Sporting Gijón Španělsko - Sporting Gijón - Zprávy

Sporting Gijón - Sevilla FC 1:1

Sevilla si i přes výraznou převahu odvezla z Gijónu pouze bod a to je pro ní ztrátou. Na El Molinón byl k vidění ofenzivní fotbal plný šancí, ale branky viděli diváci jen na začátku prvního poločasu.

Preview: Sporting Gijón - Sevilla FC

Sobotní program desátého kola La Ligy odstartuje hodinu po poledni Sevilla na půdě Sportingu Gijón. Rozdíl mezi oběma celky je v tabulce propastný: zatímco domácí se pokusí utnout černou sérii šesti zápasů bez vítězství, Sevilla naopak usiluje o šesté vítězství za sebou, díky němuž by nadále narušovala očekávané pořadí favoritů na čele tabulky a navíc si připsala i historicky nejlepší vstup do ligové soutěže...

Granada CF - Sporting Gijón 0:0

Poslední zápas na programu sobotní části devátého kola La Ligy rozhodně nenadchnul, neboť utrápená Granada ani tentokráte nedokázala vybojovat vůbec první vítězství v sezoně a se Sportingem Gijón uhrála za hustého deště pouze bezbrankovou remízu.

Preview: Granada CF - Sporting Gijón

Estadio Nuevo Los Cármenes se připravuje na bitvu. Sobotní večer bude patřit dvěma týmům bojujícím o záchranu. Přímý střet může mnoho napovědět a na pár dalších kol jednomu sebrat naději na zlepšení, zatímco druhému dodat odvahu.

Sporting Gijón - Valencia CF 1:2

Souboj dvou celků bojující v tuhle chvíli o záchranu dopadl nakonec lépe pro fotbalisty Valencie, kteří po bídném vstupu do sezóny získali své třetí vítězství a vymanili se ze sestupového pásma. Gijón prohrál už popáté za sebou a na červené příčky zabředl naopak on. Mužem utkání se stal jednoznačně Mario Suárez, jehož dvě trefy zařídily konečný plný bodový úspěch.

Trenér Prandelli okusí premiéru proti Sportingu

Valencia se pod novým vedením trenéra Prandelliho pokusí nastartovat novou a úspěšnou sérii. Zatím se totiž stále nedokázala vymanit z noční můry porážek na dobu delší než dva zápasy. Proti je domácí Sporting Gijón, který rovněž míří ke dnu.

Deportivo proti Sportingu spasil v samém závěru Babel

Pořádně drama bylo k vidění na stadionu Riazor, kde domácí Depor proti Sportingu Gijón díky brzké trefě Borgese dlouho vedl, ovšem hosté v pětašedesáté minutě srovnali a zdálo se, že utkání dospěje k remíze. V poslední druhé minutě nastavení se však odhodlal k ráně zdálky střídající Ryan Babel a s pomocí tyče procpal míč do sítě. Deportivo tak ukončilo pětizápasové čekání na vítězství a rázem poskočilo z oblasti sestupu vstříc klidnému středu ligové tabulky.

Preview: Deportivo La Coruña - Sporting Gijón

Sporting Gijón zažívá hodně špatné období a jedna porážka střídá druhou. Teď se to tým trenéra Abelarda pokusí napravit na půdě Deportiva La Coruña, které má obdobnou formu. Pokud je totiž někdo oblíbeným soupeřem Sportingu, je to právě Deportivo.

Sporting Gijón - FC Barcelona 0:5

Absence Lionela Messiho Barcelonou nijak nezamávala a Sporting Gijón katalánskému gigantovi nakonec nebyl soupeřem. Hosté na stadionu El Molinón zvítězili suverénně 5:0, kdy se jako obvykle postarali o góly Luis Suárez s Neymarem, jež doplnili Arda Turan a Rafinha.

Barcelona poprvé bez Messiho. Otestuje ji Sporting Gijón

Barcelona se snaží odčinit minulé kolo, v němž nevyužila zaváhání madridského Realu a s jeho městským rivalem sama remizovala. To znamená, že její ztráta na první příčku zůstává nezměněna a honbu za třemi body musí Barcelona odložit na duel se Sportingem Gijón.

Celta Vigo - Sporting Gijón 2:1

Celta Vigo v pátém kole zdárně ukončila čekání na první ligové vítězství v nové sezoně, když po tuhém boji zdolala v domácím prostředí Sporting Gijón v poměru 2:1. O vítězství galicijského celku nakonec až tři minuty před koncem rozhodl proměněným pokutovým kopem Iago Aspas.

Preview: Celta Vigo - Sporting Gijón

Sporting Gijón minule dostal pořádnou nakládačku od Atlética Madrid, která rázně ukončila jeho dobrý start do sezony. Svou reputaci by si mohl vylepšit nyní, protože jede na půdu Celty Vigo. Ta sice hraje v pohárech, ale v lize se potácí úplně dole.

Atlético Madrid - Sporting Gijón 5:0

Vedle Barcelony si s chutí zastřílelo i Atlético Madrid, které přejelo Sporting Gijón 5:0. Hosté předvedli na stadionu Vicenteho Calderóna špatný výkon a v podstatě už po půlhodině hry bylo po utkání. Dvakrát se trefili Griezmann s Torresem, jednou se prosadil Gameiro.

Sportingu se povedl úvod. Atlético se ale zvedá

Atlético Madrid na začátku sezony trochu zaspalo a jeho start v novém ročníku Primera Division byl hodně nevýrazný. Postupem času se ale situace zlepšuje, což dokázal i duel Ligy mistrů s PSV. Potvrdí Atléti stoupající tendenci i proti dobře sehranému Sportingu?

Sporting Gijón - CD Leganés 2:1

Sporting Gijón pokračuje ve výtečném startu do nové sezony a po výhře 2:1 proti Leganés se v tabulce tyčí dokonce i nad obhájcem titulu z Barcelony. Oba góly vsítili domácí již v prvním poločase, kdy nejprve využil zaváhání doposud neprostupné obrany Nacho Casés, jehož těsně před odchodem do šaten doplnil proměněným pokutovým kopem Duje Ćop. Po změně stran sice zdramatizoval vývoj utkání Diego Rico, avšak na víc se již ligový nováček nezmohl a poprvé v sezoně poznal chuť porážky.