Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Elche se doma pokusí zaskočit oslabený Real Sociedad

Real Sociedad naposledy schytal od Barcelony drtivý debakl a bude se z něj chtít co nejdřív dostat. Ideální šanci pro něj představuje sobotní duel na Estadio Manuel Martínez Valero. Domácí Elche zatím moc nestíhá tempo nového ročníku.

Elche pálilo dost šancí, Almería bere bod

Elche slaví první bod do tabulky, stejně je na tom i Almería. Ta se brzy ujala vedení a naštěstí pro ni Elche pálilo dost šancí, takže nedokázalo rozhodnout o své výhře.

Elche po debaklu od Realu Betis hostí Almeríu

LaLiga a její druhé kolo mají na programu dvě pondělní dohrávky. Jako první dva týmy se v nich postaví proti sobě Elche a Almería. Především Elche potřebuje vyhrát, aby odpovědělo na debakl z prvního kola.

Real Betis bez potíží porazil Elche

Bezproblémový vstup do nové sezony má za sebou Real Betis, který doma v pondělní dohrávce porazil Elche 3:0. Verdiblancos zadělali na výhru již v prvním poločase trefami Borjy Iglesiase a Juanmiho, který se prosadil i po změně stran. Klíčovým okamžikem ale bylo brzké vyloučení hostujícího Johna Donalda.

Real Betis změří síly s Elche

Real Betis se v úvodním kole představí na domácím stadionu a pokusí navázat na úspěšný minulý ročník. V cestě mu bude stát nevyzpytatelné Elche.

Elche porazilo na závěr sezony Getafe 3:1

Vítězně se rozloučilo se sezonou Elche, které doma přehrálo 3:1 Getafe. V samotném utkání už o nic zásadního nešlo, přesto výhra domácí fanoušky jistě potěší. Brankáře Soriu postupně překonali Olaza a dvakrát Kike Pérez. Vidět byl i český záložník Jakub Jankto, jenž ale utkání vinou zranění nedohrál.

Elche se doma s Getafe přetahuje o lepší místo

Elche uteklo hrobníkovi z lopaty a do posledního duelu sezony jde s vědomím, že je zachráněné. To ale neznamená, že nebude o co hrát. Na Estadio Manuel Martínez Valero totiž dorazí Getafe, které má stejný počet bodů jako domácí.

Celta si po Barceloně spravila chuť s Elche, to paradoxně sestřelil bývalý hráč Katalánců

Celta Vigo dokázala ve 37. kole nejvyšší španělské soutěže porazit na domácím stadionu Elche těsně 1:0. Vítězství domácího týmu zařídil už v deváté minutě Denis Suárez, který se prosadil po rohovém kopu. Elche ovšem nemusí prohraný duel trápit, jelikož si ligovou příslušnost pro další sezonu již zajistilo.

Elche touží vyhrát ve Vigu poprvé po devíti letech

V sobotu se hrají dva duely 37. kola LaLigy a po utkání v Katalánsku zamíříme ve večerních hodinách na stadion Balaídos do Viga. Domácí Celta vyhrála na své půdě jen šestkrát a fanouškům by chtěla dopřát tříbodovou radost v duelu s Elche.

Atlético nedalo domácímu Elche šanci a vyhrálo 2:0

Madridští Colchoneros si doma poradili s bezbranným Elche, které v ofenzivě prakticky nic nepředvedlo. Nebýt několika dobrých zákroků brankáře Badíi, byl by rozdíl ve skóre ještě větší. Takto Atléticu stačily zásahy Cunhy a De Paula.

Atlético si může v Elche definitivně zajistit Ligu mistrů

Ve středu už může být další účast v Lize mistrů pro Atlético Madrid zajištěna. Svěřence trenéra Diega Simeoneho čeká cesta do Elche a pokud jí zvládnou, už je o první čtyřku nikdo nepřipraví. Svojí jistotu může získat i Elche, které ještě teoreticky může sestoupit. Domácí mají vše ve svých rukách, navíc s Atléticem naposledy sehráli vyrovnanou partii.

Cádiz zareagoval na výhru Levante i Granady a Elche zničil třemi góly

V boji o záchranu nezaváhal ani Cádiz, který doma přejel Elche 3:0. Utkání bylo dlouho bez branek a domácím pak hodně pomohlo vyloučení Ponce. Deset minut před koncem se pak obrana Elche sesypala a inkasovala tři góly.

Elche chytilo formu. Přibrzdí ho domácí Cádiz?

Sobotní podvečer nabídne Cádizu další šanci dostat se dál od sestupové propasti. A potom, co si Cádiz v minulém kole rozdělil body se silnou Sevillou, si na něj Elche musí dát pozor. Ani hosté totiž i přes dobrou formu ještě nejsou zachráněni.

Elche jen remizovalo s Osasunou, ačkoli bylo jasně lepší

Osasuna si připisuje bodovou ztrátu, protože na hřišti Elche měla na víc než jen remízový výsledek. Její nárok na tři body podpořil proměněnou penaltou po hodině hry Ante Budimir, ale nakonec Osasuna vítězství neudržela. Šest minut před koncem zaslouženě srovnal Pere Milla.

Osasuně se venku daří a znovu to zkusí v Elche

Elche se v poslední době nadechuje k mohutnému finiši a úspěšně pokračuje v honbě za záchranou. Další tři body by si Elche rádo připsalo v neděli odpoledne na domácí půdě Estadio Manuel Martínez Valero, kam dorazí Osasuna.