Racing Santander Španělsko - Racing Santander - Zprávy

Preview: Valencia CF - Racing Santander

Na hřiště vedoucí Valencie cestuje v devátém kole španělské Primery Division sedmnáctý Santander.

CD Numancia - Racing Santander 2:1

Na Estadio Los Pajaritos hostila Numancia Santander a díky gólu v nastaveném čase ho dokázala porazit.

Preview: CD Numancia - Racing Santander

Kouč Santanderu Muňiz se v neděli vrátí na půdu svého bývalého klubu do Numancie.

FC Twente - Racing Santander 1:0

Nizozemský celek byl v zápase proti španělskému Santanderu lepším týmem a zaslouženě si připisuje tři body. Zápas přesto rozhodla jen jediná branka z úvodu utkání, jejím autorem byl útočník Romano Denneboom.

Preview: FC Twente - Racing Santander

FC Twente a Racing Santander jsou v takzvané skupině smrti outsidery, oproti favoritům jakými jsou Schalke 04, Manchester City a Paris Saint-Germain, ve vzájemném zápase ale chtějí svoji sílu ukázat.

Racing Santander - Deportivo La Coruña 0:0

Nudný zápas byl k vidění na El Sardinero, kde domácí Racing remizoval s La Coruňou 0:0. Oba soupeři se soustředili více na udržení čistého konta než na vstřelení gólu, což vedlo k opatrnému fotbalu s minimem šancí a pohodovou prací pro brankáře.

Preview: Racing Santander - Deportivo La Coruña

Santander a Deportivo La Coruňa se utkávájí v poměrně dobré formě, na kterou by oba celky rády navázaly. Pro morálku obou týmů byly důležité hlavně úspěchy v pohárové Evropě – nabízí se tedy otázka, kdo ze soupeřů dokáže formy využít lépe.

CA Osasuna - Racing Santander 0:1

Osasuna ani v domácím duelu se Santanderem neprolomila gólové prokletí a míč do sítě soupeře její hráči neposlali již dlouhých 366 minut. Zklamání tentokrát ještě umocnil fakt, že Pamplona prohrála gólem z nastavení.

Preview: CA Osasuna - Racing Santander

Osasuna Pamplona hostí Racing Santander, jde o další souboj týmů ze spodku tabulky. Ani jeden z týmů zatím neokusil radost z výhry.

Racing Santander - RCD Mallorca 1:2

Mallorca dokázala vyloupit El Sardinero a odvezla si z Kantábrije všechny tři body. Domácí přitom byli v prvním poločase lepší, jenže za vedoucího stavu nedokázali skóre navýšit a v poločase druhém na to tvrdě doplatili.

Preview: Racing Santander - RCD Mallorca

Racing, který nezačal ligu zrovna nejšťastněji, doma přivítá Mallorcu a bude doufat, že si se svým rivalem budou po utkání bodově rovni. K tomu je potřeba vítězství, jelikož ostrované mají na svém kontě už pět bodů a cílem pro misi na El Sardinero bude minimálně remíza.

Villarreal CF - Racing Santander 2:0

Villarreal si vcelku snadno poradil se Santanderem, o výsledku rozhodl dvěma hlavičkami už v prvním poločase.

Preview: Villarreal CF - Racing Santander

Ve středu od 20:00 CET hraje Villarreal s Racingem Santander. Domácí zatím potvrzují svou příslušnost k špičce La Ligy, Racing naopak tápe.

Bílý balet dobyl El Sardinero

Druhého vítězství v letošní La Lize dosáhl Real Madrid. Úřadující mistr zdolal statečně bojující Racing Santander na jeho hřišti. Góly vítězů vstřelili De la Red a Van Nistelrooy.

Preview: Racing Santander - Real Madrid

Ve 3. kole La Ligy se úřadující šampión Real Madrid podívá na stadion El Sardinero. V kantabrijské metropoli Santanderu se střetne s domácím Racingem, příjemným překvapením minulého ročníku.