Anglie - National League 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

04.08.201813:30
Salford City - Leyton Orient
1:1
04.08.201816:00
AFC Fylde - Bromley FC
2:1
04.08.201816:00
Aldershot Town - Barnet FC
0:0
04.08.201816:00
Barrow AFC - Havant & Waterlooville FC
3:0
04.08.201816:00
Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
1:0
04.08.201816:00
Braintree Town - Halifax Town
0:2
04.08.201816:00
Eastleigh FC - Solihull Moors
1:2
04.08.201816:00
Ebbsfleet United - Chesterfield FC
0:1
04.08.201816:00
Harrogate Town - Sutton United
2:2
04.08.201816:00
Maidenhead United - Gateshead FC
1:3
04.08.201816:00
Maidstone United - Hartlepool United
1:1
04.08.201816:00
Dover Athletic - Wrexham FC
0:1
07.08.201820:45
Barnet FC - Braintree Town
1:1
07.08.201820:45
Bromley FC - Dover Athletic
2:2
07.08.201820:45
Chesterfield FC - Aldershot Town
3:0
07.08.201820:45
Dagenham & Redbridge - Maidstone United
1:2
07.08.201820:45
Halifax Town - Barrow AFC
2:0
07.08.201820:45
Gateshead FC - Salford City
2:1
07.08.201820:45
Hartlepool United - Harrogate Town
2:2
07.08.201820:45
Havant & Waterlooville FC - Boreham Wood
0:0
07.08.201820:45
Leyton Orient - Ebbsfleet United
1:1
07.08.201820:45
Solihull Moors - Maidenhead United
1:0
07.08.201820:45
Sutton United - Eastleigh FC
1:0
07.08.201820:45
Wrexham FC - AFC Fylde
0:0
11.08.201813:35
Wrexham FC - Boreham Wood
3:0
11.08.201816:00
Barnet FC - Eastleigh FC
1:2
11.08.201816:00
Bromley FC - Harrogate Town
1:1
11.08.201816:00
Chesterfield FC - Braintree Town
1:0
11.08.201816:00
Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
2:2
11.08.201816:00
Halifax Town - Maidstone United
3:0
11.08.201816:00
Gateshead FC - Dover Athletic
2:1
11.08.201816:00
Hartlepool United - Ebbsfleet United
0:1
11.08.201816:00
Havant & Waterlooville FC - AFC Fylde
1:1
11.08.201816:00
Leyton Orient - Barrow AFC
2:2
11.08.201816:00
Solihull Moors - Aldershot Town
1:0
11.08.201816:00
Sutton United - Salford City
2:1
14.08.201820:45
AFC Fylde - Solihull Moors
3:1
14.08.201820:45
Aldershot Town - Dagenham & Redbridge
2:1
14.08.201820:45
Barrow AFC - Chesterfield FC
3:2
14.08.201820:45
Boreham Wood - Gateshead FC
1:1
14.08.201820:45
Braintree Town - Hartlepool United
1:1
14.08.201820:45
Dover Athletic - Havant & Waterlooville FC
4:3
14.08.201820:45
Eastleigh FC - Bromley FC
1:0
14.08.201820:45
Ebbsfleet United - Sutton United
0:1
14.08.201820:45
Harrogate Town - Barnet FC
2:0
14.08.201820:45
Maidstone United - Leyton Orient
1:2
14.08.201820:45
Salford City - Halifax Town
2:1
14.08.201820:45
Maidenhead United - Wrexham FC
0:2
18.08.201816:00
AFC Fylde - Dover Athletic
4:0
18.08.201816:00
Aldershot Town - Harrogate Town
0:2
18.08.201816:00
Barnet FC - Ebbsfleet United
0:3
18.08.201816:00
Braintree Town - Havant & Waterlooville FC
3:4
18.08.201816:00
Bromley FC - Gateshead FC
1:0
18.08.201816:00
Halifax Town - Dagenham & Redbridge
2:1
18.08.201816:00
Hartlepool United - Maidenhead United
2:1
18.08.201816:00
Leyton Orient - Boreham Wood
1:0
18.08.201816:00
Maidstone United - Barrow AFC
1:0
18.08.201816:00
Salford City - Chesterfield FC
3:2
18.08.201816:00
Solihull Moors - Sutton United
2:2
18.08.201816:00
Eastleigh FC - Wrexham FC
1:3
25.08.201813:35
Maidenhead United - Maidstone United
3:2
25.08.201816:00
Barrow AFC - Braintree Town
1:0
25.08.201816:00
Boreham Wood - Halifax Town
2:1
25.08.201816:00
Chesterfield FC - Barnet FC
0:1
25.08.201816:00
Dagenham & Redbridge - Hartlepool United
1:2
25.08.201816:00
Dover Athletic - Eastleigh FC
1:2
25.08.201816:00
Ebbsfleet United - Aldershot Town
3:1
25.08.201816:00
Gateshead FC - Leyton Orient
1:1
25.08.201816:00
Harrogate Town - Solihull Moors
3:1
25.08.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Salford City
1:1
25.08.201816:00
Sutton United - AFC Fylde
0:0
25.08.201816:00
Wrexham FC - Bromley FC
2:2
27.08.201816:00
Aldershot Town - Sutton United
2:1
27.08.201816:00
Barnet FC - Dagenham & Redbridge
2:1
27.08.201816:00
Braintree Town - Maidenhead United
0:2
27.08.201816:00
Bromley FC - Havant & Waterlooville FC
4:0
27.08.201816:00
Eastleigh FC - Ebbsfleet United
0:1
27.08.201816:00
Halifax Town - Gateshead FC
1:0
27.08.201816:00
Hartlepool United - Chesterfield FC
1:0
27.08.201816:00
Leyton Orient - Dover Athletic
3:0
27.08.201816:00
Maidstone United - Boreham Wood
1:2
27.08.201816:00
Salford City - Barrow AFC
3:1
27.08.201816:00
Solihull Moors - Wrexham FC
1:0
27.08.201818:15
AFC Fylde - Harrogate Town
0:0
01.09.201816:00
Barrow AFC - Solihull Moors
1:2
01.09.201816:00
Boreham Wood - Braintree Town
1:1
01.09.201816:00
Chesterfield FC - Leyton Orient
0:1
01.09.201816:00
Dagenham & Redbridge - Salford City
0:0
01.09.201816:00
Dover Athletic - Barnet FC
1:2
01.09.201816:00
Ebbsfleet United - AFC Fylde
1:3
01.09.201816:00
Gateshead FC - Maidstone United
1:0
01.09.201816:00
Harrogate Town - Eastleigh FC
4:0
01.09.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Hartlepool United
1:2
01.09.201816:00
Maidenhead United - Bromley FC
2:2
01.09.201816:00
Sutton United - Halifax Town
1:1
01.09.201816:00
Wrexham FC - Aldershot Town
2:0
04.09.201820:45
AFC Fylde - Salford City
0:2
04.09.201820:45
Boreham Wood - Chesterfield FC
1:0
04.09.201820:45
Bromley FC - Barnet FC
0:1
04.09.201820:45
Dagenham & Redbridge - Braintree Town
1:0
04.09.201820:45
Dover Athletic - Ebbsfleet United
1:1
04.09.201820:45
Gateshead FC - Harrogate Town
2:3
04.09.201820:45
Hartlepool United - Barrow AFC
0:0
04.09.201820:45
Leyton Orient - Solihull Moors
3:0
04.09.201820:45
Maidenhead United - Eastleigh FC
2:0
04.09.201820:45
Maidstone United - Sutton United
0:1
04.09.201820:45
Wrexham FC - Halifax Town
0:0
05.09.201820:45
Havant & Waterlooville FC - Aldershot Town
2:1
08.09.201816:00
Aldershot Town - Bromley FC
3:2
08.09.201816:00
Barnet FC - Maidenhead United
1:0
08.09.201816:00
Barrow AFC - Dagenham & Redbridge
0:1
08.09.201816:00
Chesterfield FC - Dover Athletic
0:0
08.09.201816:00
Eastleigh FC - AFC Fylde
0:0
08.09.201816:00
Halifax Town - Leyton Orient
1:1
08.09.201816:00
Harrogate Town - Havant & Waterlooville FC
3:2
08.09.201816:00
Salford City - Maidstone United
1:0
08.09.201816:00
Solihull Moors - Hartlepool United
0:1
08.09.201816:00
Braintree Town - Wrexham FC
0:1
08.09.201818:15
Ebbsfleet United - Gateshead FC
0:1
15.09.201816:00
AFC Fylde - Aldershot Town
3:0
15.09.201816:00
Boreham Wood - Barrow AFC
1:1
15.09.201816:00
Bromley FC - Salford City
0:2
15.09.201816:00
Dagenham & Redbridge - Chesterfield FC
1:1
15.09.201816:00
Dover Athletic - Solihull Moors
0:2
15.09.201816:00
Gateshead FC - Braintree Town
0:1
15.09.201816:00
Hartlepool United - Eastleigh FC
1:1
15.09.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Sutton United
1:2
15.09.201816:00
Leyton Orient - Barnet FC
3:1
15.09.201816:00
Maidenhead United - Halifax Town
3:0
15.09.201816:00
Maidstone United - Harrogate Town
0:2
15.09.201816:00
Wrexham FC - Ebbsfleet United
4:1
18.09.201820:45
Sutton United - Boreham Wood
0:4
22.09.201813:35
Eastleigh FC - Dagenham & Redbridge
1:0
22.09.201816:00
Aldershot Town - Dover Athletic
2:0
22.09.201816:00
Barnet FC - AFC Fylde
1:1
22.09.201816:00
Barrow AFC - Maidenhead United
2:0
22.09.201816:00
Braintree Town - Maidstone United
0:1
22.09.201816:00
Chesterfield FC - Gateshead FC
0:3
22.09.201816:00
Ebbsfleet United - Havant & Waterlooville FC
1:1
22.09.201816:00
Halifax Town - Hartlepool United
1:2
22.09.201816:00
Harrogate Town - Leyton Orient
0:3
22.09.201816:00
Salford City - Boreham Wood
3:1
22.09.201816:00
Solihull Moors - Bromley FC
5:0
22.09.201816:00
Sutton United - Wrexham FC
3:0
25.09.201820:45
Aldershot Town - Maidstone United
0:1
25.09.201820:45
Barnet FC - Havant & Waterlooville FC
2:2
25.09.201820:45
Barrow AFC - Gateshead FC
1:2
25.09.201820:45
Braintree Town - Leyton Orient
1:5
25.09.201820:45
Chesterfield FC - Maidenhead United
1:3
25.09.201820:45
Eastleigh FC - Boreham Wood
1:0
25.09.201820:45
Ebbsfleet United - Bromley FC
1:2
25.09.201820:45
Halifax Town - AFC Fylde
0:0
25.09.201820:45
Salford City - Hartlepool United
3:0
25.09.201820:45
Solihull Moors - Dagenham & Redbridge
2:0
25.09.201820:45
Sutton United - Dover Athletic
2:2
25.09.201820:45
Harrogate Town - Wrexham FC
0:0
29.09.201816:00
AFC Fylde - Braintree Town
3:0
29.09.201816:00
Boreham Wood - Harrogate Town
2:4
29.09.201816:00
Bromley FC - Halifax Town
2:2
29.09.201816:00
Dagenham & Redbridge - Ebbsfleet United
1:3
29.09.201816:00
Dover Athletic - Barrow AFC
0:2
29.09.201816:00
Gateshead FC - Eastleigh FC
0:1
29.09.201816:00
Hartlepool United - Aldershot Town
1:1
29.09.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Solihull Moors
0:1
29.09.201816:00
Leyton Orient - Sutton United
0:1
29.09.201816:00
Maidenhead United - Salford City
0:3
29.09.201816:00
Maidstone United - Chesterfield FC
1:1
29.09.201816:00
Wrexham FC - Barnet FC
1:0
06.10.201816:00
Aldershot Town - Halifax Town
3:0
06.10.201816:00
Barnet FC - Solihull Moors
2:0
06.10.201816:00
Barrow AFC - Sutton United
2:1
06.10.201816:00
Braintree Town - Eastleigh FC
1:2
06.10.201816:00
Chesterfield FC - AFC Fylde
0:0
06.10.201816:00
Dover Athletic - Salford City
1:4
06.10.201816:00
Ebbsfleet United - Harrogate Town
0:2
06.10.201816:00
Gateshead FC - Dagenham & Redbridge
2:0
06.10.201816:00
Hartlepool United - Boreham Wood
2:0
06.10.201816:00
Maidenhead United - Leyton Orient
0:2
06.10.201816:00
Maidstone United - Bromley FC
0:1
06.10.201816:00
Wrexham FC - Havant & Waterlooville FC
1:0
13.10.201816:00
AFC Fylde - Maidstone United
2:0
13.10.201816:00
Boreham Wood - Maidenhead United
3:1
13.10.201816:00
Bromley FC - Barrow AFC
2:1
13.10.201816:00
Eastleigh FC - Aldershot Town
1:2
13.10.201816:00
Harrogate Town - Dover Athletic
2:2
13.10.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Gateshead FC
0:1
13.10.201816:00
Leyton Orient - Hartlepool United
0:0
13.10.201816:00
Salford City - Braintree Town
2:2
13.10.201816:00
Solihull Moors - Ebbsfleet United
2:1
13.10.201816:00
Dagenham & Redbridge - Wrexham FC
1:2
13.10.201818:15
Halifax Town - Chesterfield FC
1:1
27.10.201816:00
Barrow AFC - Barnet FC
0:2
27.10.201816:00
Boreham Wood - Bromley FC
2:1
27.10.201816:00
Braintree Town - Dover Athletic
2:1
27.10.201816:00
Dagenham & Redbridge - Harrogate Town
2:1
27.10.201816:00
Halifax Town - Eastleigh FC
0:1
27.10.201816:00
Gateshead FC - Aldershot Town
3:0
27.10.201816:00
Hartlepool United - Sutton United
2:3
27.10.201816:00
Leyton Orient - Havant & Waterlooville FC
4:0
27.10.201816:00
Maidenhead United - AFC Fylde
0:6
27.10.201816:00
Maidstone United - Solihull Moors
1:3
27.10.201816:00
Salford City - Ebbsfleet United
1:1
27.10.201816:00
Chesterfield FC - Wrexham FC
1:1
30.10.201820:45
AFC Fylde - Gateshead FC
1:0
30.10.201820:45
Aldershot Town - Boreham Wood
1:1
30.10.201820:45
Barnet FC - Salford City
1:3
30.10.201820:45
Bromley FC - Braintree Town
2:4
30.10.201820:45
Dover Athletic - Dagenham & Redbridge
0:2
30.10.201820:45
Eastleigh FC - Leyton Orient
1:1
30.10.201820:45
Ebbsfleet United - Maidstone United
1:1
30.10.201820:45
Harrogate Town - Barrow AFC
4:2
30.10.201820:45
Havant & Waterlooville FC - Maidenhead United
7:0
30.10.201820:45
Solihull Moors - Halifax Town
0:0
30.10.201820:45
Sutton United - Chesterfield FC
1:1
30.10.201820:45
Wrexham FC - Hartlepool United
1:0
03.11.201816:00
AFC Fylde - Leyton Orient
1:3
03.11.201816:00
Aldershot Town - Braintree Town
1:0
03.11.201816:00
Barnet FC - Maidstone United
0:2
03.11.201816:00
Bromley FC - Hartlepool United
4:0
03.11.201816:00
Dover Athletic - Maidenhead United
2:0
03.11.201816:00
Eastleigh FC - Salford City
1:1
03.11.201816:00
Ebbsfleet United - Barrow AFC
1:0
03.11.201816:00
Harrogate Town - Chesterfield FC
1:1
03.11.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Halifax Town
2:1
03.11.201816:00
Solihull Moors - Boreham Wood
0:0
03.11.201816:00
Sutton United - Dagenham & Redbridge
1:0
03.11.201816:00
Wrexham FC - Gateshead FC
3:1
17.11.201813:30
Braintree Town - Solihull Moors
0:3
17.11.201816:00
Barrow AFC - Eastleigh FC
0:3
17.11.201816:00
Boreham Wood - Ebbsfleet United
0:0
17.11.201816:00
Chesterfield FC - Havant & Waterlooville FC
0:0
17.11.201816:00
Dagenham & Redbridge - AFC Fylde
2:1
17.11.201816:00
Halifax Town - Dover Athletic
1:0
17.11.201816:00
Gateshead FC - Sutton United
0:0
17.11.201816:00
Leyton Orient - Bromley FC
3:1
17.11.201816:00
Salford City - Aldershot Town
4:0
17.11.201816:00
Maidstone United - Wrexham FC
1:1
18.11.201817:30
Hartlepool United - Barnet FC
1:3
24.11.201816:00
AFC Fylde - Boreham Wood
2:1
24.11.201816:00
Aldershot Town - Barrow AFC
0:2
24.11.201816:00
Barnet FC - Gateshead FC
1:2
24.11.201816:00
Bromley FC - Dagenham & Redbridge
0:2
24.11.201816:00
Dover Athletic - Hartlepool United
2:1
24.11.201816:00
Eastleigh FC - Chesterfield FC
1:1
24.11.201816:00
Ebbsfleet United - Halifax Town
4:0
24.11.201816:00
Harrogate Town - Braintree Town
3:1
24.11.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Maidstone United
5:2
24.11.201816:00
Solihull Moors - Salford City
0:0
24.11.201816:00
Sutton United - Maidenhead United
0:1
24.11.201816:00
Wrexham FC - Leyton Orient
0:2
27.11.201820:45
Boreham Wood - Dover Athletic
0:1
27.11.201820:45
Braintree Town - Sutton United
2:2
27.11.201820:45
Chesterfield FC - Bromley FC
1:1
27.11.201820:45
Dagenham & Redbridge - Havant & Waterlooville FC
3:1
27.11.201820:45
Hartlepool United - AFC Fylde
1:2
27.11.201820:45
Leyton Orient - Aldershot Town
0:0
27.11.201820:45
Maidenhead United - Ebbsfleet United
1:1
27.11.201820:45
Maidstone United - Eastleigh FC
1:3
27.11.201820:45
Salford City - Harrogate Town
3:2
27.11.201820:45
Barrow AFC - Wrexham FC
0:0
01.12.201816:00
Maidenhead United - Harrogate Town
1:2
01.12.201816:00
AFC Fylde - Sutton United
2:2
01.12.201816:00
Aldershot Town - Ebbsfleet United
0:2
01.12.201816:00
Braintree Town - Barrow AFC
0:2
01.12.201816:00
Eastleigh FC - Dover Athletic
2:2
01.12.201816:00
Hartlepool United - Dagenham & Redbridge
1:2
01.12.201816:00
Leyton Orient - Gateshead FC
2:0
01.12.201816:00
Salford City - Havant & Waterlooville FC
3:0
04.12.201820:45
Solihull Moors - Harrogate Town
2:0
08.12.201813:35
Boreham Wood - Leyton Orient
1:0
08.12.201816:00
Barrow AFC - Maidstone United
1:0
08.12.201816:00
Chesterfield FC - Salford City
2:0
08.12.201816:00
Dagenham & Redbridge - Halifax Town
1:1
08.12.201816:00
Dover Athletic - AFC Fylde
2:1
08.12.201816:00
Ebbsfleet United - Barnet FC
1:0
08.12.201816:00
Gateshead FC - Bromley FC
2:0
08.12.201816:00
Harrogate Town - Aldershot Town
4:1
08.12.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Braintree Town
2:1
08.12.201816:00
Maidenhead United - Hartlepool United
0:1
08.12.201816:00
Sutton United - Solihull Moors
2:2
08.12.201816:00
Wrexham FC - Eastleigh FC
2:0
18.12.201820:45
Halifax Town - Boreham Wood
1:1
22.12.201813:35
Barnet FC - Dover Athletic
2:0
22.12.201816:00
AFC Fylde - Ebbsfleet United
2:0
22.12.201816:00
Braintree Town - Boreham Wood
1:1
22.12.201816:00
Bromley FC - Maidenhead United
1:0
22.12.201816:00
Eastleigh FC - Harrogate Town
2:1
22.12.201816:00
Halifax Town - Sutton United
0:1
22.12.201816:00
Hartlepool United - Havant & Waterlooville FC
1:1
22.12.201816:00
Leyton Orient - Chesterfield FC
3:1
22.12.201816:00
Maidstone United - Gateshead FC
2:3
22.12.201816:00
Salford City - Dagenham & Redbridge
1:2
22.12.201816:00
Solihull Moors - Barrow AFC
0:1
22.12.201816:00
Aldershot Town - Wrexham FC
0:0
26.12.201813:30
Maidenhead United - Aldershot Town
4:3
26.12.201814:00
Boreham Wood - Barnet FC
1:0
26.12.201814:00
Dagenham & Redbridge - Leyton Orient
2:1
26.12.201816:00
Barrow AFC - AFC Fylde
1:1
26.12.201816:00
Chesterfield FC - Solihull Moors
0:4
26.12.201816:00
Dover Athletic - Maidstone United
3:1
26.12.201816:00
Ebbsfleet United - Braintree Town
4:2
26.12.201816:00
Gateshead FC - Hartlepool United
2:1
26.12.201816:00
Harrogate Town - Halifax Town
1:2
26.12.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Eastleigh FC
2:2
26.12.201816:00
Sutton United - Bromley FC
1:0
26.12.201816:00
Wrexham FC - Salford City
5:1
29.12.201813:35
Barrow AFC - Salford City
3:2
29.12.201816:00
Boreham Wood - Maidstone United
0:1
29.12.201816:00
Chesterfield FC - Hartlepool United
1:1
29.12.201816:00
Dagenham & Redbridge - Barnet FC
0:1
29.12.201816:00
Dover Athletic - Leyton Orient
0:0
29.12.201816:00
Ebbsfleet United - Eastleigh FC
3:0
29.12.201816:00
Gateshead FC - Halifax Town
1:1
29.12.201816:00
Harrogate Town - AFC Fylde
1:2
29.12.201816:00
Havant & Waterlooville FC - Bromley FC
0:3
29.12.201816:00
Maidenhead United - Braintree Town
0:1
29.12.201816:00
Sutton United - Aldershot Town
2:1
29.12.201816:00
Wrexham FC - Solihull Moors
1:0
01.01.201916:00
AFC Fylde - Barrow AFC
0:0
01.01.201916:00
Aldershot Town - Maidenhead United
0:0
01.01.201916:00
Barnet FC - Boreham Wood
1:1
01.01.201916:00
Braintree Town - Ebbsfleet United
0:4
01.01.201916:00
Eastleigh FC - Havant & Waterlooville FC
2:1
01.01.201916:00
Halifax Town - Harrogate Town
1:1
01.01.201916:00
Hartlepool United - Gateshead FC
2:1
01.01.201916:00
Leyton Orient - Dagenham & Redbridge
1:0
01.01.201916:00
Maidstone United - Dover Athletic
0:1
01.01.201916:00
Solihull Moors - Chesterfield FC
2:2
01.01.201916:00
Salford City - Wrexham FC
2:0
01.01.201920:45
Bromley FC - Sutton United
2:1
05.01.201916:00
Bromley FC - AFC Fylde
3:2
05.01.201916:00
Chesterfield FC - Ebbsfleet United
3:3
05.01.201916:00
Dagenham & Redbridge - Boreham Wood
4:4
05.01.201916:00
Halifax Town - Braintree Town
0:0
05.01.201916:00
Gateshead FC - Maidenhead United
0:1
05.01.201916:00
Hartlepool United - Maidstone United
1:2
05.01.201916:00
Havant & Waterlooville FC - Barrow AFC
2:0
05.01.201916:00
Leyton Orient - Salford City
0:3
05.01.201916:00
Solihull Moors - Eastleigh FC
4:1
05.01.201916:00
Sutton United - Harrogate Town
2:1
05.01.201916:00
Wrexham FC - Dover Athletic
0:1
08.01.201920:45
Gateshead FC - Solihull Moors
1:2
08.01.201920:45
Bromley FC - Wrexham FC
2:0
15.01.201920:45
Maidstone United - Maidenhead United
2:4
19.01.201913:35
Harrogate Town - Hartlepool United
3:1
19.01.201916:00
Aldershot Town - Chesterfield FC
0:2
19.01.201916:00
Barrow AFC - Halifax Town
0:0
19.01.201916:00
Boreham Wood - Havant & Waterlooville FC
1:3
19.01.201916:00
Braintree Town - Barnet FC
4:0
19.01.201916:00
Dover Athletic - Bromley FC
1:1
19.01.201916:00
Eastleigh FC - Sutton United
3:2
19.01.201916:00
Ebbsfleet United - Leyton Orient
2:0
19.01.201916:00
Maidenhead United - Solihull Moors
1:2
19.01.201916:00
Maidstone United - Dagenham & Redbridge
0:3
19.01.201916:00
Salford City - Gateshead FC
1:1
19.01.201916:00
AFC Fylde - Wrexham FC
2:0
26.01.201916:00
Bromley FC - Eastleigh FC
0:1
26.01.201916:00
Chesterfield FC - Barrow AFC
0:0
26.01.201916:00
Dagenham & Redbridge - Aldershot Town
1:1
26.01.201916:00
Halifax Town - Salford City
0:0
26.01.201916:00
Gateshead FC - Boreham Wood
1:1
26.01.201916:00
Hartlepool United - Braintree Town
2:1
26.01.201916:00
Havant & Waterlooville FC - Dover Athletic
0:0
26.01.201916:00
Leyton Orient - Maidstone United
3:0
26.01.201916:00
Solihull Moors - AFC Fylde
1:2
26.01.201916:00
Sutton United - Ebbsfleet United
1:0
26.01.201916:00
Wrexham FC - Maidenhead United
1:0
02.02.201916:00
Dover Athletic - Gateshead FC
1:2
09.02.201916:00
Aldershot Town - Eastleigh FC
1:3
09.02.201916:00
Barnet FC - Sutton United
0:1
09.02.201916:00
Barrow AFC - Bromley FC
1:1
09.02.201916:00
Braintree Town - Salford City
1:0
09.02.201916:00
Chesterfield FC - Halifax Town
1:0
09.02.201916:00
Dover Athletic - Harrogate Town
2:3
09.02.201916:00
Ebbsfleet United - Solihull Moors
0:1
09.02.201916:00
Gateshead FC - Havant & Waterlooville FC
0:0
09.02.201916:00
Hartlepool United - Leyton Orient
1:1
09.02.201916:00
Maidenhead United - Boreham Wood
1:0
09.02.201916:00
Maidstone United - AFC Fylde
1:1
09.02.201916:00
Wrexham FC - Dagenham & Redbridge
1:0
12.02.201920:45
Aldershot Town - Solihull Moors
0:3
16.02.201916:00
AFC Fylde - Chesterfield FC
0:1
16.02.201916:00
Boreham Wood - Hartlepool United
0:4
16.02.201916:00
Bromley FC - Maidstone United
2:0
16.02.201916:00
Dagenham & Redbridge - Gateshead FC
0:2
16.02.201916:00
Eastleigh FC - Braintree Town
2:1
16.02.201916:00
Halifax Town - Aldershot Town
0:0
16.02.201916:00
Harrogate Town - Ebbsfleet United
1:2
16.02.201916:00
Leyton Orient - Maidenhead United
0:1
16.02.201916:00
Salford City - Dover Athletic
1:3
16.02.201916:00
Solihull Moors - Barnet FC
2:2
16.02.201916:00
Sutton United - Barrow AFC
0:1
16.02.201916:00
Havant & Waterlooville FC - Wrexham FC
2:3
19.02.201920:45
Sutton United - Barnet FC
0:0
19.02.201920:45
AFC Fylde - Havant & Waterlooville FC
6:2
19.02.201920:45
Ebbsfleet United - Hartlepool United
0:0
19.02.201920:45
Maidstone United - Halifax Town
0:1
19.02.201920:45
Boreham Wood - Wrexham FC
0:2
23.02.201916:00
Barrow AFC - Ebbsfleet United
0:0
23.02.201916:00
Braintree Town - Aldershot Town
0:1
23.02.201916:00
Chesterfield FC - Harrogate Town
0:1
23.02.201916:00
Dagenham & Redbridge - Sutton United
1:0
23.02.201916:00
Halifax Town - Havant & Waterlooville FC
0:0
23.02.201916:00
Hartlepool United - Bromley FC
1:2
23.02.201916:00
Maidenhead United - Dover Athletic
1:0
23.02.201916:00
Salford City - Eastleigh FC
0:2
23.02.201916:00
Gateshead FC - Wrexham FC
1:1
26.02.201920:45
Barnet FC - Chesterfield FC
0:2
02.03.201916:00
AFC Fylde - Maidenhead United
2:1
02.03.201916:00
Aldershot Town - Gateshead FC
0:2
02.03.201916:00
Barnet FC - Barrow AFC
3:1
02.03.201916:00
Bromley FC - Boreham Wood
0:2
02.03.201916:00
Dover Athletic - Braintree Town
3:0
02.03.201916:00
Eastleigh FC - Halifax Town
0:1
02.03.201916:00
Ebbsfleet United - Salford City
0:1
02.03.201916:00
Harrogate Town - Dagenham & Redbridge
1:1
02.03.201916:00
Havant & Waterlooville FC - Leyton Orient
1:2
02.03.201916:00
Sutton United - Hartlepool United
2:2
02.03.201916:00
Wrexham FC - Chesterfield FC
1:0
02.03.201918:20
Solihull Moors - Maidstone United
5:0
05.03.201920:45
Halifax Town - Barnet FC
3:0
05.03.201920:45
Barrow AFC - Leyton Orient
2:3
05.03.201920:45
Braintree Town - Chesterfield FC
1:3
05.03.201920:45
Harrogate Town - Bromley FC
1:0
05.03.201920:45
Maidenhead United - Dagenham & Redbridge
1:1
05.03.201920:45
Salford City - Sutton United
2:0
09.03.201913:35
Leyton Orient - Wrexham FC
1:0
09.03.201916:00
Barrow AFC - Aldershot Town
2:1
09.03.201916:00
Boreham Wood - AFC Fylde
1:1
09.03.201916:00
Braintree Town - Harrogate Town
0:4
09.03.201916:00
Chesterfield FC - Eastleigh FC
2:3
09.03.201916:00
Dagenham & Redbridge - Bromley FC
3:0
09.03.201916:00
Gateshead FC - Barnet FC
2:1
09.03.201916:00
Hartlepool United - Dover Athletic
3:2
09.03.201916:00
Maidenhead United - Sutton United
1:0
09.03.201916:00
Maidstone United - Havant & Waterlooville FC
2:0
09.03.201916:00
Salford City - Solihull Moors
2:0
12.03.201920:45
AFC Fylde - Hartlepool United
4:2
12.03.201920:45
Aldershot Town - Leyton Orient
1:2
12.03.201920:45
Barnet FC - Halifax Town
1:1
12.03.201920:45
Bromley FC - Chesterfield FC
3:3
12.03.201920:45
Dover Athletic - Boreham Wood
1:1
12.03.201920:45
Eastleigh FC - Maidstone United
2:0
12.03.201920:45
Ebbsfleet United - Maidenhead United
3:0
12.03.201920:45
Havant & Waterlooville FC - Dagenham & Redbridge
3:0
12.03.201920:45
Solihull Moors - Gateshead FC
1:0
12.03.201920:45
Sutton United - Braintree Town
0:3
12.03.201920:45
Wrexham FC - Barrow AFC
1:3
16.03.201916:00
Aldershot Town - Salford City
0:1
16.03.201916:00
Barnet FC - Hartlepool United
0:0
16.03.201916:00
Dover Athletic - Halifax Town
2:1
16.03.201916:00
Eastleigh FC - Barrow AFC
0:1
16.03.201916:00
Ebbsfleet United - Boreham Wood
3:2
16.03.201916:00
Harrogate Town - Maidenhead United
1:0
16.03.201916:00
Havant & Waterlooville FC - Chesterfield FC
1:2
16.03.201916:00
Solihull Moors - Braintree Town
2:1
16.03.201916:00
Sutton United - Gateshead FC
4:2
16.03.201916:00
Wrexham FC - Maidstone United
1:0
19.03.201920:45
Barnet FC - Harrogate Town
1:0
23.03.201916:00
Barrow AFC - Harrogate Town
2:2
23.03.201916:00
Boreham Wood - Aldershot Town
0:2
23.03.201916:00
Braintree Town - Bromley FC
2:4
23.03.201916:00
Chesterfield FC - Sutton United
3:0
23.03.201916:00
Halifax Town - Solihull Moors
2:0
23.03.201916:00
Maidstone United - Ebbsfleet United
0:2
23.03.201916:00
Salford City - Barnet FC
0:0
23.03.201916:00
Hartlepool United - Wrexham FC
1:0
26.03.201920:45
Barnet FC - Aldershot Town
2:0
26.03.201920:45
Boreham Wood - Solihull Moors
2:2
26.03.201920:45
Leyton Orient - AFC Fylde
2:0
26.03.201920:45
Halifax Town - Ebbsfleet United
0:0
26.03.201920:45
Dagenham & Redbridge - Dover Athletic
1:3
26.03.201920:45
Maidenhead United - Havant & Waterlooville FC
2:1
27.03.201920:45
Harrogate Town - Salford City
0:1
30.03.201913:35
Aldershot Town - AFC Fylde
0:0
30.03.201916:00
Barnet FC - Leyton Orient
0:0
30.03.201916:00
Barrow AFC - Boreham Wood
1:2
30.03.201916:00
Braintree Town - Gateshead FC
2:0
30.03.201916:00
Chesterfield FC - Dagenham & Redbridge
2:0
30.03.201916:00
Eastleigh FC - Hartlepool United
3:2
30.03.201916:00
Halifax Town - Maidenhead United
0:1
30.03.201916:00
Harrogate Town - Maidstone United
2:2
30.03.201916:00
Salford City - Bromley FC
2:1
30.03.201916:00
Solihull Moors - Dover Athletic
2:2
30.03.201916:00
Sutton United - Havant & Waterlooville FC
2:2
30.03.201916:00
Ebbsfleet United - Wrexham FC
4:2
02.04.201920:45
Eastleigh FC - Barnet FC
0:3
02.04.201920:45
AFC Fylde - Dagenham & Redbridge
1:1
02.04.201920:45
Bromley FC - Leyton Orient
2:1
06.04.201916:00
AFC Fylde - Eastleigh FC
4:2
06.04.201916:00
Boreham Wood - Sutton United
1:2
06.04.201916:00
Bromley FC - Aldershot Town
2:2
06.04.201916:00
Dagenham & Redbridge - Barrow AFC
0:0
06.04.201916:00
Dover Athletic - Chesterfield FC
0:0
06.04.201916:00
Gateshead FC - Ebbsfleet United
1:1
06.04.201916:00
Hartlepool United - Solihull Moors
0:1
06.04.201916:00
Havant & Waterlooville FC - Harrogate Town
1:2
06.04.201916:00
Leyton Orient - Halifax Town
2:2
06.04.201916:00
Maidenhead United - Barnet FC
0:1
06.04.201916:00
Maidstone United - Salford City
0:2
06.04.201916:00
Wrexham FC - Braintree Town
3:1
09.04.201920:45
Maidstone United - Barnet FC
2:1
09.04.201920:45
Gateshead FC - AFC Fylde
0:1
09.04.201920:45
Leyton Orient - Eastleigh FC
3:2
13.04.201913:35
Salford City - Maidenhead United
3:0
13.04.201916:00
Aldershot Town - Hartlepool United
1:1
13.04.201916:00
Barrow AFC - Dover Athletic
2:3
13.04.201916:00
Braintree Town - AFC Fylde
2:1
13.04.201916:00
Chesterfield FC - Maidstone United
4:1
13.04.201916:00
Eastleigh FC - Gateshead FC
1:0
13.04.201916:00
Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge
0:1
13.04.201916:00
Halifax Town - Bromley FC
2:2
13.04.201916:00
Harrogate Town - Boreham Wood
0:1
13.04.201916:00
Solihull Moors - Havant & Waterlooville FC
3:2
13.04.201916:00
Sutton United - Leyton Orient
1:2
13.04.201916:00
Barnet FC - Wrexham FC
1:2
19.04.201916:00
AFC Fylde - Barnet FC
1:0
19.04.201916:00
Boreham Wood - Salford City
2:3
19.04.201916:00
Bromley FC - Solihull Moors
0:2
19.04.201916:00
Dagenham & Redbridge - Eastleigh FC
2:0
19.04.201916:00
Dover Athletic - Aldershot Town
1:0
19.04.201916:00
Gateshead FC - Chesterfield FC
1:0
19.04.201916:00
Hartlepool United - Halifax Town
2:1
19.04.201916:00
Havant & Waterlooville FC - Ebbsfleet United
3:3
19.04.201916:00
Leyton Orient - Harrogate Town
2:0
19.04.201916:00
Maidenhead United - Barrow AFC
1:1
19.04.201916:00
Maidstone United - Braintree Town
0:2
19.04.201916:00
Wrexham FC - Sutton United
1:0
22.04.201916:00
Aldershot Town - Havant & Waterlooville FC
2:0
22.04.201916:00
Barnet FC - Bromley FC
1:1
22.04.201916:00
Barrow AFC - Hartlepool United
1:0
22.04.201916:00
Braintree Town - Dagenham & Redbridge
2:0
22.04.201916:00
Chesterfield FC - Boreham Wood
3:2
22.04.201916:00
Eastleigh FC - Maidenhead United
2:0
22.04.201916:00
Ebbsfleet United - Dover Athletic
0:1
22.04.201916:00
Harrogate Town - Gateshead FC
2:0
22.04.201916:00
Salford City - AFC Fylde
0:1
22.04.201916:00
Solihull Moors - Leyton Orient
0:0
22.04.201916:00
Sutton United - Maidstone United
2:2
22.04.201916:00
Halifax Town - Wrexham FC
2:1
27.04.201913:30
AFC Fylde - Halifax Town
0:2
27.04.201913:30
Boreham Wood - Eastleigh FC
3:3
27.04.201913:30
Bromley FC - Ebbsfleet United
5:1
27.04.201913:30
Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
1:1
27.04.201913:30
Dover Athletic - Sutton United
3:0
27.04.201913:30
Gateshead FC - Barrow AFC
0:2
27.04.201913:30
Hartlepool United - Salford City
3:2
27.04.201913:30
Havant & Waterlooville FC - Barnet FC
0:2
27.04.201913:30
Leyton Orient - Braintree Town
0:0
27.04.201913:30
Maidenhead United - Chesterfield FC
2:0
27.04.201913:30
Maidstone United - Aldershot Town
0:2
27.04.201913:30
Wrexham FC - Harrogate Town
2:1

play off - čtvrtfinále

01.05.201920:00
AFC Fylde - Harrogate Town
3:1
02.05.201920:00
Wrexham FC - Eastleigh FC
0:1e

play off - semifinále

04.05.201913:13
Solihull Moors - AFC Fylde
0:1
05.05.201916:13
Salford City - Eastleigh FC
2:1p

play off - finále

11.05.201916:00
Salford City - AFC Fylde
3:0
06.03. PFA: Počet hráčů s psychickými problémy roste
Anglická asociace profesionálních fotbalistů oznámila, že čím dál více hráčů žádá o pomoc s psychickými problémy. V roce 2018 jich bylo 438, což je o 278 víc než před dvěma lety. "Dřív bylo nemyslitelné ukázat jakoukoliv slabost, ale nyní hráči vidí, že není nic slabošského na tom, že se o těchto problémech mluví nahlas. Věřím, že hráči si nyní lépe uvědomují, že pro ně existuje pomoc a že si o ni mohou říct," šéf hráčských odborů Michael Bennett. (bbc.co.uk)
02.02. V Anglii a Skotsku se odkládají zápasy
Řada odložených utkání bude během tohoto víkendu v Anglii a Skotsku. Spojené království zasáhlo pravé zimní počasí, načež se odkládají hlavně zápasy nižších soutěží. (skysports.com)
23.01. Beckham investoval do klubu Salford City
David Beckham se stal akcionářem celku Salford City, který hraje pátou nejvyšší anglickou soutěž - někdejší vynikající záložník v klubu koupil desetiprocentní podíl. (dailymail.co.uk)
19.07.2018 Salford oznámil příchod Rooneyho
Adam Rooney bude hrát pátou nejvyšší anglickou ligu. Nyní již bývalý útočník Aberdeenu se přesunul do Salfordu City, kde uzavřel smlouvu na tři roky. (skysports.com)
03.04.2018 Fanoušek šel pěšky 440 kilometrů, zápas odvolali
Richie Hellon, fanoušek Tranmere Rovers z páté nejvyšší anglické soutěže, vyrazil pěšky na utkání svého týmu v Doveru. Za šest dní urazil 274 mil (přes 440 kilometrů), na stadionu se ale dvě hodiny před výkopem dozvěděl, že duel bude odložen. Hellon, který je civilním povoláním pošťák, chtěl pochodem upozornit na charitativní sbírku, která má pomoci zaplatit léčbu pro vážně nemocnou čtyřletou holčičku. (dailymail.co.uk)
18.05.2017 V Anglii budou zpětně trestat simulanty
Hráči v Anglii budou moci podle nových pravidel dostávat zpětně tresty zákazu startu za filmování. Pokud hráči simulováním oklamou rozhodčího tak, že vyloučí soupeře či odpíská penaltu, bude následovat minimálně dvouzápasový distanc. Úpravu pravidel dnes schválila Fotbalová asociace, nové regule vstoupí v platnost v příští sezoně. O provinění hráčů bude na základě videozáznamů rozhodovat tříčlenná komise ve složení rozhodčí, bývalý trenér a bývalý hráč, jež se musí na případném trestu jednomyslně shodnout. (ČTK)
15.10.2015 Kidderminster si na hostování půjčil Warda
Joe Ward se dočasně rozloučil s West Bromwichem Albion. 19letý záložník odešel na měsíční hostování do Kidderminster Harriers, jenž hraje pátou nejvyšší anglickou soutěž. (transfermarketweb.com)
04.07.2015 Motherwell získal útočníka Moulta
Když byl Louis Moult roku 2012 propuštěn svým domovským Stoke City, rozhodl se nastoupit netradiční rehabilitaci - z Northamptonu se uchýlil až do pátého patra anglického fotbalového poschodí (Conference) a takového rozhodnutí nyní nijak nelituje. Wrexhamu loni pomohl do finále FA Trophy a vybojoval si tak angažmá ve skotské nejvyšší soutěži, kde se na tři roky upsal Motherwellu. (sport.stv.tv)
11.02.2015 Bernard Mensah bude pomáhat Braintree
Bernard Mensah opět zamířil na hostování. Tentokrát si talentovaného útočníka Watfordu až do konce sezóny zajistilo Braintree Town, jež hraje pátou nejvyšší anglickou soutěž. Mensah už přitom dres tohoto klubu oblékal během minulé sezóny. (teamtalk.com)
29.10.2014 Iwelumo ukončil kariéru
Chris Iwelumo v šestatřiceti letech pověsil kopačky na hřebík. Bývalý skotský reprezentant v kariéře hrál za devatenáct klubů včetně Stoke, Wolverhamptonu či Aachenu, od července pak nastupoval v anglické Conferenci za Chester. (bbc.co.uk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.09.
Barnet FC - Aldershot Town
2:0
21.09.
Boreham Wood - Stockport County
4:0
21.09.
Bromley FC - Notts County
2:1
21.09.
Chorley FC - Woking FC
1:1
21.09.
Ebbsfleet United - Barrow AFC
0:3
21.09.
Halifax Town - Barnet FC
4:2
21.09.
Hartlepool United - Dover Athletic
0:2
21.09.
Maidenhead United - Harrogate Town
1:1
21.09.
Solihull Moors - Yeovil Town
0:1
21.09.
Sutton United - Chesterfield FC
4:0
21.09.
Torquay United - Dag & Red
0:0
21.09.
Aldershot Town - Wrexham FC
1:0
21.09.
AFC Fylde - Eastleigh FC
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
24.09.20:45
Boreham Wood - Notts County
info
24.09.20:45
Aldershot Town - Yeovil Town
info
24.09.20:45
AFC Fylde - Wrexham FC
info
24.09.20:45
Torquay United - Eastleigh FC
info
24.09.20:45
Sutton United - Dag & Red
info
24.09.20:45
Solihull Moors - Stockport County
info
24.09.20:45
Maidenhead - Dover Athletic
info
24.09.20:45
Hartlepool - Chesterfield FC
info
24.09.20:45
Halifax Town - Harrogate Town
info
24.09.20:45
Ebbsfleet United - Barnet FC
info
24.09.20:45
Chorley FC - Barrow AFC
info
24.09.20:45
Bromley FC - Woking FC
info
28.09.16:00
Barnet FC - Solihull Moors
info
28.09.16:00
Wrexham FC - Ebbsfleet United
info
28.09.16:00
Yeovil Town - Bromley FC
info
28.09.16:00
Woking FC - Boreham Wood
info
28.09.16:00
Stockport County - Torquay United
info
28.09.16:00
Notts County - AFC Fylde
info
28.09.16:00
Harrogate Town - Sutton United
info
28.09.16:00
Eastleigh FC - Hartlepool United
info
28.09.16:00
Dagenham & Redbridge - Chorley FC
info
28.09.16:00
Chesterfield FC - Aldershot Town
info
28.09.16:00
Barrow AFC - Maidenhead United
info
28.09.18:20
Dover Athletic - Halifax Town
info
Všechny zápasy