RCD Mallorca Španělsko - RCD Mallorca - Zprávy

Šestigólová paráda ve Valladolidu, domácí remizovali s Mallorcou 3:3

Tomu se říká velikonoční nadílka. Celkem šest branek viděli diváci na stadionu Josého Zorrilly ve Valladolidu. Domácí Pucelanos si rozdělili body s Mallorcou za konečnou remízu 3:3, přestože ještě v nastaveném čase vedli. Vyrovnávací branku totiž vstřelila Mallorca až ve čtvrté minutě nastavení z pokutového kopu.

Valladolid ani Mallorca nejsou ve formě, kdo se bude radovat?

Další kolo španělské nejvyšší soutěže svede dohromady i Real Valladolid a RCD Mallorca. Ani jeden tým si s formou nemůže příliš vyskakovat. Domácí utrpěli před týdnem potupnou šestigólovou porážku, hosté zase střelecky nevyzráli na Osasunu. Aktuálně nikdo z nich není na sestupové pozici, ale to se může rychle změnit.

Zápas mezi Mallorcou a Osasunou skončil bezbrankovou remízou

V páteční předehrávce 27. kola španělské LaLigy mezi Mallorcou a Osasunou bylo k vidění spousta hrubých zákroků, branky se nicméně diváci na Visit Mallorca Estadi nedočkali.

Trápící se Mallorca cítí šanci přeskočit Osasunu

Reprezentační pauza je pryč a k životu se opět vrací ligové bitvy. V pátek večer se jedna taková odehraje na Mallorce, kam se dostaví Osasuna. Tenhle souboj slibuje hodně dramatickou podívanou i proto, že oba týmy od sebe v tabulce dělí jen jeden bod.

Neškodná Mallorca padla s Realem Betis, šikovnou tečí rozhodl Iglesias

Do Sevilly zavítala k nedělnímu odpolednímu utkání Mallorca. S Betisem zvítězila naposledy před téměř deseti lety a nepříznivou bilanci se jí napravit nepovedlo. Zápas proběhl v podstatě bez větších šancí na obou stranách, rozhodující trefu dokázal zapsat pár minut pauze Borja Iglesias a zajistil tak domácím vítězství 1:0.

Betis chce po porážce od United znovu okusit výhru. Do Sevilly míří Mallorca

V neděli krátce po obědě se do bojů šestadvacátého kola LaLigy zapojí i Real Betis, který na Estadio Benito Villamarín přivítá Mallorcu. Domácí se ženou za příčkami, které by je dostaly do Ligy mistrů, ale na poháry myslí pokoutně i Mallorca.

Sociedad opět zaváhal, o body jej tentokráte obrala Mallorca

Do města Palma de Mallorca zavítal k utkání pětadvacátého kola Real Sociedad, který se chtěl pokusit napravit výsledkový propad z minulých utkání. To se mu ale nepodařilo, odvezl si pouze remízu 1:1, kterou trefil Fernández už ve třetí minutě. Za domácí srovnával chvíli po pauze Korejec Lee.

Bermellones mají před sebou těžkou výzvu v podobě Realu Sociedad

V neděli krátce po poledni se na Mallorce odehraje střetnutí domácího celku s pohárovým účastníkem ze San Sebastiánu. Real Sociedad má v nohách čtvrteční zápas Evropské ligy s AS Řím a k tomu navíc neoplývá optimální formou. Pro domácí je to bezpochyby příležitost, jak urvat cenné body, a pojistit si střed tabulky.

Dobrá defenziva a gól za pět minut dvanáct rezultovaly v druhou výhru Elche v sezóně

Utkání mezi Mallorcou a Elche přineslo překvapivý výsledek. Zvítězili v něm totiž hosté, a to díky jediné brance z osmaosmdesáté minuty, o kterou se postaral Argentinec Boyé. Ostrované se snažili v závěru utkání vyrovnat, což se jim i povedlo, gól Muriqiho ale nakonec vinou faulu neplatil. Elche tak poprvé v sezóně zvítězilo na venkovním hřišti a stáhlo manko na předposlední Valencii na jedenáct bodů.

Beznadějně poslední Elche bojuje o čest na půdě Mallorky

Mallorca by ráda reagovala na poslední porážku od Espanyolu a doma si zase připsala důležité body. Los jí naštěstí přidělil soupeře, který zná porážky jako nikdo jiný - na Mallorcu se podívá poslední Elche.

Espanyol chválí Braithwaitea, dvěma góly pokořil Mallorcu

Espanyol velebí schopnosti Martina Braithwaitea, který se stal hlavní hvězdou domácího utkání s Mallorcou. Nakonec byl vyhlášen hráčem zápasu, neboť jeho dvě trefy rozhodly o porážce hostí z Mallorky.

Espanyol se doma pokusí zaskočit úsporně hrající Mallorcu

Před sezonou by to asi tak viděl málokdo a většina lidí by to odsoudila jako bláznovství, ale z Mallorky se stal tým, který má dost blízko k evropským pohárům. Další krok k nim může udělat v Barceloně, kde ji v sobotu očekává Espanyol.

Trigueros zbytečným vyloučením podtrhl rozpoložení Villarrealu. Mallorca doma opět uspěla

Mallorca zvítězila ve 22. kole LaLigy 4:2 s Villarrealem a připsala si pátou domácí výhru v řadě. K tomu jí výrazně pomohla i klukovina Manu Triguerose, jenž byl poslán ve 22. minutě předčasně do sprch. Hlavní hvězdou duelu se ale stal na druhé straně zkušený záložník Dani Rodríguez, jenž svými hlavičkami dokázal bleskově odpovědět na oba góly fotbalistů Žluté ponorky. Rumělky tak potvrdily sílu vlastního stadionu a v tabulce přeskočily svého soupeře, který padl počtvrté za sebou.

Villarreal hledá ztracenou formu na Mallorce

Villarreal se stále nachází moc daleko od příček znamenajících kvalifikaci do příštího ročníku evropských soutěží a Žlutá ponorka s tím chce něco co nejdřív udělat. Šanci cítí v dalším utkání na půdě Mallorky.

Sevilla dokázala vyhrát nad Mallorcou i s čistým kontem

Sevilla rozhodla utkání s Mallorcou ještě v rámci první půle, kdy se do sítě brankáře Rajkoviće postupně prosadili En-Nesyri a Gil.