FK Crvena Zvezda Srbsko - FK Crvena Zvezda - Zprávy

Uplácí Crvena Zvezda soupeře?

V Srbsku právě vrcholí boj o titul fotbalového mistra a bělehradský tisk spekuluje o tom, že Crvena Zvezda bude finančně motivovat soupeře svého úhlavního nepřítele Partizanu. Fotbalistům Kruševace, kteří v neděli nastoupí proti Partizanu, už prý nabídli 500.000 eur.

Sporting Braga - Crvena Zvezda Bělehrad 2:0

Sporting Braga dnešním vítězstvím 2:0 nad Crvenou Zvezdou Bělehrad stvrdil svůj postup do další fáze Poháru UEFA ze druhého místa skupiny F.

Crvena Zvezda po zranění policisty bude hrát třikrát bez diváků

Uzavřením stadionu na tři zápasy bude srbský mistr Crvena Zvezda Bělehrad pykat za své fanoušky, kteří při nedávném ligovém zápase napadli a hořícími světlicemi těžce zranili policistu. Svaz do dnešního disciplinárního trestu zahrnul i pokutu v přepočtu zhruba 165.000 korun.

Za útokem fanoušků na policistu je prý vedení CZ Bělehrad

Ve spojitosti s útokem fanoušků na policistu, který skončil s vážnými zraněními v nemocnici, při ligovém utkání s Hajdukem Split, byli dnes zatčeni čtyři členové vedení Crvene Zvezdy Bělehrad. Srbský klub je navíc podle agentury Reuters vyšetřován kvůli podezření z finančních podvodů a napojení na mafii.

Srbští fanoušci zbili policistu

Jeden policista bojuje v nemocnici v Bělehradě o život poté, co na něj zaútočili fotbaloví fanoušci Crvené Zvezdy. Podle agentury Reuters ho násilníci zbili hořícími světlicemi.

Aris Soluň - FK Crvena Zvezda 3:0

Velké překvapení se zrodilo v Soluni. Místní Aris i díky dvěma brankám 19letého Thanasise Papazogla porazil srbskou Crvenou Zvezdu Bělehrad hladce 3:0. Všechny góly padly v poslední čtvrthodině.

FK Crvena Zvezda - Bayern Mnichov 2:3

Bayern Mnichov, největší favorit Poháru UEFA, vstoupil do skupinové fáze soutěže vítězně. V Bělehradu však měl s domácí Crvenou zvezdou Bělehrad hodně práce. O výhře rozhodl až v nastaveném čase střídající mladík Kroos.

LM: Potrestáno pět klubů

UEFA rozdávala pokuty, za chování fanoušků v nedávno odehraných předkolech Ligy mistrů bylo potrestáno hned pět klubů. Jmenovitě RSC Anderlecht, Fenerbahçe SK, S.S. Lazio, FC Dinamo Bukurešť a FK Crvena Zvezda Bělehrad.

AILTON JEDNÁ S HANSOU

Další německé dobrodružství možná čeká na brazilského útočníka Ailtona. Někdejší nejlepší bundesligový střelec v tuto chvíli vyjednává o možném angažmá v Hanse Rostock...

AILTON ZKUSÍ ŠTĚSTÍ V GRASSHOPPERS

Ailton Goncalves pokračuje v putování po evropských klubech. 33letý útočník se neprosadil v CZ Bělehrad a odchází proto do švýcarského Grasshoppers Curych, kde bude hostovat do konce sezóny...

LIBEREC VYHRÁL I V BĚLEHRADU

Liberec si přivezl na hřiště Crvene Zvezdy Bělehrad poměrně pohodlný náskok z prvního duelu a nejen že jej udržel, za bouřlivé atmosféry na stadionu Marakana jej dokázal vítězstvím 2:1 ještě zvýraznit. Postup prakticky potvrdil hned v první minutě.

LIBEREC PORAZIL CZ BĚLEHRAD

Slovan Liberec zvládl na výbornou utkání s Crvenou Zvezdou Bělehrad a až na zhruba deset minut ve druhé půli měl hru pevně v rukou. Krátce před přestávkou dal krásný gól Frejlach, v poslední minutě nastavení pak na 2:0 pečetil Blažek.

Acimovič do Tottenhamu

Tottenham Hotspurs získal slovinského reprezentanta Milenka Acimoviče. Ten do Spurs přestoupí jako volný hráč z Crvene Zvezdy Bělehrad, pokud dostane pracovní povolení. To nebude problém, Acimovič už má v pětadvaceti letech na svém kontě 39 reprezentačních startů. "Jsem velice rád že jdu do takového klubu, jakým je Tottenham. Už jsem několikrát mluvil s koučem Glennem Hoddlem a myslím že spolu budeme vycházet dobře, máme na fotbal stejné názory," řekl Acimovič. V týmu se potká se svým bývalým spoluhráčem z CZ Bělehrad, za Spurs už hraje Goran Bunjevčevič.