Španělsko - LaLiga 2018/2019 - statistiky

16:16 Realu Madrid je znovu k dispozici Ramos
Sergio Ramos se vrací do nominace Realu Madrid. Španělský obránce si minulý týden přivodil svalové zranění, nyní je fit a bude připraven na večerní souboj se Sevillou. (football-espana.net)
15:55 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Getafe - Mallorca 4:2 (7. vlastní I. Baba, 33. z penalty Molina, 63, Nyom, 84. Ángel - 70. a 77. Budimir), Espanyol - Real Sociedad 1:3 (72. vlastní Zaldua - 18. a 34. William José, 75. Isak).
15:40 Valenciennes a Curych stojí o Abeida
Aly Abeid by mohl opustit Pyrenejský poloostrov. Zájem o 21letého obránce Levante, kde se pozvolna prosazuje do prvního týmu, mají Valenciennes a švýcarský Curych. (transfermarketweb.com)
12:59 Real Madrid se snažil o Isaka
Alexander Isak během letní přestávky zamířil z Borussie Dortmund do Realu Sociedad, španělskou ligu však mohl hrát už dříve. Při odchodu z AIK Solna se o reprezentanta Švédska zajímal Real Madrid, talentovaný útočník však na začátku roku 2017 upřednostnil vestfálský klub, kde se neprosadil. (transfermarkt.de)
12:18 Arsenal a Tottenham se zajímají o Rakitiče
Ivan Rakitić je spojován s odchodem z Barcelony, zamířit by potom mohl do Anglie. Zájem o zkušeného středopolařenpodle posledních zpráv mají londýnské celky Arsenal a Tottenham. (transfermarketweb.com)
10:58 Simeone dál věří Costovi
Diego Costa, útočník Atlética Madrid, je v této sezoně stále bez vstřelené branky, nicméně kouč Diego Simeone má v jeho schopnosti stále plnou důvěru. Costa se neprosadil ani v sobotním utkání proti Celtě Vigo (0:0). Do statistik se zapsal pouze žlutou kartou v závěru zápasu. "Je jasné, že čísla jsou to, co se v případě útočníků počítá. Ale pořád mu věřím. Liga je dlouhá a tým jej ještě bude potřebovat," řekl Simeone. (onefootball.com)
10:37 Barcelona má nejhorší start za 25 let
Nejhorší začátek sezony za posledních 25 let prožívají momentálně fotbalisté Barcelony. V sobotu prohráli i s Lionelem Messim na hřišti Granady 0:2 a po pěti kolech mají na kontě jen sedm bodů. Tým trenéra Valverdeho navíc na hřišti soupeře nedokázal ve všech soutěžích vyhrát už sedmkrát za sebou. (goal.com)
21.09. LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Granada - Barcelona 2:0 (2. Azeez, 65. Vadilo z pen.), Villarreal - Valladolid 2:0 (77. Cazorla z penalty, 89. Ontiveros), Levante - Eibar 0:0, Atlético Madrid - Celta Vigo 0:0.
21.09. Real má na radaru Camavingu
Teprve šestnáctiletý teenager Eduardo Camavinga se dostal do hledáčku slovutného Realu Madrid. Mladíček z Rennes v této sezoně pravidelně sbírá soutěžní minuty v Ligue 1. Zaujal především výkony v zápasech proti Paris Saint Germain a skotskému Celticu v Evropské lize. Smlouvu v Rennes má do roku 2022. (football-espana.net)
21.09. Messi znovu začne na lavičce
Lionel Messi zahájí večerní duel španělské LaLigy, ve kterém se Barcelona utká s Granadou, znovu pouze na lavičce. Argentinský fotbalista se poprvé po zranění objevil v zápase v týdnu v utkání Ligy mistrů v Dortmundu, kdy do hry také naskočil až ve druhém poločase. (soccerway.com)