zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina A

17.09.202117:30 
Slovensko - Švédsko
0:1
21.09.202117:15 
Finsko - Slovensko
2:1
21.09.202118:30 
Švédsko - Gruzie
4:0
21.10.202117:00 
Gruzie - Finsko
0:3
21.10.202120:00 
Irsko - Švédsko
0:1
26.10.202116:30 
Slovensko - Gruzie
2:0
26.10.202117:15 
Finsko - Irsko
1:2
25.11.202118:30 
Švédsko - Finsko
2:1
25.11.202120:00 
Irsko - Slovensko
1:1
30.11.202119:00 
Švédsko - Slovensko
3:0
30.11.202120:00 
Irsko - Gruzie
11:0
07.04.2022? 
Gruzie - Švédsko
info
07.04.2022? 
Slovensko - Finsko
info
12.04.2022? 
Švédsko - Irsko
info
12.04.2022? 
Finsko - Gruzie
info
27.06.2022? 
Gruzie - Irsko
info
01.09.2022? 
Irsko - Finsko
info
01.09.2022? 
Gruzie - Slovensko
info
06.09.2022? 
Finsko - Švédsko
info
06.09.2022? 
Slovensko - Irsko
info
 TýmZVRPSB
1.Švédsko550011:115
2.Irsko421114:37
3.Finsko42027:56
4.Slovensko51134:74
5.Gruzie40040:200
 TýmZVRPSB
1.Švédsko33009:19
2.Irsko311112:24
3.Slovensko21012:13
4.Finsko21013:33
5.Gruzie10010:30
 TýmZVRPSB
1.Švédsko22002:06
2.Finsko21014:23
3.Irsko11002:13
4.Slovensko30122:61
5.Gruzie30030:170

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina B

16.09.202119:00 
Faerské ostrovy - Španělsko
0:10
17.09.202120:00 
Maďarsko - Skotsko
0:2
21.09.202120:00 
Maďarsko - Španělsko
0:7
21.09.202120:35 
Skotsko - Faerské ostrovy
7:1
21.10.202118:00 
Ukrajina - Faerské ostrovy
4:0
22.10.202120:35 
Skotsko - Maďarsko
2:1
26.10.202116:00 
Ukrajina - Španělsko
0:6
26.10.202119:00 
Faerské ostrovy - Maďarsko
1:7
25.11.202121:00 
Španělsko - Faerské ostrovy
12:0
26.11.202120:35 
Skotsko - Ukrajina
1:1
30.11.202118:00 
Maďarsko - Ukrajina
4:2
30.11.202121:00 
Španělsko - Skotsko
8:0
08.04.2022? 
Ukrajina - Skotsko
info
08.04.2022? 
Maďarsko - Faerské ostrovy
info
12.04.2022? 
Skotsko - Španělsko
info
12.04.2022? 
Ukrajina - Maďarsko
info
02.09.2022? 
Španělsko - Maďarsko
info
02.09.2022? 
Faerské ostrovy - Ukrajina
info
06.09.2022? 
Španělsko - Ukrajina
info
06.09.2022? 
Faerské ostrovy - Skotsko
info
 TýmZVRPSB
1.Španělsko550043:015
2.Skotsko531112:1110
3.Maďarsko520312:146
4.Ukrajina41127:114
5.Faerské ostrovy50052:400
 TýmZVRPSB
1.Skotsko321010:37
2.Španělsko220020:06
3.Ukrajina21014:63
4.Maďarsko31024:113
5.Faerské ostrovy20021:170
 TýmZVRPSB
1.Španělsko330023:09
2.Maďarsko21018:33
3.Skotsko21012:83
4.Ukrajina20113:51
5.Faerské ostrovy30031:230

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina C

17.09.202117:00 
Bělorusko - Kypr
4:1
17.09.202120:45 
Nizozemsko - Česko
1:1
21.09.202117:30 
Česko - Kypr
8:0
21.09.202120:45 
Island - Nizozemsko
0:2
22.10.202120:45 
Kypr - Nizozemsko
0:8
22.10.202120:45 
Island - Česko
4:0
26.10.202120:00 
Bělorusko - Nizozemsko
0:2
26.10.202120:45 
Island - Kypr
5:0
26.11.202118:00 
Kypr - Bělorusko
1:1
27.11.202112:00Ostrava - Vítkovice
Česko - Nizozemsko
2:2
30.11.202117:00 
Česko - Bělorusko
odl.
30.11.202118:00 
Kypr - Island
0:4
07.04.2022? 
Bělorusko - Island
info
07.04.2022? 
Nizozemsko - Kypr
info
12.04.2022? 
Nizozemsko - Bělorusko
info
12.04.2022? 
Česko - Island
info
01.09.2022? 
Kypr - Česko
info
01.09.2022? 
Island - Bělorusko
info
06.09.2022? 
Bělorusko - Česko
info
06.09.2022? 
Nizozemsko - Island
info
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko532015:311
2.Island430113:29
3.Česko412111:75
4.Bělorusko31115:44
5.Kypr60152:301
 TýmZVRPSB
1.Island32019:26
2.Česko211010:24
3.Bělorusko21014:33
4.Nizozemsko10101:11
5.Kypr30121:131
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko431014:210
2.Island11004:03
3.Bělorusko10101:11
4.Česko20111:51
5.Kypr30031:170

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina D

17.09.202116:00 
Lotyšsko - Rakousko
1:8
17.09.202120:00 
Anglie - Severní Makedonie
8:0
17.09.202120:00 
Severní Irsko - Lucembursko
4:0
21.09.202118:00 
Severní Makedonie - Rakousko
0:6
21.09.202120:00 
Severní Irsko - Lotyšsko
4:0
21.09.202120:15 
Lucembursko - Anglie
0:10
21.10.202117:00 
Lotyšsko - Severní Makedonie
1:4
22.10.202118:00 
Rakousko - Lucembursko
5:0
23.10.202118:15 
Anglie - Severní Irsko
4:0
26.10.202113:30 
Severní Makedonie - Lucembursko
2:3
26.10.202119:30 
Lotyšsko - Anglie
0:10
26.10.202120:00 
Severní Irsko - Rakousko
2:2
25.11.202113:00 
Severní Makedonie - Severní Irsko
0:11
27.11.202113:30 
Anglie - Rakousko
1:0
29.11.202120:00 
Severní Irsko - Severní Makedonie
9:0
30.11.202120:00 
Anglie - Lotyšsko
20:0
30.11.202120:00 
Lucembursko - Rakousko
0:8
08.04.2022? 
Lucembursko - Lotyšsko
info
08.04.2022? 
Severní Makedonie - Anglie
info
08.04.2022? 
Rakousko - Severní Irsko
info
12.04.2022? 
Lucembursko - Severní Makedonie
info
12.04.2022? 
Severní Irsko - Anglie
info
12.04.2022? 
Rakousko - Lotyšsko
info
24.06.2022? 
Lotyšsko - Lucembursko
info
02.09.2022? 
Severní Makedonie - Lotyšsko
info
02.09.2022? 
Lucembursko - Severní Irsko
info
02.09.2022? 
Rakousko - Anglie
info
06.09.2022? 
Lotyšsko - Severní Irsko
info
06.09.2022? 
Anglie - Lucembursko
info
06.09.2022? 
Rakousko - Severní Makedonie
info
 TýmZVRPSB
1.Anglie660053:018
2.Rakousko641129:413
3.Severní Irsko641130:613
4.Lucembursko51043:293
5.Severní Makedonie61056:383
6.Lotyšsko50052:460
 TýmZVRPSB
1.Anglie440033:012
2.Severní Irsko431019:210
3.Rakousko11005:03
4.Severní Makedonie30032:200
5.Lucembursko20020:180
6.Lotyšsko30032:220
 TýmZVRPSB
1.Rakousko531124:410
2.Anglie220020:06
3.Severní Irsko210111:43
4.Lucembursko31023:113
5.Severní Makedonie31024:183
6.Lotyšsko20020:240

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina E

16.09.202118:00 
Dánsko - Malta
7:0
17.09.202116:00 
Bosna a Hercegovina - Černá Hora
2:3
17.09.202118:00 
Rusko - Ázerbájdžán
2:0
21.09.202116:00 
Rusko - Černá Hora
5:0
21.09.202118:00 
Ázerbájdžán - Dánsko
0:8
21.09.202118:30 
Malta - Bosna a Hercegovina
2:2
21.10.202114:00 
Černá Hora - Ázerbájdžán
2:0
21.10.202116:00 
Rusko - Malta
3:0
21.10.202118:00 
Dánsko - Bosna a Hercegovina
8:0
26.10.202114:00 
Bosna a Hercegovina - Rusko
0:4
26.10.202116:00 
Ázerbájdžán - Malta
1:2
26.10.202118:00 
Černá Hora - Dánsko
1:5
25.11.202113:00 
Bosna a Hercegovina - Dánsko
0:3
25.11.202116:00 
Ázerbájdžán - Rusko
0:4
26.11.202119:00 
Malta - Černá Hora
0:2
30.11.202113:00 
Bosna a Hercegovina - Malta
1:0
30.11.202115:00 
Ázerbájdžán - Černá Hora
1:0
30.11.202118:00 
Dánsko - Rusko
3:1
08.04.2022? 
Bosna a Herc. - Ázerbájdžán
info
08.04.2022? 
Černá Hora - Rusko
info
08.04.2022? 
Malta - Dánsko
info
12.04.2022? 
Černá Hora - Bosna a Hercegovina
info
12.04.2022? 
Dánsko - Ázerbájdžán
info
12.04.2022? 
Malta - Rusko
info
02.09.2022? 
Malta - Ázerbájdžán
info
02.09.2022? 
Rusko - Bosna a Hercegovina
info
02.09.2022? 
Dánsko - Černá Hora
info
06.09.2022? 
Rusko - Dánsko
info
06.09.2022? 
Ázerbájdžán - Bosna a Herc.
info
06.09.2022? 
Černá Hora - Malta
info
 TýmZVRPSB
1.Dánsko660034:218
2.Rusko650119:315
3.Černá Hora63038:139
4.Malta61144:164
5.Bosna a Hercegovina61145:204
6.Ázerbájdžán61052:183
 TýmZVRPSB
1.Dánsko330018:19
2.Rusko330010:09
3.Černá Hora21013:53
4.Bosna a Hercegovina41033:103
5.Ázerbájdžán41032:143
6.Malta20112:41
 TýmZVRPSB
1.Dánsko330016:19
2.Rusko32019:36
3.Černá Hora42025:86
4.Malta41032:123
5.Bosna a Hercegovina20112:101
6.Ázerbájdžán20020:40

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina F

16.09.202118:00 
Norsko - Arménie
10:0
16.09.202119:00 
Albánie - Kosovo
1:1
17.09.202119:00 
Polsko - Belgie
1:1
21.09.202117:30 
Arménie - Polsko
0:1
21.09.202119:00 
Kosovo - Norsko
0:3
21.09.202120:30 
Belgie - Albánie
7:0
21.10.202117:00 
Albánie - Arménie
5:0
21.10.202119:15 
Polsko - Norsko
0:0
21.10.202120:00 
Belgie - Kosovo
7:0
26.10.202116:00 
Arménie - Kosovo
0:1
26.10.202119:00 
Norsko - Belgie
4:0
26.10.202119:45 
Polsko - Albánie
2:0
25.11.202116:00 
Kosovo - Polsko
1:2
25.11.202120:00 
Belgie - Arménie
19:0
25.11.202120:10 
Albánie - Norsko
0:7
30.11.202114:00 
Arménie - Norsko
0:9
30.11.202116:00 
Kosovo - Albánie
1:3
30.11.202120:30 
Belgie - Polsko
4:0
07.04.2022? 
Norsko - Kosovo
info
07.04.2022? 
Albánie - Belgie
info
07.04.2022? 
Polsko - Arménie
info
12.04.2022? 
Arménie - Albánie
info
12.04.2022? 
Norsko - Polsko
info
12.04.2022? 
Kosovo - Belgie
info
02.09.2022? 
Kosovo - Arménie
info
02.09.2022? 
Albánie - Polsko
info
02.09.2022? 
Belgie - Norsko
info
06.09.2022? 
Arménie - Belgie
info
06.09.2022? 
Norsko - Albánie
info
06.09.2022? 
Polsko - Kosovo
info
 TýmZVRPSB
1.Norsko651033:016
2.Belgie641138:513
3.Polsko63216:611
4.Albánie62139:187
5.Kosovo61144:164
6.Arménie60060:450
 TýmZVRPSB
1.Belgie440037:012
2.Norsko220014:06
3.Polsko31203:15
4.Albánie31116:84
5.Kosovo30032:80
6.Arménie30030:110
 TýmZVRPSB
1.Norsko431019:010
2.Polsko32013:56
3.Kosovo31112:84
4.Albánie31023:103
5.Belgie20111:51
6.Arménie30030:340

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina G

17.09.202117:30 
Itálie - Moldavsko
3:0
17.09.202119:00 
Švýcarsko - Litva
4:1
17.09.202119:30 
Rumunsko - Chorvatsko
2:0
21.09.202117:30 
Chorvatsko - Itálie
0:4
21.09.202119:00 
Moldavsko - Švýcarsko
0:6
21.09.202119:30 
Rumunsko - Litva
3:0
22.10.202117:30 
Itálie - Chorvatsko
3:0
22.10.202119:00 
Švýcarsko - Rumunsko
2:0
26.10.202117:30 
Litva - Itálie
0:5
26.10.202119:00 
Švýcarsko - Chorvatsko
5:0
26.11.202117:00 
Chorvatsko - Litva
0:0
26.11.202117:30 
Itálie - Švýcarsko
1:2
26.11.202119:30 
Rumunsko - Moldavsko
3:0
30.11.202117:00 
Chorvatsko - Moldavsko
4:0
30.11.202117:30 
Litva - Švýcarsko
0:7
30.11.202117:30 
Rumunsko - Itálie
0:5
08.04.2022? 
Itálie - Litva
info
08.04.2022? 
Rumunsko - Švýcarsko
info
08.04.2022? 
Moldavsko - Chorvatsko
info
12.04.2022? 
Moldavsko - Litva
info
12.04.2022? 
Chorvatsko - Rumunsko
info
12.04.2022? 
Švýcarsko - Itálie
info
24.06.2022? 
Moldavsko - Rumunsko
info
28.06.2022? 
Litva - Moldavsko
info
02.09.2022? 
Moldavsko - Itálie
info
02.09.2022? 
Chorvatsko - Švýcarsko
info
02.09.2022? 
Litva - Rumunsko
info
06.09.2022? 
Švýcarsko - Moldavsko
info
06.09.2022? 
Litva - Chorvatsko
info
06.09.2022? 
Itálie - Rumunsko
info
 TýmZVRPSB
1.Švýcarsko660026:218
2.Itálie650121:215
3.Rumunsko53028:79
4.Chorvatsko61144:144
5.Litva50141:191
6.Moldavsko40040:160
 TýmZVRPSB
1.Švýcarsko330011:19
2.Rumunsko43018:59
3.Itálie32017:26
4.Chorvatsko31114:44
5.Moldavsko10010:60
6.Litva20020:120
 TýmZVRPSB
1.Švýcarsko330015:19
2.Itálie330014:09
3.Litva30121:71
4.Rumunsko10010:20
5.Chorvatsko30030:100
 Moldavsko30030:100

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina H

16.09.202118:00 
Turecko - Portugalsko
1:1
18.09.202116:07 
Německo - Bulharsko
7:0
19.09.202118:00 
Izrael - Portugalsko
0:4
21.09.202116:00 
Německo - Srbsko
5:1
21.10.202117:00 
Turecko - Bulharsko
1:0
21.10.202118:00 
Izrael - Německo
0:1
21.10.202119:00 
Portugalsko - Srbsko
2:1
26.10.202116:05 
Německo - Izrael
7:0
26.10.202117:00 
Bulharsko - Portugalsko
0:5
26.10.202118:00 
Srbsko - Turecko
2:0
25.11.202116:00 
Srbsko - Bulharsko
3:0
25.11.202119:00 
Portugalsko - Izrael
4:0
26.11.202116:00 
Německo - Turecko
8:0
30.11.202115:00 
Bulharsko - Srbsko
1:4
30.11.202116:00 
Turecko - Izrael
3:2
30.11.202119:00 
Portugalsko - Německo
1:3
23.02.2022? 
Turecko - Srbsko
info
08.04.2022? 
Bulharsko - Turecko
info
08.04.2022? 
Srbsko - Izrael
info
08.04.2022? 
Německo - Portugalsko
info
12.04.2022? 
Portugalsko - Bulharsko
info
12.04.2022? 
Izrael - Turecko
info
12.04.2022? 
Srbsko - Německo
info
23.06.2022? 
Bulharsko - Izrael
info
02.09.2022? 
Izrael - Bulharsko
info
02.09.2022? 
Srbsko - Portugalsko
info
02.09.2022? 
Turecko - Německo
info
06.09.2022? 
Portugalsko - Turecko
info
06.09.2022? 
Izrael - Srbsko
info
06.09.2022? 
Bulharsko - Německo
info
 TýmZVRPSB
1.Německo660031:218
2.Portugalsko641117:513
3.Srbsko530211:89
4.Turecko52125:137
5.Izrael50052:190
6.Bulharsko50051:200
 TýmZVRPSB
1.Německo440027:112
2.Turecko32105:37
3.Srbsko22005:06
4.Portugalsko32017:46
5.Izrael20020:50
6.Bulharsko20021:90
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko321010:17
2.Německo22004:16
3.Srbsko31026:83
4.Turecko20020:100
5.Bulharsko30030:110
6.Izrael30032:140

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina I

17.09.202117:00 
Řecko - Francie
0:10
17.09.202118:00 
Estonsko - Slovinsko
0:4
17.09.202120:15 
Wales - Kazachstán
6:0
21.09.202119:00 
Estonsko - Wales
0:1
21.09.202119:00 
Řecko - Kazachstán
3:2
21.09.202121:00 
Slovinsko - Francie
2:3
22.10.202113:00 
Kazachstán - Řecko
0:1
22.10.202120:15 
Slovinsko - Wales
1:1
22.10.202121:10 
Francie - Estonsko
11:0
26.10.202117:00 
Kazachstán - Francie
0:5
26.10.202119:00 
Řecko - Slovinsko
1:4
26.10.202120:15 
Wales - Estonsko
4:0
26.11.202118:00 
Slovinsko - Estonsko
6:0
26.11.202120:15 
Wales - Řecko
5:0
26.11.202121:10 
Francie - Kazachstán
6:0
30.11.202118:00 
Slovinsko - Řecko
0:0
30.11.202121:10 
Francie - Wales
2:0
08.04.2022? 
Estonsko - Řecko
info
08.04.2022? 
Kazachstán - Slovinsko
info
08.04.2022? 
Wales - Francie
info
12.04.2022? 
Řecko - Estonsko
info
12.04.2022? 
Kazachstán - Wales
info
12.04.2022? 
Francie - Slovinsko
info
28.06.2022? 
Estonsko - Kazachstán
info
02.09.2022? 
Slovinsko - Kazachstán
info
02.09.2022? 
Estonsko - Francie
info
02.09.2022? 
Řecko - Wales
info
06.09.2022? 
Kazachstán - Estonsko
info
06.09.2022? 
Wales - Slovinsko
info
06.09.2022? 
Francie - Řecko
info
 TýmZVRPSB
1.Francie660037:218
2.Wales641117:313
3.Slovinsko632117:511
4.Řecko62135:217
5.Kazachstán50052:210
6.Estonsko50050:260
 TýmZVRPSB
1.Francie330019:09
2.Wales330015:09
3.Slovinsko41219:45
4.Řecko31024:163
5.Estonsko20020:50
6.Kazachstán20020:60
 TýmZVRPSB
1.Francie330018:29
2.Slovinsko22008:16
3.Wales31112:34
4.Řecko31111:54
5.Kazachstán30032:150
6.Estonsko30030:210

zóna UEFA (Evropa) - baráž - semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

zóna UEFA (Evropa) - baráž - semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

zóna UEFA (Evropa) - baráž - finále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

zóna UEFA (Evropa) - baráž - finále - odvety

nenalezeny žádné zápasy
27.11.2021 Češky remizovaly s Nizozemkami
Utkání skupiny C kvalifikace MS 2023 fotbalistek v Ostravě:
ČR - Nizozemsko 2:2 (1:0).
Branky:
11. Svitková, 60. Necidová - 51. Van de Donková, 90.+3 Van der Gragtová.
Sestava ČR: Votíková - Šlajsová, Bertholdová, Necidová, Dlasková - Svitková, Cahynová, Dubcová, Szewieczková (84. Černá) - Martínková (84. Krejčiříková), Stašková (89. Mrázová). Trenér: Rada. (ČTK)
26.11.2021 Češky nastoupí až v sobotu
Dnešní zápas českých fotbalistek proti Nizozemsku o postup na mistrovství světa byl kvůli sněhové kalamitě odložen. Duel ve Vítkovicích se odehraje v sobotu od 12 hodin. Informoval o tom twitterový účet českého ženského fotbalu. Pro svěřenkyně trenéra Karla Rady půjde o čtvrtý z osmi kvalifikačních zápasů. Proti obhájkyním stříbra a úřadujícím evropským šampionkám se pokusí znovu překvapit a navázat na senzační venkovní remízu 1:1 z úvodního vzájemného duelu ve skupině. V úterý reprezentantky uzavřou kalendářní rok dalším domácím utkáním s Běloruskem. (ČTK)
12.10.2021 Uruguay proti Brazílii bez Araúja
Ronald Araújo nepomůže uruguayské reprezentaci v zápase kvalifikace MS 2022 proti Brazílii. Obránce Barcelony si v předchozím duelu s Argentinou (0:3) poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
21.09.2021 Česko - Kypr 8:0
Utkání skupiny C kvalifikace mistrovství světa žen 2023 v Liberci:
Česko - Kypr 8:0 (4:0)
Branky:
9. a 63. Stašková, 56. a 65. Martínková, 12. vlastní Charalambusová, 26. Dubcová, 42. Krejčiříková, 90.+3 Cvrčková.
Sestava Česka: Votíková - Šlajsová (71. Ringelová), Bertholdová, Necidová, Bartoňová (57. Mrázová) - Krejčíříková (58. Bužková), Cahynová, Dubcová - Stašková, Martínková (71. Cvrčková), Szewieczková (57. Chlastáková). Trenér: Rada. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
29.11.
Sev. Irsko - Severní Makedonie
9:0
30.11.
Bosna a Hercegovina - Malta
1:0
30.11.
Arménie - Norsko
0:9
30.11.
Bulharsko - Srbsko
1:4
30.11.
Ázerbájdžán - Černá Hora
1:0
30.11.
Kosovo - Albánie
1:3
30.11.
Turecko - Izrael
3:2
30.11.
Chorvatsko - Moldavsko
4:0
30.11.
Česko - Bělorusko
odl.
30.11.
Litva - Švýcarsko
0:7
30.11.
Rumunsko - Itálie
0:5
30.11.
Dánsko - Rusko
3:1
30.11.
Slovinsko - Řecko
0:0
30.11.
Maďarsko - Ukrajina
4:2
30.11.
Kypr - Island
0:4
30.11.
Portugalsko - Německo
1:3
30.11.
Švédsko - Slovensko
3:0
30.11.
Irsko - Gruzie
11:0
30.11.
Lucembursko - Rakousko
0:8
30.11.
Anglie - Lotyšsko
20:0
30.11.
Belgie - Polsko
4:0
30.11.
Španělsko - Skotsko
8:0
30.11.
Francie - Wales
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.02.?
Turecko - Srbsko
info
Všechny zápasy