - FK Zbuzany
5:1
03.04.202210:15
Slovan Liberec B - FK Jablonec B
2:1
09.04.202210:15
FK Jablonec B - Bohemians 1905 B
1:1
10.04.202210:15
FK Mladá Boleslav B - Slovan Liberec B
2:0
10.04.202210:15
Dukla Praha B - Chlumec nad Cidlinou
1:1
10.04.202211:00
FK Teplice B - Slovan Velvary
3:1
10.04.202216:30
Sokol Brozany - Jiskra Ústí nad Orlicí
2:0
10.04.202216:30
SK Zápy - FK Přepeře
3:0
16.04.202210:15
FK Jablonec B - FK Zbuzany
2:0
16.04.202210:30
FK Přepeře - FK Pardubice B
2:0
16.04.202217:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Dukla Praha B
1:6
16.04.202217:00
Slovan Velvary - Sokol Brozany
0:1
17.04.202210:15
Chlumec nad Cidlinou - Sokol Živanice
1:1
17.04.202210:15
FC Hradec Králové B - SK Zápy
1:2
17.04.202210:15
Bohemians 1905 B - FK Mladá Boleslav B
0:1
17.04.202210:15
Slovan Liberec B - FK Teplice B
3:4
23.04.202210:15
FK Zbuzany - FK Přepeře
0:2
23.04.202217:00
Sokol Živanice - Jiskra Ústí nad Orlicí
2:1
24.04.202210:15
FK Mladá Boleslav B - FK Jablonec B
1:2
24.04.202210:15
FK Pardubice B - FC Hradec Králové B
1:1
24.04.202210:15
Dukla Praha B - Slovan Velvary
0:1
24.04.202211:00
FK Teplice B - Bohemians 1905 B
0:1
24.04.202217:00
SK Zápy - Chlumec nad Cidlinou
2:0
27.04.202217:00
FK Zbuzany - FK Pardubice B
2:0
27.04.202217:00
Sokol Živanice - FC Hradec Králové B
2:1
30.04.202210:15
FK Jablonec B - FK Teplice B
3:1
30.04.202217:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Zápy
1:2
30.04.202217:00
Slovan Velvary - Sokol Živanice
2:0
01.05.202210:15
FK Mladá Boleslav B - FK Zbuzany
2:0
01.05.202210:15
Chlumec nad Cidlinou - FK Pardubice B
2:0
01.05.202210:15
FC Hradec Králové B - FK Přepeře
6:0
01.05.202210:15
Bohemians 1905 B - Sokol Brozany
3:0
01.05.202210:15
Slovan Liberec B - Dukla Praha B
1:2
07.05.202210:15
FK Zbuzany - FC Hradec Králové B
1:2
07.05.202210:30
FK Přepeře - Chlumec nad Cidlinou
2:4
07.05.202217:00
Sokol Živanice - Slovan Liberec B
1:0
08.05.202210:15
FK Pardubice B - Jiskra Ústí nad Orlicí
3:2
08.05.202210:15
Dukla Praha B - Bohemians 1905 B
0:1
08.05.202217:00
Sokol Brozany - FK Jablonec B
0:0
08.05.202217:00
SK Zápy - Slovan Velvary
3:2
09.05.202215:00
FK Teplice B - FK Mladá Boleslav B
1:0
11.05.202217:00
Sokol Brozany - Slovan Liberec B
2:1
14.05.202210:15
FK Jablonec B - Dukla Praha B
5:3
14.05.202217:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Přepeře
0:3
14.05.202217:00
Slovan Velvary - FK Pardubice B
4:0
15.05.202210:15
FK Mladá Boleslav B - Sokol Brozany
1:1
15.05.202210:15
Chlumec nad Cidlinou - FC Hradec Králové B
3:1
15.05.202210:15
Bohemians 1905 B - Sokol Živanice
3:4
15.05.202210:15
Slovan Liberec B - SK Zápy
0:0
15.05.202211:00
FK Teplice B - FK Zbuzany
1:0
21.05.202210:15
FK Zbuzany - Chlumec nad Cidlinou
3:0
21.05.202210:30
FK Přepeře - Slovan Velvary
3:2
21.05.202217:00
Sokol Živanice - FK Jablonec B
2:1
22.05.202210:15
Dukla Praha B - FK Mladá Boleslav B
3:6
22.05.202210:15
FK Pardubice B - Slovan Liberec B
3:1
22.05.202210:15
FC Hradec Králové B - Jiskra Ústí nad Orlicí
3:1
22.05.202217:00
Sokol Brozany - FK Teplice B
2:1
22.05.202217:00
SK Zápy - Bohemians 1905 B
2:1
28.05.202210:15
FK Jablonec B - SK Zápy
0:0
28.05.202210:30
Slovan Liberec B - FK Přepeře
0:1
28.05.202217:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Chlumec nad Cidlinou
1:3
28.05.202217:00
Slovan Velvary - FC Hradec Králové B
1:1
29.05.202210:15
FK Mladá Boleslav B - Sokol Živanice
3:1
29.05.202210:15
Bohemians 1905 B - FK Pardubice B
2:0
29.05.202211:00
FK Teplice B - Dukla Praha B
2:1
29.05.202217:00
Sokol Brozany - FK Zbuzany
2:2
01.06.202217:00
FK Zbuzany - Slovan Velvary
1:1
01.06.202217:00
SK Zápy - Sokol Brozany
1:1
01.06.202217:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Slovan Liberec B
2:1
01.06.202217:00
FK Pardubice B - FK Teplice B
1:1
01.06.202217:00
FK Přepeře - FK Mladá Boleslav B
6:1
01.06.202217:00
FC Hradec Králové B - FK Jablonec B
0:2
04.06.202210:15
FK Zbuzany - Jiskra Ústí nad Orlicí
1:0
04.06.202210:15
FK Pardubice B - FK Jablonec B
5:1
04.06.202210:30
FK Přepeře - Bohemians 1905 B
1:0
04.06.202211:00
Dukla Praha B - Sokol Brozany
1:1
04.06.202217:00
Sokol Živanice - FK Teplice B
1:0
05.06.202210:15
Chlumec nad Cidlinou - Slovan Velvary
1:3
05.06.202210:15
FC Hradec Králové B - Slovan Liberec B
2:1
05.06.202217:00
SK Zápy - FK Mladá Boleslav B
2:0
08.06.202217:30
Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905 B
1:0
10.06.202216:00
FK Mladá Boleslav B - FK Pardubice B
2:0
11.06.202210:15
FK Jablonec B - FK Přepeře
1:3
11.06.202214:00
Slovan Velvary - Jiskra Ústí nad Orlicí
1:1
11.06.202217:00
Sokol Brozany - Sokol Živanice
1:3
12.06.202210:15
Dukla Praha B - FK Zbuzany
0:4
12.06.202210:15
Bohemians 1905 B - FC Hradec Králové B
2:3
12.06.202210:15
Slovan Liberec B - Chlumec nad Cidlinou
1:4
12.06.202211:00
FK Teplice B - SK Zápy
1:2
18.06.202210:15
Sokol Živanice - Dukla Praha B
3:1
25.08.2021 Liberec - Zbuzany 1:2
2. kolo českého poháru MOL Cupu:
Slovan Liberec - Zbuzany 1:2 (0:1)
Branky:
77. Mészáros - 8. a 70. Zákostelský.
Sestava Liberce: Vliegen - Gebre Selassie, Chaluš, Lehoczki, Fukala - Michal (46. Gembický), Havelka - Nečas (60. Faško), Frýdek (46. Rondič), Matoušek (40. Rabušic) - Purzitidis (72. Mészáros). Trenér: Hotfych. (ČTK)
21.06.2021 Chlumec nad Cidlinou převzal Šmarda
Michal Šmarda se dočkal prvního angažmá v roli hlavního trenéra. Bývalý dlouholetý asistent Václava Kotala se ujme třetiligového Chlumce nad Cidlinou. (isport.cz)
01.08.2020 Přepeře - Liberec 2:1
Přípravné utkání v Přepeřích:
Přepeře - Liberec 2:1 (1:1)
Branky:
35. Synek, 73. Kvesič - 8. Rondić.
Sestava Liberce: Nguyen - Koscelník, Černický, Jugas, Mikula - Králíček, Kazda, Barac, Baláž - Gluščević, Rondić. Trenér: Hoftych. (ČTK)
12.03.2020 FAČR přerušila i nižší soutěže
Fotbalová asociace České republiky zastavila do odvolání všechny nižší soutěže, které spadají pod jejich gesci. "Soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů přerušeny," sdělil prostřednictvím sociálních sítí generální sekretář asociace Jan Pauly.
30.07.2019 Přepeře - Liberec 1:6
PŘÁTELSKY:
Přepeře - Liberec 1:6 (1:1).
Branky Liberce:
57. a 64. Musa, 28. Beran, 48. Ju Kang-hjon, 85. Koscelník, 90. Pázler.
Sestava Liberce: Knobloch (46. Vliegen) - Koscelník, Lehoczki, Chaluš, Pešek (46. Ju Kang-hjon) - Malinský (46. Gembický), Beran, Nešický (46. Pázler), Dordič - Alibekov - Kuchta (46. Musa). Trenér: Hoftych. (ČTK)
16.07.2019 Velvary - Bohemians 1905 1:2
PŘÁTELSKY:
Velvary - Bohemians 1905 1:2 (1:1).
Branky:
21. Vopat - 27. Hůlka, 59. Koubek.
Sestava Bohemians: Valeš - Bartek, Hůlka, Šmíd, Podaný - Nečas, Jindřišek, Begič, Vodháněl - Osmančík, Keita. Trenér: Hašek. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
FK Mladá Boleslav B - SK Benešov
1:0
13.08.
SK Sparta Kolín - Most-Souš
6:0
13.08.
Slovan Velvary - FK Teplice B
0:1
13.08.
Sokol Živanice - SK Zápy
2:2
13.08.
FK Ústí nad Labem - FK Přepeře
2:2
14.08.
FK Pardubice B - FK Jablonec B
2:0
14.08.
Žižkov - Hradec Král. B
1:0
14.08.
Sokol Brozany - FK Chlumec
0:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
20.08.10:15
FK Jablonec B - Sokol Živanice
info
20.08.10:30
FK Přepeře - FK Pardubice B
info
20.08.17:00
SK Benešov - Viktoria Žižkov
info
20.08.17:00
Most-Souš - Sokol Brozany
info
21.08.10:15
FK Chlumec - Slovan Velvary
info
21.08.10:15
Hradec Král. B - Ústí n. Lab.
info
21.08.11:00
FK Teplice B - Ml. Boleslav B
info
21.08.17:00
SK Zápy - SK Sparta Kolín
info
Všechny zápasy