31.07.202110:15
SK Rakovník - Viktoria Plzeň B
0:0
31.07.202110:15
Loko Vltavín - FC Písek
1:2
31.07.202110:15
Baník Sokolov 1948 - Motorlet Praha
1:2
31.07.202117:00
Jiskra Domažlice - Slavoj Vyšehrad
neh.
01.08.202110:00
1. FK Příbram B - Povltavská FA
4:2
01.08.202110:15
Admira Praha - Slavia Praha B
1:1
01.08.202110:30
1. FC Karlovy Vary - Sokol Hostouň
0:0
07.08.202110:15
Slavoj Vyšehrad - 1. FK Příbram B
neh.
07.08.202110:15
Loko Vltavín - Slavia Praha B
1:1
07.08.202110:15
SK Rakovník - Admira Praha
1:1
07.08.202110:15
FC Písek - Jiskra Domažlice
1:3
07.08.202110:15
Motorlet Praha - 1. FC Karlovy Vary
0:3
07.08.202110:30
Povltavská FA - SK Benešov
1:1
08.08.202110:30
Viktoria Plzeň B - Sokol Hostouň
2:0
14.08.202110:15
Baník Sokolov 1948 - Povltavská FA
0:4
14.08.202110:15
SK Benešov - Slavoj Vyšehrad
neh.
14.08.202110:15
Loko Vltavín - SK Rakovník
5:2
14.08.202115:00
Jiskra Domažlice - Slavia Praha B
4:0
15.08.202110:00
1. FK Příbram B - FC Písek
1:2
15.08.202110:15
Admira Praha - Viktoria Plzeň B
2:3
15.08.202117:00
Sokol Hostouň - Motorlet Praha
1:2
20.08.202119:30
FC Písek - SK Benešov
4:1
21.08.202110:15
Slavoj Vyšehrad - Baník Sokolov 1948
neh.
21.08.202110:15
SK Rakovník - Jiskra Domažlice
0:3
21.08.202110:30
Povltavská FA - 1. FC Karlovy Vary
3:1
21.08.202110:30
FK Králův Dvůr - Sokol Hostouň
3:1
22.08.202110:15
Slavia Praha B - 1. FK Příbram B
0:2
22.08.202110:15
Admira Praha - Loko Vltavín
1:0
22.08.202110:30
Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha
1:1
28.08.202110:15
Motorlet Praha - FK Králův Dvůr
2:2
28.08.202110:15
Baník Sokolov 1948 - FC Písek
2:1
28.08.202110:15
SK Benešov - Slavia Praha B
0:0
28.08.202110:15
Loko Vltavín - Viktoria Plzeň B
3:1
28.08.202116:00
1. FK Příbram B - SK Rakovník
5:2
28.08.202117:00
Jiskra Domažlice - Admira Praha
2:2
29.08.202110:30
1. FC Karlovy Vary - Slavoj Vyšehrad
neh.
29.08.202115:30
Sokol Hostouň - Povltavská FA
1:0
01.09.202117:30
FK Králův Dvůr - Baník Sokolov 1948
3:0
03.09.202119:00
FC Písek - 1. FC Karlovy Vary
1:0
04.09.202110:15
Slavoj Vyšehrad - Sokol Hostouň
neh.
04.09.202110:15
SK Rakovník - SK Benešov
1:1
04.09.202110:15
Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
2:2
04.09.202110:30
Povltavská FA - Motorlet Praha
0:2
05.09.202110:15
Slavia Praha B - Baník Sokolov 1948
8:2
05.09.202110:15
Admira Praha - 1. FK Příbram B
2:1
05.09.202110:30
Viktoria Plzeň B - FK Králův Dvůr
2:2
08.09.202117:00
1. FC Karlovy Vary - FK Králův Dvůr
1:2
11.09.202110:15
Motorlet Praha - Slavoj Vyšehrad
neh.
11.09.202110:15
Baník Sokolov 1948 - SK Rakovník
5:2
11.09.202110:15
SK Benešov - Admira Praha
0:0
11.09.202110:30
FK Králův Dvůr - Povltavská FA
2:1
11.09.202114:30
Jiskra Domažlice - Viktoria Plzeň B
3:3
12.09.202110:00
1. FK Příbram B - Loko Vltavín
0:5
12.09.202110:30
1. FC Karlovy Vary - Slavia Praha B
2:1
12.09.202116:00
Sokol Hostouň - FC Písek
0:0
15.09.202117:00
SK Benešov - FK Králův Dvůr
1:4
18.09.202110:15
Slavoj Vyšehrad - FK Králův Dvůr
neh.
18.09.202110:15
Loko Vltavín - SK Benešov
0:2
18.09.202110:15
SK Rakovník - 1. FC Karlovy Vary
4:2
18.09.202110:15
FC Písek - Motorlet Praha
2:0
18.09.202116:30
Jiskra Domažlice - 1. FK Příbram B
3:0
19.09.202110:15
Slavia Praha B - Sokol Hostouň
4:1
19.09.202110:15
Admira Praha - Baník Sokolov 1948
2:0
19.09.202110:30
Viktoria Plzeň B - Povltavská FA
1:0
24.09.202110:30
1. FK Příbram B - Viktoria Plzeň B
1:0
25.09.202110:15
Motorlet Praha - Slavia Praha B
1:3
25.09.202110:15
Baník Sokolov 1948 - Loko Vltavín
0:3
25.09.202110:15
SK Benešov - Jiskra Domažlice
5:3
25.09.202110:30
FK Králův Dvůr - FC Písek
0:0
25.09.202110:30
Sokol Hostouň - SK Rakovník
2:0
25.09.202110:30
Povltavská FA - Slavoj Vyšehrad
neh.
25.09.202110:30
1. FC Karlovy Vary - Admira Praha
0:0
28.09.202110:15
Slavoj Vyšehrad - Loko Vltavín
neh.
28.09.202110:15
FC Písek - Admira Praha
3:3
28.09.202110:15
Slavia Praha B - SK Rakovník
4:1
28.09.202110:15
Motorlet Praha - SK Benešov
4:2
28.09.202110:30
Povltavská FA - Jiskra Domažlice
1:1
28.09.202110:30
FK Králův Dvůr - 1. FK Příbram B
3:1
28.09.202110:30
1. FC Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B
1:0
28.09.202115:30
Sokol Hostouň - Baník Sokolov 1948
2:0
01.10.202118:00
FC Písek - Povltavská FA
3:0
02.10.202110:15
Loko Vltavín - 1. FC Karlovy Vary
2:1
02.10.202110:15
SK Rakovník - Motorlet Praha
0:1
02.10.202116:00
Jiskra Domažlice - Baník Sokolov 1948
1:2
03.10.202110:00
1. FK Příbram B - SK Benešov
2:0
03.10.202110:15
Slavia Praha B - FK Králův Dvůr
4:0
03.10.202110:15
Admira Praha - Sokol Hostouň
2:0
03.10.202110:30
Viktoria Plzeň B - Slavoj Vyšehrad
neh.
09.10.202110:15
Slavoj Vyšehrad - FC Písek
neh.
09.10.202110:15
SK Benešov - Viktoria Plzeň B
1:1
09.10.202110:15
Motorlet Praha - Admira Praha
3:2
09.10.202110:15
Baník Sokolov 1948 - 1. FK Příbram B
2:2
09.10.202110:30
Povltavská FA - Slavia Praha B
1:2
09.10.202110:30
FK Králův Dvůr - SK Rakovník
3:0
10.10.202110:30
1. FC Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
3:0
10.10.202115:00
Sokol Hostouň - Loko Vltavín
2:3
16.10.202110:15
Loko Vltavín - Motorlet Praha
2:1
16.10.202110:15
SK Benešov - Baník Sokolov 1948
3:0
16.10.202110:15
SK Rakovník - Povltavská FA
3:1
16.10.202115:30
Jiskra Domažlice - Sokol Hostouň
3:1
17.10.202110:15
Admira Praha - FK Králův Dvůr
2:2
17.10.202110:15
Slavia Praha B - Slavoj Vyšehrad
neh.
17.10.202110:30
1. FK Příbram B - 1. FC Karlovy Vary
0:2
17.10.202110:30
Viktoria Plzeň B - FC Písek
3:1
22.10.202117:00
FC Písek - Slavia Praha B
2:1
23.10.202110:15
Slavoj Vyšehrad - SK Rakovník
neh.
23.10.202110:15
Motorlet Praha - Jiskra Domažlice
1:1
23.10.202110:15
Baník Sokolov 1948 - Viktoria Plzeň B
0:1
23.10.202110:30
Povltavská FA - Admira Praha
1:3
23.10.202110:30
FK Králův Dvůr - Loko Vltavín
1:2
24.10.202110:30
1. FC Karlovy Vary - SK Benešov
3:2
24.10.202114:30
Sokol Hostouň - 1. FK Příbram B
3:4
28.10.202110:15
Loko Vltavín - Povltavská FA
3:0
28.10.202110:15
SK Rakovník - FC Písek
2:2
30.10.202110:15
Baník Sokolov 1948 - 1. FC Karlovy Vary
1:1
30.10.202110:15
SK Benešov - Sokol Hostouň
1:1
30.10.202110:15
Admira Praha - Slavoj Vyšehrad
neh.
30.10.202114:30
Jiskra Domažlice - FK Králův Dvůr
1:0
31.10.202110:00
1. FK Příbram B - Motorlet Praha
1:1
31.10.202110:30
Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B
1:2
12.03.202210:15
FC Písek - Loko Vltavín
0:1
12.03.202210:15
Motorlet Praha - Baník Sokolov 1948
1:0
12.03.202210:30
FK Králův Dvůr - SK Benešov
1:0
13.03.2022?
Slavoj Vyšehrad - Jiskra Domažlice
neh.
13.03.202210:15
Slavia Praha B - Admira Praha
1:2
13.03.202210:30
Viktoria Plzeň B - SK Rakovník
2:0
13.03.202214:00
Sokol Hostouň - 1. FC Karlovy Vary
0:2
13.03.202214:30
Povltavská FA - 1. FK Příbram B
3:2
19.03.2022?
1. FK Příbram B - Slavoj Vyšehrad
neh.
19.03.202210:15
SK Benešov - Povltavská FA
1:0
19.03.202210:15
Baník Sokolov 1948 - FK Králův Dvůr
1:1
19.03.202215:00
Jiskra Domažlice - FC Písek
0:3
20.03.202210:15
Slavia Praha B - Loko Vltavín
1:2
20.03.202210:15
Admira Praha - SK Rakovník
0:1
20.03.202210:30
1. FC Karlovy Vary - Motorlet Praha
1:0
20.03.202214:00
Sokol Hostouň - Viktoria Plzeň B
2:1
25.03.202217:00
FC Písek - 1. FK Příbram B
0:1
26.03.2022?
Slavoj Vyšehrad - SK Benešov
neh.
26.03.202210:15
SK Rakovník - Loko Vltavín
0:2
26.03.202210:15
Motorlet Praha - Sokol Hostouň
1:1
26.03.202210:30
FK Králův Dvůr - 1. FC Karlovy Vary
1:0
27.03.202210:15
Slavia Praha B - Jiskra Domažlice
1:1
27.03.202210:30
Viktoria Plzeň B - Admira Praha
1:1
27.03.202215:00
Povltavská FA - Baník Sokolov 1948
0:2
02.04.2022?
Baník Sokolov 1948 - Slavoj Vyšehrad
neh.
02.04.202210:15
SK Benešov - FC Písek
0:1
02.04.202210:15
Loko Vltavín - Admira Praha
2:3
02.04.202210:15
Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B
1:0
02.04.202216:30
1. FK Příbram B - Slavia Praha B
1:3
03.04.202210:30
1. FC Karlovy Vary - Povltavská FA
2:3
03.04.202216:30
Sokol Hostouň - FK Králův Dvůr
3:1
08.04.202219:00
FC Písek - Baník Sokolov 1948
1:2
09.04.202210:15
SK Rakovník - 1. FK Příbram B
2:1
09.04.202210:30
FK Králův Dvůr - Motorlet Praha
3:1
10.04.2022?
Slavoj Vyšehrad - 1. FC Karlovy Vary
neh.
10.04.202210:15
Admira Praha - Jiskra Domažlice
0:0
10.04.202210:15
Slavia Praha B - SK Benešov
2:1
10.04.202210:30
Viktoria Plzeň B - Loko Vltavín
2:0
10.04.202216:30
Povltavská FA - Sokol Hostouň
2:1
14.04.202218:00
Motorlet Praha - Povltavská FA
0:0
15.04.202210:15
SK Benešov - SK Rakovník
3:1
15.04.202210:30
FK Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B
1:1
15.04.202217:00
Jiskra Domažlice - Loko Vltavín
1:0
15.04.202219:00
1. FC Karlovy Vary - FC Písek
2:2
16.04.2022?
Sokol Hostouň - Slavoj Vyšehrad
neh.
16.04.202210:15
Baník Sokolov 1948 - Slavia Praha B
1:1
17.04.202210:00
1. FK Příbram B - Admira Praha
2:2
20.04.202217:00
Jiskra Domažlice - SK Rakovník
3:0
22.04.202219:00
FC Písek - Sokol Hostouň
1:1
23.04.2022?
Slavoj Vyšehrad - Motorlet Praha
neh.
23.04.202210:15
SK Rakovník - Baník Sokolov 1948
0:2
23.04.202210:15
Loko Vltavín - 1. FK Příbram B
2:0
24.04.202210:15
Admira Praha - SK Benešov
2:3
24.04.202210:15
Slavia Praha B - 1. FC Karlovy Vary
3:2
24.04.202210:30
Viktoria Plzeň B - Jiskra Domažlice
1:3
24.04.202217:00
Povltavská FA - FK Králův Dvůr
2:2
29.04.202219:00
1. FC Karlovy Vary - SK Rakovník
4:1
30.04.202210:15
SK Benešov - Loko Vltavín
1:0
30.04.202210:15
FK Králův Dvůr - Slavoj Vyšehrad
neh.
30.04.202210:15
Motorlet Praha - FC Písek
3:1
30.04.202210:15
Baník Sokolov 1948 - Admira Praha
0:2
01.05.202210:30
1. FK Příbram B - Jiskra Domažlice
2:0
01.05.202217:00
Sokol Hostouň - Slavia Praha B
1:0
01.05.202217:00
Povltavská FA - Viktoria Plzeň B
0:2
06.05.202219:00
FC Písek - FK Králův Dvůr
2:1
07.05.202210:15
SK Rakovník - Sokol Hostouň
0:7
07.05.202210:15
Loko Vltavín - Baník Sokolov 1948
4:1
07.05.202217:00
Slavoj Vyšehrad - Povltavská FA
neh.
07.05.202217:00
Jiskra Domažlice - SK Benešov
2:0
08.05.202210:15
Admira Praha - 1. FC Karlovy Vary
1:1
08.05.202210:15
Slavia Praha B - Motorlet Praha
4:0
08.05.202210:30
Viktoria Plzeň B - 1. FK Příbram B
6:0
13.05.202218:00
FK Králův Dvůr - Slavia Praha B
2:2
13.05.202218:00
Povltavská FA - FC Písek
1:1
14.05.202210:15
SK Benešov - 1. FK Příbram B
5:1
14.05.202210:15
Motorlet Praha - SK Rakovník
5:0
14.05.202210:15
Baník Sokolov 1948 - Jiskra Domažlice
3:0
14.05.202210:15
Slavoj Vyšehrad - Viktoria Plzeň B
neh.
15.05.202210:30
1. FC Karlovy Vary - Loko Vltavín
0:1
15.05.202217:00
Sokol Hostouň - Admira Praha
1:0
20.05.202218:00
Jiskra Domažlice - 1. FC Karlovy Vary
2:1
21.05.202210:15
SK Rakovník - FK Králův Dvůr
0:3
21.05.202210:15
Loko Vltavín - Sokol Hostouň
1:1
21.05.202217:00
FC Písek - Slavoj Vyšehrad
neh.
21.05.202217:00
1. FK Příbram B - Baník Sokolov 1948
1:2
22.05.202210:15
Admira Praha - Motorlet Praha
1:0
22.05.202210:15
Slavia Praha B - Povltavská FA
2:0
22.05.202210:30
Viktoria Plzeň B - SK Benešov
2:0
27.05.202217:00
1. FC Karlovy Vary - 1. FK Příbram B
1:2
27.05.202218:00
Motorlet Praha - Loko Vltavín
3:0
27.05.202219:00
FC Písek - Viktoria Plzeň B
0:2
28.05.202210:15
Baník Sokolov 1948 - SK Benešov
3:0
28.05.202210:30
FK Králův Dvůr - Admira Praha
1:0
28.05.202217:00
Slavoj Vyšehrad - Slavia Praha B
neh.
29.05.202217:00
Sokol Hostouň - Jiskra Domažlice
1:2
29.05.202217:00
Povltavská FA - SK Rakovník
5:0
01.06.202217:00
Admira Praha - FC Písek
0:0
01.06.202217:00
SK Rakovník - Slavia Praha B
0:2
01.06.202217:00
Viktoria Plzeň B - 1. FC Karlovy Vary
2:0
01.06.202218:00
SK Benešov - Motorlet Praha
2:1
01.06.202218:00
Jiskra Domažlice - Povltavská FA
4:1
01.06.202218:00
1. FK Příbram B - FK Králův Dvůr
0:0
01.06.202218:00
Loko Vltavín - Slavoj Vyšehrad
neh.
01.06.202218:00
Baník Sokolov 1948 - Sokol Hostouň
1:1
04.06.202210:15
SK Benešov - 1. FC Karlovy Vary
1:1
04.06.202210:15
SK Rakovník - Slavoj Vyšehrad
neh.
04.06.202210:15
Admira Praha - Povltavská FA
2:1
04.06.202210:15
Loko Vltavín - FK Králův Dvůr
0:1
04.06.202215:30
1. FK Příbram B - Sokol Hostouň
1:1
04.06.202217:00
Jiskra Domažlice - Motorlet Praha
1:2
05.06.202210:15
Slavia Praha B - FC Písek
5:0
05.06.202210:30
Viktoria Plzeň B - Baník Sokolov 1948
2:1
10.06.2022?
Slavoj Vyšehrad - Admira Praha
neh.
10.06.202218:00
FK Králův Dvůr - Jiskra Domažlice
2:1
10.06.202218:00
Motorlet Praha - 1. FK Příbram B
5:4
10.06.202219:00
1. FC Karlovy Vary - Baník Sokolov 1948
5:1
10.06.202219:00
FC Písek - SK Rakovník
8:0
11.06.202214:00
Sokol Hostouň - SK Benešov
5:0
12.06.202210:15
Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B
3:1
12.06.202210:15
Povltavská FA - Loko Vltavín
1:1
26.06. Líšeň oznámila příchod Vandase
Pavel Vandas sice na jaře s Viktorií Žižkov sestoupil z Fotbalové národní ligy, tu však bude hrát i nadále. Šestadvacetiletého útočníka, jenž byl kmenovým hráčem Vyšehradu, získala Líšeň. (fnliga.cz)
22.06. Plzeň - Karlovy Vary 9:0
Přípravné utkání v Touškově:
Viktoria Plzeň - Karlovy Vary 9:0 (2:0)
Branky:
67. a 85. Chorý, 71. a 76. Mosquera, 2. Kliment, 27. Cadu, 48. Čihák, 65. Mihálik, 73. Řezník.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Tvrdoň - Káčer, Hejda, Pernica, Holík - Qose, Bucha - Kopic, Cadu, Pilař - Kliment.
II. poločas: Tvrdoň - Řezník, Čihák, Janošek, Falta - Čermák, Ndiaye - Mihálik, Trusa, Mosquera - Chorý. Trenér: Bílek. (ČTK)
08.06. Žižkov chce zpátky do druhé ligy
Plně profesionální zůstává i po sestupu do třetí nejvyšší soutěže Viktoria Žižkov. Tradiční pražský klub tím chce vytvořit podmínky k okamžitému návratu do Fotbalové národní ligy, což bylo stanoveno jako předsezonní cíl. (fkvz.cz)
08.06. Martin Douděra jde do Dukly
Dukla Praha ze Slavie získala Martina Douděru, jenž na jaře hostoval ve Vlašimi. Mladší bratr čerstvé slávistické posily Davida podepsal Na Julisce smlouvu do roku 2024. (fkdukla.cz)
27.05. Pardubice využily opci na Lupače
Adam Lupač se z hostování v Pardubicích nevrátí do Benešova. Východočeský celek aktivoval opci a s 21letým záložníkem podepsal tříletou smlouvu. (fkpardubice.cz)
26.05. Žižkov potvrdil Kotala se Šmardou
Václav Kotal a Michal Šmarda se ujmou třetiligové Viktorie Žižkov. Sehrané dvojici pomůže Ondřej Švejdík, jenž zároveň zůstává trenérem rezervy. (fkvz.cz)
25.05. Kotal se Šmardou mají převzít Žižkov
Viktoria Žižkov se bude chtít po sestupu okamžitě vrátit do druhé ligy, což by měli zařídit trenéři Václav Kotal s Michalem Šmardou. Zmíněná dvojice během dneška absolvuje s tradičním pražským klubem závěrečné jednání. (isport.cz)
27.03. Kúdela nastoupil za rezervu Slavie
Slavia Praha B dopoledne ve třetí lize remizovala s Domažlicemi (1:1), proti kterým nastoupil i Ondřej Kúdela. Pětatřicetiletý obránce po zdravotních problémech poprvé od srpna odehrál celý soutěžní zápas. (twitter.com/slaviaofficial)
17.01. Slavia testuje nadějné záložníky
Devatenáctiletý Mohammed Alrashidi a o dva roky starší Samer Almohaimeed z výběru Future Falcons, s nímž se slávistická devatenáctka utkala v rámci turnaje Al Abtal Cup, dorazili na testy k rezervnímu týmu Slavie. Oba zmínění jsou záložníci a již se představili ve včerejším přípravném zápase se Sokolem Živanice (3:3). (twitter.com/slaviaofficial)
10.01. Jablonec získal brankáře Surovčíka
Jakub Surovčík vyměnil v Česku zaměstnavatele. Nyní již bývalý gólman rezervního týmu Slavie Praha po vypršení smlouvy odešel do Jablonce. (twitter.com/slaviaofficial)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.08.
FC Písek - FK Zbuzany
2:2
13.08.
Motorlet Praha - Karlovy Vary
1:0
13.08.
Baník Sokolov 1948 - Admira Praha
1:1
13.08.
Sokol Hostouň - Č. Budějovice B
1:2
13.08.
FK Králův Dvůr - TJ Přeštice
4:1
13.08.
Jiskra Domažlice - Povltavská FA
4:1
14.08.
Dukla Praha B - Loko Vltavín
2:1
14.08.
Plzeň B - Bohemians 1905 B
0:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
20.08.10:15
FK Zbuzany - Sokol Hostouň
info
20.08.10:15
Bohemians 1905 B - Motorlet Praha
info
20.08.10:15
Loko Vltavín - Sokolov
info
20.08.10:30
Č. Budějovice B - Domažlice
info
20.08.14:30
TJ Přeštice - FC Písek
info
20.08.18:00
Karlovy Vary - FK Králův Dvůr
info
21.08.10:15
Admira Praha - Viktoria Plzeň B
info
21.08.17:00
Povltavská FA - Dukla Praha B
info
Všechny zápasy