Hughes chce ukončit čekání na trofej

Manchester City získal poslední významnou trofej v roce 1976, kdy triumfoval v Ligovém poháru. Manažer Citizens Mark Hughes věří, že právě v této soutěži by jeho klub mohl letos čekání na trofej ukončit.

Anglie zažila nejtěžší bitvu rowdies za poslední roky

Před úterním utkáním anglického Ligového poháru mezi West Hamem a Millwallem byl pobodán fotbalový fanoušek. Čtyřiačtyřicetiletý muž byl převezen do nemocnice a jeho stav je stabilizovaný. Samotné utkání muselo být několikrát přerušeno kvůli proniknutí diváků na trávník.

Bednář by měl ve středu odehrát první zápas po trestu

Český útočník Roman Bednář by měl ve středu večer odehrát první zápas po odpykání tříměsíčního trestu za přechovávání drog. V dresu West Bromwiche pravděpodobně zasáhne do zápasu Ligového poháru proti Rotherhamu.

Ferguson chválil tým, ale v pět trofejí moc nevěří

Sir Alex Ferguson označil svůj současný kádr za ten nejlepší za celou dobu co působí na Old Trafford. Přesto přiznal, že příliš nevěří, že by se mužstvu podařilo vyhrát v této sezóně všech pět trofejí.

Ferguson chválil Fostera. Pomohl mu iPod

Brankář Ben Foster se stal hrdinou nedělního finále Ligového poháru, když Manchesteru United pomohl chycenou penaltou v rozhodujícím rozstřelu k výhře nad Tottenhamem. Nebýt však iPodu pětadvacetiletého gólmana, možná by penalty tak úspěšně nedopadly.

Vítězem Carling Cupu se po penaltách stal Manchester United

Až prodloužení a následný penaltový rozstřel musely určit, kdo se letos stane vítězem ligového poháru. Přesnější mušku a pevnější nervy nakonec předvedl Manchester United.

Rooney touží po čtyřech trofejích

Útočník Manchesteru United Wayne Rooney odtajnil své sny. V této sezóně by rád s Red Devils zvedl nad hlavu trofej pro vítěze ve všech čtyřech soutěžích, kterých se United účastní. První příležitost bude mít v neděli. Ve Wembley se hraje finále ligového poháru.

Burnley málem šokovalo Tottenham

Postoupil s Tottenhamem do finále Ligového poháru přesto byl zklamaný. Mužstvo Harryho Redknappa ztratilo na půdě druholigového Burnley během devadesáti minut třígólový náskok z prvního utkání a do Wembley ho posunula až šťastná rána Romana Pavljučenka dvě minuty před koncem prodloužení.

Mohli jsme prohrát o více branek, ví Ferguson

Velké překvapení se zrodilo v úvodním utkání semifinálového souboje Carling Cupu mezi Manchesterem United a Derby. Úřadující vítěz Ligy mistrů a anglické Premier League na půdě druholigového celku narazil a prohrál 0:1. Před domácí odvetou navíc mohlo být ještě hůře a ví to i manažer Sir Alex Ferguson...

Tevez dal Blackburnu čtyři góly

Už nechce být opomíjený! Jasný signál vyslal směrem k Siru Alexi Fergusonovi argentinský útočník Carlos Tevez. V Premier League před ním často dostává přednost dvojice Rooney Berbatov. V Carling Cupu proti Blackburnu ale Tevez ukázal, že se s místem na lavičce smířit nehodlá.

Mladíci se musí ještě učit, říká Silvestre

Arséne Wenger jako obvykle nasadil do utkání Carling Cupu sestavu prošpikovanou náctiletými talentovanými hráči, tentokrát však jeho tah úspěch neslavil. Mladíci prohráli s druholigovým Burnley 0:2. "Hráli jsme naivně," řekl potom Wenger.

Burnley vyřadilo Arsenal a sní o trofeji

Druholigové Burnley pokračuje ve spanilé jízdě anglickým Ligovým pohárem. Tým manažera Owena Coyla včera vyřadil Arsenal, dříve už z poháru vyřadil také Chelsea. Burnley si nyní věří a dokonce pomýšlí na zisk trofeje.

Carragher je králem vlastenců

Fotbalovému obránci Jamiemu Carragherovi aby otevřeli střelecký účet i statistici Tottenhamu, přestože odehrál celou kariéru v Liverpoolu. Když si totiž srazil na počátku listopadu v zápase s Tottenhamem míč do vlastní sítě, byl to jeho už třetí vlastní gól, kterým londýnskému klubu pomohl.

Scolarimu chybí kvalitní útočníci

Manažer Chelsea Luis Felipe Scolari si po vyřazení jeho mužstva z Ligového poháru postěžoval na nedostatek kvalitních útočníků. Scolari se rozhodl šetřit Nicolase Anelku a přestože ne zcela zdravý Drogba skóroval, další alternativu už za něj Scolari neměl.

Drogbovi hrozí za hození mince do hlediště trest

Sotva se útočník Didier Drogba vrátil po zranění do sestavy Chelsea, hrozí mu, že z ní zase načas vypadne. Ne však kvůli dalším zdravotním problémům, ale vinou trestu. Anglická Fotbalová asociace už s ním zahájila šetření kvůli tomu, že ve středečním utkání Ligového poháru hodil zpět do hlediště minci.