Real Zaragoza Španělsko - Real Zaragoza - Zprávy

Atlético Madrid - Real Zaragoza 3:1

Do první poloviny tabulky se dnes posunulo madridské Atlétiko, stalo se tak po bezstarostné výhře nad patnáctou Zaragozou v poměru 3:1. Domácím velmi pomohly dva góly v rozmezí jedenácti minut prvního poločasu a když pak čtvrt hodiny před koncem zvýšil svým druhým zásahem už na 3:0 Adrián, bylo rozhodnuto.

Atletico potřebuje tři body, zadaří se proti Zaragoze?

Atlético Madrid zatím letos zůstává výrazně za očekáváním, odchod dvou útočných hvězd Diega Forlána a Sergia Agüera je očividně citelnější, než se zdálo. Nepomohl ani příchod náhrad - Adriána z La Coruňi a rekordní posily Falcaa z Porta. Ten alespoň částečně splácí 40 milionů euro, jež do něj jeho nový zaměstnavatel vložil a s šesti ligovými góly je zatím nejlepším střelcem Atlética v Primeře.

Real Zaragoza - Valencia CF 0:1

Valencia zavítala v rámci 10. kola na půdu Zaragozy a za úkol měla jediné. Zlomit prokletí z posledních zápasů a získat na půdě Zaragozy tři body. To se hostujícím Netopýrům nakonec povedlo, o jediný gól utkání se postaral těsně před koncem Jordi Alba.

Preview: Real Zaragoza - Valencia CF

Využít zaváhání Sevilly a dostat se zpět na čtvrté místo bude dnes chtít Valencia, která cestuje do Zaragozy. Los Che dva zápasy v řadě nevyhráli a musí tak konečně zabrat. Zaragoza se zatím pohybuje ve spodní části tabulky, jenže dnes ji čeká soupeř z nejtěžších.

CA Osasuna - Real Zaragoza 3:0

Osasuna si proti Zaragoze zajistila důležité tři body, které ji vzdálily sestupovému pásmu. Domácím skvěle vyšel první poločas, mezi osmnáctou a třicátou minutou nastříleli tři branky. Víc jich ve zbytku utkání nepadlo.

Preview: CA Osasuna - Real Zaragoza

Osmé kolo Primera División zavítá i do Pamplony, kde domácí Osasuna hostí Zaragozu. Domácí potřebují nutně bodovat, aktuálně se totiž se sedmi body nacházejí těsně nad sestupovým pásmem.

Real Zaragoza - Real Sociedad 2:0

Velmi povedený zápas sehrála v rámci 8. kola španělské Primera Division na domácí půdě Zaragoza, která dokázala doma porazit silný Sociedad v pohodě 2:0 a v tabulce se tak před něj dostala na devátou příčku. Hrdinou zápasu se stal portugalský kanonýr Helder Postiga, který vstřelil oba góly domácích.

Dokáže konečně Zaragoza naplno bodovat?

Dalším zápasem sedmého kola bude utkání na stadionu La Romareda v Zaragoze, kde domácí tým přivítá Real Sociedad. Utkání bude mít o náboj postaráno, oba celky totiž potřebují bodovat.

Villarreal CF - Real Zaragoza 2:2

Villarreal znovu ztratil body, tentokrát za remízu 2:2 se Zaragozou. Domácí dvakrát prohrávali, v obou případech dokázali alespoň vyrovnat, ovšem je z toho zase jen bod. Oba celky mají v tabulce šest bodů a jdou na třináctém, respektive patnáctém místě.

Preview: Villarreal CF - Real Zaragoza

V sedmém kole La Ligy se na domácí půdě Villarrealu představí hráči Realu Zaragoza. Oba týmy mají po pěti odehraných zápasech pět bodů a obsazují tak 14. a 15. příčku. Ale zatímco u Zaragozy to není až tak překvapivé, fanoušci Žluté ponorky jen s nostalgií vzpomínají na tým, který skončil loni na čtvrtém místě.

Real Zaragoza - Málaga CF 0:0

Málaga nezvládla ideálně utkání šestého kola na hřišti Zaragozy, když jen remizovala 0:0. Hosté byli lepším týmem, vypracovali si větší počet brankových pžíležitostí, jenže gól nedali, a tak nečekaně body ztratili.

Preview: Real Zaragoza - Málaga CF

Na první příčku se po své dohrávce šestého kola může dostat Málaga, která jede na hřiště Zaragozy a v případě výhry odsune Betis z vedoucí pozice. Zaragoza je zatím čtrnáctá a i ona by určitě ráda poškočila tabulkou směrem vpřed, tato cesta ale vede pouze před bodový zisk.

Real Betis - Real Zaragoza 4:3

V posledním zápase pátého kola španělské La Ligy zvítězil domácí Real Betis po gólové přestřelce nad Zaragozou a bez ztráty bodu tak překvapivě vede tabulku. V 7. minutě otevřel skóre Santa Cruz, o čtyři minuty později zvýšil na 2:0 Salvia, ve 36. minutě snížil Juarez, ale hned po přestávce se na 3:1 trefil Beñat. O 3 minuty později přidal druhý gól Santa Cruz a dva góly si na své konto připsal také Juan Carlos, který tak snížil na konečných 4:3.

Preview: Real Betis - Real Zaragoza

Nováček z Betisu má po třech odehraných zápasech překvapivě na svém kontě plný zisk devíti bodů a v dalším zápase chce potvrdit svou parádní formu. Utká se proti Zaragoze, která získala zatím čtyři body a nyní si bude brousit zuby na další zisk. Díky povedenému vstupu do soutěže je favoritem domácí Betis.

Real Zaragoza - Espanyol Barcelona 2:1

V nedělním utkání La Ligy dokázala domácí Zaragoza porazit barcelonský Espanyol 2:1, přičemž hlavní osobou na hřišti byl bezesporu Luis Garcia. Ten se totiž podepsal pod obě branky Zaragozy, kterými potopil svůj bývalý klub, za který se pouze jednou dokázal trefit Javi Lopez. Zaragoza tak má po třech zápasech čtyři body na kontě, zatímco Espanyol o jeden míň.