Real Madrid (Španělsko) - přehled zápasů aktuální sezóny

19.12.2018Mistrovství světa klubůSF
Kashima Antlers - Real Madrid
1:3
22.12.2018Mistrovství světa klubůF
Real Madrid - Al Ain Club
4:1
26.06. AC Milán chce získat Thea Hernándeze
Theo Hernández by se mohl přesunout do Itálie. Zájem o obránce Realu Madrid má AC Milán, který se podle informací "Sky Sport Italia" blíží k dohodě o ročním hostování s opcí. (football-italia.net)
26.06. Eibar dotáhl příchod obránce Tejera
Álvaro Tejero letos hostoval v Albacete a nyní z Realu Madrid odchází definitivně. Mladý obránce přestoupil do Eibaru, baskický celek zaplatí tři miliony eur. (football-espana.net)
25.06. Real chce za Ceballose 50 milionů
Real Madrid údajně požaduje za přestup záložníka Daniho Ceballose nejméně 50 milionů eur. Nižší nabídkou se podle deníku AS vedení klubu nehodlá vůbec zajímat. O Ceballose se v posledních týdnech podle médií zajímaly například AC Milán či Tottenham. (as.com)
24.06. Eibar pracuje na příchodu Tejera
Álvaro Tejero letos hostoval v Albacete a nyní je znovu na odchodu z Realu Madrid. O 22letého španělského obránce úspěšně usiluje Eibar, na dobré cestě je dohoda o přestupu za tři miliony eur. (football-espana.net)
23.06. Titul pro Neapol znamená nákup Jamese
Kolumbijský záložník by se měl přesunout během tohoto léta z Realu Madrid do Neapole. Stejně jako v případě Bayernu Mnichov, i nyní bude v Neapoli pouze hostovat s tím, že italský klub bude mít opci na trvalý přestup. Ovšem v případě, že by Neapol získala mistrovský titul, stane z opce povinnost a Neapol bude muset hráče koupit. Podle odhadu italských médií za částku mezi 30 a 35 miliony eur. Jednoletá zápůjčka má Neapol vyjít na 5 milionů eur. (football-italia.net)
23.06. Real Madrid zakládá ženský tým
I jeden z nejslavnějších fotbalových klubů světa Real Madrid bude mít ženský tým. Podle španělských médií se "Bílý balet" rozhodl koupit licenci na první ligu od CD Tacón, který si letos postup do nejvyšší soutěže vybojoval díky vítězství v druhé lize. Real za účast v lize zaplatí téměř půl milionu eur (zhruba 13 milionů korun). I mezi ženami tak bude madridský celek svádět souboje se svými velkými rivaly, jako jsou Barcelona či Atlético, které je úřadujícím mistrem. Nejúspěšnějším ženským týmem ve Španělsku je s pěti tituly Athletic Bilbao, čtyřikrát dokázaly ligu vyhrát právě Atlético, Barcelona a Levante. Španělský ženský fotbal se může těšit i na výraznou finanční injekci, neboť národní federace v týdnu oznámila, že do něj v nadcházející sezoně investuje 20 milionů eur. (ČTK)
23.06. Lopetegui by rád přivedl Nacha
Julen Lopetegui byl nedávno jmenován trenérem Sevilly a už uvažuje o letních posilách. Jednou z nich by se mohl stát obránce, jehož někdejší kouč španělské reprezentace moc dobře zná - do Andalusie by rád přivedl Nacha z Realu Madrid. (football-espana.net)
20.06. Leverkusen před ziskem Ødegaarda
Martin Ødegaard by měl ve své kariéře pokračovat v Leverkusenu. Kmenový záložník Realu Madrid má za sebou úspěšné hostování ve Vitesse Arnhem a rovněž u Farmaceutiků by měl hostovat. (kicker.de)
20.06. Ceballos může jít do Milána
Dny Daniho Ceballose v Realu Madrid jsou podle všeho již sečteny a nyní se řeší, kam se španělský reprezentant do 21 let vydá. Jednou z možností má být AC Milán, jehož delegace údajně vyráží do Madridu, aby jednala o přestupu. Real Ceballose získal v roce 2017 za 16 milionů eur, záložník se ale do základní sestavy nedokázal prosadit. (football-espana.net)
20.06. Atlético potvrdilo Llorenteho
Atlético Madrid získá záložníka Marcose Llorenteho z Realu Madrid. Zaplatit má 40 milionů eur. Poslední formalitou má být zdravotní prohlídka, pak Llorente podepíše smlouvu na pět let. (football-espana.net)
Další expres zprávy
Poslední zápas
22.12.Real Madrid - Al Ain Club4:1