základní skupiny - skupina A

05.09.201021:00Port of Spain
Nigérie - Korejská LDR
3:2
06.09.201000:00Port of Spain
Trinidad a Tobago - Chile
2:1
08.09.201022:00Marabella
Korejská LDR - Chile
3:0
09.09.201001:00Marabella
Trinidad a Tobago - Nigérie
1:2
13.09.201000:00Couva
Korejská LDR - Trinidad a Tobago
1:0
13.09.201000:00Arima
Chile - Nigérie
0:5
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Nigérie330010:39
2.Korejská LDR32016:36
3.Trinidad a Tobago31023:43
4.Chile30031:100

základní skupiny - skupina B

05.09.201022:00Bacolet
Německo - Mexiko
9:0
06.09.201001:00Bacolet
Jihoafrická rep. - Korejská rep.
1:3
08.09.201022:00Bacolet
Německo - Jihoafrická republika
10:1
09.09.201001:00Bacolet
Korejská republika - Mexiko
4:1
12.09.201021:00Arima
Korejská republika - Německo
0:3
12.09.201021:00Couva
Mexiko - Jihoafrická republika
4:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Německo330022:19
2.Korejská republika32017:56
3.Mexiko31025:133
4.Jihoafrická republika30032:170

základní skupiny - skupina C

06.09.201022:00Couva
Španělsko - Japonsko
4:1
07.09.201001:00Couva
Nový Zéland - Venezuela
1:2
09.09.201022:00Couva
Nový Zéland - Španělsko
1:3
10.09.201001:00Couva
Japonsko - Venezuela
6:0
13.09.201022:00Bacolet
Japonsko - Nový Zéland
6:0
13.09.201022:00Marabella
Venezuela - Španělsko
1:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Španělsko33009:39
2.Japonsko320113:46
3.Venezuela31023:93
4.Nový Zéland30032:110

základní skupiny - skupina D

06.09.201022:00Arima
Irsko - Brazílie
1:2
07.09.201001:00Arima
Kanada - Ghana
1:0
09.09.201022:00Arima
Irsko - Kanada
1:0
10.09.201001:00Arima
Ghana - Brazílie
1:0
14.09.201001:00Bacolet
Ghana - Irsko
0:3
14.09.201001:00Marabella
Brazílie - Kanada
2:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Irsko32015:26
2.Brazílie32014:26
3.Kanada31021:33
4.Ghana31021:43

play off - čtvrtfinále

16.09.201022:00Marabella
Nigérie - Korejská republika
5:6e
17.09.201001:00Marabella
Německo - Korejská LDR
0:1
17.09.201022:00Arima
Španělsko - Brazílie
2:1
18.09.201001:00Couva
Irsko - Japonsko
1:2

play off - semifinále

21.09.201022:00Couva
Korejská republika - Španělsko
2:1
22.09.201001:00Couva
Korejská LDR - Japonsko
1:2

play off - o 3. místo

25.09.201021:00Port of Spain
Španělsko - Korejská LDR
1:0

play off - finále

26.09.201000:00Port of Spain
Korejská republika - Japonsko
4:3p
26.09.2010 Jihokorejky se staly mistryněmi světa
Na světovém šampionátu fotbalistek do 17 let, hraném v Trinidadu a Tobago, se z titulu po dramatickém finále nakonec radovaly reprezentantky Korejské republiky. Finále: Korejská republika - Japonsko 3:3, 5:4 na penalty (6. Lee Jungeun, 45+1. Kim Areum, 79. Lee So Dam - 11. Naomoto, 17. Tanaka, 57. Kato). Utkání o 3. místo: Španělsko - Korejská LDR 1:0 (56. Pinel).
17.09.2010 Oba korejské týmy v semifinále MS
Na mistrovství světa žen do 17 let, které hostí Trinidad a Tobago, se odehrály první dvě čtvrtfinále. Nigérie - Korejská republika 5:6 po prodloužení (2. Ayila, 3. Eyebhoria, 37. Okobi, 90+1. Okobi, 103. Ayila - 15. Lee Geum Min, 23. Yeo Min Ji, 70. (pen) Yeo Min Ji, 89. Yeo Min Ji, 94. Kim Areum, 98. Yeo Min Ji), Německo - Korejská LDR 0:1 (44. Kim Kum Jong).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
25.09.
Španělsko - Korejská LDR
1:0
26.09.
Korejská republika - Japonsko
4:3p
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy