08.10.201919:47

Řekům vypadl z nominace Tsimikas

Řecká reprezentace se bude muset obejít v nadcházejících kvalifikačních zápasech o ME 2020 bez levého obránce Konstantinose Tsimikase, který vypadl ze hry kvůli zranění. Místo něj byl do týmu povolán Leonardo Koutris. Řekové se během nadcházejících dní utkají s Itálií a Bosnou a Hercegovinou.

football-italia.net
03.10.201916:45

Manolas nečekaně chybí v řecké reprezentaci

Obránce Neapole Kostas Manolas překvapivě chybí v nominaci řecké reprezentace na kvalifikační utkání s Itálií a Bosnou a Hercegovinou. Duel s Italy budou Řekové hrát na římském Stadio Olimpico, kde Manolas několik let hrál za AS Řím, než letos v létě přestoupil do Neapole.

16.11.201822:12

Manolas se zraněný vrátil do Říma

Řecký obránce Kostas Manolas odehrál v zápase Ligy národů proti Finsku půlhodinu, pak musel vystřídat. Další minuty už během tohoto reprezentačního startu nepřidá, protože se vrátil do Říma, kde bude léčit zraněný kotník.

16.11.201813:24

Manolasovo zranění by nemělo být vážné

Kostas Manolas zřejmě brzy znovu nazuje kopačky a vyběhne na trávník. Řecký obránce AS Řím nedohrál včerejší zápas s Finskem, když si poranil kotník, dnes ráno se pak podrobil vyšetření a to neodhalilo nic závažného.

16.11.201810:26

Manolas má zraněný kotník

Na podrobné vyšetření půjde Kostas Manolas. Obránce AS Řím nedohrál včerejší zápas Řecka s Finskem, v průběhu prvního poločasu utrpěl zranění kotníku.

07.11.201808:10

Vlachodimos bude reprezentovat Řecko

Řecká reprezentace může od této chvíle využít služby Odissease Vlachodimose. Čtyřiadvacetiletý gólman Benficy je rodákem ze Stuttgartu a Německo reprezentoval na všech mládežnických úrovních, avšak nyní se rozhodl hájit barvy vlasti svých předků, což nyní oficiálně posvětila FIFA.

transfermarkt.de
25.10.201815:00

Skibbe už není trenérem Řecka

Michael Skibbe byl dnes odvolán z funkce trenéra národního týmu Řecka. Německého kouče o práci připravily výsledky v Lize národů, kde mají Řekové po čtyřech zápasech jen minimální šanci skončit na prvním místě.

kicker.de
24.10.201819:20

Skibbe nejspíš skončí na lavičce Řecka

Německý trenér Michael Skibbe s největší pravděpodobností brzy skončí jako trenér národního týmu Řecka. Vedení tamního svazu není spokojené s výsledky v probíhající Lize národů.

kicker.de
16.10.201819:27

Sokratis se zranil na repre

Řecký obránce Arsenalu Sokratis se na reprezentačním srazu zranil. Nedohrál pondělní zápas proti Finsku, ze kterého odstoupil v poločase s podezřením na zranění kotníku. Jeho start v nedělním zápase proti Leicesteru je nejistý.

skysports.com
12.10.201820:26

Vlachodimos chce reprezentovat Řecko

Odisseas Vlachodimos má jasno o tom, za který stát chce chytat na mezinárodní úrovni. Brankář Benfiky měl na výběr ze dvou možností a nakonec dal košem Německu, vybral si totiž Řecko.

abola.pt
09.09.201808:33

Mitroglu si zranil kotník

Řecký útočník Kostas Mitroglu nedohrál zápas Ligy národů v Estonsku. Forvard francouzské Marseille musel vystřídat v 50. minutě kvůli zranění levého kotníku.

lequipe.fr
28.11.201713:43

Skibbe zůstává trenérem Řecka

Michael Skibbe zůstává trenérem řecké reprezentace, přestože s ní nepostoupil na MS do Ruska - s tamním svazem se dohodl na prodloužení smlouvy o další dva roky.

vi.nl
12.11.201711:45

Skibbe se od řecké reprezentace nechystá

Hodně špatně má baráž o postup na MS 2018 rozehranou Řecko. To prohrálo v Chorvatsku 1:4 a dnes musí vyhrát minimálně o tři branky, pod tlakem je tak trenér Michael Skibbe. "Nechystám se Řecko opustit, ale uvidíme," naznačil německý kouč, že by i v případě nezdaru u týmu rád pokračoval.

sport-express.ru
10.11.201720:58

Řecko prohrálo a přišlo o Samarise

Řecko včera prohrálo v Chorvatsku 1:4 a jeho šance na postup na MS jsou před barážovou odvetou hodně malé, příští týden mu navíc zřejmě bude chybět jeden hráč. Čtvrteční duel nedohrál Andreas Samaris, záložník Benfiky se zranil a čeká na verdikt lékařů.

abola.pt
04.11.201723:22

Dortmund přišel o Sokratise

Řekové možná v baráži o MS 2018 nebudou postrádat pouze suspendovaného Manolase, ale i zraněného dalšího stopera Sokratise, ten dnes ze šlágru s Bayernem odstoupil ve 42. minutě po vlastním zákroku na Kingsleyho Comana.

14.11.201615:30

Řecký svaz se omluvil za transparent

Řecký fotbalový svaz se omluvil Bosně a Hercegovině za chování fanoušků při nedělním utkání kvalifikace mistrovství světa v Aténách. Domácí příznivci při něm vyvěsili urážlivý transparent, který odkazoval na masakr osmi tisíc muslimů ve Srebrenici z roku 1995. "Šlo o nejhorší možnou urážku sportovního ducha a řecké pohostinnosti," citovala agentura AP prohlášení řeckého svazu, který reagoval na nápis "Nož, žica, Srebrenica" (Nůž, ostnatý drát, Srebrenica), jenž je narážkou na skutečnost, že řada zabitých muslimů mělo před popravou ruce svázané ostnatým drátem. Zápas mezi Řeckem a Bosnou a Hercegovinou skončil 1:1 a očekává se, že mezinárodní federace FIFA kvůli incidentu zahájí s domácím svazem disciplinární řízení.

ČTK
01.11.201615:47

Řím potvrdil zranění Manolase

Dva týdny klidu před sebou má Kostas Manolas. Vedení AS Řím potvrdilo informace italských médií ohledně zlomeniny nosu řeckého obránce, jehož čeká operace.

31.10.201617:12

Římu a Řecku by mohl chybět Manolas

Dva týdny klidu před sebou může mít Kostas Manolas, řeckého obránce ve službách AS Řím podle italských médií čeká operace nosu.

10.10.201621:35

Sokratis si přivodil svalový problém

Zraněný se z reprezentačního srazu vrátí Sokratis. Řecký obránce Borussie Dortmund si hned v úvodu dnešního utkání v Estonsku přivodil svalové zranění a musel střídat.

sport1.de
07.06.201618:06

Maniatis ukončil čekání na gól za Řecko

Ve čtyřicátém utkání za řeckou reprezentaci se obránce Joannis Maniatis dočkal prvního gólu, ale stál za to. Devětadvacetiletý hráč Olympiakosu Pireus, který strávil jaro na hostování ve Standardu Lutych, v přípravném utkání s Austrálií v Melbourne skóroval střelou ze 60 metrů. Řecký tým se díky jeho parádní trefě z vlastní poloviny hřiště dostal ve 20. minutě do vedení 2:0 a nakonec zvítězil 2:1. Svěřenci německého trenéra Michaela Skibbeho oplatili Australanům sobotní porážku 0:1 ze Sydney. Maniatis využil toho, že gólman Adam Federici stál daleko od branky a přesnou střelou ho přeloboval. Řekové, kteří se neprobojovali na mistrovství Evropy ve Francii, uštědřili australským fotbalistům první domácí porážku od roku 2009.