Sivasspor Turecko - Sivasspor - Expres Zprávy

21.05.201318:25

Senecký v Sivassporu nejspíš skončí

Angažmá Štefana Seneckého v Sivassporu se zřejmě chýlí ke konci. Podle tureckých médií nenabídne vedení 33letému brankáři prodloužení smlouvy.

20.05.201311:23

Roberto Carlos do Sivassporu?

Roberto Carlos se má v nejbližších dnech stát trenérem Sivassporu, podle Brazilcova agenta Özkana Dogana je všechno hotové. Carlos nyní pracuje jako sportovní ředitel v Machačkale.

31.01.201316:34

Faty hostuje v Bastii

Jacques Faty se neprosadil v Sivassporu a míří do Francie, 27letého obránce si na hostování vypůjčila Bastia.

21.01.201321:08

Piech přestupuje do Sivassporu

Arkadiusz Piech opouští Ruch Chorzów. Polský reprezentační útočník přestoupil do Sivassporu, tureckému klubu se upsal do léta 2016.

21.01.201311:11

Yildirim na hostování do Sivassporu

Sercan Yildirim dočasně opouští Galatasaray, dvaadvacetiletého útočníka si do konce sezóny vypůjčil Sivasspor.

23.12.201213:58

Rajnoch dostal červenou kartu

Sivasspor dnes v turecké lize porazil Elazigspor 3:1, kaňkou na jeho výhře ale bylo vyloučení Jana Rajnocha, český reprezentant dostal červenou kartu bez předchozího žlutého varování v 85. minutě.

09.11.201221:03

Rajnoch zařídil výhru Sivassporu

Sivasspor dnes zvítězil 1:0 nad Eskişehirsporem a výrazně se pod to podepsal Jan Rajnoch, český obránce v patnácté minutě vstřelil jedinou branku utkání.

25.07.201215:18

Jihlava získala na hostování Radu

Fotbalisty Vysočiny Jihlava před startem sezony posílil defenzivní univerzál Tomáš Rada, který přichází na roční hostování z tureckého Sivassporu. Definitivně byl dotažen i příchod levého beka Tomáše Josla, který naposledy působil v Ruchu Chorzów.

28.04.201216:00

Navrátil vyloučen

Jakub Navrátil nedohrál dnešní utkání Sivassporu na půdě Büyüksehiru, český obránce dostal po změně stran druhou žlutou kartu, jeho tým v oslabení podlehl 2:4.

21.04.201216:16

Navrátil zařídil Sivassporu gólem remízu

Český obránce Jakub Navrátil pomohl gólem získat Sivassporu bod za remízu 1:1 na hřišti Eskisehirsporu. Jeho tým díky tomu uhájil první místo ve skupině play off turecké fotbalové ligy, v níž čtveřice klubů bojuje o celkové páté místo a účast ve 4. předkole Evropské ligy.

15.04.201215:29

Rajnoch přispěl dvěma góly

Výborný zápas odehrál v dresu Sivassporu Jan Rajnoch. Turecký klub doma porazil Bursaspor vysoko 4:0, český obránce k tomu přispěl dvěma góly.

26.02.201213:58

Navrátil zajistil Sivassporu remízu

Sivasspor dnes v turecké lize remizoval 3:3 na půdě Genclerbirligi a bod mu v nastavení zajistil český obránce Jakub Navrátil. Pro Sivasspor se jednalo o hodně cenný bod, jelikož závěr zápasu dohrával bez dvou vyloučených hráčů.

18.02.201220:24

Rajnochův gól na body nestačil

Český obránce Jan Rajnoch skóroval v turecké lize za Sivasspor. Jeho gól do sítě Fenerbahce Istanbul na výhru nestačil, domácí favorit zvítězil 4:2 a na druhém místě tabulky se dotáhl na šest bodů za městského rivala Galatasaray.

15.02.201218:27

Fanoušci Fenerbahçe mají opět útrum

Fanoušci Fenerbahçe neuvidí na vlastní oči sobotní ligový duel proti Sivassporu, vedení istanbulského klubu se totiž rozhodlo je potrestat za chování v derby proti Beşiktaşi. Opatření ale postihne pouze fanoušky mužského pohlaví, na stadion budou mít přístup ženy a děti do dvanácti let.

05.02.201214:44

Rajnoch pečetil výhru Sivassporu

Sivasspor dnes v turecké lize vyhrál 5:1 na půdě Mersinu a zásluhu na tom měl i Jan Rajnoch. Český reprezentant odehrál celé utkání a v nastavení stanovil konečnou podobu výsledku.

11.01.201219:36

Rajnoch byl vyloučen

Jan Rajnoch nedohrál dnešní utkání třetího kola Tureckého poháru, český obránce Sivassporu byl ve 112. minutě vyloučen. Jeho tým přesto zápas na půdě Mersinu zvládl, Sivasspor dal v prodloužení dvě branky a vyhrál 3:1.

08.01.201220:40

Rajnoch zahájil remízou

Jan Rajnoch se vítězné premiéry v dresu Sivassporu nedočkal. Jeho nový tým v dnešním utkání 19. kola turecké ligy remizoval na hřišti Eskisehirsporu 1:1, kde bod zachránil až v poslední minutě. Rajnoch se při své premiéře v novém dresu postavil do stoperské dvojice s dalším Čechem Jakubem Navrátilem.

21.12.201121:28

Černý pomohl k výhře

Milan Černý zaznamenal třetí branku v letošní sezoně turecké ligy. Záložník Sivassporu v dnešním utkání proti Samsunsporu srovnával v 19. minutě na 1:1, Sivasspor nakonec vyhrál 3:2.

18.12.201114:48

Černý se za Sivasspor trefil podruhé v tomto týdnu

Český záložník Milan Černý zaznamenal v turecké lize už druhý gól během tohoto týdne. Po pondělním zásahu do sítě Manisasporu dnes vstřelil jedinou branku svého týmu v zápase proti Büyüksehiru a zasloužil se o remízu 1:1.

22.09.201121:00

Navrátil přispěl k výhře

Sivasspor dnes vyhrál v rámci turecké ligy na hřišti MKE Ankaragücü 2:1 a podíl na tom měl i Jakub Navrátil, český krajánek ve 33. minutě otevíral skóre.