Kvalifikace ME fotbalistů do 21 let v Aténách:
4. skupina:
Řecko - ČR 0:2 (0:0).
Branky:
68. Bucha z pen., 90+1. Drchal. Rozhodčí: Jaccottet - Jobin, Hirzel (všichni Švýc.). ŽK: Diamantis - Plechatý, Krejčí, Ostrák. ČK: 42. Lymperakis (Řec.). Bez diváků.
Sestavy:
Řecko:
Siampanis - Apostolakis, Evangelu, Diamantis, Katranis - Buzukis (46. Tsiggaras), Tsingaras (72. Botos), Balojannis (46. Papanikolau) - Lymperakis, Kutsias (57. Kampetsis), Vrusai (80. Machairas). Trenér: Gumas.
ČR: Jedlička - Zima, Krejčí, Plechatý (46. Ostrák) - Holík, Havelka (46. Granečný), Janošek, Matoušek (65. Vaníček) - Lingr (89. Klíma), Bucha, Šašinka (77. Drchal). Trenér: Krejčí.

10.10.201918:57

Česká "21" remizovala s Řeckem

Kvalifikační utkání reprezentantů do 21 let o postup na ME v Karviné:
ČR - Řecko 1:1 (0:1)
Branky: 76. Hložek - 45+2. Buzukis z pen. Rozhodčí: Burchardt - Rasmussen, Hoeg (všichni Dán.). ŽK: Souček, Šašinka - Retsos, Natsos. ČK: 24. Dimitriu
Sestavy:
ČR: Jedlička - Souček, Plechatý, Chaluš, Holík - Sadílek, Bucha - Matoušek (74. Růsek), Hložek, Vaníček (62. Janošek) - Šašinka. Trenér: Krejčí.
Litva: Siampanis - Natsos, Dimitriu, Nikolau, Katranis - Balojannis, Retsos - Daviotis, Buzukis (53. Lyratzis), Kampetsis (84. Iatrudis) - Duvikas (28. Evangelu). Trenér: Gumas.

10.09.201818:57

Jednadvacítka prohrála poločas 0:1

Reprezentace do 21 let prohrává v klíčovém kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2019 v Jablonci s Řeckem po prvním poločase 0:1.
ČR - Řecko 0:1 po poločase
Branka:
44. Limnios. Rozhodčí: Dingert - Pickel, Christ (všichni Něm.).
Sestavy:
ČR: Staněk - Matějů, Král, Lischka, Helešic - Matoušek, Kulhánek, Hašek, Takács, Ladra - Pulkrab. Trenér: Lavička.
Řecko: Kotsaris - Saliakas, Pasalidis, Nikolau, Tsimikas - Lampru, Chatzidiakos, Andrutsos, Karachalios, Limnios - Vergos. Trenér: Nikopolidis

27.03.201817:05

Jednadvacítka prohrála s Řeckem

Utkání kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let v Xanthi:
Řecko - ČR 3:0 (2:0)
Branky: 7. Limnios, 31. Manthatis, 52. Saliakas. Rozhodčí: Thorarinsson - Sigurdsson, Gunnarsson (všichni Isl.). ŽK: Galanopulos, Karachalios - Sáček. ČK: 49. Galanopulos.
Řecko: Kotsaris - Saliakis, Pasalidis, Nikolau, Tsimikas - Manthatis (74. P. Chatzidiakos), Galanopulos, Andrutsos, Karachalios, Limnios (85. Chatzigiovanis) - Kuluris (82. Vergos). Trenér: Nikopolidis.
ČR: Staněk - Wiesner (46. Zajíc), Lischka, Král, Knejzlík - Kulhánek, Sáček - Trubač, Hašek (46. Kratochvíl), Macek (77. Ladra) - Pulkrab. Trenér: Lavička.

ČTK
08.10.201017:53

Lvíčata porazila Řeky 3:0

Česká reprezentace do 21 let porazila v prvním barážovém duelu o postup na ME této věkové kategorie stejně staré Řeky 3:0. Ve druhé minutě otevřel skóre Vošahlík, v 19. minutě proměnil penaltu Pekhart a třináct minut před koncem pečetil českou výhru Kozák.

19.03.200821:03

UEFA odložila mladým Albáncům zápas

UEFA musela odložit kvalifikační utkání ME hráčů do 21 let mezi Řeckem a Albánií, protože Albánie má od FIFA zakázáno hrát v mezinárodních soutěžích, Důvodem je vměšování tamní vlády do záležitostí fotbalového svazu.