Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Beznadějně poslední Elche bojuje o čest na půdě Mallorky

Mallorca by ráda reagovala na poslední porážku od Espanyolu a doma si zase připsala důležité body. Los jí naštěstí přidělil soupeře, který zná porážky jako nikdo jiný - na Mallorcu se podívá poslední Elche.

Slibný začátek Elche nakonec nepřinesl ani bod, Betis otočil utkání v posledních vteřinách

Jako jasný favorit vstupoval Real Betis do páteční předehrávky třiadvacátého kola španělské LaLigy. Elche ztrácelo před zápasem jedenáct bodů na předposlední místo a pro Béticos se mělo jednat o pohodovou výhru. Opak byl ale pravdou. Domácí vedli v poločase po trefách Fidela a Boyeho 2:0. Pak byl po nešťastné hře rukou vyloučen Magallan a zápas nabral úplně opačné obrátky. Iglesias s Mirandou srovnali a v nastavení dokonal obrat z penalty Willian José. Betis si tak z Elche odvezl vydřenou výhru 3:2.

Elche doufá v pomoc domácího prostředí proti Realu Betis

Elche prohrálo už dva duely po sobě a jen nerado by si připsalo hattrick z porážek. Jenže v pátek večer ho čeká velmi náročný soupeř. Na Estadio Manuel Martínez Valero se dostaví Real Betis, který stále hraje o místenku v příštím ročníku Ligy mistrů.

Espanyol udeřil na Elche v nastavení, vítěznou branku vstřelil Sergi Darder

Důležité tři body veze z Elche katalánský Espanyol, ale nechybělo moc a mohla to být remíza. Ještě v nastaveném čase bylo skóre bezbrankové, ovšem poté rozhodl ve prospěch hostů Sergi Darder. Espanyol zároveň využil krátké početní převahy, která se mu naskytla po vyloučení Carmony.

Espanyol chce potvrdit venkovní formu v Elche

Elche čeká už víc než osm let na tu opojnou chvíli, kdy na svém stadionu konečně porazí barcelonský Espanyol. Jeho čekání by mohlo teoreticky skončit v neděli kolem čtvrté hodiny, kdy další střet těchto týmů skončí.

Real bez problému smetl Elche

Real Madrid se ve středeční dohrávce kola s Elche nemazal a o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase. Prosadili se Marco Asensio a dvakrát Karim Benzema. Ve druhém poločase přidal další zásah Luka Modrić a pečetil výhru v konečné výši 4:0. Bílý balet tak snížil ztrátu na vedoucí Barcelonu na osm bodů. Pokud jde o hosty, ti nenavázali na úspěšný víkend z minulého týdne a v tabulce LaLigy zůstávají beznadějně na posledním místě.

Real Madrid se po triumfu na MS klubů střetne s Elche

Real Madrid má vystoupení v Lize mistrů až příští týden, a protože o víkendu triumfoval na klubovém mistrovství světa, odehraje své ligové utkání ve středu. V dohrávce narazí na překvapení z minulého kola Elche. Poslední tým tabulky překvapil Villarreal a věří si i na Santiago Bernabéu.

Elche šokovalo Žlutou ponorku a vybojovalo své první vítězství, hattrickem se blýskl Milla

Každá série jednou končí a ta Elche skončila v sobotu odpoledne rovnou velkým překvapením. První výhra v sezoně a ještě k tomu nad Villarrealem. Domácí smetli Žlutou ponorku třemi brankami z kopačky jediného muže Pereho Milly. Dvakrát mu přitom stačilo proměnit pokutový kop.

Villarreal chce proti poslednímu Elche zareagovat na nedávný neúspěch

V sobotu krátce po čtvrté hodině se na Estadio Manuel Martínez Valero pokusí hostující Villarreal odčinit své poslední zaváhání. A nemělo by to pro něj představovat žádnou těžkou překážku, protože jeho soupeř je jediným týmem v LaLize, který doposud ještě nevyhrál ani jedno utkání.

Sevilla nakukuje do vyšších pater, neškodné Elche smázla třemi brankami už v první půli

Devatenáct procent. Tak vypadala statistika Elche, co se týče držení míče v utkání devatenáctého kola španělské LaLigy proti andaluskému klubu Sevilla FC. Zápas téměř na jednu branku rozhodly už v prvním poločase dvě trefy En-Nesyriho a jedna Marcose Acuñy, po vyloučení Bigase navíc hráli hosté celou druhou pětačtyřicetiminutovku o deseti.

Elche stále sní o záchraně, Sevilla je ale v ráži

Zrovna když to začínalo vypadat, že se Seville daří, přišel další šok. V poháru totiž Sevilla skončila na úkor Osasuny, což by před utkáním asi řekl málokdo. Sampaoliho mužstvo chce dokázat, že to byla jen náhoda. Šanci má o víkendu proti Elche.

Elche znovu nevyhrálo, proti Osasuně má jen bod

Čekání na ligovou výhru se z pohledu Elche prodlužuje. Domácí celek tentokrát neuspěl proti Osasuně a doma získal jen bod, což je vzhledem k záchranářským starostem prostě málo. Ztráta je to i pro hosty, kteří jsou pořád v kontaktu s evropskými poháry.

Poslední Elche se zkusí nastartovat proti Osasuně

Příznivci Elche letos nemají moc důvodů k radosti a není se vůbec čemu divit. Celek z Alicante získal pouhých pět bodů a je beznadějně poslední. Do konce LaLigy ale pořád zbývá spousta kol a třeba se Elche podaří nastartovat doma proti Osasuně.

Záchranářský souboj mezi Cádizem a Elche vítěze nepřinesl

Ze souboje celků ze samotného chvostu tabulky nakonec vzešla remíza 1:1. Cádiz se dostal do vedení již v sedmé minutě, díky trefě Ocampa, hosté z Elche ale dokázali utkání srovnat přibližně patnáct minut před koncem, trefil se Ezequiel Ponce.

Dohrávka sedmnáctého kola přinese záchranářský duel Cádizu s Elche

V souboji předposledního s posledním se utká v pondělí Cádiz s Elche. Celek z Valencijského společenství prožívá hororovou sezonu, v šestnácti zápasech ještě ani jendou nezvítězil a připsal si pouze čtyři body za stejný počet remíz. Dokáže konečně zlomit černou sérii proti Sergiovým svěřencům?