Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Neporažený Real Madrid si chce pojistit vedení na půdě Elche

Real Madrid se po vítězném El Clásicu představí na stadionu Manuela Martíneze Valera v utkání s Elche. O tom, kdo je favoritem zápasu, není pochyb. Real jako jediný v LaLize nenašel přemožitele a na prvním místě tabulky se vyhřívá s tříbodovým náskokem. Oproti tomu Elche jako jediný tým ještě nevyhrál a je poslední.

Ani dvě Cavaniho branky na vítězství Valencie nestačily, dvakrát se totiž prosadil i hostující Milla

Valencia doma na Mestalle remizovala s Elche 2:2 a to je pro ní jednoznačná ztráta. Los Che se sice dostali do problémů inkasovanou brankou z pokutového kopu Pera Milly, ale výsledek dokázali ještě do poločasu, díky dvěma brankám Cavaniho, otočit. Zisk tří bodů jim nakonec opět překazil skórující Pere Milla.

Valencia chce pokračovat v dobré sérii proti poslednímu Elche

Valencia zabrala a už ve třech posledních duelech se jí povedlo neprohrát. Konečně se probudil i její útok, do té doby poměrně nevýrazný. A "Netopýrům" by ve snaze o vzlet tabulkou los nemohl nadělit lepšího soupeře. Do Valencie totiž zamíří poslední Elche.

Elche se pokusí ve španělské lize zachránit trenér Almirón

Novým trenérem španělské Elchce byl jmenován Jorge Almirón. Jednapadesátiletý argentinský kouč získal v posledním týmu ligové tabulky angažmá do konce této sezony.

Elche uhrálo s Mallorcou bod, ale mělo na víc

Mallorca si z Elche odváží jen bod, protože ze dvou penalt proměnila jen jednu. Postaral se o to Vedat Muriqi, který se ale pak nechal hloupě vyloučit.

Elche hostí v pondělní dohrávce Mallorcu

O první výhru v sezoně stále usiluje Elche a v pondělí na to bude mít pokus číslo osm. Na stadion Manuela Martíneze Valera zavítá RCD Mallorca, jejíž forma je kolísavá.

Rayo Vallecano v nastavení těsně udolalo Elche

Ani tentokrát to Elche nevyšlo. V pondělní dohrávce LaLigy sice dobře začalo a vedlo, jenže nakonec je bez bodů. Ještě do poločasové pauzy srovnal Camello a v páté minutě nastavení strhl výhru na stranu domácích obránce Unai López!

Rayo Vallecano hostí poslední Elche

Rayo Vallecano se v pondělní dohrávce představí doma proti Elche, kterému se zatím vůbec nedaří. Hosté jsou jediným týmem LaLigy, který ještě ani jednou nevyhrál a napravit smutnou bilanci se pokusí na Estadio Teresa Rivero v Madridu.

Barcelona potopila Elche, hlavním strůjcem opět Lewandowski

Barcelona nadělila doma tři branky Elche, které hrálo od 14. minuty v početním oslabení. Dvěma trefami se blýskl polský kanonýr Robert Lewandowski, který působí, jako by v Barceloně hrál už věky.

Barcelona chce přidat pátou ligovou výhru v řadě proti Elche

Barcelona porážkou od Bayernu Mnichov v Lize mistrů přišla o celkovou neporazitelnost, ale v LaLize je to jiná káva. Blaugranas cítí velkou šanci na pátou výhru v řadě a navíc je čeká podpora domácích příznivců. O překvapení kola se pokusí Elche krčící se na předposledním místě ligové tabulky.

Athletic si venku opět s chutí zastřílel. Elche nadělil čtyři góly

Athletic dal podruhé v řadě na venkovním hřišti čtyři branky a porazil v rámci pátého kola LaLigy Elche 4:1. O vítězství Baskové rozhodli už v úvodním dějství. Kanonádu odstartoval vlastním gólem Nicolas Mercau a z penalty se následně prosadil Oihan Sancet. Hrůzostrašný první poločas zakončila velká chyba domácí obrany, která tak ve 44. minutě inkasovala už počtvrté. V 59. minutě se alespoň o snížení stavu postaral Ezequiel Ponce.

Elche se pokusí poprvé vyhrát, Athletic má co dokazovat

Elche v sezoně ještě ani jednou nevyhrálo a za tímto si pozvalo Athletic. Domácí mají jen jediný bod a patří jim místo v pásmu sestupu, které by přirozeně rádi co nejdřív opustili. Soupeř z Baskicka má ale skvělou obranu a chce se svým fanouškům revanšovat.

Villarreal proti Elche nezaváhal a v lize už neinkasoval 465 minut

"Žlutá ponorka" dál pluje LaLigou bez výraznějšího zaváhání a i po čtvrtém kole bude v popředí tabulky. Villarreal doma porazil Elche vysoko 4:0 a přitom znovu udržel čisté konto. Jeho ofenziva spustila již v první půli a nejprve se trefil Gerard Moreno a po něm Giovani Lo Celso. Další dvě trefy přišly až v samotném závěru z kopaček Francise Coquelina a Josého Luise Moralese.

Na hřiště Villarrealu přijede trápící se Elche

Žlutá ponorka se poprvé představí doma a dobrou formu bude chtít potvrdit třemi body. Na Estadio de la Cerámica zavítá Elche, které zde naposled vyhrálo před devíti lety.

Real Sociedad odčinil porážku z minulého kola a na Elche zvítězil

Real Sociedad dal zapomenout na nepovedené utkání s Barcelonou a ze hřiště Elche veze všechny tři body. Stačila přitom jediná branka Braise Méndeze už v průběhu prvního poločasu. V utkání zaujala ještě neproměněná penalta Mikela Merina, který to zkoušel po vzoru Antonína Panenky.