Xerez CD Španělsko - Xerez CD - Zprávy

Deportivo La Coruña - Xerez CD 2:1

Dva brzké góly rozhodly o vítězství domácích nad Xerezem. Na přesné zásahy Guardada ze třetí a Rikiho ze sedmé minuty dokázali hosté zareagovat pouze jednou. V 38. minutě stanovil konečnou podobu výsledku Bermejo.

Preview: Deportivo La Coruña - Xerez CD

Deportivo La Coruña musí zabrat, dokud je čas! Galícijskému celku se v letošním kalendářním roce nedaří a nedaří. Několik vážnějších zranění v lednu a na počátku února způsobilo velkou herní krizi. Odrazit se k lepším zítřkům může Depor v utkání s beznadějně posledním Deportivem Xerez.

Real veze tři body z města sherry

Real Madrid si po matné první půli poradil s Xerezem a porazil ho 3:0. Dobře se po svém návratu uvedl Cristiano Ronaldo, autor dvou branek. Před zítřejšími zápasy ztrácí Bílý balet na Barcelonu už jen dva body.

Preview: Xerez CD - Real Madrid

Fotbalisty Bílého baletu čeká cesta do města lahodného vína. Do Jerezu - domova sherry - se ovšem nejedou opít, nýbrž sehrát 22. kolo La Ligy s místním Xerezem. Proti outsiderovi je čeká standardní úkol - vyhrát a neztratit na vedoucí Barcelonu.

Athletic Bilbao - Xerez CD 3:2

Dlouho to vypadalo, že jasně poslední tým tabulky si nějaký ten bodík konečně odveze a bude ještě živit naději na záchranu. Ta by i při případném tříbodovém zisku nebyla nějak velká, ovšem Xerezu se nepovedl závěr zápasu a proto zůstává beznadějně poslední. Potřebuje dohnat manko devíti bodů a vzhledem k tomu, že doposud jich získal jenom 11 je to téměř neřešitelná situace. Bilbao se naopak prokousalo na sedmé místo a je blíže pohárové Evropě.

Preview: Athletic Bilbao - Xerez CD

Minulé kolo dalo Xerezu ještě nějakou naději na záchranu. Momentálně suverénně poslední celek Primera Division si totiž na svém hřišti poradil s Mallorcou 2:1.

Xerez CD - RCD Mallorca 2:1

Teprve druhé, ale navýsost zasloužené vítězství si připsalo Deportivo Xerez v utkání s Realem Mallorca, který sice po krásné rybičce navrátilce z APN Pierra Webóa vedl, ale neproměněnou penaltou a zhoršeným výkonem ve druhé půli na půdě outsidera nepřesvědčil. O vítězství rozhodl dvěma brankami fantastický Carlos Calvo.

Preview: Xerez CD - RCD Mallorca

Xerez od úvodu sezony plní roli otloukánka a je na nejlepší cestě zpět do Segunda Division. Už nyní, na začátku druhé poloviny sezony, je pro něho každý zápas existenčním. Proti Mallorce nebude zcela bez šance, hosté sice bojují o evropské poháry, venku jim to ale moc nejde...

Xerez CD - CA Osasuna 1:2

Zklamání pro argentinského trenéra Gorosita. Debutant na lavičce Xerezu, který v týdnu vystřídal bývalého kouče Zigandu, musel hned na úvod spolknout nepříjemnou porážku s Osasunou.

Preview: Xerez CD - CA Osasuna

Andaluský klub Deportivo Xerez bojuje o holé přežití a při pohledu na tabulku a jednotlivé výsledky lze usuzovat, že si to jako absolutní nováček mezi španělskou smetánkou velmi rychle namíří zpátky do Segundy. V zápase proti navarrské Osasuně bojuje o naději, která se zdá být kolo od kola menší.

Realitu můžeme změnit tvrdou prací, uvedl nový kouč Xerezu

Do zbývajících bojů o udržení ve španělské lize půjde Xerez s novým trenérem, kterým byl jmenován Nestor Gorosito. Argentinský kouč rychle ujistil, že nejde do předem prohrané bitvy. Podle něj se Xerez, který momentálně na nesestupové pozice ztrácí devět bodů, v soutěži ještě může zachránit.

Real Zaragoza - Xerez CD 0:0

Zklamání. A oboustranné. Zaragoza totiž na svém stadionu jen remizovala s vůbec posledním Xerezem a její nejbližší pronásledovatelé si tak mohou mnout ruce. Pro Xerez je remíza s takovým soupeřem spíše ztráta, vzhledem k průběhu zápasu ale výhra.

Preview: Real Zaragoza - Xerez CD

V Xerezu nepanuje v letošní sezoně dobrá nálada. Tým se potácí na samém dně tabulky a skóroval jen sedmkrát. Snad změna kouče by měla přinést týmu nový impuls.

Xerez podle očekávání odvolal trenéra Zigandu

K očekávanému rozhodnutí sáhlo vedení Xerezu. Ten v létě slavil historický postup do španělské Primera Division, v ní ale zatím platí za otloukánka. Vedení klubu včera večer po hodně nevydařeném startu do soutěže odvolalo trenéra Joseho Angela Zigandu. Poslední kapkou byla nedělní porážka od Valencie...

Xerez CD - Valencia CF 1:3

Valencia si pojistila třetí příčku tabulky vcelku snadnou výhrou nad nováčkem z Xerezu 3:1.