01.08.201121:30

Španělé otočili skóre a slaví zlato

Výsledek finálového duelu mistrovství Evropy do 19 let: Česko U19 - Španělsko U19 2:3 po prodloužení (52. Krejčí, 97. Lácha - 85. Aurtenetxe, 108. a 115. Alcácer).

01.08.201119:48

Finále devatenáctek po poločase bez branek

Bezbrankovým výsledkem skončil první poločas finále mistrovství Evropy hráčů do 19 let mezi Českou republikou a Španělskem. Češi jsou zatím favorizovanému soupeři více než vyrovnaným soupeřem.

29.07.201121:41

Češi ve finále proti Španělům

Španělská reprezentace do 19 let rozdrtila Irsko 5:0 a stala se finálovým soupeřem českého národního týmu. Dvakrát se trefil Morata, po jedné brance přidali Deulofeu, Sarabia a Juanmi.

29.07.201119:37

Devatenáctka je ve finále ME

Česká reprezentace do 19 let si na letošním ME zahraje finále proti lepšímu z duelu Španělsko - Irsko. Mladí Češi dnes porazili Srbsko 4:2, když už v 19. minutě vedli 3:0. Srbové rychle snížili na rozdíl jediné branky, vyrovnat už ale nestačili a v nastavení inkasovali čtvrtou branku.

29.07.201118:32

Devatenáctka v poločase vede 3:2

Česká reprezentace do 19 let vede po prvním poločase semifinále ME nad Srbskem 3:2. Mladí Češi vedli po brankách Přikryla, Kalase a Jelečka z penalty v 19. minutě 3:0, po dvou brankách Despotoviće to ale bylo už ve 28. minutě jenom 3:2.

26.07.201121:51

ME hráčů do 19 let - výsledky

Výsledky evropského šampionátu hráčů do 19 let: Španělsko - Turecko 0:3 (31. vlastní Jonás Ramalho, 51. Çörekçi, 56. vlastní Sergi Gómez), Belgie - Srbsko 1:1 (73. Vermijl - 6. Mrkela). Z prvního místa postupuje Španělsko, které v semifinále čeká Irsko, druzí Srbové změří síly s Českou republikou.

26.07.201119:55

Výsledky evropského šampionátu hráčů do 19 let: Česko - Řecko 1:0 (70. Přikryl), Irsko - Rumunsko 0:0. Skupinu vyhrála s devíti body Česká republika, ze druhého místa jde do semifinále čtyřbodové Irsko.

23.07.201121:58

Výsledky dnešních zápasů mistrovství Evropy do 19 let: Česko - Irsko 2:1 (69. Brabec, 71. Lácha - 10. O'Sullivan), Turecko - Belgie 1:1 (77. Dere - 90. Vervaeke), Rumunsko - Řecko 0:1 (37. Fortounis), Srbsko - Španělsko 0:4 (13., 22. a 75. Morata, 15. Juanmi).

21.07.201119:58

ME hráčů do 19 let - výsledek

Výsledek utkání ME hráčů do 19 let: Španělsko - Belgie 4:1 (15. Sarabia z penalty, 65. Alcacer, 90. Muniz, 90. Morata - 47. Cuvelier). Utkání se původně hrálo včera, po patnácti minutách ale bylo pro nepřízeň počasí za stavu 1:0 pro Španělsko celé přeloženo na dnešek.

20.07.201121:55

Výsledky zápasů ME hráčů do 19 let: Srbsko - Turecko 2:0 (57. Jojić, 89. Trujić), Španělsko - Belgie kvůli nepřízni počasí přerušeno v 15. minutě za stavu 1:0, zápas se bude dohrávat zítra od 18 hodin, Rumunsko - ČR 1:3 (30. Stanciu - 44. Přikryl, 61. Jeleček z penalty, 85. Hadaščok), Řecko - Irsko 1:2 (5. Katidis - 2. a 51. O'Conner).

20.07.201121:52

Devatenáctka na úvod porazila Rumuny

Česká reprezentace do 19 let vstoupila vítězně do evropského šampionátu, když porazila Rumunsko 3:1. Rumunsko - ČR 1:3 (30. Stanciu - 44. Přikryl, 61. Jeleček z penalty, 85. Hadaščok). Sestava ČR: Koubek - Jeleček, Kalas, Brabec, Hála - Kadeřábek, Jánoš (90.+2 Kraus), Sladký, Krejčí - Skalák (69. Hadaščok), Přikryl (88. Fantiš). Trenér: Hřebík.