22.06.202121:46

Angličané vedou nad Českem

Poločasový výsledek večerního utkání mistrovství Evropy: Česko - Anglie 0:1 (11. Sterling).

22.06.202119:56

Sestavy: Česko - Anglie

Sestavy pro večerní utkání mistrovství Evropy:
Česko:
Vaclík - Coufal, Kalas, Čelůstka, Bořil - Holeš, Souček - Masopust, Darida, Jankto - Schick.
Anglie: Pickford - Walker, Stones, Maguire, Shaw - Phillips, Rice - Saka, Grealish, Sterling - Kane.

21.06.202123:31

Postup mají v kapse i Švýcaři, Francouzi či Švédové

Kromě českého týmu posunuly pondělní výsledky do osmifinále mistrovství Evropy také Švýcary. Třetí tým skupiny A už má jistotu, že za ním skončí přinejmenším Ukrajina a Finsko a tudíž se vejdou mezi nejlepší kvarteto ze třetích míst. Stoprocentní jistotu bez ohledu na výsledky posledních utkání ve skupině už získaly také reprezentace Anglie, Francie a Švédska

sport1.de
21.06.202122:50

Český tým má jistý postup do osmifinále

Česko bude hrát na mistrovství Evropy v osmifinále. Výsledky pondělních zápasů ve skupinách B a C rozhodly o tom, že i kdyby Češi prohráli v úterý s Anglií a skončili ve své skupině na třetím místě, nebudou v žádném případě horší než další dvě mužstva.

21.06.202119:24

Chilwell a Mount nenastoupí proti Česku

Ben Chilwell a Mason Mount nepomohou Anglii v zítřejším utkání proti Česku. Kvůli pozitivnímu testu skotského záložníka Billyho Gilmoura na koronavirus, museli nastoupit do izolace. Oba hráči se s Gilmourem bavili po utkání se Skoty, které skončilo 0:0.

bbc.co.uk
20.06.202112:18

Duel proti Anglii budou pískat Portugalci

Hlavním rozhodčím utkání Česko - Anglie byl jmenován Artur Dias, na pomezí mu budou asistovat portugalští krajané Rui Tavares a Paulo Soares.

uefa.com
19.06.202116:02

Češi mohou mít v neděli jistý postup

Čeští reprezentanti jsou po páteční remíze 1:1 s Chorvatskem v druhém utkání na mistrovství Evropy velmi blízko k účasti ve vyřazovací části. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého mohou postup oslavit už před úterním posledním zápasem základní skupiny v Anglii, definitivu osmifinále mohou získat nejdříve v neděli. Pokud by jim výsledky v ostatních skupinách do úterý nenahrály, jistotu vyřazovacích bojů a také nečekaného prvenství v tabulce by jim bez ohledu na souběžný duel Chorvatska se Skotskem dala remíza. Postoupit mohou reprezentanti i při porážce.

ČTK
18.06.202119:53

Česko remizovalo s Chorvatskem

Výsledek utkání mistrovství Evropy: Chorvatsko - Česko 1:1 (47. Perišić z penalty - 37. Schick z penalty).

18.06.202118:49

Češi po půli vedou nad Chorvaty

Poločasový výsledek utkání mistrovství Evropy: Chorvatsko - Česko 0:1 (37. Schick z penalty).

16.06.202112:35

Duel s Chorvatskem odřídí Španělé

Hlavním rozhodčím utkání Chorvatsko - Česko bude Carlos del Cerro Grande, na pomezí budou s praporky pobíhat jeho španělští krajané Juan Carlos Yuste a Roberto Alonso Fernandez.

uefa.com
14.06.202121:22

Chorvaty netěší výhra Čechů

Výhra českých fotbalistů 2:0 nad Skotskem v úvodním zápase mistrovství Evropy nevzbudila žádné nadšení v Chorvatsku, jejíž výběr bude v pátek dalším soupeřem svěřenců Jaroslava Šilhavého. "Vítězství Čechů není dobrá zpráva pro Chorvaty," komentoval výsledek utkání záhřebský deník Jutarnji list, podle kterého jsou nyní čeští reprezentanti před pátečním zápasem s chorvatskými vicemistry světa plni adrenalinu a nejspíš věří, že v něm mohou znovu překvapit. "Nebudeme to mít s rozjetými Čechy po jejich vítězství vůbec lehké," míní list. Chorvatský tým začal ve skupině D nedělní porážkou 0:1 s Anglií. "Česká obrana nebyla příliš jistá, kromě Schicka se ale ve velké formě ukázal i brankář Vaclík, který předvedl několik povedených zákroků," píše chorvatský deník, podle kterého se v dobrém světle předvedli i Tomáš Souček a Vladimír Coufal. Hlavně ale vyzdvihl druhou branku Patrika Schicka, která má velkou šanci vstoupit do historie podobně jako před 45 lety "dloubák" Antonína Panenky.

ČTK
14.06.202119:10

Schick byl zvolen hráčem zápasu

Patrick Schick dvěma góly pokořil Skotsko, zařídil výhru českého týmu a odměnou mu je cena pro hráče zápasu. Útočník Leverkusenu dostal přednost před Tomášem Vaclíkem.

sports.yahoo.com
14.06.202116:56

Češi porazili Skoty díky Schickovi

Výsledek odpoledního utkání mistrovství Evropy: Skotsko - Česko 0:2 (41. a 52. Schick).

14.06.202116:18

Schick zvýšil nádherně na 2:0

Útočník Patrik Schick zvýšil náskok českého týmu v utkání ME proti Skotsku. Z poloviny hřiště přehodil brankáře Marshalla a Češi vedou 2:0.

14.06.202115:48

Skotsko - Česko 0:1 po poločase

Poločasový výsledek odpoledního utkání mistrovství Evropy: Skotsko - Česko 0:1 (41. Schick).

14.06.202115:44

Schick otevřel skóre

Česko vede od 41. minuty nad Skotskem v zápase ME 1:0. Po centru Coufala se hlavou prosadil Patrik Schick.

14.06.202113:56

Základní sestavy: Skotsko - Česko

Základní sestavy pro dnešní zápas mistrovství Evropy -
Skotsko:
Marshall - Hanley, Cooper, Hendry - O'Donnell, Armstrong, McGinn, McTominay, Robertson - Dykes, Christie.
Česko: Vaclík - Coufal, Čelůstka, Kalas, Bořil - Souček, Král, Darida - Masopust, Schick, Jankto.

uefa.com
13.06.202111:45

V Glasgow budou rozhodovat Němci

Hlavním rozhodčím zítřejšího utkání Skotsko - Česko bude Daniel Siebert, na pomezí mu budou asistovat němečtí krajané Jan Seidel a Rafael Foltyn.

uefa.com
08.06.202122:05

Česko si poradilo s Albánií

Výsledek dnešního přátelského utkání: Česko - Albánie 3:1 (18. Schick, 68. Masopust, 89. Čelůstka - 42. Çikalleshi).

08.06.202121:01

Češi hrají po poločase s Albánií nerozhodně

Poločasový výsledek dnešního přátelského utkání: Česko - Albánie 1:1 (18. Schick - 42. Çikalleshi).